סיכום של Affiliate Summit East 2008 ב-Boston

ase סיכום של Affiliate Summit East 2008 ב Bostonבמהלך האפיליאייט סאמיט עצמו, המקום בו אני מעריך שההון האנושי נעמד על לפחות מיליארד דולר בשנה, ניסיתי לנסות ולסכם כל יום ויום. ניסיתי, ולא הצלחתי בגלל השעות המאוחרת בהם הייתי חוזר כל יום בלילה. בפוסט הזה, אני אנסה לסכם את כל החוויה שעברתי, פלוס לתת טיפים לכל מי שרוצה לטוס ללאס וגאס לאפיליאייט סאמיט הבא. וכבר עכשיו אני אומר לכם, זה מומלץ מאוד, לא משנה כמה כסף אתם מרוויחים…

למרות שכבר כתבתי פוסטים אשר מסכמים שלושה ימים מהאפיליאייט סאמיט, אני אנסה לסכם הכל מההתחלה. כל כך מההתחלה, שזה מתחיל מהשלב של למה החלטתי ללכת? מה ציפיתי מהסאמיט? וכו…

אז…

ההתחלה

כשאתה חי את עולם השיווק שותפים, קשה שלא לשמוע על האפיליאייט סאמיט. מדברים על זה בפורומים, מדברים על זה בבלוגים, ופשוט מספרים לך כמה זו חוויה מדהימה, בדיוק כמו שאני הולך לספר לכם עכשיו. מה שיפה בכל העניין, שהחוויה הרבה יותר מדהימה כשאתה נמצא שם. כן, אני יודע, אולי זה נשמע כאילו אני עושה לכם פריסל לאפיליאייט סאמיט. ולמען האמת, אני כן עושה, אבל הפריסל הזה לא נובע מתוך ניסיון למכור לכם מוצר, אלא כמו שאומרים בתחום "סיקור מכל הלב", כי אני גם כך לא הולך למכור לכם כרטיס.

כשקראתי את כל הביקורות הכל כך מהללות, בדיוק כמו שאתם הולכים לקרוא עכשיו, ידעתי שאני רוצה לבוא. זה עוד היה באפיליאייט סאמיט הקודם, שהיה מתישהו בחודש פברואר, בלאס וגאס. עכשיו אני הולך לספר לכם משהו, שלא סיפרתי עליו… כפי שאתם יודעים התחלתי את המסע ב-1 לינואר, בלי שידעתי מה אני עושה. עוד לפני שהתחלתי את המסע, תכננתי סוג של טיול אחרי צבא לארה"ב. כך שידעתי שמתי שיהיה האפיליאייט סאמיט בלאס וגאס, אני גם כך אהיה בארה"ב. עכשיו, אם אתם זוכרים, התחלתי להרוויח כסף מחודש פברואר, ויש לכך סיבה. הצבתי לעצמי מטרה, שעד האפיליאייט סאמיט בוגאס אני מרוויח $1000, בשביל שאני אוכל ללכת, כי אני גם כך בארה"ב.

כל יום שהייתי מתחיל לעבוד על קמפיינים, זה הדבר היחיד שעמד לי מול העיניים. ללכת לאפיליאייט סאמיט בלאס וגאס! בסופו של דבר כן הרווחתי את הכסף, אבל היה כבר מאוחר מידי להרשם לאפיליאייט סאמיט ולמצוא מלון. כך שאתם יכולים להבין כמה ציפייה הייתה לי לקראת האפיליאייט סאמיט הזה, ממש הייתי נחוש בדעתי ללכת…

ציפיות ועלויות

האפיליאייט סאמיט מתחלק ל-2 חלקים, התערוכה ו-ההרצאות. לכן יש שני סוגי כרטיסים, כרטיס כניסה מלא, אשר כולל את ההרצאות והתערוכה, וכרטיס כניסה חלקי, אשר כולל רק את התערוכה. מחיר הכרטיס כניסה המלא הוא $1000, ואילו הכרטיס כניסה חלקי הוא $100 (ויש יום אחד, שמחלקים אותו בחינם).

