למה מתחילים בשיווק תוכניות שותפים צריכים להתחיל בשיווק לידים?

בפוסט הקודם על יצירת לידים, סיפרתי לכם על סוגי הלידים והעמלות הנפוצות לכל סוג של ליד. בפוסט הזה, אני הולך לעסוק בנושא חשוב מאוד. וזה בעצם מדוע למתחיל בשיווק תוכניות שותפים, כדאי להתחיל לשווק לידים ולא מוצרי קליקבנק, ולא סתם לידים אם מותר לי לציין, אלא הלידים של ה-$1.5 עמלה!

אז כן, אפשר להרוויח כסף מקליקבנק, אפילו מתחילים יכולים להרוויח כסף מקליקבנק, ואני הוכחתי את זה. אבל… כשאני התחלתי בשיווק תוכניות שותפים, לא היה לי מושג מזה לידים, רק קליקבנק, ואם הייתה לי האפשרות לבחור היום, הייתי מתחיל משיווק לידים. אל תדאגו, אני לא אשאיר אתכם באוויר. אני אסביר לכם בדיוק, אבל בדיוק למה כדאי להתחיל מלידים.

אני רק חייב לציין דבר אחד, זו לא תורה מסיני, וזו דעתי האישית בלבד, אשר מסתמכת על הניסיון שלי בתחום, שהוא גם לא גדול. כך שכל מה שאני כותב, תדעו לדעת אם אתם רוצים לקחת ממנו משהו לעצמכם או לא…

מה החסרון של קליקבנק?

לפני שאני אמשיך, אני רוצה לחזור ולומר. קליקבנק היו מצויינים בשבילי, אני עדיין ממשיך לקדם מוצרים של קליקבנק, פשוט ב-10% מהזמן במקום ב-100% מהזמן. כבר אמרתי לא אחת, ואני בטוח שאתם מסכימים איתי. בקליקבנק יש המון מוצרים חרא! אבל ממש חרא! יחד עם זאת יש להם גם מוצרים טובים, אני לא אומר שלא. העניין הוא שלמתחילים, לפעמים קשה לבחור את המוצרים הטובים הללו (ורבה פעמים גם לא למתחילים), והם הרבה פעמים (לרוב) נופלים על מוצר לא טוב, שורפים את המון כסף עליו, ו…. א. חוסכים כסף בשביל לקדם את המוצר החרא הבא. ב. פורשים משיווק שותפים. תבחרו איזה אופציה שאתם רוצים.

נניח ובחרתם מוצר טוב, לרוב התחרות בו תהיה קשה. עכשיו, גם עם התחרות הקשה הזו אפשר להצליח, העניין הוא שצריך לשרוף בערך $2,500 על בדיקות וניתוחים. שזה הרבה כסף… ולמתחילים בדרך כלל אין את הסכום הזה. הסכום כל כך גבוהה, מפני שהקונברז'ן רייט נעמד בערך על 1% בממוצע, והקליקים יקרים.

נוסף על כך, מתחילים יכולים לבחור את המוצר הכי טוב בקליקבנק שאף אחד לא שמע עליו, לעשות את המחקר מילים המושלם, ולכתוב מודעות עם CTR בעל 2 ספרות. אבל…. עמוד נחיתה, שאיך לומר את זה בצורה יפה, לא מעניין אף אחד. עמוד נחיתה זו בהחלט אמנות קשה, ולדעתי היכולת הכי הקשה שמתחילים צריכים לרכוש.

מה היתרון של לידים עם עמלה של $1.5?

כאשר אנחנו מדברים על Email & Zip Submits, עם עמלה של $1.5, השאלה הנפוצה ביותר זה איך אפשר לעשות עם זה כסף? הרי אנחנו משלמים $0.5 על קליקים? והתשובה היא, תצאו מהעולם שנקרא קליקבנק. לידים זה עולם אחר לגמרי, בעולם הזה, אתם צריכים להחליף את הטכניקות שלכם ביצרתיות. ככל שתהיו יותר יצירתיים ותצליחו למצוא יותר דרכים בלהביא תנועה ממוקדת ב-$0.05-$0.15 לקליק, כך תרוויחו יותר.

