בדרך לאי הגולגולת – מס הכנסה לחודש מרץ

אני זוכר את זה כאילו זה היה אתמול. אני מדבר על מס הכנסה של חודש פברואר, פשוט קשה לי להתמודד עם העניין שכבר עבר חודש שלם, מהרגע בו דיווחתי על הכנסותי לחודש פברואר. זה פשוט מדהים, פשוט מדהים כמה מהר עבר רבעון שלם במסע אל עבר אי המטמון.

את חודש מרץ התחלתי עם הרבה מאוד סימני שאלה, מאחר והתחלתי אותו עם הרבה מאוד קשיים. ליתר דיוק, קושי גדול אחד, וזה הקושי הכלכלי. כבר כתבתי את זה במספר פוסטים, ואני לא הולך לפרט על כך יותר מידי בפוסט הזה, אבל בגדול כמו שכבר כתבתי בעבר, זה לא שקליקבנק לא משלמים, הם משלמים אבל מהרגע בו מסתיימת תקופת תשלום בקליקבנק לוקח כ-60 יום עד שאני רואה את הכסף תחלס בחשבון הבנק שלי.

אז כמו שכבר אמרתי, בתחילת החודש נורא פחדתי שלא יספיק לי כסף לשיווק PPC, בכל יום בחודש כאשר התעוררתי, הודיתי לאלוהים שיש לי עוד קצת כסף לזרוק על PPC. כמובן שגם הודיתי לעצמי, על עוד אופטימיזציה אשר צלחה. שמחתי לגלות שבמצבים קשים כאלה, כאשר "מוצמדת סכין חדה לגרון", ניתן לגייס כוחות הישרדות נוספים, זה מדהים כמה שגיליתי על עצמי, ועל העמידה שלי במצבי לחץ. בכל יום שעבר, הצלחתי לגייס עוד אגורה ועוד אגורה, וממש כמו שגוגל בנויים על הרבה מאוד אגורות, כך גם אני הצלחתי לבנות את העסק שלי על הרבה אגורות.

בספר "אבא עשיר, אבא עני", שכבר המלצתי עליו, ובערך עוד מיליוני אנשים המליצו עליו, רוברט קיוסאקי אומר דבר מעניין מאוד. הוא אומר שרוב האנשים, קודם כל משלמים את המיסים שלהם, ואחרי זה הכסף המועט אשר נותר נשאר לחסכונות, ואחרי זה גם קצת לבילויים. מה שרוברט קיוסאקי אומר לעשות זה להפוך את הגלגל, וקודם לשלם על המותרות ורק אחרי זה את המיסים. הוא מתרץ את זה בכך ש-"גובי המיסים" צועקים חזק יותר. ואכן, לראשונה גיליתי כמה זה נכון. אולי לא בדיוק במובן הזה, אלא במובן המטאפורי. גיליתי שהצלחתי לגייס כמות כסף לא מועטה, ממקומות כאלה ואחרים. ורק על מנת להדגים לכם, הצלחתי לגייס קרוב ל-50,000 ש"ח!!!!

זהו, נגמרה ההקדמה, ועכשיו צריך לדבר ביזנס. לחודש מרץ הצבתי לעצמי מטרה, להרוויח 25,000 ש"ח ויהי מה! בניגוד לחודש הקודם, אשר בו הצגתי לכם תמונות מ-3 מנועי PPC (AdWords, YSM, AdCenter), החודש אני אציג לכם רק את בזבוזיי במיקרוסופט אדסנטר ובגוגל אדוורדס. לא פרסמתי ביאהו, מאחר וגיליתי שההשקעה שם לא משתלמת כרגע. אבל רק כרגע, בחודש הבא אני אחזור לפרסם ביאהו, כי יהיה לי יותר זמן ללמוד את מנוע החיפוש שלהם. בסופו של דבר כל דבר צריך ללמוד. אז נתחיל את סדרת תצלומי המסך, כמו בחודש שעבר, מהנמוך לגבוהה. לכן, הסקרינשוט הראשון יהיה מאדסנטר:
המיליונר בפיג'מה - אדסנטר - מרץ 2008

החישובים שלי יתבצעו לפי שער הדולר היום, שהוא $1 = 3.55 ש"ח. כמו שאתם רואים, השקעתי במיקרוסופט החודש $464 (ותסלחו לי על כך שאני מעגל את העלויות). מה שאומר שמיקרוסופט קיבלו ממני תשלום של 1647 ש"ח, ולא עבור מערכת הפעלה. התחנה הבאה תהייה כמובן המפלצת הגדולה, והיא גוגל אדוורדס:
המיליונר בפיג'מה - גוגל אדוורדס - מרץ 2008

כן, אתם קוראים את תצלום המסך נכון. בהחלט תמונה מפחידה, ותחשבו שאני רק אחד מיני רבים שמשלמים כך לגוגל. ואפילו יש כאלה שמשלמים להם יותר, הרבה יותר. עכשיו הבנתם למה גוגל כל כך עשירים? $14,575 לא בא ברגל, בכלל לא. וסתם בשביל להמחיש את העניין, זוהי בערך המשכורת הממוצעת השנתית של איש קבע צעיר בצה"ל (מה שלמזלי אני לא!). לפי חישוב פשוט (אל תדאגו, זה לא בראש, זה בעזרת מחשבון :) ) $14,575 = 51,741 ש"ח, הסכום הזה פשוט עושה לי צמרמורת, ולחשוב שזהו הסכום אשר נפרדתי ממנו, וואוו.

