לא גומר ת'חודש!

חברים יקרים,

בצער רב וביגון קודר אני רוצה להודיע על פטירתו בטרם עת של התקציב שלי! כן, כן, פקדון השחרור שלי, אשר עליו עמלתי כל כך קשה במשך 3 שנים! 3 שנים לקח לי לעבוד עליו, ושרפתי אותו בתוך חודשיים! זהו רגע קשה, אך אין מה לעשות צריך להמשיך.

אני רוצה לעדכן אתכם במצבי כרגע. לא רק ששרפתי את התקציב שלי, אלא גם חרגתי בקצת ממנו, וכרגע אני חי על עדים.

אל דאגה, אני לא נשבר, וההצגה חייבת להמשך. במצבים חדשים צריך פתרונות יצירתיים. בינתיים, יש לי חסכונות אשר יספיקו לי לקצת זמן, אבל במצב ההוצאות הנוכחי שלי, זה לא יספיק לי לחודש מרץ!

למצב הזה לא צפיתי, וזה יכול לעקב לי בחודש שלם את המסע! אני מבחינתי אעשה את המקסימום על מנת להמשיך במסע, מאחר ובדיוק התחיל ללכת לי ממש טוב (אתם תדעו על זה רק בעוד כמה ימים כאשר אני אדווח הכנסות).

המצב הזה נוצר מאחר והעסק מתנהל באופן הבא: אני משלם על הוצאות פרסום באופן שותף, כלומר כל יום. פעמיים בחודש, קליקבנק מוציאים צ'ק. לכל צ'ק שקליקבנק שולחים לוקח להגיע חודש ימים. לכן, את כל הכסף שהרווחתי בשבועיים האחרונים אני צפוי לראות רק לקראת ה-1 באפריל. עד אז, אני צריך לחשוב על דרכים יצירתיות להמשיך בהצגה.

כרגע, עשיתי רשימה של כל החברים אשר אני יכול להלוות מהם כסף. אני אפילו מוכן לשלם להם ריבית על ההלוואה. כמוכן, הבנק שלי מאפשר לי לקחת הלוואה של 30,000 ש"ח בתנאים מאוד נוחים. כנראה שזו תהיה אופציה שאני אלך עליה!

הכי חשוב זה שאני מאמין בעסק שלי, ואני רואה תוצאות. לאחר חודשיים של עבודה מאומצת, אני נמצא בדיוק בתקופה של לקחת פסק זמן ולנתח את כל ההוצאות וההכנסות של העסק, ולראות כיצד אני יכול לייעל תהליכים! אני צריך לעשות תכנון תקציב. אני צריך לכתוב תחקיר (כמו שעשיתי הרבה פעמים בצבא), ולבסוף, אני צריך להכין תוכנית פעולה.

אני מאמין שלאחר שאני אדווח את ההכנסות שלי לחודש פברואר, אני גם אדווח בדיוק את הצעדים בהם אני אנקוט. כל מי שיש לו עצות, מוזמן לייעץ.

ב ב ר כ ה,
המיליונר "על סף פשיטת רגל" בפיג'מה.

80 תגובות... קרא אותן למטה או הוסף אחת

 1. אנונימי   29 בפברואר 2008 בשעה 10:21
  (#)

  אתה יכול לפרט איך כמה ואיפה שרפת את הכסף בחודשיים?

  זה מעניין ואני לא מעוניין לחזור על 'טעויות' בעתיד.

   

  ויש לך אגב בלוג מצויין.

   

   

  • המיליונר בפיגמה   29 בפברואר 2008 בשעה 11:19
   (#)

   תודה על התגובה והמחמאות.
   למען האמת זה נשמע כאילו ששרפתי, אבל השקעתי. כמובן שהיו טעויות, אבל עוד יומיים אני אפרסם את הדיווח על ההכנסות וההוצאות.

 2. etayg   29 בפברואר 2008 בשעה 19:16
  (#)

   שלום רב,

   

  מאז תחילת המסע המעניין! אני קורא את הבלוג שלך ודיי מבין לליבך והרגשתך

  כמוך כמוני אני גם בצבא ועומד להשתחרר בקרוב. אני מתעסק בתחום מעל שנה

  אבל לצערי מתקדם קצת לאט בגלל הצבא (אין לי הרבה זמן פנוי)

  למרות היותי ג'ובניק.

  אך אני עדיין לא מתלוננן ועושה סכומים יפים לחייל :-)

  על כל מקרה אני מכיר את בעיית התקציב שלך ובעצם מה שרשמת פה בפוסט.

  ממש לאחרונה עליתי על רעיון יש היום אפשרות לבקש מחברת האשראי או מהבנק

  שבעצם יגדירו לך בכרטיס האשראי שאותו אתה נותן לגוגל לצורך העניין שאת כל ההורדות שמתבצעות במט"ח אוטומטית הם יתחלקו ל 3 תשלומים למשל בחודש ינואר השתמשת בתקציב של 1500 דולר אתה תשלם בינואר רק את ה- 500 הראשונים עד שתקבל את הצק מקליק בנק דבר שעוזר לתזרים המזומנים.

  דבר נוסף יש כרטיס אשראי בצבע אדום אני לא ממש זוכר את שמו שיש אפשרות להגדיר בו שותף 60 בעצם מה שהוצאת היום תשלם רק בעוד 60 יום ועד אז כבר תפקיד את הצק מקליק בנק.

  ממליץ בחום לבדוק את הנושא מול הבנק.

   

  על כל מקרה אשמח לעזור וגם במידה ותהיי מעוניין בשיתוף פעולה מסויים אתה מוזמן ליצור איתי קשר במייל.

   

  בברכת הצלחה חיוך

   

  -איתי

   

  תמשיך לעדכן את הבלוג המעולה שלך!!! 

 3. בן   1 במרץ 2008 בשעה 0:04
  (#)

  איך ביזבזתה כל כך הרבה כסף?

  כרגע בציק שאמור להגיע אתה מכסה את ההוצאות?

  מתי תעדכן על רווחים

   

  תמשיך לעדכן אני כל הזמן קורא מאוד מעניין

 4. יואב   5 ביוני 2009 בשעה 0:43
  (#)

  לידיעתך, הוצאות המימון של העסק מוכרות למס. לעסקים שצופים רווחיות כדאי לקחת הלוואה שתמנף להם את העסק מצד אחד ומצד שני תקטין את הרווח החייב במס, אם לא ניצלת את ההוצאה השנה, היא תצבר להפסד שיועבר לשנה הבאה.