זו בעצם גם הסיבה העיקרית אשר בגללה זו הדרך הנכונה למתחילים להתחיל את מסעם בשיווק תוכניות שותפים. יחס ההמרה בהצעות הללו הוא בד"כ 3%-10%, ובנוסף לכך, אתם יודעים שהסכום המקסימלי אשר אתם יכולים להציע על מילת מפתח זה $0.15 ורצוי אפילו פחות. קחו את זה כמצב בו מצמידים לכם חרב על הצוואר, ואומרים לכם: "אתם חייבים להציע $0.15 ופחות". המטרה שלכם, היא בסה"כ לגרום למשתמש להזין אימייל, או מיקוד.

אם נעשה חשבון קצר, נראה ש-400 קליקים יעלו לנו $60, וזה כל מה שצריך בשביל לבדוק ליד. זה הפרש דיי גבוהה מה-$2500 אשר צריך על מנת לבחון הצעה של קליקבנק.

ועוד לא הגעתי לחלק הבאמת כיפי בשיווק לידים מהסוג הזה. והחלק שעליו אני מדבר זה שלא צריך לכתוב Presell, או במילים אחרות… מותר לעשות Direct Linking. ההצעות הללו נועדו לקנברט, ואת הפריסל בעצם אפשר לעשות במודעת ה-Adwords עצמה: "קבלו איי פון חינם", "קבלו כרטיס אשראי חינם", "קבלו XBOX חינם", וכו…

נקודה למחשבה: נכון, קשה מאוד להגיע ל-100% ROI עם לידים, אבל זה אפשרי. אבל… גם אם תגיעו ל-50% ROI זה יהיה מצויין. לפי דעתי זו הדרך הטובה ביותר לייצר הכנסה בהתחלה ולאחר מכן, להשקיע אותה חזרה בתוכניות שותפים קצת יותר קשות. אפילו בקליקבנק.

אז מאיפה כדאי להתחיל?

כרגע, אני רשום ב-5 רשתות שותפים שהם לא קליקבנק. הרשת, שמהניסיון שלי, הכי טובה לקידום לידים של שליחת אימיילים או מספרי מיקוד, זה Copeac. זוהי רשת, שעוסקת רק בלידים מהסוג הזה, ולפחות בפורום WF, שאני נורא אוהב, מחשיבים את הרשת הזו כרשת מספר אחת בתחום הזיפים והמיילים. בנוסף לכך, המנהל של הרשת הזו הוא בוגר הפורום, והוא עדיין כותב שם מידי יום ועוזר לאנשים. גם הרשתות האחרות אשר אני עובד איתם הם מצויינות, פשוט קרה שבינתיים רק ב-Copeac אני מקדם מייל סאבמיטים, לכן אני ממליץ עליהם.

עכשיו, בטח יבוא מישהו, ויגיד שזה אחלה Presell ל-Copeac. אבל זו לא המטרה, אני כתבתי פוסט אשר מעביר נקודה מסויימת, ולכן אם לא הייתי משאיר לינק של Copeac, בכל מקרה הייתי נשאל באילו רשתות אני ממליץ לשווק לידים.

עניין נוסף שאני רוצה לסגור זה עניין העמלה שיש אנשים שחושבים שאני מקבל אם תצטרפו ל-Copeac. אז הסיפור הוא כזה! אני לא מקבל עליכם עמלה אם אתם מצטרפים. מה שכן אני מקבל, זה 2% עמלה על רווחים של כל אחד שמצטרף. אבל אל תדאגו, זה לא פוגע לכם בהכנסות, אלא מגיע מ-Copeac בעצמם. לכן, כאשר אתם מצטרפים תחתיי, נוצר לנו אינטרס משותף והוא שתרוויחו כמה שיותר. אגב, מי שהפרטיות חשובה לו כמוני, יכול להרגע, אתם לא תדעו את שמי, ואני לא אדע את שמכם, כל אפיליאייט שמצטרף תחתיי אני רואה כמספר, ולא יותר מזה.