וואו, רק עכשיו שאני כותב לכם את זה אני ממש מעקל כמה בזבזתי, אבל זה עוד לא הכל. החודש אני רוצה להוסיף עוד מקור הוצאה. אני רוצה להוסיף עוד 2000 ש"ח להוצאות על בזבוזים שונים, כגון אינטרנט (כן, אני משלם על האינטרנט בבית), חשבונות אחסון, דומיינים, ועוד הוצאות נלוות אשר קשורות לעסק. אז, עד כה בחישוב פשוט, כל ההוצאות שלי החודש עמדו על 55,388 ש"ח. ועכשיו נעבור לחלק האמנותי :) :
המיליונר בפיג'מה - קליקבנק Clickbank - מרץ 2008

פה העניינים נראים יותר טוב. גם כמו ששמתם לב, הפעם אין לי כח להסתיר את מה שעשיתי החודש (אפריל), כי אין טעם, גם כך זה לא אומר כלום על הרווחים שלי בחודש אפריל, שאפילו לי אין רמז למה הם יהיו (יש לי רק שאיפה!). בחודש שעבר, סיפרתי לכם שיש החזרות בקליקבנק, ועמלות ניהול חשבון וכו. בחודש שעבר חישבתי את זה לפי 12%, החודש אני אחשב את זה לפי 15%, כי פשוט כך זה יצא. אז ראשית בואו נראה מה כסף הרווחתי בחודש מרץ – $16,910 + $20,319 = $37,229, וכאשר מורידים את 15 אחוז על ההחזרות, מקבלים "רק" $31,644, ובשקלינו היקרים זה אומר 112,338 ש"ח!!!!!!!! אם אמרתי וואוו על הכסף שהוצאתי, על זה אני אומר וואוו וואוו וואוו, אני פשוט לא מעקל את זה עדיין. אלו מספרים שאני פשוט לא מכיר. אבל צריך לרדת לקרקע, אלו רק ההכנסות, בואו נחשב את הסכום הכולל שהוא 112,338 – 55,388 = 56,950 ש"ח! עכשיו ברגע מרגש זה, תנו לי קצת פרטיות, ואני רוצה לצעוק לעצמי את הסכום המדהים הזה עשרה פעמים: "56,950 ש"ח! 56,950 ש"ח! 56,950 ש"ח! 56,950 ש"ח! 56,950 ש"ח! 56,950 ש"ח! 56,950 ש"ח! 56,950 ש"ח! 56,950 ש"ח! 56,950 ש"ח!". זהו, בדיוק עשרה פעמים (משכורת שנתית של איש קבע בצה"ל כבר אמרתי?).

ועכשיו בואו נחזור רגע להיות רצינאליים. זה נראה סכום מדהים, וזהו אכן סכום מדהים, במיוחד לאור העובדה שרציתי להרוויח 25,000 ש"ח בחודש מרץ. עבדתי קשה בשביל הכסף הזה, ואני אמשיך לעבוד קשה בשביל להגדיל את הרווחים. כמו שאמרתי בדיווח ההכנסות של חודש פברואר, אני אחזור על אותו הדבר בדיוק, אבל ממש בדיוק, כי זה משקף את העניין גם היום. אז הנה זה, ציטוט מדיווח ההכנסות הקודם:

ובדיוק ברגע הזה כששתפתי אתכם ברווחים שלי לחודש פברואר, אני יודע בדיוק מה הולך לקרות…
האנשים אשר יקראו את הפוסט הזה יתחלקו לשני חלקים. אני יודע את זה כי כך זה תמיד בבלוגים שאני קורא באנגלית. החלק הראשון, יגיד שזה זיוף. החלק השני, יתחיל לשאול לשאלות שלכולם יש תשובות בבלוג (כגון: לא הבנתי בכלל, ממה אתה מרוויח כסף…).

לגבי האנשים בקבוצה הראשונה, יש לי רק דבר אחד להגיד לכם RSS Unsubscribe, אני לא רוצה להתייחס בכלל. לאנשים בקבוצה השנייה אני רוצה להעביר את המסר הבא:
אני לא קוסם. כל מה שראיתם פה הושג על ידי עבודה קשה, קשה מאוד אפילו. אני חושב שהשקעתי בסה"כ בחודש פברואר כ-350 שעות בכל העסק, מה שאומר זה 200% מסרה בעבודה רגילה. זה לא היה קל. ויתרתי על הרבה בשביל זה. אם אתם רוצים להגיע להישיגים תהיו מוכנים לויתורים. אבל אם תשקיעו, תגיעו ליותר מזה.

.

זהו לבינתיים, אני מקווה שהפוסט הזה מביא לכם המון השראה. בינתיים אני מתלבט על המטרות שלי לגבי חודש אפריל, אין לי מושג איזו מטרה להציב לעצמי, מאחר ובחודשיים האחרונים בכל חודש שילשתי את המטרה שלי.

