לא גומר ת'חודש!

חברים יקרים,

בצער רב וביגון קודר אני רוצה להודיע על פטירתו בטרם עת של התקציב שלי! כן, כן, פקדון השחרור שלי, אשר עליו עמלתי כל כך קשה במשך 3 שנים! 3 שנים לקח לי לעבוד עליו, ושרפתי אותו בתוך חודשיים! זהו רגע קשה, אך אין מה לעשות צריך להמשיך.

אני רוצה לעדכן אתכם במצבי כרגע. לא רק ששרפתי את התקציב שלי, אלא גם חרגתי בקצת ממנו, וכרגע אני חי על עדים.

אל דאגה, אני לא נשבר, וההצגה חייבת להמשך. במצבים חדשים צריך פתרונות יצירתיים. בינתיים, יש לי חסכונות אשר יספיקו לי לקצת זמן, אבל במצב ההוצאות הנוכחי שלי, זה לא יספיק לי לחודש מרץ!

למצב הזה לא צפיתי, וזה יכול לעקב לי בחודש שלם את המסע! אני מבחינתי אעשה את המקסימום על מנת להמשיך במסע, מאחר ובדיוק התחיל ללכת לי ממש טוב (אתם תדעו על זה רק בעוד כמה ימים כאשר אני אדווח הכנסות).

המצב הזה נוצר מאחר והעסק מתנהל באופן הבא: אני משלם על הוצאות פרסום באופן שותף, כלומר כל יום. פעמיים בחודש, קליקבנק מוציאים צ'ק. לכל צ'ק שקליקבנק שולחים לוקח להגיע חודש ימים. לכן, את כל הכסף שהרווחתי בשבועיים האחרונים אני צפוי לראות רק לקראת ה-1 באפריל. עד אז, אני צריך לחשוב על דרכים יצירתיות להמשיך בהצגה.

כרגע, עשיתי רשימה של כל החברים אשר אני יכול להלוות מהם כסף. אני אפילו מוכן לשלם להם ריבית על ההלוואה. כמוכן, הבנק שלי מאפשר לי לקחת הלוואה של 30,000 ש"ח בתנאים מאוד נוחים. כנראה שזו תהיה אופציה שאני אלך עליה!

הכי חשוב זה שאני מאמין בעסק שלי, ואני רואה תוצאות. לאחר חודשיים של עבודה מאומצת, אני נמצא בדיוק בתקופה של לקחת פסק זמן ולנתח את כל ההוצאות וההכנסות של העסק, ולראות כיצד אני יכול לייעל תהליכים! אני צריך לעשות תכנון תקציב. אני צריך לכתוב תחקיר (כמו שעשיתי הרבה פעמים בצבא), ולבסוף, אני צריך להכין תוכנית פעולה.

אני מאמין שלאחר שאני אדווח את ההכנסות שלי לחודש פברואר, אני גם אדווח בדיוק את הצעדים בהם אני אנקוט. כל מי שיש לו עצות, מוזמן לייעץ.

ב ב ר כ ה,
המיליונר "על סף פשיטת רגל" בפיג'מה.

30 תגובות... קרא אותן למטה או הוסף אחת

 1. אנונימי   29 בפברואר 2008 בשעה 10:21
  (#)

  אתה יכול לפרט איך כמה ואיפה שרפת את הכסף בחודשיים?

  זה מעניין ואני לא מעוניין לחזור על 'טעויות' בעתיד.

   

  ויש לך אגב בלוג מצויין.

   

   

  • המיליונר בפיגמה   29 בפברואר 2008 בשעה 11:19
   (#)

   תודה על התגובה והמחמאות.
   למען האמת זה נשמע כאילו ששרפתי, אבל השקעתי. כמובן שהיו טעויות, אבל עוד יומיים אני אפרסם את הדיווח על ההכנסות וההוצאות.

 2. etayg   29 בפברואר 2008 בשעה 19:16
  (#)

   שלום רב,

   

  מאז תחילת המסע המעניין! אני קורא את הבלוג שלך ודיי מבין לליבך והרגשתך

  כמוך כמוני אני גם בצבא ועומד להשתחרר בקרוב. אני מתעסק בתחום מעל שנה

  אבל לצערי מתקדם קצת לאט בגלל הצבא (אין לי הרבה זמן פנוי)

  למרות היותי ג'ובניק.