 5. אביב   24 באוגוסט 2009 בשעה 15:33
  (#)

  אני לא מאמין שאני מרשה לעצמי להגיב 18 חודשים אחרי שהפוסט פורסם, אבל זה פשוט הצחיק אותי לקרוא כשנזכרתי באחד הפרקים האחרונים של "שבוע סוף", שבו ביבי החליט לקחת סלוטייפ ולהדביק לכל אחד שקל על התחת. פתרון מומלץ למצבי "Dam It! אין לי שקל אחד על התחת!"… טוב בכל מקרה, אני מכיר את הבעיה מקרוב. אני חווה אותה חודש אחרי חודש, אבל אין לי הרבה מה לעשות כשאני והשותף שלי עדיין לא בני 15 אפילו… אין לנו גישה לכל התוכניות האלה שמאפשרות Cashflow יציב ואנחנו בקושי מסתדרים עם Visa נטען של Cal…

 6. Anderson   19 בדצמבר 2016 בשעה 5:55
  (#)

  אתה צריך הלוואה דחופה? ליצירת קשר: (georgeanderson.loanfirm255@gmail.com) לפרטים נוספים על ההלוואה.

  הצעת הלוואה

 7. Anderson   19 בדצמבר 2016 בשעה 5:56
  (#)

  חדשות טובות!

  האם אתם צריכים הלוואה בדחיפות על מנת ליישב כל חוב? אם אתה צריך הלוואה דחופה ניתן לפנות אלינו עוד היום. אנחנו נותנים הלוואות החל 2,000 $ ל – 100,000,000.00 $ לכל individaual מעוניין, חברות, בתי ספר, כנסיות, ריבית מינימום של 2% לשנה. פנה קצין הלוואה באמצעות העיבוד של דואר אלקטרוני ארגוני: (georgeanderson.loanfirm255@gmail.com) אלוהים יברך אותך.

  הצעת הלוואה

 8. Mr. Dékány   11 בפברואר 2017 בשעה 3:16
  (#)

  האם אתם צריכים הלוואה דחופה? אנחנו נותנים הלוואות עסקיות, הלוואות אישיות, הלוואות לסטודנטים, הלוואות רכב וכו ', אם אתה מעוניין לפנות אלינו באמצעות: (dakany.endre@gmail.com)

  הצעת הלוואה.

 9. margaret   5 באפריל 2017 בשעה 1:48
  (#)

  אני גברת מרגרט רובינסון, חברה פרטית הלוואות שנותן סיוע לאנשים הממוצע כי הוא זקוק לסיוע כספי. אתה דחוף צריך הלוואה כדי לשלם את החוב או להגדיל את העסק שלך? אם נדחית על ידי בנקים ומוסדות פיננסיים אחרים? אם אתה צריך איחוד הלוואה או משכנתא? הנה הזדמנות להביא את הבעיות הפיננסיות שלך לסיום. יש לך אשראי רע או צריך כסף כדי להשקיע על עסקים כדי להחזיר את הריבית ב 2%, את הדרישה הכספית עבור אנשים לשלם חשבונות, להלוות כספים. אני חייב להודיע לך שאנחנו מאוד אמין יהיה מוכן לתת את האשראי למוטב. אז פנה אלינו היום באמצעות דואר אלקטרוני (margaretrobinsonloan@gmail.com)

 10. Mr. George Anderson   2 במאי 2017 בשעה 9:13
  (#)

  חדשות טובות!

  האם אתה צריך הלוואה בדחיפות כדי ליישב כל חוב? אם אתה צריך הלוואה דחוף אנא פנה אלינו היום. אנחנו נותנים הלוואות החל 2,000 € ל 100,000.000.00 יורו לכל עניין אינדיווידואלי, תאגידים, בתי ספר, כנסיות, שיעור ריבית מינימלי של 2% בשנה. צור קשר עם קצין הלוואה באמצעות עיבוד של דואר אלקטרוני של החברה: (georgeanderson.loanfirm255@gmail.com) אלוהים יברך אותך.

  הצעת הלוואה דחופה.

 11. M   2 במאי 2017 בשעה 9:13
  (#)

  הצעת הלוואה.

  אחר צהריים טובים,

  אני רשום משאיל כסף פרטי. אנחנו נותנים הלוואות כדי לעזור לאנשים ולחברות לשדרג את מעמדם הפיננסי ברחבי העולם, שיעורי ריבית נמוכים מאוד נמוך כמו 3% בתוך שנה אחת – 30 שנים של תקופת החזר בכל מקום בעולם. אנחנו נותנים אשראי בטווח שבין $ 5,000 ל $ 500,000,000. ההלוואות מאובטחות היטב עם אבטחה מקסימלית החשוב ביותר. על האדם המעוניין ליצור איתנו קשר בדוא"ל: (dakany.endre@gmail.com)

  אנו מציעים הלוואה דחוף

 12. הצעת הלוואה   2 במאי 2017 בשעה 17:49
  (#)

  יום טוב,

  אם אתה איש עסקים או אישה? אם אתה נמצא בכל מתח פיננסי או שאתה צריך קרנות כדי להתחיל את העסק שלך? אתה חייב אשראי
  לפרוע את החוב או לשלם את החשבונות? האם יש לך ניקוד אשראי נמוך ואתה מתקשה לקבל הלוואה מבנקים מקומיים ומוסדות פיננסיים אחרים? האם אתה צריך הלוואה או מימון, כגון:

  א) הלוואה אישית
  ) ב חינוך,
  ג) איחוד חובות,
  ד) הרחבה
  ה) וכו '
  שלח לנו דוא"ל בכתובת: accessloanfirm2030@gmail.com

  אנו מציעים הלוואות ליחידים, חברות וגופים עסקיים בשיעור ריבית שנתית של 3%. צור קשר עכשיו: accessloanfirm2030@gmail.com

 13. Mr. Dékány Endre   20 במאי 2017 בשעה 6:13
  (#)

  אתה צריך הלוואה דחוף? צור קשר: (dakany.endre@gmail.com) לקבלת מידע נוסף על ההלוואה.

 14. Mr. Dékány Endre   20 במאי 2017 בשעה 6:13
  (#)

  האם אתה צריך הלוואה? אנו מציעים כל מיני סוגים של הלוואה מ מינימום של 5,000 ₪ לכל היותר 500,000,000 ₪ אם אתם מעוניינים לפנות אלינו בדוא"ל: (dakany.endre@gmail.com)

  הצעת הלוואה דחופה.