משהו אחרון, בכל רשתות השותפים אשר הצטרפתי אליהם, היה שני דברים מבלבלים. הראשון הוא, שכל החברות מבקשות מכם להשאיר אתר, ואי אפשר להתחמק מהשדה הזה. מה שאני רשמתי בכל הרשתות, וזה עבר לי עם ככככוווווללללםםםם, זה http://I-Promote-With.PPC. הדבר השני הוא שיש צורך לעבור סינון ידני, כך שיכול לקחת מס' ימים עד שנציג ייצור איתכם קשר באימייל. במקרה שלי האישור היה מיידי, כי מייד עם תום הליך ההרשמה, התקשרתי אליהם לטלפון ואישרו אותי.

זה הכל לבינתיים, עולם הלידים מצפה לנו, ומחכים לנו המון הרפתקאות לידים מעניינות. אז שבוע טוב לכולם, ושיהיה בהצלחה עם Copeac.

52 תגובות... קרא אותן למטה או הוסף אחת

 1. נרי   28 ביולי 2008 בשעה 12:00
  (#)

  ממש סיקרנת אותי עם הלידים ביזנס. איך שיהיו לי 2-3 שעות פנויות, אני אבדוק את זה לעומק :)

  בכל אופן, יש לי שאלה לא קשורה- האם יש ממשק נוח עבור מנוע חיפוש LIVE (כמו האדיטור של גוגל למשל)? לאחרונה אני מנסה לתת להם צ'אנס אבל בינתיים אני לא כ"כ מסתדר עם האתר שלהם.

   

  הצלחות

  נרי

   

 2. אנונימי   28 ביולי 2008 בשעה 16:24
  (#)

  לא הבנתי את החשבון.

  בדוגמא של ה400 קליקים, עמלה של 1.5 וקליק ב0.15, נצטרך יחס המרה של 10% רק כדי לכסות את הקליקים. ואם יצא מצב של יחס המרה 3% אז אתה בצרות.

  • המיליונר בפיגמה   28 ביולי 2008 בשעה 19:38
   (#)

   אהלן, יש גם לידים של 13% יחס המרה, ובכל מקרה, זו הייתה רק דוגמא. אני לדוגמא משווה עכשיו ליד שהעמלה שלו היא $5.5, ויחס ההמרה שלו הוא 4% אני משלם בממוצע $0.15 לקליק והרווח הממוצע שלי לקליק הוא $0.20. כך שנטו אני מרוויח על כל קליק $0.05, שזה לא הרבה, אבל עדיין אסור לזלזל בזה.

   עכשיו בוא נגיד אני מפרסם ליד ל-XBOX חינם, אני מצליח להיות ברייק איוון על הליד הזה, מה דעתך אם אני אשלח את המשתמשים לעמוד נחיתה ושם יש קישורים לשני לידים? לא בדקתי את זה, אבל לפי דעתי זה יביא אותי למשהו כמו $0.25-0.30 לליד.

   הכל עניין של כמה אתה יכול להיות יצירתי…

   שיהיה בהצלחה.

   • יקיר   18 באוקטובר 2009 בשעה 8:02
    (#)

    עוד דבר שאפשר לעשות זה אתר שמציע 5 הצעות מחברות מובילות בשוק. הלקוח (לעתיד) ממלא טופס אחד ששולח את הפרטים של הנרשם ל5 חברות!
    ואז גם אפשר לקבל עמלה נוספת מהחברה שמנה הוא קנה בסוף, ולא משנה איזו.

 3. אלעד   28 ביולי 2008 בשעה 16:32
  (#)

  אהלן פיג'מיסט

   

  אני אשמח לדעת לאיזה מדינות עדיף להציג את מודעות האדוורדס, כדי שאני לא אבזבז את התקציב שלי לחינם.

   

  אגב, אני גם אשמח לדעת באיזו צורה Copeac משלמים.

   

  תודה :)

  • המיליונר בפיגמה   28 ביולי 2008 בשעה 19:39
   (#)

   ארה"ב, קנדה, אוסטרליה, ואנגליה.

