סיכום ביניים

וואוו, אז בלי לשים לב, גם חודש פברואר כמעט נגמר. אני די בשוק שאני כבר למעלה מחודש וחצי במסע מיליון השקל. פשוט קשה להסביר לי להסביר את זה איך הזמן עובר כל כך מהר. הייתם מאמינים שמבחינת סרט הזמן עברתי כבר 12% מהמסע? אני חייב להגיד לכם שפשוט קשה להאמין כמה הזמן עובר מהר כאשר עושים עבודה שנהנים לעשות אותה.

מבחינת הבלוג, אני די מאוכזב מעצמי, מרוב שהזמן עובר לי כל כך מהר, אני ממש מתקשה למצוא את הזמן לכתוב פוסטים של קידום תוכנית שותפים שלב אחר שלב, מההתחלה ועד הסוף. פוסטים מסוג זה לוקחים בד"כ המון זמן – בסביבות השעתיים לשלוש שעות. בנוסף לכך, כל פעם אני דוחה את הפוסט שאני רוצה לרשום. ראיתם מזה? הסנדלר יחף. גם אני לוקה בתסמונת "דיאטה ביום ראשון", אבל אני אנסה להתגבר על זה, אני חייב לנסות להשתפר בניהול זמנים שלי.

מבחינת שיווק שותפים, אני חייב להגיד לכם שעד כה אני מרוצה ולא מרוצה. כרגע, אני מרוצה מהרווחים שאני מצליח להרוויח מתוכניות שותפים שאני מקדם. אין לכם מה להתרגש, אני לא מתכוון לפרסם את ההכנסות שלי עד חודש מרץ, אבל אני אציין שיש מעט הכנסות. העובדה שאני לא מרוצה ממנה היא שאני פשוט לא מצליח למצוא מוצרים חדשים לשיווק. וזה יכול להיות קטע די מבאס, להשקיע המון זמן בהכנות לקראת קמפיין של מוצר כלשהו, ובסוף המוצר לא מצליח. אבל זה בסדר. יש עוד מספר ימים עד לסיום החודש הקצר הזה (מזל שזו שנה מעוברת והוא התארך :) ), אז אני כולי תקווה שאני אמצא עוד שתי מוצרים שמוכרים, כבר היום אני מתכנן להרים שני קמפיינים.

בסופו של דבר אני עם הפנים קדימה, ואני יודע שעם הזמן אני משתפר, ואני יודע שאני נמצא כרגע בכיוון הנכון. אני רק מקווה לפנות לעצמי קצת יותר זמן לחלוק את הידע הרב אותו צברתי. שיהיה לכולנו בהצלחה.

2 תגובות... קרא אותן למטה או הוסף אחת

 1. הנהלת חשבונות   17 ביוני 2008 בשעה 13:15
  (#)

  12% על סרט הזמן, אבל הרבה פחות על ציר הכסף…. קריצה

  • דניאלז   17 באוגוסט 2014 בשעה 20:47
   (#)

   ממרום שנת 2014, מבלי לדעת איך המסע של יגאל מסתיים, הרשה לי רק להגיב על מה שרשמת ולומר…חוק פארטו חביבי, חוק פארטו!

התגובה שלך

 • XHTML: אפשר להשתמש בתגים הללו: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
 • חברים יקרים, אין צורך להגיב בכמה פוסטים את אותה התגובה רק על מנת שאני אראה אותה, אני קורא ועונה לכל התגובות ללא שום קשר לותק הפוסט אליו הן נכתבו. לצערי הרב זמני מוגבל, ולכן אני עונה על תגובות אחת לשבוע. יחד עם זאת, חשוב לי לציין - אני עונה על כולן!