 15. Mr. George Anderson   20 במאי 2017 בשעה 6:54
  (#)

  אתה צריך הלוואות לפרויקט, השקעות, הלוואות אישיות, הלוואות הביתה, הלוואות לסטודנטים, הלוואות קונסולידציה והלוואות לפרויקט שונים? האם אתה צריך הלוואה כדי להתחיל עסק קטן, בינוני או בקנה מידה גדול? האם אתה צריך הלוואה כדי לבנות בית או הלוואה לרכב? האם אתה צריך הלוואה לרכישת מכונות ציוד לעבודה? ג 'ורג' אנדרסון חברת ההלוואה היא התשובה לכל הבעיות שלך, אנחנו נותנים הלוואות בשיעור של 3% הריבית העסקה שלנו היא מהירה, בטוחה ונוחה. אלה שרוצים לקבל הלוואה מאיתנו צריך לפנות אלינו עכשיו דרך (georgeanderson.loanfirm255@gmail.com)

  הצעת הלוואה.

 16. Mr. Dékány Endre   4 ביוני 2017 בשעה 13:50
  (#)

  האם אתה צריך הלוואה? אנו מציעים כל מיני סוגים של הלוואה מתוך סכום מינימלי של $ 2,000 עד מקסימום של $ 500,000,000 אם אתה מעוניין לפנות אלינו בדוא"ל:(dakany.endre@gmail.com)

  הצעת הלוואה דחוף.

 17. Mr. George Anderson   4 ביוני 2017 בשעה 13:51
  (#)

  קבל הלוואה היום בשיעור נמוך לחול עכשיו הלוואות ניתנות בשיעור של 3% חלים עכשיו זה יכול להגדיל את העסק שלך לגובה גדול יותר. אנו מציעים הלוואה לעסקים ואנשים אישיים, אם אתה צריך הלוואה כדי להתחיל עסק או הלוואה כדי לשלם את החשבונות ליצור קשר באמצעות (georgeanderson.loanfirm255@gmail.com) עכשיו ולקבל הלוואה מהחברה שלנו … אני לדקלם את השירותים הלוואה הטובה ביותר.

  הצעת הלוואה דחוף.

 18. Mr. Dékány Endre   12 ביוני 2017 בשעה 6:15
  (#)

  האם אתה צריך דחוף הלוואות? אם כן צור איתנו קשר בדוא"ל: (dakany.endre@gmail.com)

 19. Mr. Dékány Endre   12 ביוני 2017 בשעה 6:16
  (#)

  אתה צריך הלוואה דחוף? אנו נותנים הלוואות עסקיות, הלוואות אישיות, הלוואות לסטודנטים, הלוואות רכב וכו ', אם אתה מעוניין לפנות אלינו באמצעות: (dakany.endre@gmail.com)

  הצעת הלוואה דחופה.

  Do you need loan? if yes, email : (dakany.endre@gmail.com) for more Details.

  Urgent loan offer.

 20. דונלד ואנס   19 ביוני 2017 בשעה 13:51
  (#)

  שלום

  אתה צריך הלוואה? האם ברצונך ליישב את החשבונות שלך? האם אתה רוצה להיות יציב מבחינה כלכלית? לבירורים וליישומים, אנא שלח לנו דוא"ל לכתובת vancecreditfirm@outlook.com

  כל טוב
  דונלד ואנס
  vancecreditfirm@outlook.com

  הצעה הלוואה חירום

 21. Mr. Dékány Endre   19 ביוני 2017 בשעה 13:53
  (#)

  הצעת הלוואה.

  אחר צהריים טובים,
  אני רשום משאיל כסף פרטי. אנחנו נותנים הלוואות כדי לעזור לאנשים ולחברות לשדרג את מעמדם הפיננסי ברחבי העולם, שיעורי ריבית נמוכים מאוד נמוך כמו 3% בתוך שנה אחת – 30 שנים של תקופת החזר בכל מקום בעולם. אנחנו נותנים אשראי בטווח שבין $ 5,000 ל $ 500,000,000 ההלוואות מאובטחות היטב עם אבטחה מקסימלית החשוב ביותר. על האדם המעוניין ליצור איתנו קשר בדוא"ל: (dakany.endre@gmail.com)

 22. Mr. Richard Cosmos   19 ביוני 2017 בשעה 13:54
  (#)

  יום טוב

  אני ריצ'רדוסמוס, משאיל כסף פרטי. אני נותן הלוואות בריבית של 3% לשנה ובתוך סכום של $ 3000 – $ 500,000,000,000 עם 100% פרויקט מימון עם מאובטחת Unsecured הלוואות זמינים. אנו מובטחת במתן שירותים פיננסיים ללקוחות רבים שלנו בכל רחבי העולם. עם חבילות ההלוואות שלנו גמישה, הלוואות ניתן לעבד כספים הועברו הלווה בתוך הזמן הקצר ביותר האפשרי. אנו פועלים בתנאים ברורים ומובנים ואנו מציעים הלוואות מכל הסוגים ללקוחות, חברות, חברות, וכל מיני ארגונים עסקיים, אנשים פרטיים ומשקיעים בתחום הנדל"ן. צור קשר עכשיו בכתובת: (richardcosmos5@gmail.com)

  הצעת הלוואה דחופה.

 23. Daniel   20 ביוני 2017 בשעה 9:38
  (#)

  ברוך הבא,

  האם יש לך צורך דחוף עבור הלוואה עסקית או לשלם חשבונות ב 3% ריבית? אנחנו נותנים הלוואה ליחידים ולשתף פעולה גופים, החל € 20,000 20,000 טווח מרבי של 1 עד 30 שנים, אם כן צור קשר באמצעות דואר אלקטרוני: (gkfinance01@gmail.com)

  בברכה,
  דמטריוס דניאל
   
  3% הלוואה ההצעה

 24. דרק דאגלס   22 ביוני 2017 בשעה 9:02
  (#)

  שלום,

  האם אתה צריך הלוואה נוחה לשביעות רצונכם? אנו מציעים הלוואה בהישג יד בריבית 3% זמין עבור לווים מקומיים ובינלאומיים. אנו מוסמכים, אמין, אמין, יעיל, מהיר ודינמי שיתוף פעולה. אנו נותנים את ההלוואה לטווח ארוך מ 2 עד 50 שנים מקסימום.