   • אנונימי   28 ביולי 2008 בשעה 21:13
    (#)

    נראה שטרם יצאת מהראש של קליקבנק ששם אין הגבלות איפה אפשר לפרסם.

    ב-COPEAC לכל ליד מציינים לאיזה מדינות זה מיועד והרבה לידים הם לארה"ב בלבד.

    אם תכוונו את הפרסומות שלכם לכל מדינות דוברי אנגלית סתם תשרפו את הכסף שלכם.

 4. אלירן   28 ביולי 2008 בשעה 17:39
  (#)

  אורית לחצתי על הקישור שלהם ותאמת אני די מתלהב עכשיו מתברר שזה רשת ישראלית שמשלמת לא כמו קופק דולר וחצי אלא 10 ש"ח לליד ועוד דברתי עכשיו עם המנהל שלהם שאישר אותי הם אמרו שזה סכום התחלתי והם יעלו לנו עוד מגניב לאללה שיש עם מי לדבר לא כמו קליקבנק המעפנים וגם יש להם מוצרים אמיתיים והכל בעיברת אני עברתי ! צוחק

 5. אנונימי   28 ביולי 2008 בשעה 17:41
  (#)

  כן אני גם לחצתי על הקישור שאורית נתנה נישמע מדליק לאללה…

 6. אנונימי   28 ביולי 2008 בשעה 18:35
  (#)

  מהנסיון שלי פייפרקליק לא כזה טוב, בכל ליד הם מבקשים טלפון על מנת ליצור קשר, דבר שהרבה אנשים לא מוכנים \ רוצים לתת.

   

  דרך אגב, corp id זה המספר תיק מע"מ? 

 7. אנונימי   28 ביולי 2008 בשעה 18:39
  (#)

  טיפה אני מוצא את הקישור של אורית?

   

   ובאתר של

   

  מה אני ממלא בשורת ה- 

   

  Company 
  ?

  ו-

  SS#/Corp ID#/ABN 
  ?

   

   

  וד"א

   

  אני קורא את הבלוג שלך כבר איזה שבוע ואחלה בלוג שבעולם..תמשיך ככה ובהצלחה עם המטרה שלך(מאמין בך!)

 8. אנונימי   28 ביולי 2008 בשעה 19:23
  (#)

  מי זאת אורית ואיזה קישור היא נתנה???

 9. המיליונר בפיגמה   28 ביולי 2008 בשעה 19:43
  (#)

  שלום לכולם,

  אני מחקתי את הקישור של אורית מאחר והיא השאירה קישור עם לינק שותפים, הבלוג זה לא לוח מודעות ולכן מחקתי את ההודעה.

  בגדול, אורית השאירה קישור ל-PayPerLead.co.il, זו חברה ישראלית כמו Copeac. לי אישית אין ניסיון איתם, ולא עם רשת שותפים ישראלית אחרת. אבל "משה", חבר טוב שלי, שסיפרתי לכם עליו, בדק אותם ולא אהב אותם. מהסיבה שלאחר שהוא הביא להם כמות לידים מטורפת, הם התקשרו אליו והתחילו לשאול שאלות מחשידות.

  בכל מקרה, אני מעדיף לעבוד עם חו"ל ולא עם הארץ, מאחר שכמה משתמשים אתם יכולים להביא כבר בארץ? קשה להביא פה תנועה… עדיין אפשר להרוויח, אבל לא משהו שאני יכול להיות מבסוט ממנו.

  בהצלחה לכולם.

 10. כפיר   29 ביולי 2008 בשעה 1:17
  (#)

  אני גם התחלתי עם תוכניות שותפים בקליק בנק ואני גם חושב שרוב המוצרים שלהם שם זבל אני עובד גם עם CJ וגם בשיווק לידים אין ספק שיצירת לידים זה עולם אחר שצריך לילמוד אני מנוי גם בCopeac וגם payperlead שתיהם היו חשדיניות איתי בהתחלה וזה מובן כי יש הרבה שמנסים לרמים אותם והם עולים עליהם :)

 11. payperlead.co.il   29 ביולי 2008 בשעה 10:02
  (#)

  אם אין לך נסיון איתנו אז אל תדבר. אם ה"חבר" שלך הביא כמויות לידים "מטורפות" ושאלנו שאלות סביר להניח שזה היה על מנת לבדוק שכמות הלידים לא מזויפת.