  אך אני עדיין לא מתלוננן ועושה סכומים יפים לחייל :-)

  על כל מקרה אני מכיר את בעיית התקציב שלך ובעצם מה שרשמת פה בפוסט.

  ממש לאחרונה עליתי על רעיון יש היום אפשרות לבקש מחברת האשראי או מהבנק

  שבעצם יגדירו לך בכרטיס האשראי שאותו אתה נותן לגוגל לצורך העניין שאת כל ההורדות שמתבצעות במט"ח אוטומטית הם יתחלקו ל 3 תשלומים למשל בחודש ינואר השתמשת בתקציב של 1500 דולר אתה תשלם בינואר רק את ה- 500 הראשונים עד שתקבל את הצק מקליק בנק דבר שעוזר לתזרים המזומנים.

  דבר נוסף יש כרטיס אשראי בצבע אדום אני לא ממש זוכר את שמו שיש אפשרות להגדיר בו שותף 60 בעצם מה שהוצאת היום תשלם רק בעוד 60 יום ועד אז כבר תפקיד את הצק מקליק בנק.

  ממליץ בחום לבדוק את הנושא מול הבנק.

   

  על כל מקרה אשמח לעזור וגם במידה ותהיי מעוניין בשיתוף פעולה מסויים אתה מוזמן ליצור איתי קשר במייל.

   

  בברכת הצלחה חיוך

   

  -איתי

   

  תמשיך לעדכן את הבלוג המעולה שלך!!! 

 3. בן   1 במרץ 2008 בשעה 0:04
  (#)

  איך ביזבזתה כל כך הרבה כסף?

  כרגע בציק שאמור להגיע אתה מכסה את ההוצאות?

  מתי תעדכן על רווחים

   

  תמשיך לעדכן אני כל הזמן קורא מאוד מעניין

 4. יואב   5 ביוני 2009 בשעה 0:43
  (#)

  לידיעתך, הוצאות המימון של העסק מוכרות למס. לעסקים שצופים רווחיות כדאי לקחת הלוואה שתמנף להם את העסק מצד אחד ומצד שני תקטין את הרווח החייב במס, אם לא ניצלת את ההוצאה השנה, היא תצבר להפסד שיועבר לשנה הבאה.

 5. אביב   24 באוגוסט 2009 בשעה 15:33
  (#)

  אני לא מאמין שאני מרשה לעצמי להגיב 18 חודשים אחרי שהפוסט פורסם, אבל זה פשוט הצחיק אותי לקרוא כשנזכרתי באחד הפרקים האחרונים של "שבוע סוף", שבו ביבי החליט לקחת סלוטייפ ולהדביק לכל אחד שקל על התחת. פתרון מומלץ למצבי "Dam It! אין לי שקל אחד על התחת!"… טוב בכל מקרה, אני מכיר את הבעיה מקרוב. אני חווה אותה חודש אחרי חודש, אבל אין לי הרבה מה לעשות כשאני והשותף שלי עדיין לא בני 15 אפילו… אין לנו גישה לכל התוכניות האלה שמאפשרות Cashflow יציב ואנחנו בקושי מסתדרים עם Visa נטען של Cal…

 6. Anderson   19 בדצמבר 2016 בשעה 5:55
  (#)

  אתה צריך הלוואה דחופה? ליצירת קשר: (georgeanderson.loanfirm255@gmail.com) לפרטים נוספים על ההלוואה.

  הצעת הלוואה

 7. Anderson   19 בדצמבר 2016 בשעה 5:56
  (#)

  חדשות טובות!

  האם אתם צריכים הלוואה בדחיפות על מנת ליישב כל חוב? אם אתה צריך הלוואה דחופה ניתן לפנות אלינו עוד היום. אנחנו נותנים הלוואות החל 2,000 $ ל – 100,000,000.00 $ לכל individaual מעוניין, חברות, בתי ספר, כנסיות, ריבית מינימום של 2% לשנה. פנה קצין הלוואה באמצעות העיבוד של דואר אלקטרוני ארגוני: (georgeanderson.loanfirm255@gmail.com) אלוהים יברך אותך.