אני מאוד מקווה שאתם מקבלים השראה מהפוסט הזה, אבל חשוב לי להזכיר לכם, להתבונן בפוסט הזה ובעוד פוסטים מהסוג הזה, זה יפה וזה כיף. אבל זה לא יביא לכם כלום, רק יבזבז לכם זמן ויצייר לכם ציורים של מרצדסים בראש, אז פשוט תתחילו להזיז את התחת!

59 תגובות... קרא אותן למטה או הוסף אחת

 1. שלומי   3 באפריל 2008 בשעה 7:03
  (#)


  על ההצלחה ועל הדרך להצלחה,
  כל הכבוד!

   

  שלומי

  • המיליונר בפיגמה   3 באפריל 2008 בשעה 16:23
   (#)

   תודה רבה שלומי.

   בהצלחה גם לך :)

   • פופאי   3 באפריל 2008 בשעה 17:13
    (#)

     

    בא תספר מי באמת אתה.

    ואני חותם ב 100% שאתה לא חייל משוחרר ולא מתחיל במכירות אפלייטס.

     

    אם התמונות שהבאת נכונות ושלך:

     

    1. אתה מקצוען

    2. הרבה זמן בתחום – ומכיר את הנושא מתחת ל"בלטות"

    3. מעוניין לתת השראה לאחרים.

     

    אף מתחיל באפלייטס לא יזרוק סכומים כאלה כאשר הוא בשלבי הניסיון התהייה והלמידה.

    תשאל את פליקס שאתה מעריץ.

     

    אף אחד אבל אף אחד שמתחיל באפלייט לא ירוויח ככה אחרי 3 חודשים.

    כל השאר בבל"ת.

     

    איפה הזריקת כסף? איפה ההתנסויות? איפה המשבר? איפה האם כדאי להמשיך?

    אצלך הכל ורוד והכסף זורם….

    נו באמת.

     

    דברים כאלה יש רק באגדות. 

     

    שוב אני לא אומר שזה לא אפשרי,

    אבל אצלך זה קורה מהר מידי, טוב מידי, ושוב אני חוזר למה שכתבתי למעלה.

    אתה הרבה שנים בתחום. 

     

    אתה מוזמן להגיב כאן על מה שאמרת.

     

    שלך פופאי.

     

    • המיליונר בפיגמה   3 באפריל 2008 בשעה 17:57
     (#)

     אהלן פופאי,

     אני רואה שאתה נמרץ היום, אכלת הרבה תרד? :)

     אני חייב להגיד שבהתחלה לא ידעתי איך להגיב לתגובה שלך, אבל בסופו של דבר גיבשתי דיעה. אני חייב להגיד שהתגובה שלך מאוד מחמיאה לי, כי אני בדיוק מה שאני מספר שאני. ואם את חושב את ההפך הנכון, זה רק מחמיא לי וזה אומר בדיוק שאני בדרך הנכונה להיות סופר-אפיליאייט.

     אני לא מקצוען, רק שלושה-ארבעה חודשים רצופים בתחום. אני מכיר את התחום כבר 3 שנים, אבל רק מקריאה, מבחינת קמפיינים אני בתחום רק שלושה חודשים, בדיוק כמו שאני כותב. וכן, אני רוצה להביא השראה לאחרים, כי אני מאמין שאם אתה מאיר לאחרים את הדרך, החיים מאירים לך.

     אמרתי שאני מתחיל באפיליאייטס, אבל לא אמרתי שאני מתחיל בעסקים. בעסקים, למרות שאני בן 22, יש לי ניסיון די סביר, ולכן ברגע שאני רואה הזדמנות טובה, אני מסתער עליה, גם אם זה אומר שאני צריך להלוות 50000 ש"ח! ואם תסתכל על הדיווח הכנסות של חודש ינואר, אתה תראה, שהסכום אותו בזבזתי, היה בסה"כ כ-2000 ש"ח. את רוב הסכום אשר בזבזתי החודש, הרווחתי בחזרה. ובדיוק כך אני אעשה החודש, אני אשקיע את ה-56000 ש"ח ב-PPC. למה? פשוט! חוק בסיסי בעסקים! העסק הולך! אפשר להשקיע עוד!

     בנוסף למשברים הפצפונים שהיו לי, יהיו לי עוד המון משברים, שאני בכלל לא מתייחס אליהם כמשברים, אני מתייחס אליהם כשיעורים לחיים, עניין של השקפת עולם.

     בשורה התחתונה, אני באמת מי שאני אומר שאני, והסיפור שלי הוא בדיוק מה שאני מספר שהוא, ובסופו של דבר כשתדע מי אני, אתה תצטער על הזמן שהתעסקת בלחשוב שאני זה לא אני, ולא התחלת לפעול. כי אתה כן תראה שזה אפשרי. אחת הסיבות שאני לא חושף את הזהות שלי, היא בשביל שפוסטים מהסוג הזה יהיו מכוונים ל-"מיליונר בפיג'מה" ולא ל-"משה כהן".

