לא גומר ת'חודש!

חברים יקרים,

בצער רב וביגון קודר אני רוצה להודיע על פטירתו בטרם עת של התקציב שלי! כן, כן, פקדון השחרור שלי, אשר עליו עמלתי כל כך קשה במשך 3 שנים! 3 שנים לקח לי לעבוד עליו, ושרפתי אותו בתוך חודשיים! זהו רגע קשה, אך אין מה לעשות צריך להמשיך.

אני רוצה לעדכן אתכם במצבי כרגע. לא רק ששרפתי את התקציב שלי, אלא גם חרגתי בקצת ממנו, וכרגע אני חי על עדים.

אל דאגה, אני לא נשבר, וההצגה חייבת להמשך. במצבים חדשים צריך פתרונות יצירתיים. בינתיים, יש לי חסכונות אשר יספיקו לי לקצת זמן, אבל במצב ההוצאות הנוכחי שלי, זה לא יספיק לי לחודש מרץ!

למצב הזה לא צפיתי, וזה יכול לעקב לי בחודש שלם את המסע! אני מבחינתי אעשה את המקסימום על מנת להמשיך במסע, מאחר ובדיוק התחיל ללכת לי ממש טוב (אתם תדעו על זה רק בעוד כמה ימים כאשר אני אדווח הכנסות).

המצב הזה נוצר מאחר והעסק מתנהל באופן הבא: אני משלם על הוצאות פרסום באופן שותף, כלומר כל יום. פעמיים בחודש, קליקבנק מוציאים צ'ק. לכל צ'ק שקליקבנק שולחים לוקח להגיע חודש ימים. לכן, את כל הכסף שהרווחתי בשבועיים האחרונים אני צפוי לראות רק לקראת ה-1 באפריל. עד אז, אני צריך לחשוב על דרכים יצירתיות להמשיך בהצגה.

כרגע, עשיתי רשימה של כל החברים אשר אני יכול להלוות מהם כסף. אני אפילו מוכן לשלם להם ריבית על ההלוואה. כמוכן, הבנק שלי מאפשר לי לקחת הלוואה של 30,000 ש"ח בתנאים מאוד נוחים. כנראה שזו תהיה אופציה שאני אלך עליה!

הכי חשוב זה שאני מאמין בעסק שלי, ואני רואה תוצאות. לאחר חודשיים של עבודה מאומצת, אני נמצא בדיוק בתקופה של לקחת פסק זמן ולנתח את כל ההוצאות וההכנסות של העסק, ולראות כיצד אני יכול לייעל תהליכים! אני צריך לעשות תכנון תקציב. אני צריך לכתוב תחקיר (כמו שעשיתי הרבה פעמים בצבא), ולבסוף, אני צריך להכין תוכנית פעולה.

אני מאמין שלאחר שאני אדווח את ההכנסות שלי לחודש פברואר, אני גם אדווח בדיוק את הצעדים בהם אני אנקוט. כל מי שיש לו עצות, מוזמן לייעץ.

ב ב ר כ ה,
המיליונר "על סף פשיטת רגל" בפיג'מה.

13 תגובות... קרא אותן למטה או הוסף אחת

 1. אנונימי   29 בפברואר 2008 בשעה 10:21
  (#)

  אתה יכול לפרט איך כמה ואיפה שרפת את הכסף בחודשיים?

  זה מעניין ואני לא מעוניין לחזור על 'טעויות' בעתיד.

   

  ויש לך אגב בלוג מצויין.

   

   

  • המיליונר בפיגמה   29 בפברואר 2008 בשעה 11:19
   (#)

   תודה על התגובה והמחמאות.
   למען האמת זה נשמע כאילו ששרפתי, אבל השקעתי. כמובן שהיו טעויות, אבל עוד יומיים אני אפרסם את הדיווח על ההכנסות וההוצאות.

 2. etayg   29 בפברואר 2008 בשעה 19:16
  (#)

   שלום רב,

   

  מאז תחילת המסע המעניין! אני קורא את הבלוג שלך ודיי מבין לליבך והרגשתך

  כמוך כמוני אני גם בצבא ועומד להשתחרר בקרוב. אני מתעסק בתחום מעל שנה

  אבל לצערי מתקדם קצת לאט בגלל הצבא (אין לי הרבה זמן פנוי)

  למרות היותי ג'ובניק.

  אך אני עדיין לא מתלוננן ועושה סכומים יפים לחייל :-)

  על כל מקרה אני מכיר את בעיית התקציב שלך ובעצם מה שרשמת פה בפוסט.

  ממש לאחרונה עליתי על רעיון יש היום אפשרות לבקש מחברת האשראי או מהבנק

  שבעצם יגדירו לך בכרטיס האשראי שאותו אתה נותן לגוגל לצורך העניין שאת כל ההורדות שמתבצעות במט"ח אוטומטית הם יתחלקו ל 3 תשלומים למשל בחודש ינואר השתמשת בתקציב של 1500 דולר אתה תשלם בינואר רק את ה- 500 הראשונים עד שתקבל את הצק מקליק בנק דבר שעוזר לתזרים המזומנים.