  הצעת הלוואה

 8. Mr. Dékány   11 בפברואר 2017 בשעה 3:16
  (#)

  האם אתם צריכים הלוואה דחופה? אנחנו נותנים הלוואות עסקיות, הלוואות אישיות, הלוואות לסטודנטים, הלוואות רכב וכו ', אם אתה מעוניין לפנות אלינו באמצעות: (dakany.endre@gmail.com)

  הצעת הלוואה.

 9. margaret   5 באפריל 2017 בשעה 1:48
  (#)

  אני גברת מרגרט רובינסון, חברה פרטית הלוואות שנותן סיוע לאנשים הממוצע כי הוא זקוק לסיוע כספי. אתה דחוף צריך הלוואה כדי לשלם את החוב או להגדיל את העסק שלך? אם נדחית על ידי בנקים ומוסדות פיננסיים אחרים? אם אתה צריך איחוד הלוואה או משכנתא? הנה הזדמנות להביא את הבעיות הפיננסיות שלך לסיום. יש לך אשראי רע או צריך כסף כדי להשקיע על עסקים כדי להחזיר את הריבית ב 2%, את הדרישה הכספית עבור אנשים לשלם חשבונות, להלוות כספים. אני חייב להודיע לך שאנחנו מאוד אמין יהיה מוכן לתת את האשראי למוטב. אז פנה אלינו היום באמצעות דואר אלקטרוני (margaretrobinsonloan@gmail.com)

 10. Mr. George Anderson   2 במאי 2017 בשעה 9:13
  (#)

  חדשות טובות!

  האם אתה צריך הלוואה בדחיפות כדי ליישב כל חוב? אם אתה צריך הלוואה דחוף אנא פנה אלינו היום. אנחנו נותנים הלוואות החל 2,000 € ל 100,000.000.00 יורו לכל עניין אינדיווידואלי, תאגידים, בתי ספר, כנסיות, שיעור ריבית מינימלי של 2% בשנה. צור קשר עם קצין הלוואה באמצעות עיבוד של דואר אלקטרוני של החברה: (georgeanderson.loanfirm255@gmail.com) אלוהים יברך אותך.

  הצעת הלוואה דחופה.

 11. M   2 במאי 2017 בשעה 9:13
  (#)

  הצעת הלוואה.

  אחר צהריים טובים,

  אני רשום משאיל כסף פרטי. אנחנו נותנים הלוואות כדי לעזור לאנשים ולחברות לשדרג את מעמדם הפיננסי ברחבי העולם, שיעורי ריבית נמוכים מאוד נמוך כמו 3% בתוך שנה אחת – 30 שנים של תקופת החזר בכל מקום בעולם. אנחנו נותנים אשראי בטווח שבין $ 5,000 ל $ 500,000,000. ההלוואות מאובטחות היטב עם אבטחה מקסימלית החשוב ביותר. על האדם המעוניין ליצור איתנו קשר בדוא"ל: (dakany.endre@gmail.com)

  אנו מציעים הלוואה דחוף

 12. הצעת הלוואה   2 במאי 2017 בשעה 17:49
  (#)

  יום טוב,

  אם אתה איש עסקים או אישה? אם אתה נמצא בכל מתח פיננסי או שאתה צריך קרנות כדי להתחיל את העסק שלך? אתה חייב אשראי
  לפרוע את החוב או לשלם את החשבונות? האם יש לך ניקוד אשראי נמוך ואתה מתקשה לקבל הלוואה מבנקים מקומיים ומוסדות פיננסיים אחרים? האם אתה צריך הלוואה או מימון, כגון:

  א) הלוואה אישית
  ) ב חינוך,
  ג) איחוד חובות,
  ד) הרחבה
  ה) וכו '
  שלח לנו דוא"ל בכתובת: accessloanfirm2030@gmail.com

  אנו מציעים הלוואות ליחידים, חברות וגופים עסקיים בשיעור ריבית שנתית של 3%. צור קשר עכשיו: accessloanfirm2030@gmail.com

 13. Mr. Dékány Endre   20 במאי 2017 בשעה 6:13
  (#)

  אתה צריך הלוואה דחוף? צור קשר: (dakany.endre@gmail.com) לקבלת מידע נוסף על ההלוואה.

