ארכיון פוסטים מהקטגוריה

כסף באינטרנט

איך טמבלים אחושרמוטה עושים (הרבה) כסף באינטרנט?

חברים יקרים, 00:10 עכשיו ויש לי עוד המון עבודה להיום. מה שכן, משהו הפנה את תשומת ליבי מהעבודה וב-4 שעות האחרונות עסקתי רק בו. לא תכננתי בכלל לכתוב היום פוסט, עם זאת זהו גילוי מרעיש שאני חייב לחלוק איתכם ואיתכן. המטרה של הפוסט: להביא לכם השראה. הפוסט הולך להיות עם דוגמאות, אך הוא לא יפרוס לכם את כל מפת המטמון. אתם תצטרכו לצייר אותה בעצמכם, עם זאת את ההתחלה אני אצייר לכם.

חברים שלי גם …

[לחץ כאן על מנת להמשיך לקרוא...]


תחקיר רווחים של חודש אפריל

מי ששירת בצבא כבר יודע, ומי שעדיין לא, או השתמט איכשהו ודאי קרא בעיתונות, שכאשר קורה מחדל כלשהו בצה"ל, מפיקים תחקיר של הפקת לקחים. זו המטרה של הפוסט הזה, לראות מה היו הדברים הטובים והדברים הרעים, אשר בגינם לא עמדתי במטרה אשר הצבתי לעצמי בחודש אפריל. בתחקיר הזה, בניגוד לתחקירים של צה"ל, ההאשמות לא יופנו כלפי גורמים אחרים, אלא כלפי עצמי. כמובן שלא יהיו גם עריפות ראשים…

כמות הפאשלות הנכבדה אשר הייתי מעורב בהם …

[לחץ כאן על מנת להמשיך לקרוא...]


הרבה ביצים בסל אחד

כשאנחנו הולכים למכולת או לסופר וקונים ביצים, אנחנו בד"כ קונים 2 אריזות ביצים. 2 תריסרים. לאחר התשלום עבור הביצים בקופה, אנחנו שמים את המצרכים שלנו בשקיות. מעטים המקרים אשר בהם אנו נשים את שתי חבילות הביצים באותה שקית. לפעמים אנחנו עושים את זה במודע, אבל ברוב הפעמים הפקודה הזו מגיעה מהתת מודע של המוח.

קיימים לנו במוח כל מיני תאים של השרדות, וכאשר אנחנו ממקמים את שתי חבילות הביצים שלנו בשתי שקיות שונות, אלו בדיו …

[לחץ כאן על מנת להמשיך לקרוא...]


חוק 80/20

כמו שציינתי קודם, את כל הכסף אשר אני עושה באינטרנט, אני לא מגדיר ככסף מהצד, או הכנסה נוספת, ואפילו לא כעבודה מהבית. את כל הפעילות הזו אני מגדיר כעסק לכל דבר, כי זה מה שזה. אצל אנשים רבים עסק הינו פיתוח תוכנה, אצל אנשים רבים העסק הינו מתן שירותי עיצוב גראפי. העסק יכול להיות עסק נותן שירות, או נותן טובין. במקרה שלי העסק שלי מספק שירותי שיווק.

עסק באינטרנט אינו שונה מכל עסק סטנדרטי ולא …

[לחץ כאן על מנת להמשיך לקרוא...]


למה כולם רוצים לעשות כסף באינטרנט ואף אחד לא מצליח?

ובכן אולי לא כולם. כולם זו מילה גדולה מידי. אבל הרבה אנשים רוצים, הרבה מאוד. משחר ההיסטוריה אנשים ניסו לעשות כסף קל. ישנה אפילו תקופה על שם כל האנשים הללו – "תקופת הבהלה לזהב". בתקופה ההיא כל אחד נהיה כורה זהב. לאחר מכן הגיעו עוד הרבה תקופות דומות – נפט, בורסה וכו… אבל כמה מתוך אותם האנשים אשר בהלו לזהב באמת הצליחו להגשים את חלומותיהם? אני בספק אם 20 אחוז.

בשנים האחרונות, לא אחת יצא …

[לחץ כאן על מנת להמשיך לקרוא...]