ארכיון פוסטים מהקטגוריה

שיווק גרילה

שיווק גרילה שיחתי, אפילו מהיר יותר ממה שהכרת!

אז אתם רוצים תנועה חינמית אה? רוצים להיות אנשי גרילה באינטרנט? לעסוק בשיווק גרילה אמיתי? אני לא קורא מחשבות, לא לחינם ערכתי את הסקר, בשביל לראות מה השיחה המתרוצצת אצלך בראש. אני מסכים לגמרי, שיווק גרילה זה הרבה יותר מסקרן מ-PPC. אני אשתדל לכתוב על כך יותר… כמו שכבר אמרתי, זו הסיבה בגינה ערכתי את הסקר (שבחלקו היה מפתיע, פרטים כשאני אקבל עוד …)

לפני שאני ממשיך לספר לך על שיווק גרילה/שיווק שיחתי, כלומר לפרט …

[לחץ כאן על מנת להמשיך לקרוא...]


איך להצליח בשיווק גרילה שיחתי ?

בקופירייטינג ישנה אמרה מפורסמת, שכל קופירייטר נוהג לצטט אותה – "אם אתה רוצה להצליח את צריך להדחף לשיחה שמתנהלת ללקוח שלך בראש" – "Enter the conversation going on in the customer's mind". מכאן נוצר המונח Conversational Marketing. מאחר ואין לזה מונח בעברית, אני אקרא לזה שיווק שיחתי או שיווק גרילה שיחתי, מאחר ומה שאנחנו הולכים לעשות כאן זה שיווק גרילה במובן מסויים. אני יודע שבעברית הכל נשמע פחות טוב, אבל בואו נחייה עם זה.

למה …

[לחץ כאן על מנת להמשיך לקרוא...]


שיווק גרילה בקרייגסליסט

לאחר מעבר על הפוסטים האחרונים שלי, שמתי לב שחלף לא מעט זמן מאז שפרסמתי איזה מדריך מגניב, או מידע שיכול לייצר רעיונות חדשים, אז היום אני הולך לספר לכם, איך הרווחנו (אני וחבר) $80 בלי להתאמץ יותר מידי.

בתקופה בה שהיתי בניו-יורק, הייתי די מוגבל במסגרת כרטיס האשראי שלי. כלומר, כל הקמפיינים שלי רצו, אבל לא היה לי מרווח נשימה לקמפיינים חדשים. בשביל לא להיות משועמם, חיפשתי כל מיני דרכים יצירתיות וניסיתי כל מיני דברים …

[לחץ כאן על מנת להמשיך לקרוא...]