     אני אוהב אגדות, ולפעמים אם הדמיון שלך פועל כמו אגדה, גם החיים נראים כמו אגדה. ורק שתדע שאם כל הכסף הזה נראה כמו אגדה, אז אני חייב להגיד לך שיש הרבה תחומים בחיים שבהם גם שם החיים שלי נראים כמו אגדה, רק אם סוף כמו של רשעים באגדות.

     ואם באגדות עסקינן אז: אם תרצו, אין זו אגדה!

     • אלברט אמיר   24 באפריל 2008 בשעה 1:10
      (#)

      פיג'אמה, כמו שרוברט בספרו כתב לגבי התרנגולת אזי הפופאי די מזכיר לי את אותם האנשים שהם התרנגולת צוחק

 2. marxistseo   3 באפריל 2008 בשעה 7:11
  (#)

  גאה בך אחוק. איזה נחישות…

 3. eliran   3 באפריל 2008 בשעה 9:13
  (#)

  כל הכבוד  אתה נותן אחלה של תמריץ, רק שתדע אתמול קראתי מהבלוג שלך 11 דפים מהפוסט הראשון.  ואתה נותן אחלה תמריץ. שהיה בהצלחה והלואי חודש הבא $150000  בהצלחה.

 4. אני   3 באפריל 2008 בשעה 9:59
  (#)

  אחי כל הכבוד!!!

   

  רק השראה אתה לי נותן פה. ואני אסביר לך למה. התירוץ "האולטימיטיבי" כביכול שלי – כשנכשלתי –  תמיד היה "זה לא חכמה שאנשים כמו פליקס עושה אלפי $$$ בחודש" הוא בעסק כבר שנים והרויח כשלא היה הרבה תחרות ובלה בלה בלה. אתה יודע שטויות של התרנגול הקטן (למי שקרא "אבא עשיר").

   

  אבל אתה…אתה "יענו" חדש בעסק (או לפחות עם עבר כמו שלי עם ניסיונות כושלים בתכניות שותפים), אתה הוכחת לי שגם היום ב-2008 אני יכול להצטרף לעסק הזה ועוד עם clickbank שמלא עד 0 מקום ולהצליח!!!ובגדול!!!

  אמנם אין לי 350 שעות בחודש, אבל זמן זה לא העיקר. העיקר זה ה-mindset ולהזיז ת'תחת!!

  רק לשם הבהרה אני כבר התחלתי להזיז ת'תחת ולא רק קורה בלוגים ושם תגובות ;)

   

  בהצלחה לכולנו!

  • המיליונר בפיגמה   3 באפריל 2008 בשעה 15:43
   (#)

   אהלן,

   כן מוכר לי מאוד הסיפור הזה של התירוצים האישיים. למען האמת אני גם תרצתי לעצמי המון זמן את אותו התירוץ בדיוק. למזלי בסופו של דבר קיבלתי כמה השראות מפורומים שונים, כי ראיתי שיש שם אנשים שמתחילים לא מזמן ועדיין מצליחים.

   אני שמח שהתחלת לפעול בזכותי, עשית 50% מהעבודה, אבל עוד הרבה רגעים קשים לפניך. אל תתיאש ותצליח.

   בהצלחה.

 5. betsss   3 באפריל 2008 בשעה 10:01
  (#)

  וואי וואי אתה מתקדם בקצב מטורף…

   

  כל הכבוד לך תמשיך ככה עד המיליון.

  • המיליונר בפיגמה   3 באפריל 2008 בשעה 15:44
   (#)

   תודה רבה,

   כמה שהייתי רוצה להמשיך בקצב הזה, אבל נראה לי שכבר החודש שזה ייעצר ותהיה התקדמות קטנה בלבד. אבל אני מאמין… ולי אף פעם לא היה ספק שאני אגיע למיליון :) אבל תודה.

 6. אחה   3 באפריל 2008 בשעה 10:58
  (#)

  בתור אח"ה (אם חד הורית) שהחליטה לבסס את עתידה מעבודה מהבית, אני מנויה על הבלוג שלך בשבועיים האחרונים. עכשו שהמושגים כבר קצת עושים שכל הייתי שמחה אם תוכל לענות על ענין סדר הדברים. 

  1)ברישומים: השם משתמש ב- CB צריך להיות שם DOMAIN NAME קנוי או רק כינוי? אם DOMAIN אז ש האנונימיות שלו מוסתרת? האם לתת לCB אימייל ראשי ?

  2)  אני לא ממש חזקה בבנית אתרים, איזה קישורים יש לך לדפי נחיתה שרק צריך להוסיף קצת בשביל להתחיל?

  3)האם דף נחיתה צריך להיות רשום איפשהו כמו שמכניסים למנועי חיפוש אתר חדש או שזה קובץ שעולה מהמחשב?

  4) מה אתה חושב על תוכנת WEALTHY AFFILIATE? 

