ארכיון פוסטים מהשנה "2008"

בלאגן, בלאגן, בלאגן – הרבה בלאגן!

empty pockets בלאגן, בלאגן, בלאגן   הרבה בלאגן!מזמן לא עדכנתי פה על מצב ההתקדמות שלי בשיווק תוכניות שותפים, והגיע הזמן לעדכן. אני חושב שכל משווק תוכניות שותפים מגיע למצב הזה, יותר מפעם אחת בקריירה, וזו הפעם השנייה שאני באופן אישי מגיע למצב הזה. המצב שאני הולך לדבר עליו, קשה בכל פעם שמגיעים אליו, ועצם העובדה שזו לא פעם ראשונה, אינה מקילה על כך בכלל. להפך, זה יותר קשה, כי הפעם מדובר ביותר כסף.

בשבועיים האחרונים, כל יום יש לי "חדשות טובות לבקרים" …

[לחץ כאן על מנת להמשיך לקרוא...]


בזמן שחגגתם

funny santa בזמן שחגגתםאיך אני אוהב את תרבות העולם המערבי. בתרבות העולם המערבי, כל חג – זה חג!. המערבים לא כל כך מתעניינים בפרטים היסטוריים כמו נס פח השמן ויהודה המכבי, מה שמעניין אותם זה יותר ההיסטוריה של הקרדיט שלהם, על מנת שיוכלו לנצל את שארית המסגרת למתנות לחגים. בעולם המערבי כל חג, זה חג שופינג, ומי אם לא אנחנו המשווקים מהווים את האנשים הנכונים בזמן הנכון, על מנת לספק את רצונותיהם של צרכנינו היקרים, אשר מוכנים …

[לחץ כאן על מנת להמשיך לקרוא...]


המלצות, פריסלים, ודברים שאני ממש רוצה שתקנו דרכי!!!

בתקופה האחרונה, אני מתכונן רבות לנסיעה שלי לאפיליאייט סאמיט בלאס וגאס (אה סליחה, אני מנסה למכור לכם משהו, אז מעכשיו אני אקרא לזה "כנס1" ב-"עיר עם הקזינוים"). ההכנות הפעם, הם הכנות שונות מנסיעה רגילה לכנס בחו"ל, כי הפעם, אני נוסע לעוד עיסוקים מלבד הכנס. למעשה, אני הולך לחזור לארץ רק בחודש ספטמבר. לשם כך אני מצטייד בציוד טיולים, ולפני שבוע רכשתי Kodak Zi6 (שחלילה לא תחשבו שזה פריסל, אני אקרא לזה "מצלמת וידאו קטנה"). …

[לחץ כאן על מנת להמשיך לקרוא...]


כמה קל לעבוד עליכם?

שני הדברים, שבני האדם הכי מגיבים אליהם בעולם, זה 1. כשהם מפחדים לאבד משהו, 2. כשהם מפחדים לצאת פראיירים. אני מאוד מקווה, שהכותרת של הפוסט הדליקה אצלכם פחד מסויים של לא לצאת פראיירים. כתבתי את זה בכוונה, בשביל לקבל קצת תשומת לב, על מנת שתוכלו לראות את הוידאו פוסט הראשון שלי :) כפי שאתם רואים, למדתי קצת לערוך וידאו, וזה אומר שבקרוב מאוד, אתם תוכלו לצפות בשנית במצגת שלי מהאפיליקון.

קבלו:

האמת מאחורי השיטה…

אני חושב …

[לחץ כאן על מנת להמשיך לקרוא...]


המדע ושיווקו

buyology המדע ושיווקולפני שעות אחדות, חזרתי מגני התערוכה בת"א מכנס שיווק אשר נערך שם והורם ע"י קבוצת פרומרקט ודה-מרקר. מרצה המפתח בכנס הזה היה מרטין לינדסטרום, מחבר הספר Buy.ology. בנוסף למרטין, שאליו אני עוד אגיע, היו בכנס עוד כמה נואמים חביבים, שגם עליהם אני הולך לחוות דיעה. בסוף הערב, הגיע מוש בן-ארי לתת מופע של 5 שירים, וכך הלכנו הביתה עם הרבה תובנות.

השיווק באינטרנט לא עובד!

היום התחיל עם הרצאה שנשא גיא רולניק, עורך ומייסד …

[לחץ כאן על מנת להמשיך לקרוא...]