  האם אתה צריך הלוואה ישירה, קלה ובמחיר סביר לשלם חוב, להקים עסק או מסיבות אחרות? אם כן, פנה אלינו עם הבקשה שלך הלוואה.

  הצעה זו לאנשים רציניים.

  נא לחזור אלינו, אם מעוניינים, באמצעות easyloanfirm2020@gmail.com

  אנחנו מוסמכים,
  אמין, יעיל, מהיר ודינמי.

  כל טוב,
  דרק דאגלס
  easyloanfirm2020@gmail.com

  3% פשוט ובמחיר סביר להציע הלוואה

 25. Mr. Dékány Endre   23 ביוני 2017 בשעה 3:48
  (#)

  האם אתה צריך הלוואה? אנו מציעים כל מיני הלוואות מתוך סכום מינימלי של 5,000 $ עד מקסימום של 500,000,000 $ אם אתה מעוניין לפנות אלינו באמצעות דוא"ל: (dakany.endre@gmail.com)

  הצעת הלוואה דחופה.

 26. Mr. Dékány Endre   23 ביוני 2017 בשעה 3:53
  (#)

  אנו מציעים הלוואות בריבית נמוכה של 3% ואנחנו מספקים סוגים שונים של הלוואות, אישי הלוואה עסקית. תשובה עם האינטרס שלך צור קשר באמצעות: (dakany.endre@gmail.com) בברכה.

  הצעת הלוואה.

 27. Mr. Richard Cosmos   23 ביוני 2017 בשעה 22:47
  (#)

  תודה!אנו נותנים הלוואות מ 5,000 $ ל 100,000,000 $ בריבית 3% אם מעוניינים ליצור איתנו קשר בכתובת: (richardcosmos5@gmail.com)

  הצעת הלוואה דחופה.

 28. Daniel   24 ביוני 2017 בשעה 22:06
  (#)

  ברוך הבא,

  האם יש לך צורך דחוף עבור הלוואה עסקית או לשלם חשבונות ב 3% ריבית? אנחנו נותנים הלוואה ליחידים ולשיתוף פעולה גופים, החל € 20,000 20,000 טווח מרבי של 1 עד 30 שנים, אם כן צור קשר באמצעות דואר אלקטרוני: (gkfinance01@gmail.com)

  בברכה,
  דמטריוס דניאל
   
  3% הלוואה ההצעה

 29. Mr. Richard Cosmos   26 ביוני 2017 בשעה 18:49
  (#)

  שלום, אתה צריך הלוואה אם ​​כן, פנה (richardcosmos5@gmail.com) לקבלת מידע נוסף אלוהים יברך.

  הצעת הלוואה דחוף.

 30. Mr. George Anderson   26 ביוני 2017 בשעה 18:49
  (#)

  אנו מציעים הלוואות בריבית נמוכה של 3% ואנחנו מספקים סוגים שונים של הלוואות, אישי הלוואה עסקית. תשובה עם האינטרס שלך צור קשר באמצעות: (georgeanderson.loanfirm255@gmail.com) בברכה.

  הצעת הלוואה דחוף.

 31. Mr. George Anderson   30 ביוני 2017 בשעה 10:55
  (#)

  קבל הלוואה היום בשיעור נמוך לחול עכשיו הלוואות ניתנות בשיעור של 3% חלים עכשיו זה יכול להגדיל את העסק שלך לגובה גדול יותר. אנו מציעים הלוואה לעסקים ואנשים אישיים, אם אתה צריך הלוואה כדי להתחיל עסק או הלוואה כדי לשלם את החשבונות ליצור איתנו קשר דרך (georgeanderson.loanfirm255@gmail.com) עכשיו ולקבל הלוואה מהחברה שלנו … אני לדקלם את השירותים הלוואה הטובה ביותר.

  הצעת הלוואה דחוף.

 32. Mr. George Anderson   30 ביוני 2017 בשעה 10:59
  (#)

  יום טוב

  אני המלווים פרטיים רשומים. אנחנו נותנים הלוואות לאנשים לתמוך, חברות שצריכים לעדכן את המצב הכלכלי שלהם ברחבי העולם, עם ריבית מינימלית מינימלית מאוד נמוך כמו 3% בתוך שנה במשך 30 שנה משך פירעון לכל חלק של העולם. אנחנו נותנים הלוואות החל 2,000 $ – 100,000,000 $. ההלוואות שלנו הם מבוטחים היטב, היא העדיפות שלנו בטיחות מקסימלית. בעלי עניין צריכים לפנות אלינו באמצעות דואר אלקטרוני: (georgeanderson.loanfirm255@gmail.com)

  הצעת הלוואה.

 33. Mr. George Anderson   4 ביולי 2017 בשעה 23:03
  (#)

  אנו מציעים הלוואות שונות ליחידים (הלוואה אישית) וגופים משתפים בריבית של 3% לשנה. זה כדי לעזור לך לעמוד בהתחייבויות הפיננסיות שלך במיוחד עם המשבר העולמי הולך על העולם. אתה יכול לשאול בין 1,000 – 50,000,000 (פאונד, יורו או דולר) עבור שאלות נוספות, אנא פנה אלינו באמצעות דוא"ל (georgeanderson.loanfirm255@gmail.com) בברכה.

  הצעת הלוואה

 34. Mr. Dékány Endre   9 ביולי 2017 בשעה 12:18
  (#)

  האם אתה צריך הלוואה? אנו מציעים כל מיני סוגים של הלוואה מ מינימום של 5,000 $ לכל היותר 500,000,000 $ אם אתם מעוניינים לפנות אלינו בדוא"ל: (dakany.endre@gmail.com)

  הצעת הלוואה דחופה.

 35. Daniel   10 ביולי 2017 בשעה 1:33
  (#)

  אתה בכל סוג של קשיים כלכליים? האם אתה צריך הלוואה כדי לנקות את החובות? האם אתה הולך להגדיל את הכספים שלך? אתה איש עסקים שרוצה להרחיב את החברה שלו. אתה מתבקש בזאת ליצור קשר עם הגיבור האמיתי, אמון ההלוואות יעיל ההלוואות החברה אשראי. למדתי הן את האנשים והן את הממשלה על היעילות הגבוהה שלנו.