  ברור לנו שאתה מנסה לקדם את Copeac על מנת לזכות ברוחים מכל מי שנכנס לקישור אז אל תתהדר בתואר ש"אתה לא לוח מודעות"  ואל תכפיש אותנו סתם ואנחנו לא כמו Copeac אנחנו הרבה יותר טובים! אנחנו משלמים 10 ש"ח לליד בתור התחלה ולא דולר כמו התכנית שלך.

  • המיליונר בפיגמה   29 ביולי 2008 בשעה 20:41
   (#)

   תקשיב חבוב,

   אני חושב שזה חוצפה מצידך לבוא לבלוג שלי ולהטיף לי על מה שאני עושה. אני כתבתי בפירוש, שאני מקדם את החברה, אבל כמו Copeac יש עוד מיליוני חברות שמציעות עמלות על צירוף חברים חדשים, וביניהם PayPerLead היקרה שלך. אני ממליץ על Copeac כי הם מביאים ערך מוסף, ולא הולכים לבלוגים של אפיליאייטס ומספימים אותם בתגובות. אני בדקתי אותם ואני עובד איתם, ואני נהנה לעבוד איתם.

   כל האתרים/מוצרים/כלים שאני ממליץ עליהם בבלוג נבדקו על ידי, וכך גם האלטרנטיבות שלכם. אני אגיד לך עוד משהו, אם תחפש בהודעות שלי בפורום K, תראה שאני המלצתי על PayPerLead להטביע אתרים, ויש לי חבר שבהמלצתי הלך אליכם ומקדם ליד כלשהו אצלכם. הוא לא עושה את זה ב-PPC. קידום לידים ב-PPC בארץ זה לא משתלם, בעליל!

   תתבייש לך שאתה מנסה לקנות את האפיליאייטס שלך בכסף! על מה אני מדבר? "ואנחנו לא כמו Copeac אנחנו הרבה יותר טובים! אנחנו משלמים 10 ש"ח לליד בתור התחלה ולא דולר כמו התכנית שלך". לא הרבה אנשים מבינים פה בשיווק לידים, ואתה מנפנף להם ב-10 ש"ח אל מול $1.5, כאילו העמלה זה הכל! העניין הוא שב-Copeac משלמים $1.5 על הכנסת מיקוד סה"כ, יש לכם הצעה של הכנסת מיקוד? אז אל תשווה בין $1.5 של הכנסת מיקוד ל-10 ש"ח שאתם דורשים על שם וטלפון (ב-Copeac זה $5-$8).

   אני מעריך שאתה יותר מסתם משווק שותפים ממוצע, ולכן אתה יודע שפה אתה טועה, ואתה יודע גם טוב מאוד ש-Copeac לא ברמה שלכם. אין לי ספק שאתם הכי טובים בארץ, ואני אומר את זה בבירור, העניין הוא שבין הארץ וארה"ב יש הבדל גדול מאוד!

   זהו הבלוג שלי, ואני קבעתי שרק לי מותר לפרסם קישורי שותפים, ובתוך תוכך אתה יודע שאני צודק… אבל מה לעשות, כולם צריכים לשלם משכנתא, ואם אפשר לעשות קצת ספאם, אז למה לא?

   שיהיה לך בהצלחה עם PayPerLead…

   נ.ב. אם אתה כבר בא לכתוב בבלוג של מישהו אחר, ולפרסם את האתר שלך. לפחות תרשום במה הוא יותר טוב, מהשאר. ו-10 ש"ח על פני $1.5 זה לא טיעון, אלא אחיזת עיניים בשביל למשוך אנשים חדשים.