פרסום בפייסבוק – קייס סטאדי לא גמור

לפני הרבה זמן, החלטתי שאני רוצה לעשות כסף בפייסבוק. בגדול לא עשיתי – אני בנאדם אמין, ולכן לא יכולתי לבגוד סתם כך בגוגל, במיוחד בעיצומו של הרומן בינינו. אמנם קצת פזלתי לכיוון פייסבוק, אך לא עשיתי עם זה שום דבר רציני.

ובכל זאת, "סיכמתי" עם גוגל שדי מיציתי את עצמי שם (לבינתיים – הקמפיינים שיש שם, ימשיכו לרוץ שם, בלי קמפיינים חדשים), ואני רוצה להרחיב אופקים ולהתחיל לפרסם בפייסבוק, ורק בגלל שאני חוזר, אני …

[לחץ כאן על מנת להמשיך לקרוא...]


למה אתם עושים את זה?

אני אתחיל בלספר סיפור, מאז הכנס, אני מתכתב עם המון אנשים, ומנסה לעזור כמה שאני יכול. כמובן שיש אנשים שמוציאים את העזרה שלי מגבול הטעם הטוב, וישנם כאלה שממש מגזימים. אחת "ההצעות" ההזויות שקיבלתי אחרי האפיליקון, הייתה כשמישהו הציע לי שאני אעביר לו שיעורים פרטיים באפיליאייט מרקטינג, ובתמורה, הוא יתחלק איתי 50-50 למשך שנה במה שהוא מרוויח. נו באמת…. לא יותר פשוט להגיד לי איפה אתם גרים ואני אשלח לכם צ'ק?

בכל מקרה, כל ההצעות …

[לחץ כאן על מנת להמשיך לקרוא...]


על ה-Microsoft Adcenter Slap כבר שמעתם?

adcenter slap על ה Microsoft Adcenter Slap כבר שמעתם?את הכאפה של גוגל כולנו כבר מכירים, אבל האם יצא לכם לשמוע גם על הכאפה של מיקרוסופט? אני חייב להודות, עד אתמול גם לי לא יצא לשמוע על כך. גיגלתי קצת, וגיליתי שלאף אחד אחר גם לא יצא לשמוע על המושג הזה. כך שזה אומר שאני הראשון שמשתמש בו.

לפני בערך שבועיים, שמתי לב, שהפסקתי לקבל תנועה מאדסנטר. לא כל כך הפריע לי, כי עדיין את רוב הכסף אני מרוויח תודות לגוגל. באותו הזמן גם …

[לחץ כאן על מנת להמשיך לקרוא...]


חוויית ה-אפיליקון שלי

אני אתחיל פשוט ב-"WOW!", היה מדהים! איתי פז וענת, הצליחו לארגן כנס מדהים, ברמה גבוהה מאוד, שלא נופלת מהכנסים בחו"ל. עכשיו, כשהעברתי את הזמן מאז תום הכנס, בהברחת העייפות, על ידי השלמת שעות שינה, הגיע הזמן לסכם, וסוג של לחשוף את עצמי בפני הקוראים שלא הצליחו להגיע לכנס…

יום ראשון – ההכנות

היום החל בכך שאת כל היום אני אמור להעביר בהכנת המצגת שלי לכנס. את היום קודם לכן הקדשתי גם כן למטרה הזו. מה …

[לחץ כאן על מנת להמשיך לקרוא...]


ביום ראשון זה מתחיל… אתם מוכנים?

affilicon ביום ראשון זה מתחיל... אתם מוכנים?הרבה זמן חיכינו לרגע הגדול הזה. סוף-סוף כנס משווקי שותפים ראוי בארץ הקודש, וההתרגשות בקרב חברי הקהילה, הולכת וגוברת. ואני באופן אישי שמח סוף-סוף לפגוש את ה-"גורו" שלי, ההשראה שלי, שמעולם לא פגשתי ודיברתי איתו. האחד והיחיד פליקס לשנו!

האירוע המקדים…

תמיד מנסים להאריך כל דבר טוב, ולעשות Pre-Party ו-After Party, כך יהיה גם באפיליקון. אתם אולי חושבים שהכל מתחיל ביום שני ה-24 לנובמבר, אבל יש מסיבה מקדימה ביום ראשון, ה-23 בנובמבר בערב.

האירוע …

[לחץ כאן על מנת להמשיך לקרוא...]