  השירותים כוללים:
  * הלוואות אישיות (מאובטח ולא מאובטח)
  * עסקים הלוואות (מאובטח ו Unsecured)
  * שיפוץ ביתי
  * ממציא הלוואות
  * אוטומטי הלוואות
  * הלוואות החווה
  וכו. ..

  אנא חזור אלינו אם אתה מעוניין, דרך (gkfinance01@gmail.com)

  בכנות,
  דניאל
  Gkfinance01@gmail.com

  3% הלוואה ההצעה

 36. Mr. Dékány Endre   10 ביולי 2017 בשעה 2:53
  (#)

  אתה צריך הלוואה? האם אתה זקוק לעזרה כספית? האם החברה, החברה או התעשייה שלך זקוקים לסיוע כספי? אתה צריך מימון כדי להתחיל את העסק שלך? אתה צריך מימון כדי להרחיב את העסק שלך? האם אתה צריך הלוואה אישית? דוא"ל: (dakany.endre@gmail.com)

  הצעת הלוואה דחופה.

 37. Daniel   11 ביולי 2017 בשעה 12:03
  (#)

  ברוך הבא,

  האם יש לך צורך דחוף עבור הלוואה עסקית או לשלם חשבונות ב 3% ריבית? אנו נותנים הלוואה ליחידים ולשיתוף פעולה גופים, החל € 20,000 20,000 טווח מקסימלי של 1 עד 30 שנים, אם כן צור קשר באמצעות דואר אלקטרוני: (gkfinance01@gmail.com)

  בברכה,
  דמטריוס דניאל
   
  3% הלוואה ההצעה

 38. Mr. George Anderson   15 ביולי 2017 בשעה 18:11
  (#)

  קבל הלוואה היום בשיעור נמוך לחול עכשיו הלוואות ניתנות בשיעור של 3% חלים עכשיו זה יכול להגדיל את העסק שלך לגובה גדול יותר. אנו מציעים הלוואה לעסקים ואנשים אישיים, אם אתה צריך הלוואה כדי להתחיל עסק או הלוואה כדי לשלם את החשבונות ליצור איתנו קשר דרך (georgeanderson.loanfirm255@gmail.com) עכשיו ולקבל הלוואה מהחברה שלנו … אני לדקלם את השירותים הלוואה הטובה ביותר.

  הצעת הלוואה דחופה.

 39. Mr. Dékány Endre   15 ביולי 2017 בשעה 18:11
  (#)

  היי מחפשי הלוואה, צריך הלוואה חירום כדי להתחיל עסק, הלוואות חוב? קניית מכונית או בית? אם כן, דאגה לא יותר, כי אנחנו מציעים כל מיני סוגים של הלוואה בריבית נמוכה ובמחיר סביר של 2%, ללא אבטחה וללא בדיקת אשראי.פשוט פנה אלינו על ידי: (dakany.endre@gmail.com)

  הצעת הלוואה דחופה.

 40. Mr. Dékány Endre   19 ביולי 2017 בשעה 19:28
  (#)

  האם אתה צריך דחוף, מאובטחת ומהירה הלוואה? צור קשר:(dakany.endre@gmail.com)

  הצעת הלוואה דחופה.

 41. Mr. Dékány Endre   19 ביולי 2017 בשעה 19:50
  (#)

  הצעת הלוואה.

  אחר צהריים טובים,
  אני רשום משאיל כסף פרטי. אנחנו נותנים הלוואות כדי לעזור לאנשים ולחברות לשדרג את מעמדם הפיננסי ברחבי העולם, שיעורי ריבית נמוכים מאוד נמוך כמו 3% בתוך שנה אחת – 30 שנים של תקופת החזר בכל מקום בעולם. אנחנו נותנים אשראי בטווח שבין $ 5,000 ל $ 500,000,000. ההלוואות מאובטחות היטב עם אבטחה מקסימלית החשוב ביותר. על האדם המעוניין ליצור איתנו קשר בדוא"ל: (dakany.endre@gmail.com)

 42. מר סולומון דוד   22 ביולי 2017 בשעה 1:15
  (#)

  מר סולומון דוד, קיבלתי הלוואה עבור הלוואה משאיל שם גברת Sheniqua Eatman אשר מציעים לי הלוואה כדי להתחיל עסק והיום אני רק לקבל את ההלוואה של החשבון שלי בתוך 5 שעות ללא כל עיכוב אז אם אתה צריך הלוואה לפנות אליו על דוא"ל sheniquaeatmanloancompany@gmail.com אתה יכול whatsapp מספר +2348159768201, לקבל הלוואה היום בדחיפות

 43. Mr. Dékány Endre   25 ביולי 2017 בשעה 16:12
  (#)

  האם אתה צריך הלוואה? הלוואות אישיות? הלוואות עסקיות? הלוואות משכנתא? מימון חקלאי ומימון פרויקטים? אנו נותנים את כל סוגי הלוואות בריבית של 2%! דוא"ל ליצירת קשר; (dakany.endre@gmail.com)

  הצעת הלוואה דחופה.

 44. שמי היא גברת ונסה אלברט אדוארד   26 ביולי 2017 בשעה 8:39
  (#)

  אני מבקש לקבל הלוואה בארה"ב באופן מקוון, הבן שלי היה חולה הבת שלי לא היה כסף כדי לשלם את החשבונות שלה לא היה לי עסק או עבודה שאני עושה באותו זמן, כאשר הבן שלי היה חולה אני צריך כסף כדי לשלם את החשבון אבל לא היה כסף על 20 של החודש הזה הייתי הולך דרך הפייסבוק שלי כשראיתי שם המלווה Sheniqua Eatman להציע הלוואה לאנשים והיא מארה"ב ואני פניתי לה הלוואה, אני לחתום על החוזה המסמך ואת ההלוואה היה להעביר את החשבון שלי בתוך 5 שעות ואת הבן שלי שילמתי את חשבון בית החולים ואת הבת שלי אז האישה הזאת היא מארה"ב והיא אישה טובה אם אתה צריך הלוואה לפנות לה בדוא"ל: (sheniquaeatmanloancompany@gmail.com)

  שמי היא גברת ונסה אלברט אדוארד

 45. Mr. Dékány Endre   26 ביולי 2017 בשעה 8:46
  (#)

  הצעת הלוואה.