  אתה מעולה תמשיך ככה… 

  • המיליונר בפיגמה   3 באפריל 2008 בשעה 15:56
   (#)

   אהלן,

   אני מאחל לך בהצלחה, מתפלל בשבילך שתצליחי. אני אשתדל לענות לך על השאלות:
   1) את כנראה מתבלבלת ונרשמת בטעות לCB כ-Vendor ולא כAffiliate, לא זכור לי שביקשו ממני Domain Name. אני נתתי ל-CB את האימייל האמיתי שלי, כי אין לי מה להסתיר מהם, ובכל מקרה, צריך לתת להם את הכתובת האמיתית, לכן אני לא רואה כל סיבה שלא.

   2) בעמודי החנחיתה שלי אין עיצוב גראפי בכלל, אני עושה עמודי נחיתה מכוערים למדי. זה לא שאני לא יכול, פשוט חבל לי על הזמן וחבל לי על כך שהעיצוב ייקח תשומת לב מהמשתמש במקום התוכן. באתר http://www.opensourcetemplates.org/ יש כמה עיצובים לא רעים בכלל והם חינם.

   3) את עמוד הנחיתה צריך לאחסן על שרת. אני רואה שחסר לך קצת ידע, והייתי ממליץ לך להשתפשף קצת על שיווק גרילה. זה לא רווחי כמו PPC, אבל כך תוכלי להתאמן ועדיין להרוויח כסף. תיכנסי לפוסט הזה http://www.pjs.co.il/%D7%94%D7%9E%D7%99%D7%9C%D7%99%D7%95%D7%A0%D7%A8-%D7%91%D7%A4%D7%99%D7%92%D7%9E%D7%94/%D7%A0%D7%91%D7%97%D7%A8%D7%AA-%D7%94%D7%A4%D7%95%D7%A1%D7%98%D7%99%D7%9D-%D7%9C%D7%97%D7%95%D7%93%D7%A9-%D7%A4%D7%91%D7%A8%D7%95%D7%90%D7%A8 ויש שם מדריך בן מס' חלקים להתחלה בשיווק שותפים. אני ממליץ לך להשתמש בו קצת. רק על מנת להשתפשף.

   4) שמעתי על Wealthy Affiliate, יש לי חבר אינטרנט שהתחברתי איתו באחד הפורומים, שאמר שהם בשבילו כמו אלוהים. הוא מרוויח אמנם פחות ממני, אבל לא בהרבה. הוא ממש המליץ עליהם, ואני אפילו חושב להרשם גם. יחז עם זאת, הם לא יגלו לך שום סודות כי הכל כבר קיים באינטרנט. אולי תהיה תמיכה יותר אישית.

   מקווה שעזרתי כמה שיכולתי,
   ואני שמח שאת נהנית מהבלוג, אני מקווה שאני אמשיך לספק מידע איכותי :)

 7. מיכל   3 באפריל 2008 בשעה 12:29
  (#)

  כל הכבוד!!!!

   

  אני התחלתי לקרוא את הבלוג שלך לאחרונה .

   

  רציתי לדעת מה התקציב היומי שהתחלת איתו?

   

  האם בחודש הראשון ההכנסות היומיות עלו בהדרגה כל יום?

   

  תודה ובהצלחה בדרך למיליון

  • המיליונר בפיגמה   3 באפריל 2008 בשעה 16:00
   (#)

   תודה תודה,

   התחלתי עם תקציב יומי של $20, ולמרות שלא היו לי רווחים, לאט לאט עליתי בתקציב. בחודש הראשון בקושי היה לי הכנסות, ורווחים בכלל לא היה לי. בחודש הראשון יצאתי מופסד.

   מקווה שעזרתי לך,
   ובהצלחה גם לך :)

 8. אחד שקורא   3 באפריל 2008 בשעה 14:42
  (#)

  שאלה לי אליך – את הקמפיינים אתה מפרסם גם ברשת התוכן של גוגל או רק בחיפוש?

   

   

  אגב, נתת לי המון המון השראה :] כל הכבוד ובהצלחה בהמשך!

  • המיליונר בפיגמה   3 באפריל 2008 בשעה 16:01
   (#)

   היי,

   אני מתחיל לפרסם רק ברשת החיפוש, ברגע שרשת החיפוש מתחילה להמיר, אני פותח קמפיין חדש נפרד רק לרשת התוכן. אם זה פועל אז סבבה, אם לא אני מוחק את הקמפיין.

   תודה רבה,
   ובהצלחה גם לך.

 9. הגזור   3 באפריל 2008 בשעה 14:57
  (#)

   

  היי , ראשית כל הכבוד !!

   

  שנית, האם ההכנסות של 1000 דולר ליום לערך, באות ממוצר אחד אותו אתה משווק ב CLICKBANK , או שמא אתה משווק מספר מוצרים בקליקבנק ?

   

   

   

 10. אנונימי   3 באפריל 2008 בשעה 15:18
  (#)

  יפה מאוד!!!!

   

  האם אתה משתמש בלינק שCB נותנים או שאתה בונה לכל מוצר אתר ?

  • המיליונר בפיגמה   3 באפריל 2008 בשעה 16:03
   (#)

   תודה.

   אני משתדל לבנות לכל מוצר אתר על מנת לספק למשתמש את הערך המוסף. בתחילת דרכי, לא הייתי בונה לכל מוצר אתר, וגם לא היו לי מכירות.