לאחר כל השמועות, והציפיות ללכת לאפיליאייט סאמיט, לא היה לי מטרות כלשהן, של מה אני רוצה להשיג מהאפיליאייט סאמיט. אולי אחת, להכיר אנשים חדשים, שאפשר יהיה לשתף איתם פעולה בכל מיני פרוייקטים מעניינים, וסתם למצוא חברים מהתעשייה. בטח רבים חושבים עכשיו, בשביל זה לטוס לארה"ב? התשובה חד משמעית, כן! זה לא משנה כמה אתם מרוויחים עכשיו, אם אתם רוצים להשתלב טוב בתעשייה הזו, זה פשוט חובה, וזה ישתלם לך הרבה יותר מכל איבוק, או כל דבר אחר בתשלום.

נוסף על כך, חשבתי שאני אוכל ללמוד משהו מההרצאות שם. לפי מה שקראתי בכל מיני מקומות, בוגאס היו כמה הרצאות מעניינות ומועילות, ולכן החלטתי לקנות את הכרטיס של ה-$1000. נוסף על כך יצא לי לשלם גם על המלון $75 ללילה (זה $150 לחדר של שני אנשים).

השייט של Advaliant

boat1 סיכום של Affiliate Summit East 2008 ב Bostonבפוסט המקורי על השייט, רשמתי לכם שאין לי מושג למה הזמינו אותי. אמרתי לכם, שאני לא מרוויח איתם הרבה, ולכן אני לא יודע למה. בסופו של דבר הסתבר לי שזה באמת בגלל היחסים הטובים עם Geofferson האפיליאייט מנג'ר שלי, כי הכרתי כמה אנשים שעושים יותר כסף ממני (הרבה יותר), ולא הוזמנו בגלל חוסר קשר עם המערכת.

בגדול, היום היה מחולק לשני חלקים. חצי ראשון שייט, חצי שני מסעדה. בשייט עצמו האנשים התחלקו לשתי קבוצות, יותר נכון לשלוש. 1. הדייגים (כאלה שבאמת הלכו לדוג) 2. הרעבים (כל היום ישבו במסעדה על הספינה) 3. הסטלנים (הסתלבטו בשמש, בקומה השנייה, ודיברו על מה שחנונים מדברים). אני הצטרפתי לקבוצה השלישית. עדיין לא הצלחתי למצוא את הכיף בלדוג…

במבט לאחור, זה רעיון מצויין ללכת לאירועים מסוג זה אשר מתרחשים יום לפני הסאמיט. כבר קיבלתי כמה רמזים מה הולך להיות האירוע המקדים של Advaliant בוגאס, והולך להיות מגניב! כל היופי באירוע המקדים שזו הזדמנות מצויינת להתחיל ולמצוא חברים. באפיליאייט סאמיט עצמו היו 1500 איש, ובשייט 60. כך שאת החברים הראשונים שלי מהאפיליאייט סאמיט מצאתי על הסיפון!

וידאו מהשייט:

היום הראשון

meetmarket סיכום של Affiliate Summit East 2008 ב Bostonכבר יש לכם פוסט מפורט בנושא, אז אני לא ארבה במילים. אבל אני אציין, שאת היום שלי באפיליאייט סאמיט התחלתי עם חברים אשר הכרתי בשייט יום קודם לכן, והם הכירו לי חברים אחרים שלהם שלא היו בשייט, וכך העניינים התגלגלו. כל היום הייתי זז ממקום למקום, מדבר עם עוד ועוד אנשים. אה… והיה גם מפגש WF באמצע :)

מפגש WickedFire:
wf סיכום של Affiliate Summit East 2008 ב Boston
עדכון קטן: למי שתוהה, אני לא זה עם הפרצוף המטושטש. אבל יש חלקיק שלי איפשהו… :)

הערב נסגר במסיבת יאכטה, אשר מומנה על ידי חברת Shareasale. הכניסה הייתה חופשית (היה רק צריך לקחת את הכרטיס מהתא שלהם בתערוכה. כך שגם מי שקנה את הכרטיס הזול הגיע, וכך גם לכל שאר האירועים…

על המסיבה עצמה, אין יותר מידי מה לדבר, יאכטה של 4 קומות, שתייה חופשית, הרבה אפיליאייטס, אין בחורות… לפחות דיברנו על גוגל :)

הנוף מהמסיבת יאכטה, צולם מהאייפון שלי:
shareasale סיכום של Affiliate Summit East 2008 ב Boston

היום השני

ביום השני, התעוררתי קצת מאוחר, וכרגיל עשיתי את דרכי לסאמיט. מרחק של 12 דקות מהמלון שלי. גם ביום הזה, פשוט הסתובבתי בתערוכה דיברתי עם אנשים, וזהו… זה נשמע מתיש, אבל אתם לא יכולים להבין עד כמה הזמן עובר מהר. זה כמו קייטנת אפיליאייטס, שכל היום מדברים… ולהגיד לכם את האמת, רוב השיחות הם בכלל לא שיחות אשר קשורות לתחום.

