יאללה, טסים קדימה!

טוב, אז ביומיים האחרונים, היה לי המון טראומות. כנראה שמשהו לא הולך, אז כלום לא הולך. אבל אני מקווה שהשבוע הרע שלי נגמר. כי בדיוק עכשיו, תמו להם שבעה ימים בדיוק של הגוגל סלאפ. בשבוע הזה, ההכנסות שלי ירדו בצורה משמעותית. ולאו דווקא בגלל הכאפה, אלא ביומיים האחרונים קרו עוד אירועים.

ביומיים האחרונים, היו לי בעיות עם האחסון של העמודי נחיתה. מסיבות כאלה ואחרות, ביומיים האחרונים, עמודי הנחיתה שלי, לא עבדו בערך 24 שעות!!! זה לא קרה ברצף, אבל היו המון נפילות. אני לא מאשים את חברת האחסון שלי, כי אני מבסוט מאוד עליה, אבל בואו נגיד שדברים כאלה קורים.

אז היום, את כל היום ביליתי במשחקים עם שרתי לינוקס, ששיחקו איתי משחקי כח. בסופו של דבר אני ניצחתי!!!

ולחדשות הטובות…

ובגלל השוונג של המכות עם הלינוקס, סוף-סוף סידרתי את השרת VPS, שרכשתי לפני זמן מה במיוחד בשביל האתר. אז בגדול, על ה-VPS שלי יש עכשיו Apache2.2+PHP5, כאשר בקודם היה Apache1.3+PHP4. בנוסף לכך סידרתי כך, שה-PHP5 יעבוד בתצורת FastCGI, שזה יותר מהיר ממה שיש בד"כ. והדובדבן שבקצפת זו התכנה eAccelerator, אשר מטרתה זה סוג של להפוך את קוד ה-PHP מסקריפט, לבינארי, ומקבלים מזה 70% שיפור ביצועים.

ההגדרות הן 32MB להרצת PHP, ועוד 32MB בשביל ה-eAccelerator.

טוב, נראה לי שזה כבר Too Much Information, וזה לא מעניין אתכם….

אז השורה התחתונה… האתר על שרת חדש, והוא טס!!!

8 תגובות... קרא אותן למטה או הוסף אחת

 1. אייל   23 במאי 2008 בשעה 0:40
  (#)

  מזל טוב תתחדש!

  בהחלט מרגישים שיפור בביצועים. פה של כסף

 2. ליאור ברקן   23 במאי 2008 בשעה 9:14
  (#)

  האתר באמת טס, אז המון המון מזל טוב ויאללה לעבודה.

   

  הייתי מאושר אם היית יכול לכתוב פוסט מתי שהוא מזווית שהיא קצת שונה – למה שווה למשווק לשווק את המוצר שלו בתוכניות שותפים במקום נניח לבד דרך הרשת או דרך שיווק קימעונאי רגיל.

   

  ליאור

  • אבי   23 במאי 2008 בשעה 21:33
   (#)

   כי שיווק השותפים לא עולה לא כסף. הוא משלם בעבור מכירה בלבד. כמובן שהוא יכול במקביל לשווק בכל הערוצים שמתאימים לו.

 3. מכונות תספורת   23 במאי 2008 בשעה 17:12
 4. בן   24 במאי 2008 בשעה 13:31
  (#)

  הגיע הזמן.היו הרבה בעיות

  מרגישים שהאתר הרבה יותר מהיר

 5. המיליונר בפיגמה   24 במאי 2008 בשעה 20:33
  (#)

  תודה לכולכם,
  אני שמח שהמעבר התבצע חלק, ובאמת רואים שיפור :)

התגובה שלך

 • XHTML: אפשר להשתמש בתגים הללו: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
 • חברים יקרים, אין צורך להגיב בכמה פוסטים את אותה התגובה רק על מנת שאני אראה אותה, אני קורא ועונה לכל התגובות ללא שום קשר לותק הפוסט אליו הן נכתבו. לצערי הרב זמני מוגבל, ולכן אני עונה על תגובות אחת לשבוע. יחד עם זאת, חשוב לי לציין - אני עונה על כולן!