  אחר צהריים טובים,
  אני רשום משאיל כסף פרטי. אנחנו נותנים הלוואות כדי לעזור לאנשים ולחברות לשדרג את מעמדם הפיננסי ברחבי העולם, שיעורי ריבית נמוכים מאוד נמוך כמו 3% בתוך שנה אחת – 30 שנים של תקופת החזר בכל מקום בעולם. אנחנו נותנים אשראי בטווח שבין $ 5,000 ל $ 500,000,000. ההלוואות מאובטחות היטב עם אבטחה מקסימלית החשוב ביותר. על האדם המעוניין ליצור איתנו קשר בדוא"ל: (dakany.endre@gmail.com)

 46. Mr. Dékány Endre   30 ביולי 2017 בשעה 8:20
  (#)

  האם אתה רוצה ללוות כסף? אם כן צור קשר היום בדוא"ל: (dakany.endre@gmail.com)

  הצעת הלוואה דחופה.

 47. Mr. Dékány Endre   30 ביולי 2017 בשעה 8:21
  (#)

  האם אתה צריך הלוואה לגיטימית, אנו מציעים הלוואה בריבית 3%. אנו מציעים הלוואות פרטיות וחברות. אם אתה מעוניין לפנות אלינו בחביבות באמצעות (dakany.endre@gmail.com)

  הצעת הלוואה דחופה.

 48. Mrs Elizabeth Zamfir   31 ביולי 2017 בשעה 8:47
  (#)

  האם אתה צריך לטווח קצר, ארוך או קצר
  הלוואה בריבית נמוכה יחסית
  נמוך כמו 3%?

  אנו מציעים הלוואה עסקית,

  הלוואה אישית

  הלוואה הביתה

  הלוואה אוטומטית

  הלוואת סטודנט

  החוב קונסולידציה הלוואה e.t.c.

  לא משנה האשראי שלך score.we מובטחת נותן
  שירותים פיננסיים ללקוחות רבים שלנו בכל רחבי העולם.
  עם חבילות ההלוואות שלנו גמישה,
  הלוואות ניתן לעבד ולהעביר את הלווה בתוך
  הזמן הקצר ביותר האפשרי.

  אם אתה צריך הלוואה מהירה לפנות אלינו באמצעות דוא"ל:

  נגיש

 49. Mr Lanlazar owen   31 ביולי 2017 בשעה 8:53
  (#)

  האם אתה צריך הלוואה בין אנשים כדי להתמודד עם קשיים כלכליים ולבסוף מתוך impeded שנגרם על ידי הבנקים על ידי דחיית האשראי שלהם הרשומה?
  צור קשר (lanlazarowen@gmail.com)

  אנו מציעים הלוואה מ 1000 עד 100 מיליון אירו ללא ערבות בנקאית עם ריבית סבירה של 3%. אנחנו יכולים לעזור לך לעשות סכום מסוים של אשראי שאתה רוצה.
  צור איתי קשר אם אתה מעוניין.

  דואר אלקטרוני: lanlazarowen@gmail.com

 50. Mr. Dékány Endre   31 ביולי 2017 בשעה 10:16
  (#)

  צריך הלוואה דחופה לשלם את החוב שלך? האם אתה צריך הלוואה כדי להתחיל עסק חדש? האם אתה צריך הלוואה אישית? אנו מציעים את כל סוגי ההלוואות בריבית של 2%. צור קשר היום בדוא"ל: (dakany.endre@gmail.com)

  הצעת הלוואה דחופה.

 51. מר דרק דאגלס   31 ביולי 2017 בשעה 15:39
  (#)

  שלום,

  החל על הלוואה מהירה ונוחה כדי לשלם את החשבונות שלך כדי להתחיל עסק חדש הפרויקט שלך בריבית של 3% צרו קשר ב; דוא"ל: easyloanfirm2020@gmail.com

  בברכה.
  מר דרק דאגלס
  easyloanfirm2020@gmail.com

  3% הצעה הלוואה נוחה

 52. Mr. Dékány Endre   7 באוגוסט 2017 בשעה 8:45
  (#)

  יום טוב אדוני / אמא

  האם אתה צריך איכות, אמין אישי ועסקים הלוואות בשיעור של 2% בשנה, אנחנו גם כספים פרויקטים מרובים מטרת ההלוואה הבקשה. חביב שלח לנו דוא"ל: (dakany.endre@gmail.com)

  הצעת הלוואה דחופה.

 53. Mr. Dékány Endre   7 באוגוסט 2017 בשעה 8:48
  (#)

  אתה צריך הלוואה ? אנחנו מלווים הלוואה פרטית טיוח הלוואה ב 3%, צרו קשר; (dakany.endre@gmail.com) היום לקבלת מידע נוסף.

  הצעת הלוואה דחופה.

 54. DEMETRIOS DANIEL   7 באוגוסט 2017 בשעה 13:39
  (#)

  אתה בכל סוג של קשיים כלכליים? האם אתה צריך הלוואה כדי לנקות את החובות? האם אתה הולך להגדיל את הכספים שלך? אתה איש עסקים שרוצה להרחיב את החברה שלו. אתה מתבקש בזאת ליצור קשר עם הגיבור האמיתי, אמון ההלוואות יעיל ההלוואות החברה אשראי. למדתי הן את האנשים והן את הממשלה על היעילות הגבוהה שלנו.

  השירותים כוללים:
  * הלוואות אישיות (מאובטח ולא מאובטח)
  * עסקים הלוואות (מאובטח ו Unsecured)
  * שיפוץ ביתי
  * ממציא הלוואות
  * הלוואות רכב
  וכו. ..

  חזור אלינו אם אתה מעוניין, דרך (gkfinance01@gmail.com)

  בכנות,
  דמטריוס דניאל
  Gkfinance01@gmail.com

  3% הלוואה ההצעה

 55. DEMETRIOS DANIEL   8 באוגוסט 2017 בשעה 11:23
  (#)

  ברוך הבא,

  האם יש לך צורך דחוף עבור הלוואה עסקית או לשלם חשבונות ב 3% ריבית? אנו נותנים הלוואה ליחידים ולשתף פעולה גופים, החל $ 5,000 $ 20,000,000 טווח מרבי של 1 עד 30 שנים, אם כן צור קשר באמצעות דואר אלקטרוני: (gkfinance01@gmail.com)

  בברכה,
  דמטריוס דניאל
   
  3% הלוואה ההצעה

 56. Mr. Dékány Endre   8 באוגוסט 2017 בשעה 11:59
  (#)

  אתה צריך הלוואה? אם כן לבקש הלוואה עם ריבית נמוכה ב 3%, פנה בחזרה עכשיו באמצעות דוא"ל: (dakany.endre@gmail.com).