   • חיים   21 במרץ 2015 בשעה 11:37
    (#)

    אני יודע שהבלוג הזה כבר כמעט לא פעיל, אם בכלל, אבל לא יכולתי להתאפק מלתאר לך את ההתרשמות שלי והיא שכנראה כשאתה כועס אז אין לך שגיאות כתיב בכלל. בכל התגובה הארוכה והמנומקת אין לך ואפילו לא שגיאת כתיב אחת….

    ושוב תודה בעבור הבלוג המשכיל. אני עדיין בתחילתו ומצפה להגיע לפרק האחרון חכם בהרבה…

 12. אנונימי   30 ביולי 2008 בשעה 2:35
  (#)

  לפחות הם לא יבשו אותי כמו הקופאק הזה ששלחו לי אימייל שיחזרו אליי ועד היום לא חזרו.

  לא אמרתה שזה כזה סיפור בקופאק עד שיתקשרו וכל מיני פרוצדרות מגילת אסתר כתבו לי באמייל אני התיאשתי מימנם.

 13. גיא   30 ביולי 2008 בשעה 12:42
  (#)

  היי PJS'M

   

  גיליתי את הבלוג שלך רק לפני כשבועיים.. מעט באיחור אך מוטב מאוחר מאשר לעולם לא..

  הבלוג שלך מרתק ומעניין, והתחלתי ליישם מספר שיטות אודותיהן כתבת.

  לפני כן ערכתי תחקירים ובדיקות משלי.. כמובן שלא הייתי יכול לגשת אליהן ללא ההנחיה המעולה שלך.

  כרגע, סיימתי 'לחלוב' מוצר נישה חדש בקליקבנק, שהניב לי רווח נקי חביב של 275$ בשבעה ימים.

  גיליתי שמעניין (אם מדברים על קליקבנק) לנסות לקחת מוצר חדש יחסית.. עם גרביטי של פחות מ2.0 אך מוצר שאתה מאמין שיכול להמכר לאחר מחקר של מילות מפתח מול קהל יעד. נכון שאחרי כמה ימים ציידי קליקבנק מנוסים עולים על המוצר והבידים באדוורדס הופכים לאיטם ללא-כדאיים.. בקיצור, חליבה קצרה וחילוץ בעשן לכיוון המוצר הבא.. :-)

  כרגע אני מסתכל על הפעילות שלי כרגע כפעילות למידה.. עם רווח נחמד בצידה להמשך 'מימון' הלימודים..

  אני אתחיל לחקור את עניין הלידים, נשמע מעניין ועם השקעה נבונה (בעיקר בזמן..) אני מאמין שאפשרי להגיע לרווחים נאים.

  טוב, אני אפסיק 'לחפור' עכשיו.. :-) ואני אמשיך לעדכן אותך ואת שאר החברים בממצאים, אם יהיו מעניינים..

  תבורך, הבלוג מרתק ומעניין (כבר כתבתי לא?.. :-)   )

  גיא.

   

  אגב,

  יש לי רעיון להפיק EBOOK בנישה מאד פופולארית, שלא קיים שום מוצר דמה אפילו בקליקבנק,

  אם זה מעניין אותך לשמוע, שלח לי מייל לפרטי ונדסקס על זה.. יכול להיות מאד מעניין לבוא מהכיוון השני של המערכת.

   

  שוב, תודה רבה. 

   

  • המיליונר בפיגמה   31 ביולי 2008 בשעה 16:29
   (#)

   אהלן גיא,

   שמחתי מאוד לקרוא את התגובה שלך ואני חושב שהיא מעוררת המון השראה גם לי וגם לשאר הקוראים.

   חשוב לי לציין שאולי הייתה לך הצלחה, אבל זה לא בטוח יישאר כך, בדיוק כמו שקרה אצלי. חשוב שתתכונן לכל מצב, אבל אני בטוח שתצליח. אם תתמיד את תצליח.

   כמובן שנשמח לשמוע עידכונים :)

   שיהיה המון בהצלחה…

 14. פופה   6 באוגוסט 2008 בשעה 3:59
  (#)

  הי, תגיד ניסית את אזור ה-premium של FW?

