משווק השותפים הציוני הראשון

מי שקרא את הפוסט שלי בו אני מספר בקצרה (או שלא כל כך) את סיפור חיי (כמובן שאני מדבר על הפוסט סיפורו של המיליונר בפיג'מה), יודע שסיפרתי שם כיצד התחלתי עם כל הנושא של שיווק שותפים. רק בשביל להשלים את החסר, אני אציין שאת כל התודה על ההצלחה שלי, אני חייב, לבן-אדם אחד, או אולי שניים. הראשון הוא אני, והשני זה איך לא, משווק השותפים הציוני הראשון, פליקס לשנו.

אני לא יודע, אם פליקס לשנו, מתאים להגדרה הזו של משווק השותפים הציוני הראשון, כי לא באמת אפשר לדעת אם הוא היה הראשון, אבל ללא ספק פליקס לשנו הוא מחלוצי התחום בארץ. אני נהנה לקרוא לו כך, כי לפי דעתי, לפחות לפי מפת העולם שלי, פליקס לשנו היה הראשון אשר כתב על כך בפומבי.

אז למה לפחות 50% מההצלחה שלי אני זוקף לפליקס לשנו? התשובה היא פשוטה. פליקס, נוהג לכתוב בלוג בנושא שיווק תוכניות שותפים, ואני איך לא, כמו רבים וטובים מאיתנו, הזלתי ריר על הבלוג של פליקס במשך תקופה ארוכה. הפורום שלו (שכאמור, היום כבר הפך לבלוג) היה המקום הראשון בו שמעתי את המושג "שיווק תוכניות שותפים" או "Affiliate Marketing".

לאחר תקופה ארוכה של כניסות אינסופיות לבלוג של פליקס, ואכזבה גדולה מאוד מאחר ופליקס לא עידכן את הבלוג שלו. היום, הופתעתי לגלות, כי לא רק שפליקס לשנו החליט להחיות את הבלוג שלו, הוא גם החליט לפתוח בלוג חדש בכתובת חדשה! מי שעוד לא הספיק לגלות על כך בעצמו, אני שמח להיות הראשון אשר מספר לכם. לאחר שתסיימו לקרוא את הפוסט עד סופו, כולכם מוזמנים להיכנס לבלוג שלו, אשר נמצא בכתובת FelixLeshno.co.il. לאחר שתיכנסו לאתר שלו, אני ממליץ לכם מאוד להירשם ל-RSS של פליקס (וכך גם לשלי, מי שעוד לא נרשם – הרשם לעדכוני RSS עכשיו!). פליקס כותב המון דברים מעניינים בבלוג שלו, ולפעמים ככל שאתם קוראים יותר מוקדם, כך תקבלו יותר תועלת מהדברים, אז אל תבזבזו זמן!

פוסט משוחד ?

מי שמכיר את תחום ה-ProBlogging בחו"ל, ודאי יודע שלעיתים אנשים משלמים לבלוגרים על מנת לכתוב "פוסטים משוחדים". לדוגמא, בלוגים אחרים העוסקים בתחום שיווק תוכניות שותפים, משלמים כסף לבלוגים פופולאריים מאוד בתחום השיווק תוכניות שותפים, על מנת שיסקרו את הבלוג שלהם כמובן באופן חיובי.

זה לא המקרה! לומר לכם את האמת, אני לא מכיר את פליקס באופן אישי, למרות שאני מאמין שבאחד מהאפליאייט סאמיטים הבאים אני אזמין אותו לקפה :) . הקשר היחיד אשר היה לי עם פליקס לשנו בכל חיי, היה מכתב תודה קטן אשר שלחתי לו, והוא בתגובה שלח לי שהוא שמח שהבלוג שלו עזר לי והביא לי המון השראה!

לסיום, כמו שכבר אמרתי, אני מאוד ממליץ לכם להתחיל לקרוא בבלוג של פליקס לשנו, מאחר והוא גם מביא השראה וגם מוסיף ערך מוסף רב לקורא. אז למה אתם מחכים? כנסו לבלוג של פליקס לשנו עכשיו!

10 תגובות... קרא אותן למטה או הוסף אחת

 1. אנונימי   24 במרץ 2008 בשעה 19:00
  (#)

  מיליונר כביכול,

   

  למה שלא תעשה פוסט שיעזור באמת לחבר'ה כאן שרוצים להתחיל ותספר איך בוחרים קמפיין? ימים רבים אני משוטט ומחפש קמפיינים ולא מוצא משהו שנראה לי מתאים… מה עושים דוקטור? 

