אני סחוט!!!

כותרת קצת מפוצצת לא? אנא הסירו דאגה מליבכם!

 • אני לא פורש מהמסע!
 • אני לא מתחרט על הרף שהצבתי לעצמי
 • אני לא חושב שהרף בהצבתי לעצמי הוא בלתי אפשרי
 • אני לא לוקח חופשת בטלה
 • אני לא מחפש מילים מעודדות
 • אבל אני עייף

וואוו, כבר עברו 26 ימים מאז תחילת המסע, ואני סחוט. עוד מעט מתקרב חודש פברואר, ולא הספקתי לעשות חצי מהדברים אותם רציתי לעשות! יש כל כך הרבה תוכניות, כל כך הרבה אפשרויות, וכל כך וכל כך וכל כך…

ההתחלה הייתה קשה! לעשות סוויטש מ-אבטלה סמוייה לעבודה במשרה מלאה זה קשה. במיוחד לאור העובדה שהעבודה היא מהבית! יש כל כך הרבה גירויים בבית! יש מקרר מפוצץ בטוב טעם, יש עשרות ערוצים מעניינים בטלוויזיה, יש 300 סרטי DVD שמתוכם ראיתי רק 100, בקיצור המון! אה, ויש גם אינטרנט! כשאתה באינטרנט, אתה יכול להתחיל לקרוא מייל תמים ומצחיק, להתגלגל משם ל-YouTube, לדףדף לבלוג של מישהו ולבסוף לאחר עוד מספר גלגולים למצוא את עצמך באיזה אתר פורנו שאין לך מושג איך הגעת אליו, ולגלות גם שעברו 4 שעות מבלי לשים לב!

אז ההתחלה הייתה קשה, בשבועיים הראשונים, מצאתי את עצמי מתעסק בהמון דברים שתרצתי לעצמי שהם קשורים למסע, איך אין ביניהם כל קשר! בשבועיים הראשונים אוליי הייתי מצליח לעבוד בעבודה רלוונטית אולי שעתיים ביום. אבל ככל שעברו הימים הסתגלתי יותר ויותר לשגרה. פיתחתי לעצמי רוטינות קבועות אשר לאט לאט חודרות לי לתת מודע ומתבצעות באופן אוטומטי. קשה להיות מיליונר, במיוחד כשזה רק במחשבה.

לאט לאט, הצלחתי להגדיל את השעות בהם אני עושה עבודה רלוונטית, וכיום אני מתקרב ל-6 שעות של עבודה נטו ביום (נטו – לא כולל זמני ארוחות, בילויים וכו, רק עבודה – רבוטה!)!

כבר ציינתי את זה בעבר, אבל לעשות כסף, גם אם זה כסף באינטרנט זו עבודה קשה. אבל לא תארתי עד כמה היא קשה! אבל, יחד עם היותה קשה היא גם מעניינת ומאתגרת! אני מוצא את עצמי נסחף למרחבים חדשים, ומעשיר את אופקיי בצורה מדהימה! בזכות המוצרים (המונפצים משהו) שאני מקדם, אני לומד דברים חדשים על כוחות על טיבעיים, אסטרולוגיה ועוד דברים מהסוג הנ"ל שבעבר היו נראים לי כבולשיט.

בולשיט? ממש לא! פעם חשבתי כך, אבל מסתבר שיש אנשים שמחפשים את זה. ואם יש אנשים שזה מעניין אותם סימן שזה לא BS, בדיוק באותה מידה שאנשים חושבים ששיווק באינטרנט זה BS, ואני לא. אני האביר על הסוס הלבן אשר נחלץ לעזרת כל המחפשים, אני מקל להם את החיים ועוזר להם למצוא את זה. אני כזה בנאדם טוב :)

בימים האחרונים, אני עסוק בעבודות כל כך סזיפיות. יש לי כבר ארבעה קמפיינים באוויר, ואני עובד על החמישי. וככל שהזמן עובר לוקח לי יותר ויותר זמן לעלות קמפיין. מכל קמפיין שהעלתי, למדתי הרבה דברים חדשים. מה שאומר שלקראת הקמפיין החמישי, הנוכחי, באתי עם 4*הרבה דברים חדשים. אני כבר ארבעה ימים עובד על הקמפיין הנוכחי, וממש מקווה לסיים אותו היום. מה שהכי מפחיד אותי זה העובדה שאת הקמפיין הבא ייקח לי להעלות שבוע(!), אז מי אמר ש-שיווק באינטרנט זו עבודה קלה?, מי אמר ש-כסף באינטרנט זה כסף קל? זה קשה מאוד!

אבל בשורה התחתונה, אני מרוצה, מרוצה מאוד. רק דרך עבודה קשה אפשר ללמוד דברים בעלי ערך, ואני עובד קשה. ולומד דברים בעלי ערך! דברים בעלי ערך אשר נותנים לי את הכלים להמשיך ולהתקדם. וככל שהימים עוברים, אני משתפר ומשפר עוד אספקט אצלי, ללא קשר לשיווק באינטרנט או להיותי בנאדם. ב-12 שנות לימוד, לא למדתי כל כך הרבה כמו שלמדתי ב-26 הימים האחרונים.