בערב, הלכנו עוד פעם למסעדה מסופסדת, הפעם על ידי Linkshare. זה לא היה בילוי ערב כל כך כמו יום קודם לכן, אלא יותר ארוחת ערב. לאחר הארוחת ערב, המשכנו לפאב כלשהו בדאוון טאון בוסטון, הפעם על חשבוננו… החלק המצחיק היה שלא נתנו לי להיכנס, כי הם לא מקבלים רישיון ישראלי כתעודה מזהה. מה שכן, סובבתי את הראש, ולהפתעתי גיליתי שצמוד לפאב יש מלון, וזה המלון שלי (לא ידעתי קודם לכם…). אז עליתי, הבאתי דרכון ונכנסנו. גם הפעם היה כיף, דיברנו על הרבה שטויות, בעיקר היה מצחיק כשעשינו אנלוגיות בין שיווק שותפים לדברים אחרים בחיים. (בחורה זה כמו….).

מה שכן, באחת מההפסקות סיגריה שלי (בארה"ב באמת אסור לעשן בפאבים), יצאתי מהפאב, ובאמצע הדאון טאון אני רואה 6 עמודים גדולים מזכוכית ובתוך הזכוכית יש עשן. התכרבתי קצת, וראיתי שזו אנדרטה לזכר השואה…. כאשר על העמודי זכוכית הגדולים חרוטה סדרת מספרים חשבונית, מ-1 עד 6000000. היה ממש מרגש…

אפיליאייט מנג'ר בראש טוב (יש אישור לשידור):

האנדרטה לזכר השואה בבוסטון:

היום השלישי

ביום השלישי, התעוררתי די מוקדם. אמרתי לעצמי שצריך להספיק כמה שיותר, כי זה היום האחרון. כשהגעתי, היה די ריק מאפיליאייטס. כן, כולם עייפים עוד מהלילה של אתמול. ואז בדיוק נזכרתי, שיש לי כרטיס כניסה מלא, שעליו שילמתי $1000, ואני יכול להכנס איתו להרצאות. אז מה שעשיתי, הלכתי ל-2 הרצאות, שמכל אחת יצאתי אחרי 10 דקות. זה היה בולשיט אחד גדול, ובזבוז זמן. לא נראה לי שאני אעשה את זה מתישהו עוד פעם…

בכל מקרה, כשיצאתי נפגשתי עם בחור ישראלי גבר-גבר (ותותח על, הרבה יותר תותח מכל ה-"גורויים" שאתם מכירים… ואין לו בלוג), שיצר איתי קשר דרך הבלוג. ישבנו בקפיטריה, ודיברנו. טוב, לפחות ניסינו לדבר, כי לאט לאט הצטרפו אלינו כל מיני אפיליאייטס, וביניהם זק ג'ונסון, ניקי קייקס, ועוד רבים אחרים. מה שהיה יפה זה שהרגשתי כמו ראש שבט כלשהו, כי אני והבחור הישראלי ישבנו, ומסביבנו עשו מעגל :) .

טוב.. לפחות אני אפגש איתו בארץ בקרוב, הוא גר 30-45 דקות ממני :)

היום נגמר די מוקדם (לפחות החלק הרשמי שלו), והמשכנו למסעדה בדאוון-טאוון בוסטון, לקח לנו להגיע לשם שעתיים בערך, וזה היה טמטום. אבל בסופו של דבר האוכל היה בסדר. ונהננו. יצא לי להכיר שם אנשים חדשים שלא הכרתי קודם, במיוחד ילד אחד, בן 16, שמרוויח בחודש יותר ממה שכל המשפחה שלי, כולל אותי, הרוויחה ביחד מתחילת שנה. הוא פשוט גאון. גאון. גאון. קשה לי לתאר את הגאונות שלו במילים!

היום האחרון נסגר בישיבה בלובי של המלון, וסיכומים למינהם. אפילו ניתן למצוא תיעוד לציטוט שלי :) . טוב, האמת שהכל היה סבבה עד שחטפתי מיגרנה של החיים. ובראש כבד נפרדתי מכולם לשלום, ואני מקווה לראות את כולם בוגאס.