   מקווה שזה עזר.

   • יוס   6 במאי 2009 בשעה 12:27
    (#)

    הי,

    למה הכוונה בבניית אתר לכל מוצר? האם הכוונה לדף הנחיתה לכשעצמו או אתר מוצר בנוסף לדפי הנחיתה?

    כל הכבוד. ללא ספק הצלחתך מספקת הרבה מוטיבציה :-)

 11. אנונימי   3 באפריל 2008 בשעה 15:21
  (#)

  שאלה?

   

  מה ממוצע של מכירה שלך ? האם כדאי ללכת על מוצרים שנותנים COMMISION גבוה או נמוך?

  • המיליונר בפיגמה   3 באפריל 2008 בשעה 16:06
   (#)

   אני לא חישבתי ממוצע, כל מקרה לגופו. אני משתדל ללכת על מוצרים כמה שיותר זולים, אשר נותנים עמלה כמה שיותר גבוהה. בנוסף התנאי שלי אומר, שסה"כ אחרי כל החישובים, העמלה אשר אני צריל לקבל צריכה להיות $20 ומעלה.

   בהצלחה.

 12. אנונימי   3 באפריל 2008 בשעה 16:36
  (#)

  מה עם מס הכנסה? הרי הם לוקחים לך לפחות 30%, למה אתה לא מתייחס לזה?

 13. אנונימי   3 באפריל 2008 בשעה 18:23
  (#)

  יפה מאוד! בהצלחה בהמשך.

   

  רציתי לשאול משהו,

  ראיתי מספר מוצרים שאני רוצה לשווק אבל הבעיה שלי היא שהדפי נחיתה שלהם טובים ואני לא רואה סיבה כלשהי ליצור דף נחיתה משל עצמי וגם אם אני אצור את הדף נחיתה משל עצמי האם זה ימיר יותר טוב מאשר להפנות ל HOP למרות שהדף נחיתה של הונדור יותר טוב משלי? 

  • המיליונר בפיגמה   3 באפריל 2008 בשעה 19:12
   (#)

   אהלן,

   העמוד של הונדור הוא לא עמוד נחיתה הוא עמוד מכירה. מתבצע בו תהליך מכירה. תפקידך הוא ליצור עמוד נחיתה אשר יהווה מכתב קדם-מכירה, מכתב אשר מטרתו לחמם את הגולשים. מניסיון אישי, אף פעם לא הצלחתי למכור ולו מוצר אחד עם דיירקט לינקינג.

 14. אנונימי   3 באפריל 2008 בשעה 19:54
  (#)

  האם לכל עמוד נחיתה (לכל מוצר) אתה מזמין דומיין משלו? או שאתה משתמש בסאב דומיינים?

 15. אנונימי   3 באפריל 2008 בשעה 22:53
  (#)

  יפה מאוד!

  כמה מילים פעילות יש לך בסך הכל?

  • המיליונר בפיגמה   4 באפריל 2008 בשעה 21:04
   (#)

   אהלן,

   כל קמפיין לגופו, יש לי קמפיין שיש שם כ-800 מילים, אבל כמוכן יש לי קמפיין שיש שם 50 מילים מאוד מאוד ייחודיות. כך שכל מקרה לגופו.

   מקווה שזה עזר,
   בהצלחה.

 16. אבי   3 באפריל 2008 בשעה 23:58
  (#)

  יפה, תמשיך כך. אגב, לגבי קישור ישיר לעמוד המכירה, (ללא דף נחיתה) זה אפשרי ואפילו עובד. רק שיש כמה חסרונות, כמו בכל דבר. למשל התחרות גבוהה יותר כי גוגל מציג URL אחד בכל חיפוש.

  • המיליונר בפיגמה   4 באפריל 2008 בשעה 21:06
   (#)

   אני אף פעם לא אמרתי שזה לא עובד,
   אני אמרתי שזה לא עבד בשבילי כל עוד הייתי משתמש בקישור ישיר אני, באופן אישי לא הייתי מצליח למכור. אבל כל מקרה לגופו!

 17. זמרים   4 באפריל 2008 בשעה 10:23
  (#)

  כל הכבוד. הנתונים שאתה מדבר עליהם מרשימים מאד.

  אני מאד מפרגן לך. בהצלחה.

  ממשיך לעקוב.

   

 18. עדן עמירב   4 באפריל 2008 בשעה 10:28
  (#)

  היי

  גם אני קורא מושבע של הבלוג שלך, אני חושב שזאתה עושה עבודה מעולה. מאוד כיף שאתה ממשיך לעדכן אותנו בהתקדמות שלך ובשיטות עבודה, זה תורם רבות.

   

  שאלה קטנה – כמה זמן אתה משקיע בדפי הנחיתה? האם אתה כותב את הטקסטים בעצמך? לפי מה שמשתמע מכל המאמרים שלך עד כה, רוב הזמן שלך מושקע על הקמפיינים של ה-PPC, אך ברגע שהאדם לחץ על הפרסומת והגיע לדף נחיתה שלך אז זה כבר לא מעניין הקמפיין… מה עם קצת מידע על הדפי נחיתה שלך?