 14. Mr. Dékány Endre   20 במאי 2017 בשעה 6:13
  (#)

  האם אתה צריך הלוואה? אנו מציעים כל מיני סוגים של הלוואה מ מינימום של 5,000 ₪ לכל היותר 500,000,000 ₪ אם אתם מעוניינים לפנות אלינו בדוא"ל: (dakany.endre@gmail.com)

  הצעת הלוואה דחופה.

 15. Mr. George Anderson   20 במאי 2017 בשעה 6:54
  (#)

  אתה צריך הלוואות לפרויקט, השקעות, הלוואות אישיות, הלוואות הביתה, הלוואות לסטודנטים, הלוואות קונסולידציה והלוואות לפרויקט שונים? האם אתה צריך הלוואה כדי להתחיל עסק קטן, בינוני או בקנה מידה גדול? האם אתה צריך הלוואה כדי לבנות בית או הלוואה לרכב? האם אתה צריך הלוואה לרכישת מכונות ציוד לעבודה? ג 'ורג' אנדרסון חברת ההלוואה היא התשובה לכל הבעיות שלך, אנחנו נותנים הלוואות בשיעור של 3% הריבית העסקה שלנו היא מהירה, בטוחה ונוחה. אלה שרוצים לקבל הלוואה מאיתנו צריך לפנות אלינו עכשיו דרך (georgeanderson.loanfirm255@gmail.com)

  הצעת הלוואה.

 16. Mr. Dékány Endre   4 ביוני 2017 בשעה 13:50
  (#)

  האם אתה צריך הלוואה? אנו מציעים כל מיני סוגים של הלוואה מתוך סכום מינימלי של $ 2,000 עד מקסימום של $ 500,000,000 אם אתה מעוניין לפנות אלינו בדוא"ל:(dakany.endre@gmail.com)

  הצעת הלוואה דחוף.

 17. Mr. George Anderson   4 ביוני 2017 בשעה 13:51
  (#)

  קבל הלוואה היום בשיעור נמוך לחול עכשיו הלוואות ניתנות בשיעור של 3% חלים עכשיו זה יכול להגדיל את העסק שלך לגובה גדול יותר. אנו מציעים הלוואה לעסקים ואנשים אישיים, אם אתה צריך הלוואה כדי להתחיל עסק או הלוואה כדי לשלם את החשבונות ליצור קשר באמצעות (georgeanderson.loanfirm255@gmail.com) עכשיו ולקבל הלוואה מהחברה שלנו … אני לדקלם את השירותים הלוואה הטובה ביותר.

  הצעת הלוואה דחוף.

 18. Mr. Dékány Endre   12 ביוני 2017 בשעה 6:15
  (#)

  האם אתה צריך דחוף הלוואות? אם כן צור איתנו קשר בדוא"ל: (dakany.endre@gmail.com)

 19. Mr. Dékány Endre   12 ביוני 2017 בשעה 6:16
  (#)

  אתה צריך הלוואה דחוף? אנו נותנים הלוואות עסקיות, הלוואות אישיות, הלוואות לסטודנטים, הלוואות רכב וכו ', אם אתה מעוניין לפנות אלינו באמצעות: (dakany.endre@gmail.com)

  הצעת הלוואה דחופה.

  Do you need loan? if yes, email : (dakany.endre@gmail.com) for more Details.

  Urgent loan offer.

 20. דונלד ואנס   19 ביוני 2017 בשעה 13:51
  (#)

  שלום

  אתה צריך הלוואה? האם ברצונך ליישב את החשבונות שלך? האם אתה רוצה להיות יציב מבחינה כלכלית? לבירורים וליישומים, אנא שלח לנו דוא"ל לכתובת vancecreditfirm@outlook.com

  כל טוב
  דונלד ואנס
  vancecreditfirm@outlook.com

  הצעה הלוואה חירום

 21. Mr. Dékány Endre   19 ביוני 2017 בשעה 13:53
  (#)

  הצעת הלוואה.