סיכומים

האפיליאייט סאמיט הראשון שלי היה מדהים, מצאתי כל כך הרבה חברים חדשים, שאפילו עכשיו, שבועיים אחרי, אני שומר עם כולם על קשר (זה קשה…), ובסוף הפוסט תקבלו גם לינקים לבלוגים של החברים החדשים שלי (לפחות למי שיש…).

בפעם הבאה, אם אני לא אקבל "מעבר עיתונות" (ואמרו לי שכן :) ), אני אקנה את הכרטיס של התערוכה בלבד. ההרצאות הללו הם זבל לחלוטין, ואני משווה אותם לאיבוקים המטומטמים של "איך להתעשר" בקליקבנק. כל הנכס של האפיליאייט סאמיט זה ההון האנושי, וההזדמנויות הבלתי מוגבלות שיש שם. כבר עכשיו, אני מתחיל לעבוד על פרוייקט מעניין כלשהו, עם מישהו תותח שהכרתי שם, וגם יש עוד פרוייקט בדרך :)

אם אתם מסוג האנשים, שאוהבים אנשים אחרים, אתם תפיקו את המיטב מהאפיליאייט סאמיט. זו פשוט השקעה טובה!

לינקים

אז פגשתי המון אנשים, עם המון בלוגים, וזה כבר יותר מידי מידע. אני פשוט אציין את הבלוגים של האנשים שהתחברתי איתם בצורה מצויינת, ואנחנו כנראה נשמור על קשר להרבה זמן :)
Slightly Shady SEO
Ian Fernando
Robert Adler
Jonathan Volk
Neil Turner
Prosper202 (Wes Mahler)
Masterless Samurai
Nickycakes (Sorry for scraping some pics from your site, some of the credits goes to Nick… At least you got some link juice :) …)
כמו שהבנתם, חלק מהתמונות נלקחו מ-Nickycakes, כך שכל הזכויות על מה שנגנב שמורות לו.

והנה תמונה של כל הצעצועים, התיקים והחלצות, הלא מועילות שהבאתי איתי מהסאמיט:

junk סיכום של Affiliate Summit East 2008 ב Boston

נ.ב. אתם פשוט חייבים לראות האביר האפל!!!!!

19 תגובות... קרא אותן למטה או הוסף אחת

 1. חמוץ   23 באוגוסט 2008 בשעה 17:39
  (#)

  סרט חזק ביותר, ראיתי, והאמת.. הייתי הולך לראות אותו שוב :)

 2. אנונימי   23 באוגוסט 2008 בשעה 18:18
  (#)

  הבהרה קלה.

   

  בווגאס הייתי לפני פחות משנה. ארוע ברמה גובה.

  בבוסטון לא הייתי כי היו לי התחיבויות אחרות.

   

  עבורי אירועים אלה הם יותר בשביל נטוורקין ותרפיה.

  (קשה לעבוד על היום מול המחשב לבד :)

   

  לא מומלץ להגיע לשם אם אתם מתביישים להתמנגל עם הנוכחים. אין לזה שום ערך.

  המסיבות סבבה למרות שלא הייתי באף אחת – מגיעים בערב לחדר במלון כל כך עייפים מפגישות במהלך היום שחייבים לאגור כוחות ליום שלאחר.מומלץ להגיע עוד יום קדום שכן לא מעט עושים כך.

  אם אתם יודעים להקשיב ניתן ללמוד לא מעט מהאנשים מסביב. צריך לדעת לקרוא בין השורות. סה"כ אף אחד לא יספר לכם איזה קמפיין הוא מריץ. 

   

  ניתן לרכוש כרטיס מוזל אם רוכשים זאת מוקדם – זול יותר מ $1000

   

  בווגאס אני אהייה ואשמח להפגש איתך שם וגם בארץ.

   

  דרך אגב, חבריי הגויים סיפרו לי עלייך. רק דברים טובים דרך אגב :)

  לא בעיה לאתר ישראלי על ספינה של 60 איש שייש לו הרבה סיפורים על CB :)

   

  המשך הצלחה 

   

   

   

  • אנונימי   23 באוגוסט 2008 בשעה 19:07
   (#)

   ואתה ממליץ גם לוותר על ההרצאות?

   • אנונימי   23 באוגוסט 2008 בשעה 23:42
    (#)

    ישנם מספר הרצאות מעניינות ויש גם פחות.