 15. אנונימי   19 באוגוסט 2008 בשעה 15:10
  (#)

  האם לתת פרטים אמיטיים בCopeac ?

 16. אנונימי10   22 באוגוסט 2008 בשעה 12:50
  (#)

  הי פיג'מיסט,

   היום אחרי כחודש קריאה מרתקת הגעתי לפוסט האחרון לבינתיים רגוע

   

  ובקשר ללידים:

   

  "ועוד לא הגעתי לחלק הבאמת כיפי בשיווק לידים מהסוג הזה. והחלק שעליו אני מדבר זה שלא צריך לכתוב Presell, או במילים אחרות… מותר לעשות Direct Linking. ההצעות הללו נועדו לקנברט, ואת הפריסל בעצם אפשר לעשות במודעת ה-Adwords עצמה: "קבלו איי פון חינם", "קבלו כרטיס אשראי חינם", "קבלו XBOX חינם", וכו…"

   

  כאן נשאלת השאלה בהתבסס על החומר הנלמד בפוסטים הקודמים:

  מה הבדל בין פרסום לידים ב DIRECT LINK ובין פרסום EBOOKS של קליקבנק?

  בני המקרים לפי הבנתי יש תחרות על אותם המילים -1.

  ובשני המקרים אתם מפני לאותו URL- זה 2, שמבחינת GOOGLE  עדיין אומר – להציג רק  1 מהם וזה את הראשון שהתחיל פסרסם את הליד.

   

  אז איך זה שכאן DIRECT יותר פשוט מקליקבנק לדוגמא?

  ואיך מגיעים למחירים כל כך נמוכים עבור המילים שהם בעצם יכולים להיות אותם מילים כמו בפרסום EBOOK? 

   

  תודה על התשובות

  • המיליונר בפיגמה   22 באוגוסט 2008 בשעה 21:38
   (#)

   אהלן,

   יש הבדל עצום בין פרסום לידים, לאיבוקים. באיבוקים את פותר בעיות, מוכר מידע. בלידים, זה מוצרים. קשה להסביר את זה, אבל התפיסה המחשבתית היא שונה.

   ללידים לא צריך עמוד פריסל, כי אין מה למכור מראש. אנשים יודעים בדיוק מה זה אייפון. הקטע החשוב בכתיבת עמוד נחיתה, זה שאתה מוסיף ערך למוצר. אם אתה רואה שאין מה להוסיף ערך למוצר אז פשוט עושים דיירקטלינק. אני לא יודע איך אפשר להוסיף ערך לאייפון…

   ובלידים, זה לאו דווקא אותם מילים… הידעת שאני יכול לפרסם על אנג'לינה ג'ולי, ועדיין לשווק לידים? אגב, זה לא מומלץ בכלל… אבל זה אפשרי.

   כשמדברים על מחירים נמוכים, יצירתיות היא שם המשחק…

   בהצלחה.

 17. אנונימי10   24 באוגוסט 2008 בשעה 1:19
  (#)

  אבל מה קורה מבחינת גוגל? האם פרסום לידים לא חייב להיות על אותו דומיין של ה"יצרן", כלומר שיווצר מצב שהרבה אנשים מפרסמים את אותו URL?

   

  ובכלל מבחינת ניחס של גוגל, QS וכו' או שכל המשחק פה זנ יצירתיות בבחירת מילים ללא תחרות? (פשוט עדיין לא קיבלתי אישור מ2 החברות שנתת, אז עוד לא הבנתי לעומק..)

   

  אתה הולך לפרסם פוסט עם טיפים לפרסום לידים?

 18. דיאנה   10 בנובמבר 2008 בשעה 17:21
  (#)

  מליונר יקר, ניסיתי כבר פעמיים להירשם אצלם ואין שום תגובה. אני לא מבינה, הם לא רוצים משווקים יותר?

 19. פופה   12 בנובמבר 2008 בשעה 18:16
  (#)

  אהלן!