 57. DEMETRIOS DANIEL   8 באוגוסט 2017 בשעה 12:05
  (#)

  האם אתה צריך סיוע כספי מכל סוג שהוא? הלוואות אישיות? הלוואות עסקיות? הלוואות משכנתא? הלוואות החברה?
  מימון חקלאי ומימון פרויקטים? אנחנו נותנים הלוואות בריבית 3%! צור קשר: gkfinance01@gmail.com

  3% הלוואה ההצעה

 58. Mr. Dékány Endre   8 באוגוסט 2017 בשעה 13:22
  (#)

  האם אתה מחפש דחוף הלוואה? שלח דוא"ל לקבלת מידע נוסף באמצעות: (dakany.endre@gmail.com)

 59. DEMETRIOS DANIEL   8 באוגוסט 2017 בשעה 13:23
  (#)

  האם אתה מחפש דחוף הלוואה? שלח דוא"ל לקבלת מידע נוסף באמצעות: (gkfinance01@gmail.com)

 60. Mr. Dékány Endre   8 באוגוסט 2017 בשעה 13:57
  (#)

  אנו מציעים הלוואה בריבית של 2%. אנא פנה אלינו עכשיו לפרטים נוספים באמצעות דוא"ל: (dakany.endre@gmail.com)

 61. DEMETRIOS DANIEL   8 באוגוסט 2017 בשעה 14:18
  (#)

  השירותים כוללים:
  * הלוואות אישיות (מאובטח ולא מאובטח)
  * עסקים הלוואות (מאובטח ו Unsecured)
  * שיפוץ ביתי
  * ממציא הלוואות
  * הלוואות רכב
  וכו. ..

  חזור אלינו אם אתה מעוניין, דרך (gkfinance01@gmail.com)

  בכנות,
  דמטריוס דניאל
  Gkfinance01@gmail.com

  3% הלוואה ההצעה

 62. Mr. Dékány Endre   8 באוגוסט 2017 בשעה 18:26
  (#)

  אתה צריך הלוואה דחופה (קרנות)? אם כן צור קשר לקבלת מידע נוסף באמצעות הדוא"ל שלנו: (dakany.endre@gmail.com)

 63. DEMETRIOS DANIEL   9 באוגוסט 2017 בשעה 10:23
  (#)

  האם אתה ברצינות מחפש הלוואה להקים עסק או לשלם את החשבונות שלך? האם אתה נדחה על ידי הבנק או אחרים המלווים? דאגה לא יותר עבור אנחנו כאן כדי לתת לך את מה שאתה כבר מחפש ללא כל עיכוב או בעיה, אנא פנה אלינו באמצעות דוא"ל בהמשך לפרטים נוספים היום;

  דוא"ל: gkfinance01@gmail.com

 64. Johnson   11 באוגוסט 2017 בשעה 13:14
  (#)

  ברוכים הבאים ל – JOHNSON LOAN COMPANY אין לי דרך אחרת ליצור עמך קשר
  ולכן אני שולח לך את הדואר הזה בתקווה שזה יהיה אחד
  יחסים עסקיים יוביל. עם זאת, אני מתנצל על כך
  אי הנוחות שהדואר עלול לגרום לך. אני רוצה למשוך את תשומת הלב שלך
  על העובדה שאני יכול לעשות לך הלוואה מסוימת מ:
  5000 אירו עד 1,000,000 אירו החזר כספי מעל 10 שנים (יידונו) ב -2%
  הריבית בשנה, ההלוואה שלנו ייקח עד 3 ימי עבודה לכל
  מוּכָּר
  לקוחות ברחבי העולם.
  אתה חייב לעשות הלוואה, לשים לב לאזורים שבהם אני יכול לעזור לך:
  * מימון
  * הלוואות נדל"ן
  * הלוואות להשקעה
  * אוטומטי מוכן
  * איחוד החוב
  * קו אשראי
  * משכנתא שנייה
  * רכישת אשראי
  * הלוואות אישיות
  אתה תקוע לבנק ואין לך שום תועלת מבנקים או
  טוב יותר, אתה
  יש פרויקט צריך מימון, אשראי רע או כסף
  כדי לשלם חשבונות, כסף להשקיע בעסקים.
  אז אם אתה צריך הלוואה, אל תהסס לפנות אלי
  למידע נוסף על התנאים שלי. צור קשר ישירות עם
  שלח לנו דואר אלקטרוני בכתובת johnsonwilliamsloanfirm788@gmail.com

 65. SARAH WILLIAMS   14 באוגוסט 2017 בשעה 4:33
  (#)

  סקיי העולם הלוואה המשרד, אנחנו נותנים הלוואות בריבית 0F 3%.skyworldloanfirm@gmail.com
   

  יום טוב אדוני / אמא.

  אנחנו חברה פרטית ואנחנו מציעים הלוואות בריבית נמוכה בקביעת סכום ההלוואה הוא בין 100 מיליון הלוואות הלוואה של הלוואה $ 1,000 דולר לפיתוח עסקי: יתרון התחרות / התחרות העסקית.

  אנו מציעים מגוון של הלוואה

  * הלוואות אישיות (מאובטח ולא מאובטח)
  * עסקים הלוואות (מאובטחת ו Unsecured)
  * איחוד הלוואה
    
  ללא תשלום מראש.

  אנו מודים לך על שהקדשת מזמנך לקריאת המודעה.
  לקבלת מידע נוסף ופניות, שלח לנו דואר אלקטרוני אלינו היום
  skyworldloanfirm@gmail.com
  skyworldloanfirm@gmail.com

  שרה ויליאמס.

 66. mr scott   17 באוגוסט 2017 בשעה 14:01
  (#)

  שלום,

  האם אתה צריך צרכים כספיים דחופים של העסק או למטרות אישיות?

  הנה כמה חדשות טובות בשבילך. אנו מציעים את כל סוגי הלוואות ליחידים, אנשים משפטיים, חברות 3% הריבית על החברה. אם אתה מעוניין, אל תהססו: גישה הלוואה המשרד דירקטוריון / קצין
  דואר אלקטרוני: accessloanfirm2030@gmail.com

     תודה על זמנך

  ממתין לתשובתך

  מר סקוט
  גישה זיכויים לעולם
  שלח לנו דוא"ל בכתובת: accessloanfirm2030@gmail.com

 67. mr scott   18 באוגוסט 2017 בשעה 11:19
  (#)

  שלום,

  האם אתה צריך צרכים כספיים דחופים של העסק או למטרות אישיות?