   

  בברכה, עדן

  • המיליונר בפיגמה   4 באפריל 2008 בשעה 21:12
   (#)

   אהלן עדן,

   אני שמח שהבלוג תורם לך, מקווה שהוא תורם לעוד הרבה אנשים. ולשאלתך, למרות שאני יודע וחושב שצריך להקדיש זמן לכל דבר, ולעמוד בו. לצערי כשזה נוגע לעמודי הנחיתה, אני עדיין לא בשלב של להציב לעצמי מטרות ולעמוד בהם. זאת מאחר, ואנגלית היא לא שפת האם שלי, ולוקח לי זמן לנסח יפה באנגלית. מה שכן אני עושה זה סופר כמה זמן לוקח לי, ולפי מה שראיתי עד עכשיו, על כל עמוד נחיתה לוקח לי 4-5 שעות בממוצע להשקיע.

   החודש זה נראה כאילו רוב הזמן שלי מושקע ב-PPC, כי כך זה היה. הייתי כל היום עם האצבע על הדופק מאחר ולא היה לי כסף. החודש, כשכבר יש לי כסף, אני מתכנן להשקיע יותר זמן בקמפיינים חדשים ובעמודי נחיתה. לכן, טבעי שאני אתחיל לכתוב יותר פוסטים על עמודי נחיתה.

   בהצלחה.

 19. בן   4 באפריל 2008 בשעה 13:30
  (#)

  אז לא ממש הבנתי כמה קיבלתה סך הכל החודש?.56 אלף?

  אני חושב שאתה הולך לעבור את המיליון

  • המיליונר בפיגמה   4 באפריל 2008 בשעה 21:14
   (#)

   אהלן בן.

   כן, הרווחתי 56K החודש, וכן גם אני חושב שאני הולך לעבור את המיליון, אבל בוא נשמור את זה בינינו :) וקצת יותר ברצינות, זה לא שהמיליון (או יותר), הולכים להיכנס לי לבד לחשבון הבנק. העבודה עוד מרובה, וצריך להשקיע עוד בהרבה קמפיינים, אבל ללא ספק אני מרגיש שאני על הדרך הנכונה.

 20. אנונימי   4 באפריל 2008 בשעה 19:04
  (#)

  שלום.

  רציתי לשאול אותך האם אתה משווק מוצרים בקליקבנק שאתה לא מאמנים בהגינותם?

  לדוג' מחיר מופקע בצורה מאוד מוגזמת או משהו שאתה יודע שהוא NO GOOD?

  אני יודע שהצרכן יכול להשיב את המוצר עד 30 יום, אך בכל זאת תהיתי אם אתה תומך במוצרים מסוג אלה. תודה 

   

   

  • המיליונר בפיגמה   4 באפריל 2008 בשעה 21:16
   (#)

   אני משתדל לשווק רק מוצרים הוגנים, ומעבר לכך, משתדל לשווק מוצרים שיש לי ידע בהם, מאחר וכך יהיה לי יותר קל לשכנע את המשתמש לקנות את המוצר.

 21. אנונימי   4 באפריל 2008 בשעה 22:14
  (#)

   מליונר שבדרך שלום

  מתי לדעתך כדאי לוותר על מילה ואיך לנהוג בה, האם למחוק או להוריד מחיר לקליק

  מילים שמכרו אבל אני מפסיד עליהן מה לעשות איתן

   

   

   

   

   

  • המיליונר בפיגמה   5 באפריל 2008 בשעה 1:21
   (#)

   אהלן,

   כשאני מסתכל על מילה לא רווחית אני קודם כל מנסה לחקור מה ה-Longtail Keywords שהמילה מייצרת. בד"כ, מילים אשר מוכרות אבל לא רווחיות אלו לא המילים אשר באמת מוכרות אלא מילת הבסיס. תחפש Longtail Keywords, ואם אתה מוצא יותר מידי מילות חיפוש כאלה שמוכרות ולא חשבת עליהם, תנסה לעשות מחקר מילים חדש.

   בהצלחה.

 22. abstract   4 באפריל 2008 בשעה 22:19
  (#)

  קודם כל, כל הכבוד על רווחי החודש!

   

  לגבי הקמפיינים והמוצרים שאני משווק –
  ראיתי שבממוצע עולה לך 32 סנט לכל קליק,
  וכתבת שאתה מכוון למינימום 20$ למוצר.


  כלומר לפי 32 סנט לקליק אתה צריך מכירה שנותנת לך 20$ (אחרי עמלות וכו) 

  כל 60 קליקים בערך כדי לא להפסיד, שזה המרה של 1.6%.

  ואם אתה מרוויח בשורה התחתונה מכל העיניין זה אומר אחוזי המרות גבוהים או מחירח מוצרים גבוהים.