אני סחוט, אבל ממש ממש שמח ומרוצה!

נ.ב. מי שמצפה ממני לדווח על ההכנסות שלי כמו שהבטחתי, יכול להיות בטוח שאני מקיים הבטחות. אבל משכורת מקבלים ב-1 לחודש, והדיווח למס הכנסה ב-15, אז קצת סבלנות! מה יש?

13 תגובות... קרא אותן למטה או הוסף אחת

 1. עידן בן אור   27 בינואר 2008 בשעה 14:32
  (#)

  אילו קמפיינים העלאת לאוויר? PPC?

 2. אנונימי   27 בינואר 2008 בשעה 17:22
  (#)

  חחח אני מכיר את הגירויים האלה.
  הגדול מכולם הוא אזור העבודה שלך! – האינטרנט! אפשר להיגרר בקלות לשטויות !

 3. המיליונר בפיגמה   29 בינואר 2008 בשעה 16:45
  (#)

  כן, העלתי קמפיינים של PPC.

  בסוף אפשר להסתדר איכשהו, ולמצוא את הזמן לעבודה.

 4. אופיר   29 בינואר 2008 בשעה 17:47
  (#)

  שלום לך המליונר בפיג'מה לפי מה שכתוב למעלה באתר יש לך 0 הכנסה

  מה אתה צוחק עליי זה כלום אפס מאופס אם יש לך רווחים תכתוב אותם

  אני קורא את הכתבות שלך למרות שאני לא מגיב ואחלה כתבות אהבתי

 5. המיליונר בפיגמה   29 בינואר 2008 בשעה 21:06
  (#)

  שלום אופיר,

  כתוב גם למעלה שהאיזור יתעדכן פעם בחודש.
  עד אז תאלץ להישאר במתח… (אני כזה רע לפעמים!)

 6. הנהלת חשבונות   25 במאי 2008 בשעה 18:58
  (#)

  עבדתי הרבה שנים מהבית. עבודה כזו מתאימה רק לאחוז בודד מהאוכלוסיה.

  כל האחרים לא שורדים את הפיתויים ואת המאבק בעצלנות.

  צריך אש פנימית או אופי מאד מסוים כדי לעשות זאת….

   

   

   

 7. דודי כהן - בניית אתרים   7 באוקטובר 2008 בשעה 14:16
  (#)

  טוב, מכיוון שדיברת על זה שאתה קופץ ממייל לאתר וכו'…

  תיאור איך הגעתי לאתר שלך:

  כרגע אני מחפש שם נורמלי ומיוחד לאתר חדש שאני מתכנן להרים (וארים בקרוב!), מפה לשם רצים שמות בראש וכאלה, פיתאום ניסיתי לחשוב על זוג מילים שאחד מהם הוא "מה?"

  חיפשתי את המילה "מה?" בGoogle וזה הקישור שקיבלתי: http://www.google.co.il/search?hl=iw&q=%D7%9E%D7%94%3F&meta=

   

  שים לב לאתר השמיני

  כרגע, במקום לחשוב על שם טוב, אני קורא ומסתקרן יותר ויותר אבל הכי חשוב, לומד, אבל לעת עתה אפרוש קצת מאתרך ואחזור לעיסוקיי.

   

  אחזור בקרוב לקרוא את המשך הפוסטים,

  יום טוב,

  דודי.

 8. המיליונר בכפכפים   22 בנובמבר 2008 בשעה 0:01
  (#)

  מזכיר את אפקטט הפרפר

 9. גרמפו   20 באפריל 2009 בשעה 23:31
  (#)

  שלום שלום

  אתמול קיבלתי קישור לבלוג שלך, במסגרת שיטוטי האינטרנט שלי והיכולת לעבוד מהבית והוקסמתי. אפילו הדליק אותי לעשות בלוג בעצמי.
  חשבתי להגיב פעם בסוף כל חודש, אבל פתאום מתחשק לי להגיב.
  אני מאד נהנה לקרוא את המסע שלך, מאתמול כבר ליווי אותך עד נקודה זו, שותף כמעט לחודש בחייך.

  אתה נותן השראה, אני לומד ממך הרבה,
  תודה
  גרמפו

 10. מתעניין   19 בנובמבר 2012 בשעה 23:51
  (#)

  אתה כותב פה שבשלב זה היו לך 5 קמפיינים באוויר,
  והלימוד הכי טוב הוא דרך דוגמאות, למה שלא תתן דוגמה אחת….?
  קח קמפיין מרוויח ותכתוב מה הייתה הפרסומת, איזה לינק לעמוד נחיתה… למה לא?

התגובה שלך

 • XHTML: אפשר להשתמש בתגים הללו: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
 • חברים יקרים, אין צורך להגיב בכמה פוסטים את אותה התגובה רק על מנת שאני אראה אותה, אני קורא ועונה לכל התגובות ללא שום קשר לותק הפוסט אליו הן נכתבו. לצערי הרב זמני מוגבל, ולכן אני עונה על תגובות אחת לשבוע. יחד עם זאת, חשוב לי לציין - אני עונה על כולן!