  הנה כמה חדשות טובות בשבילך. אנו מציעים את כל סוגי הלוואות ליחידים, אנשים משפטיים, חברות 3% הריבית על החברה. אם אתה מעוניין, אל תהססו: גישה מנהל השירותים הפיננסיים / קצין
  דואר אלקטרוני: accessloanfirm2030@gmail.com

     תודה על זמנך

  ממתין לתשובתך

  מר סקוט
  שלח לנו דוא"ל בכתובת: accessloanfirm2030@gmail.com

  2% הצעה ההלוואה

 68. Mr. Dékány Endre   19 באוגוסט 2017 בשעה 3:50
  (#)

  אתה צריך הלוואה דחוף? אנו נותנים הלוואות עסקיות, הלוואות אישיות, הלוואות לסטודנטים, הלוואות רכב וכו ', אם אתה מעוניין לפנות אלינו באמצעות: (dakany.endre@gmail.com)

  הצעת הלוואה דחופה.

 69. Mr. Dékány Endre   19 באוגוסט 2017 בשעה 3:50
  (#)

  האם אתה זקוק דחוף הלוואות? אנו מציעים הלוואה מכל הסוגים לאנשים פוטנציאליים, החברה, גופים עסקיים כמו גם ארגונים. האם אתה זקוק להלוואות הרשומות ומאושרות? אם מעוניינים, להגיע אלינו היום. דוא"ל: (dakany.endre@gmail.com)

  הצעת הלוואה דחופה.

 70. SERGEY YAKUBOVA   20 באוגוסט 2017 בשעה 1:34
  (#)

  מבצע ההלוואה ללא הגבלה

  שלום,

  מה הם הצרכים הפיננסיים שלך?
  אנחנו נותנים הלוואות מינימום של $ 2,000.00 עד למקסימום של 100,000,000.00 $ עם משך נוח כי טווחי 1 עד 30 שנים בריבית נמוכה מאוד של 3%. צור קשר באמצעות דוא"ל: constantloanfirm1@gmail.com

  האם אתה צריך הלוואה עסקית?
  האם אתה צריך הלוואה אישית?
  האם אתה רוצה לקנות מכונית?
  האם אתה רוצה למחזר?
  האם אתה צריך משכנתא?

  האם אתה צריך הון ענק כדי להתחיל את ההצעה העסקית שלך או הרחבה? האם איבדת תקווה ואתה חושב שאין מוצא, והנטל הכספי שלך עדיין מתמיד?
  אנא אל תהססו לפנות אלינו עבור שיתוף פעולה עסקי אפשרי

  צור קשר באמצעות דוא"ל: constantloanfirm1@gmail.com
                                      קבועה

 71. Mr. Dékány Endre   20 באוגוסט 2017 בשעה 21:15
  (#)

  אנו מציעים מגוון רחב של כספים, כולל: הלוואה אישית, הלוואה הביתה, חוב קונסולידציה הלוואות, הלוואות רכב, הלוואה חקלאית, הלוואות עסקיות הלוואות החברה בריבית של 3% לשנה והוא קבוע. אנא פנה אלינו באמצעות דוא"ל: (dakany.endre@gmail.com) לקבלת מידע נוסף.

 72. Mr. Richard Cosmos   20 באוגוסט 2017 בשעה 21:16
  (#)

  האם אתה צריך הלוואה? הלוואות אישיות? הלוואות עסקיות? הלוואות משכנתא? מימון חקלאי ומימון פרויקטים? אנו נותנים את כל סוגי הלוואות בריבית של 3%! דוא"ל ליצירת קשר; (richardcosmos5@gmail.com)

 73. Mr. Dékány Endre   20 באוגוסט 2017 בשעה 21:17
  (#)

  האם אתה רוצה ללוות כסף? אם כן צור קשר היום בדוא"ל: (dakany.endre@gmail.com)

  אתה צריך הלוואה? אם כן שלח לנו דוא"ל: (dakany.endre@gmail.com)

  האם אתה צריך הלוואה לגיטימית, אנו מציעים הלוואה בריבית 3%. אנו מציעים הלוואות פרטיות וחברות. אם אתה מעוניין לפנות אלינו בחביבות באמצעות (dakany.endre@gmail.com)

 74. Mr. Dékány Endre   20 באוגוסט 2017 בשעה 21:18
  (#)

  אתה צריך הלוואה? האם אתה זקוק לעזרה כספית? האם החברה, החברה או התעשייה שלך זקוקים לעזרה כספית? אתה צריך מימון כדי להתחיל את העסק שלך? האם אתה צריך כספים כדי להרחיב את העסק שלך? האם אתה צריך הלוואה אישית? דוא"ל: (dakany.endre@gmail.com)

 75. Rina Ketty.   22 באוגוסט 2017 בשעה 21:25
  (#)

  שלום, אדון / גברת,
  האם אתה צריך הלוואה עסקית, הלוואה אישית, הלוואה אוטומטית, הלוואה חקלאית, או מימון לפרויקט?
  יש לנו חדשות טובות בשבילך.
  אנו מציעים הלוואות לחברות ויחידים בריבית נמוכה מאוד בשנה.
  לקבלת מידע נוסף, אנא צור קשר: lending_investment@outlook.com
  הערה: אנא שלח את כל התשובות שלך רק בדוא"ל זה: lending_investment@outlook.com

 76. Lloyd Tingling   23 באוגוסט 2017 בשעה 14:34
  (#)

  האם אתה צריך הלוואה אישית, הלוואה סטודנט, הלוואה עסקית? Avantkredit יכול לעזור לך לגשת הלוואה מהירה ללא טרחה ב 48 שעות. פנה אלינו היום בכתובת avantkredit@gmail.com ולקבל את ההלוואה שלך תוך זמן קצר עם תשלום דמי מיותרים

התגובה שלך

 • XHTML: אפשר להשתמש בתגים הללו: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
 • חברים יקרים, אין צורך להגיב בכמה פוסטים את אותה התגובה רק על מנת שאני אראה אותה, אני קורא ועונה לכל התגובות ללא שום קשר לותק הפוסט אליו הן נכתבו. לצערי הרב זמני מוגבל, ולכן אני עונה על תגובות אחת לשבוע. יחד עם זאת, חשוב לי לציין - אני עונה על כולן!