  האם זה המצב?
  מהם בערך אחוזי ההמרה שלך?
  ולגבי עלות המוצרים - מהם מחירי המוצרים שלך? האם הם גבוהים מ40-50$ ?
  זה נראה לי המחיר הדרוש בשביל לקבל מ CB על כל מכירה 20$

   

  תודה

  • המיליונר בפיגמה   5 באפריל 2008 בשעה 1:26
   (#)

   היי אבסטראקט,

   כשאתה מסתכל על המחיר הממוצע שלי לקליק, אתה צריך להסתכל גם על המחיר הממוצע שלי למכירה, ולא על המחיר המינמאלי שאני מוכן לקבל על מכירה. בד"כ אני הולך על בידים כאשר אני מתבסס על יחס המרה שזה 1% שזה אומר אם אני מקבל מהמוצר $20, המחיר לקליק שלי לא יעלה על $0.20. בנוסף לכך, כאשר אני מעלה קמפיין חדש אני לא כל כך מסתכל על כמה אני יכול להרוויח מהקמפיין החדש אלא מה פוטנציאל המכירות שלו, ז"א הבידים שלי מתבססים על כך שאני אופיע במקומות 1-3.

   מחירי העמלות אותם אני מקבל על מוצרים שונים בקליקבנק נעים בין $20-$99.

   מקווה שעזרתי.

   בהצלחה.

 23. פלאפל   16 במאי 2008 בשעה 1:38
  (#)
  אהלן גבר,
  פשוט אין לי מילים!!!
  זה היום השני שאני קורא את הבלוג שלך מכריכה לכריכה (from cover 2 cover) ואני פשוט משתאה לנוכח 2 דברים: הגישה שלך, וההישגים שלך.
  אחי אתה משחק אותה… אבל בענק!!!!!!!!!
  זה ממש פנומנלי מה שאתה עשית בחודש הזה, כי מישהו שכבר התכתבת איתו כאן בעבר, (ושאני מכיר באופן אישי), עושה את הסכומים שלך רק אחרי 10 שנים!!! (1000$+ ליום)
  אגב, שמתי לב שציינת שאתה מעדיף את המקומות 1-3 כאשר על סמך מקורות רבים אחרים ששמעתי מהם- המקומות 4-6 מוכרים יותר טוב. יש לך עמדה בנושא?
  תמשיך לשחק אותה ולהראות לכולם שאין דבר העומד בפני הרצון. אתה מעביר לקהל שלך ערך שלא יסולא בפז!!
  אני רק חייב לציין שאני לא בטוח שתגיע למליון שלך עד סוף השנה..
  אני יותר מהמר על 1.5-2 מליון!!!!
  מישהו רוצה להתחרות איתי על ההימור? הביד שלי הוא 20$  :) ))))))
  יאללה אחוכי, שיהיה לך רק טוב!!

  פלאפל

  • המיליונר בפיגמה   16 במאי 2008 בשעה 22:18
   (#)

   תודה רבה,

   זה עושה לי טוב לקרוא תגובות כאלה, במיוחד ברגעים קשים אלה :)

   • פלאפל   18 במאי 2008 בשעה 21:00
    (#)
    אגב, כתבתי לך עוד הודעה עם כמה שאלות חשובות, ולצערי אני לא מצליח למצוא אותה. (כבר חרשתי את הבלוג שלך שעתיים). אם יש לך דרך פשוטה לאתר אותה בשבילי אני אשמח מאד. היא גם על השם "פלאפל". אם מצאת פשוט כתוב לי באיזה דף היא ובאיזה פוסט.
    תודה מראש גבר.
 24. Adidas   16 בספטמבר 2009 בשעה 21:39
  (#)

  שאלה אני מקווה שתגיב פה,

  יש לי כרטיס אשראי (דיסקונט) שאם מחייבים אותו בכסף מחו"ל אז הוא לוקח 2.5 % עמלה, גם אצלך זה ככה? או שיש אפשרות זולה יותר? נראה לי לא הגיוני שיקחו ממני 2.5 אחוז עמלה על כל עסקה… (במיוחד אם זה סכומים גדולים)

  • המיליונר בפיג'מה   7 באוקטובר 2009 בשעה 18:53
   (#)

   אין לי מושג האמת. אבל נראה לי שאני לא משלם עמלה.

   אני במזרחי עם אמקס.

   • דניאל ליברטי   29 באוגוסט 2010 בשעה 12:26
    (#)

    יגאל אתה משמש לי השראה גדולה!!! אני אוהב אנשים כמוך, הלוואי והיו עוד… ואני גם בדרך לאי המטמון!
    הבלוג שלך הוא הדלק שלי להמשך חתירה לאי…. גם אני בן 22 כפי שאתה היית כשהתחלת, ורק מס חודשים קטן בתחום אך עם נחישות וכוח רצון להצליח!
    תודה רבה לך, על מי שאתה… ותמשיך לשמש השראה !!!

התגובה שלך

 • XHTML: אפשר להשתמש בתגים הללו: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
 • חברים יקרים, אין צורך להגיב בכמה פוסטים את אותה התגובה רק על מנת שאני אראה אותה, אני קורא ועונה לכל התגובות ללא שום קשר לותק הפוסט אליו הן נכתבו. לצערי הרב זמני מוגבל, ולכן אני עונה על תגובות אחת לשבוע. יחד עם זאת, חשוב לי לציין - אני עונה על כולן!