  • המיליונר בפיגמה   24 במרץ 2008 בשעה 19:07
   (#)

   אהלן אנונימי,

   ראשית, אני חושב שכל הפוסטים שלי עוזרים, במיוחד הפוסט הזה, שמפנה לבלוג עם פוסטים שעזרו לי, וכעת אני מנסה לעזור לאחרים כמו שהבלוג שהמלצתי עליו עזר לי.

   שנית, אם תדפדף אחורה, תראה שכתבתי כבר פעמיים על איך להתחיל ולבחור קמפיין. מדוע שאני אתאמץ ואכתוב עוד פוסט, אם אתה לא יכול להתאמץ ולחפש 2 פוסטים קיימים בעצמך?

   מאחל לך המון הצלחה,
   המיליונר בפיג'מה.

 2. djetayg   24 במרץ 2008 בשעה 21:41
  (#)

  מליונר

   

  זהירות פוסט זה יכול להוביל לחשיפת זהותך… אני כמעט בטוח שאני יצירתי

  ואני יודע מי אתה אבל אני לא רוצה סתם לפרסם ולפגוע בך סה"כ אני ורבים כמוני נהנים מהתוכן האיכותי שאתה נותן ומהאיכות של הבלוג בכלל

  לכן במידה ואתה מעוניין עדיין באנונימיות תזהר

   

  במידה ולא נופל לך האסימון אתה מוזמן לשלוח לי מייל ואסביר לך

   

  בהצלחה 

  • המיליונר בפיגמה   24 במרץ 2008 בשעה 22:46
   (#)

   איתי היקר,

   אני יודע מי אתה חושב שאני, ואני מבטיח לך שאתה לא יודע מי אני. למה אני חושב שאני יודע שאתה יודע מי אני, כי כבר הרבה אנשים פנו אליי בפורומים שאני כותב בהם.

   כמו כולם, בטח נכנסת לבלוג של פליקס, לתגית "סיפורי הצלחה", וראית סיפור יפה מאוד על חייל בשם רז קדם, ובהתייחס לזה שאני כותב המון על חיי בצבא, ניתן לעשות הצלבה נחמדה ולחשוב שאני הוא.

   אתם שוכחים רק דבר אחד! תסתכלו על התאריכים בהם נכתבו הדברים על רז קדם, ותקראו בבלוג. אני לא שיקרתי כשאמרתי שעד חודש ינואר 2008, לא הייתה לי אפילו מכירה אחת!

   לכן, מספיק לבזבז זמן ולנסות לגלות מי אני, כי הדרך היחידה לגלות מי אני זה רק אם יש לכם קומבינות בגוגל ובקליקבנק. שום דרך אחרת לא תפעל. אני לא הייתי מהאנשים אשר כותבים בפורומים, ובטח לא כאלה שמשאירים עקבות אשר יחשפו את הפרטיות שלהם.

   בהצלחה לכולם בהמשך, ואם אתם נהנים לשחק בבלשים, אתם מוזמנים להמשיך לבזבז את זמנכם.

 3. אנונימי   25 במרץ 2008 בשעה 17:53
  (#)

  למה בעצם אתה כל כך לא רוצה שנדע מי אתה?

  • המיליונר בפיגמה   25 במרץ 2008 בשעה 18:31
   (#)

   אהלן,

   שאלה מצויינת. למעשה, בגלל הפניות הרבות שקיבלתי בנוגע לזהותי אני מכין פוסט בעניין. בגדול יש לי את הסיבות שלי. יש הרבה סיבות לכך, ואני חושב שלא הייתי מצליח כמו שאני מצליח היום אם היו יודעים מי אני. לא בגלל שאני בנאדם "שנוי במחלוקת" או משהו בסגנון, אלא בגלל שהאנונימיות היא סוג של שריון הגנה. אבל יש עוד הרבה סיבות.

   יום טוב.

 4. טויהאוז   6 באפריל 2008 בשעה 1:45
  (#)

  בקיצור אז אתה שומע ,

   

  נשארו שתי טיסות למחר אחת אמריקאית ואחת עיראקית ,

  צריך להעלות לאישור רל"א דחוף , אין לי זמן לעשות את זה אז טפל בזה .

   

  תן להם בסוף מספרי אישור כדלקמן -

  US080206

  IR280607

   

   

   

  אגב בפורים , אתה יכול לשים פאה .

   

התגובה שלך

 • XHTML: אפשר להשתמש בתגים הללו: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
 • חברים יקרים, אין צורך להגיב בכמה פוסטים את אותה התגובה רק על מנת שאני אראה אותה, אני קורא ועונה לכל התגובות ללא שום קשר לותק הפוסט אליו הן נכתבו. לצערי הרב זמני מוגבל, ולכן אני עונה על תגובות אחת לשבוע. יחד עם זאת, חשוב לי לציין - אני עונה על כולן!