  אחר צהריים טובים,
  אני רשום משאיל כסף פרטי. אנחנו נותנים הלוואות כדי לעזור לאנשים ולחברות לשדרג את מעמדם הפיננסי ברחבי העולם, שיעורי ריבית נמוכים מאוד נמוך כמו 3% בתוך שנה אחת – 30 שנים של תקופת החזר בכל מקום בעולם. אנחנו נותנים אשראי בטווח שבין $ 5,000 ל $ 500,000,000 ההלוואות מאובטחות היטב עם אבטחה מקסימלית החשוב ביותר. על האדם המעוניין ליצור איתנו קשר בדוא"ל: (dakany.endre@gmail.com)

 22. Mr. Richard Cosmos   19 ביוני 2017 בשעה 13:54
  (#)

  יום טוב

  אני ריצ'רדוסמוס, משאיל כסף פרטי. אני נותן הלוואות בריבית של 3% לשנה ובתוך סכום של $ 3000 – $ 500,000,000,000 עם 100% פרויקט מימון עם מאובטחת Unsecured הלוואות זמינים. אנו מובטחת במתן שירותים פיננסיים ללקוחות רבים שלנו בכל רחבי העולם. עם חבילות ההלוואות שלנו גמישה, הלוואות ניתן לעבד כספים הועברו הלווה בתוך הזמן הקצר ביותר האפשרי. אנו פועלים בתנאים ברורים ומובנים ואנו מציעים הלוואות מכל הסוגים ללקוחות, חברות, חברות, וכל מיני ארגונים עסקיים, אנשים פרטיים ומשקיעים בתחום הנדל"ן. צור קשר עכשיו בכתובת: (richardcosmos5@gmail.com)

  הצעת הלוואה דחופה.

 23. Daniel   20 ביוני 2017 בשעה 9:38
  (#)

  ברוך הבא,

  האם יש לך צורך דחוף עבור הלוואה עסקית או לשלם חשבונות ב 3% ריבית? אנחנו נותנים הלוואה ליחידים ולשתף פעולה גופים, החל € 20,000 20,000 טווח מרבי של 1 עד 30 שנים, אם כן צור קשר באמצעות דואר אלקטרוני: (gkfinance01@gmail.com)

  בברכה,
  דמטריוס דניאל
   
  3% הלוואה ההצעה

 24. דרק דאגלס   22 ביוני 2017 בשעה 9:02
  (#)

  שלום,

  האם אתה צריך הלוואה נוחה לשביעות רצונכם? אנו מציעים הלוואה בהישג יד בריבית 3% זמין עבור לווים מקומיים ובינלאומיים. אנו מוסמכים, אמין, אמין, יעיל, מהיר ודינמי שיתוף פעולה. אנו נותנים את ההלוואה לטווח ארוך מ 2 עד 50 שנים מקסימום.

  האם אתה צריך הלוואה ישירה, קלה ובמחיר סביר לשלם חוב, להקים עסק או מסיבות אחרות? אם כן, פנה אלינו עם הבקשה שלך הלוואה.

  הצעה זו לאנשים רציניים.

  נא לחזור אלינו, אם מעוניינים, באמצעות easyloanfirm2020@gmail.com

  אנחנו מוסמכים,
  אמין, יעיל, מהיר ודינמי.

  כל טוב,
  דרק דאגלס
  easyloanfirm2020@gmail.com

  3% פשוט ובמחיר סביר להציע הלוואה

 25. Mr. Dékány Endre   23 ביוני 2017 בשעה 3:48
  (#)

  האם אתה צריך הלוואה? אנו מציעים כל מיני הלוואות מתוך סכום מינימלי של 5,000 $ עד מקסימום של 500,000,000 $ אם אתה מעוניין לפנות אלינו באמצעות דוא"ל: (dakany.endre@gmail.com)

  הצעת הלוואה דחופה.

 26. Mr. Dékány Endre   23 ביוני 2017 בשעה 3:53
  (#)

  אנו מציעים הלוואות בריבית נמוכה של 3% ואנחנו מספקים סוגים שונים של הלוואות, אישי הלוואה עסקית. תשובה עם האינטרס שלך צור קשר באמצעות: (dakany.endre@gmail.com) בברכה.

  הצעת הלוואה.

התגובה שלך

 • XHTML: אפשר להשתמש בתגים הללו: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
 • חברים יקרים, אין צורך להגיב בכמה פוסטים את אותה התגובה רק על מנת שאני אראה אותה, אני קורא ועונה לכל התגובות ללא שום קשר לותק הפוסט אליו הן נכתבו. לצערי הרב זמני מוגבל, ולכן אני עונה על תגובות אחת לשבוע. יחד עם זאת, חשוב לי לציין - אני עונה על כולן!