    תלוי מה אתם מחפשים.

    כמעט בכל רגע נתון יש מספר הרצאות במקביל.

     

    שנה שעברה הרצאת הפתיחה היתה בעייני מאלפת. לא שהיא תרמה לעניין הכנס אבל העביר אותה המנכל של mahlo שהוא שועל במות וותיק. 

     

    ישנם מספר פאנלים מעניינים

     

    אני אישית הולך על כרטיס מלא למרות שרב הזמן אני לא בהרצאות.

    זה מאפשר יותר גמישות בקבלת ההחלטות בשטח :)

     

     

     

  • המיליונר בפיגמה   24 באוגוסט 2008 בשעה 18:21
   (#)

   מסכיים איתך בהחלט,

   החלק החשוב ביותר באפיליאייט ססאמיט זה הנטוורקינג, ולא ההרצאות, שבשורה התחתונה כולנו כבר יודעים. מה כבר יכולים לספר שמישהו לא יודע? וגם אם לא יודעים, ניתן למצוא את המידע בפורומים/בלוגים…

   בקשר לאף אחד לא מספר על הקמפיינים שלו… לא הייתי מגדיר את זה כך, אתה צריך לראות משווקי שותפים משתכרים :)
   היה אחד שבכח סתמנו לו את הפה כי הווא התחיל לצעוק את המילות מפתח הממירות שלו :)

   לזהות אותי זה לא בעייה, כמה אנשים בארצות הברית כבר מסתובבים עם קרוקס ומגן דוד :) אבל אני שמח שאמרו דברים טובים. אגב, זה מישהו מהאנשים שקישרתי לבלוגים שלהם? :)

   תודה רבה,
   ונתראה באפיליאייט סאמיט הבא :)

   • אנונימי   24 באוגוסט 2008 בשעה 21:22
    (#)

    כן,

     

    אחד מהאנשים שקשרת לבלוג שלהם :)

     

    ואפשר גם להפגש בארץ. מצחיק שצריך לטוס 18 שעות כדי להפגש עם מישהו שגר עד שעה נסיעה ממך.

    אני לא אומר את זה אישית עליך, אבל ככב זה יצא לי עם לא מעט ישראלים.

     

    לחלופין, נתראה בכנס שמתוכנן בארץ בנובמבר. 

    • פופה   24 באוגוסט 2008 בשעה 21:53
     (#)

     מה מתוכנן לנובמבר בארץ?!?

     אשמח לדעת (ולבוא)

     • המיליונר בפיגמה   24 באוגוסט 2008 בשעה 22:14
      (#)

      אהלן לשניכם…

      פופה, כן מתוכנן כנס בארץ, השבוע אחרי שאני אפגש עם איתי, מארגן הכנס, אני אכתוב על זה פוסט. אני יודע בבירור שיהיה כנס, אבל אני רוצה קצת יותר פרטים לפני שאני אכתוב על זה :) כך שיש למה לחכות…

      אנונימי,
      דיברת עם רוברט נכון? או שפשוט תכתוב עם מי דיברת, ואני אצור איתך קשר דרכו… :)

      נשתמע :)

      • אנונימי   26 באוגוסט 2008 בשעה 21:47
       (#)

       יותר פשוט שתפרסם כתובת דואל או טופס התקשרות בבלוג שלך :)

        

       אשמח לשבת איתך ולסער מוחות. 

      • המיליונר בפיגמה   31 באוגוסט 2008 בשעה 19:33
       (#)

       אהלן,

       אם אני אפרסם טופס התקשרות בבלוג, אני לא אפסיק לקבל מיילים. אתה יודע על מה אני מדבר…

       כך שעדיף שאתה תשאיר מייל ואני אצור איתך קשר :)

 3. אנונימי   23 באוגוסט 2008 בשעה 20:58
  (#)

  איך הסתדרת עם האנגלית?

   

  • המיליונר בפיגמה   24 באוגוסט 2008 בשעה 18:25
   (#)

   שאלה טובה…

   סיימתי תיכון, התגייסתי לצבא, יצא לי לעבוד עם דוברי אנגלית וגיליתי שאני לא יודע אנגלית. מאותו הרגע, הייתי רואה בכל ערב סרט באנגלית, עם כתוביות באנגלית. כשהייתי מדבר עם המשפחה שלי שגרה בחו"ל, הייתי מכריח אותם לדבר איתי אנגלית ולא עברית/רוסית., וכך הגעתי פחות או יותר לרמה טובה באנגלית.