  דבר נוסף יש כרטיס אשראי בצבע אדום אני לא ממש זוכר את שמו שיש אפשרות להגדיר בו שותף 60 בעצם מה שהוצאת היום תשלם רק בעוד 60 יום ועד אז כבר תפקיד את הצק מקליק בנק.

  ממליץ בחום לבדוק את הנושא מול הבנק.

   

  על כל מקרה אשמח לעזור וגם במידה ותהיי מעוניין בשיתוף פעולה מסויים אתה מוזמן ליצור איתי קשר במייל.

   

  בברכת הצלחה חיוך

   

  -איתי

   

  תמשיך לעדכן את הבלוג המעולה שלך!!! 

 3. בן   1 במרץ 2008 בשעה 0:04
  (#)

  איך ביזבזתה כל כך הרבה כסף?

  כרגע בציק שאמור להגיע אתה מכסה את ההוצאות?

  מתי תעדכן על רווחים

   

  תמשיך לעדכן אני כל הזמן קורא מאוד מעניין

 4. יואב   5 ביוני 2009 בשעה 0:43
  (#)

  לידיעתך, הוצאות המימון של העסק מוכרות למס. לעסקים שצופים רווחיות כדאי לקחת הלוואה שתמנף להם את העסק מצד אחד ומצד שני תקטין את הרווח החייב במס, אם לא ניצלת את ההוצאה השנה, היא תצבר להפסד שיועבר לשנה הבאה.

 5. אביב   24 באוגוסט 2009 בשעה 15:33
  (#)

  אני לא מאמין שאני מרשה לעצמי להגיב 18 חודשים אחרי שהפוסט פורסם, אבל זה פשוט הצחיק אותי לקרוא כשנזכרתי באחד הפרקים האחרונים של "שבוע סוף", שבו ביבי החליט לקחת סלוטייפ ולהדביק לכל אחד שקל על התחת. פתרון מומלץ למצבי "Dam It! אין לי שקל אחד על התחת!"… טוב בכל מקרה, אני מכיר את הבעיה מקרוב. אני חווה אותה חודש אחרי חודש, אבל אין לי הרבה מה לעשות כשאני והשותף שלי עדיין לא בני 15 אפילו… אין לנו גישה לכל התוכניות האלה שמאפשרות Cashflow יציב ואנחנו בקושי מסתדרים עם Visa נטען של Cal…

 6. Anderson   19 בדצמבר 2016 בשעה 5:55
  (#)

  אתה צריך הלוואה דחופה? ליצירת קשר: (georgeanderson.loanfirm255@gmail.com) לפרטים נוספים על ההלוואה.

  הצעת הלוואה

 7. Anderson   19 בדצמבר 2016 בשעה 5:56
  (#)

  חדשות טובות!

  האם אתם צריכים הלוואה בדחיפות על מנת ליישב כל חוב? אם אתה צריך הלוואה דחופה ניתן לפנות אלינו עוד היום. אנחנו נותנים הלוואות החל 2,000 $ ל – 100,000,000.00 $ לכל individaual מעוניין, חברות, בתי ספר, כנסיות, ריבית מינימום של 2% לשנה. פנה קצין הלוואה באמצעות העיבוד של דואר אלקטרוני ארגוני: (georgeanderson.loanfirm255@gmail.com) אלוהים יברך אותך.

  הצעת הלוואה

 8. Mr. Dékány   11 בפברואר 2017 בשעה 3:16
  (#)

  האם אתם צריכים הלוואה דחופה? אנחנו נותנים הלוואות עסקיות, הלוואות אישיות, הלוואות לסטודנטים, הלוואות רכב וכו ', אם אתה מעוניין לפנות אלינו באמצעות: (dakany.endre@gmail.com)

  הצעת הלוואה.

 9. margaret   5 באפריל 2017 בשעה 1:48
  (#)

  אני גברת מרגרט רובינסון, חברה פרטית הלוואות שנותן סיוע לאנשים הממוצע כי הוא זקוק לסיוע כספי. אתה דחוף צריך הלוואה כדי לשלם את החוב או להגדיל את העסק שלך? אם נדחית על ידי בנקים ומוסדות פיננסיים אחרים? אם אתה צריך איחוד הלוואה או משכנתא? הנה הזדמנות להביא את הבעיות הפיננסיות שלך לסיום. יש לך אשראי רע או צריך כסף כדי להשקיע על עסקים כדי להחזיר את הריבית ב 2%, את הדרישה הכספית עבור אנשים לשלם חשבונות, להלוות כספים. אני חייב להודיע לך שאנחנו מאוד אמין יהיה מוכן לתת את האשראי למוטב. אז פנה אלינו היום באמצעות דואר אלקטרוני (margaretrobinsonloan@gmail.com)

התגובה שלך

 • XHTML: אפשר להשתמש בתגים הללו: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
 • חברים יקרים, אין צורך להגיב בכמה פוסטים את אותה התגובה רק על מנת שאני אראה אותה, אני קורא ועונה לכל התגובות ללא שום קשר לותק הפוסט אליו הן נכתבו. לצערי הרב זמני מוגבל, ולכן אני עונה על תגובות אחת לשבוע. יחד עם זאת, חשוב לי לציין - אני עונה על כולן!