   

  פוסט עתיק, מקווה שאתה עדיין בודק תגובות…

  בכל אופן אני נכנס לתחום הלידים עכשיו ונזכרתי בפוסט הזה.

  אתה כותב פה שאחד היתרונות הוא שאין צורך ב-presell ואפשר לעשות קישור ישיר

   

  מאיזו בחינה "אפשר" ? הכוונה שלך שה-merchants מאפשרים את זה? או שפשוט ניתן למצוא נישות של מילים שהן לא תחרותיות ולכן קישור ישיר מספיק כדי להביא הרבה תנועה?

 20. אנונימי   11 באוקטובר 2009 בשעה 9:44
  (#)

  נרשמתי לקופיאק ואפילו לעוד חברה שעוסקת בלידים, אבל כל המוצרים הטובים ובייחוד הלידים, אנחנו לא יכולים לשווק אותם רק תושבי ארה"ב.
  1. האם אפשר לקבל אישור מהם באיזה שהיא דרך לשווק את הליד?
  2.האם יש איזה שהיא דרך אחרת לקדם את המוצר ללא קבלת אישור?
  3. הקיצר מה אתה ממליץ לעשות?

  תודה !!

 21. המיליונר לעתיד   21 בינואר 2010 בשעה 21:11
  (#)

  מותר לעשות דירקט לינקינג גם בגוגל אדוורדס או שזה אסור בגוגל?

 22. פליקס   6 בפברואר 2010 בשעה 17:57
  (#)

  שלום לך המיליונר בפיג'מה,
  קראתי כמה מהפוסטים שלך בנושא לידים ושיווק ולידים ואני מתעניין בנושא הזה ונורא להוט להתחיל.
  הבנתי פחות או יותר כיצד זה עובד. אז עכשיו נגיד ואני רוצה להתחיל לפעול ולהרוויח כסף וליצור לעצמי הכנסה מסויימת. בת'כלס, מאיפה אני מתחיל? כיצד אני עושה זאת? האם אני צריך להשקיע סכום כסף מסויים על מנת להתחיל? אם כן, כמה? ואיפה? אני צריך שיהיה לי אתר משלי על מנת שאוכל להרוויח? ואם כן, איך אדע איזה אתר לבנות?

  אודה לך מאוד אם תוכל לענות לי ולעזור לי. (השארתי את המייל)
  המשך יום נעים. :)

  • חן   9 בפברואר 2010 בשעה 3:46
   (#)

   תתחיל בזה שתקרא את כל הבלוג…כככככלללל בלוג כמו שאני עושה פוסט אחרי פוסט ואפילו תרשום דברים חשובים במחברת. חלק גדול מהתשובות יענו תוך כדי קריאה.

 23. חן   9 בפברואר 2010 בשעה 3:47
  (#)

  ועכשיו אני רוצה לשאול שאלה :-)
  איך עושים דיירקט לינק האם פשוט לוקחים את הלינק שהתוכנית נתנה לי עם הקוד שלי ושותלים במודעה בגוגל אדוורדס בלי שום שינויים?

  תודה

 24. omerbsh   10 ביולי 2010 בשעה 12:15
  (#)

  נכנסתי לאתר , אני רואה שהם חסמו את הרישום רק לאפיליאייטס שיתקשרו.
  אני רואה גם שהפוסט דיי ישן האם האתר עדיין פעיל ושווה לעשות את פעולת הרישום?

 25. יעקב   22 במאי 2016 בשעה 17:22
  (#)

  נראה ש- Copeac.com סגרו את הבאסטה…

  מה המלך החדש בתחום ?

התגובה שלך

 • XHTML: אפשר להשתמש בתגים הללו: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
 • חברים יקרים, אין צורך להגיב בכמה פוסטים את אותה התגובה רק על מנת שאני אראה אותה, אני קורא ועונה לכל התגובות ללא שום קשר לותק הפוסט אליו הן נכתבו. לצערי הרב זמני מוגבל, ולכן אני עונה על תגובות אחת לשבוע. יחד עם זאת, חשוב לי לציין - אני עונה על כולן!