   אני לא אומר שאני מדבר אנגלית בצורה מצויינת, אבל מבינים אותי, ואני מבין אחרים, וזה מה שחשוב :)

 4. אנונימי   24 באוגוסט 2008 בשעה 8:58
  (#)

  שאלה לאנשים שעושים PPC:

   

  קראתי בהרבה פורומים שלפני שבונים אתר, בודקים את הנישה. זה יכול להיות בדיירקט לינקינג, או בעמוד נחיתה "פשוט" שמריצים לכמה זמן לראות אם יש פוטנציאל.

   

  אני קניתי דומיין, שמתי עליו מיני אתר של איזה 5 עמודים, והתחלתי קמפיין, רק כדי לראות מה קורה. הבידים היו של 30 סנט. תוך שלושה ימים חטפתי סלאפ שהעלה לי את הביד ל 5 דולר.

   

  ברור לי למה קיבלתי סלאפ, זה לא מפתיע, אבל אם חוטפים סלאפ כל כך מהר, איך בכלל מצליחים לעשות "בדיקה" ראשונית לפני שבונים אתר שלם?

   

  מעבר לזה, האם זה אומר שעכשיו הדומיין שלי "שרוף" ואני צריך לקנות חדש?

  עכשיו כל קמפיין שאני אריץ עליו יתחיל לי עם בידים של 5$?

  • המיליונר בפיגמה   24 באוגוסט 2008 בשעה 18:29
   (#)

   לגבי הבדיקת נישה,

   חסר פרטים במה שאמרת, אמרת שאתה יודע בדיוק למה קיבלת סלאפ, אבל אתה לא אמרת מה הסיבה כך שקשה לעזור לך.

   בכל מקרה, אני ממליץ לך לבדוק את הנישות שלך לא בגוגל, אלא ביאהו. אם תראה שהנישה עובדת שם, תעלה את הכל לגוגל. היופי ביאהו שמספיק להעלות עמוד אחד.

   אני יודע שעוד לא כתבתי על זה בבלוג, אבל התחלתי לעבוד כך רק בכמה ימים אחרונים. אני מוצא את זה כמשהו די נוח…

   לגבי אם הדומיין גמור? אני לא יודע. תנסה למחוק את הקמפיין לגמרי, וליצור אותו מחדש, לפעמים זה עוזר לפעמים זה לא.

   בהצלחה…

   • אנונימי   24 באוגוסט 2008 בשעה 22:20
    (#)

    תודה על העזרה

     

    אמרתי שהיה ברור לי למה קיבלתי סלאפ, משום שידעתי ש CS שלי יהיה נמוך (אתר קטן, בלי הרבה מידע וכו)

     

    אני אבדוק מחר את יאהו ונראה איך יילך לי שם

     

     

 5. נרי   24 באוגוסט 2008 בשעה 10:14
  (#)

  עשית חיים בן אדם!! נשמע פנטסטי לגמרי!! נראה לי שאני אשקול באופן רציני נסיעה לשם. מתי אמרת שהסאמיט הבא? פברואר?

   

  חוץ מזה, שאלה שלא ממש קשורה: באחד הפוסטים הקודמים ציינת שניתן לפתוח רק 25 קמפיינים בחשבון האדוורדס. במקרה שמתי לב שיש לי כבר 43 ! קמפיינים בחשבון שלי ולא קיבלתי שום הודעה מגוגל.

  האם ה- 25 קמפיינים כוללים קמפיינים פעילים בלבד או שגם מושהים ומחוקים? (יש לי רק 52 פעילים אז חשבתי שאולי זאת הסיבה).

  אם לא, אז איפה יוצרים איתם קשר לגבי זה? אשמח אם תצרף את הלינק שלהם שדן בנושא הזה.

   

  תודה

  נרי 

  • נרי   24 באוגוסט 2008 בשעה 10:15
   (#)

   סליחה, התכוונתי שיש לי רק 5 פעילים :)

   • המיליונר בפיגמה   24 באוגוסט 2008 בשעה 18:30
    (#)

    היי,

    זה רק קמפיינים פעילים וב-PAUSE, לא כולל את המחוקים.

    האפיליאייט סאמיט הבא, הוא ב-10 בינואר בערך. כולכם מוזמנים לבוא, עד אז גם כך אני אחשוף את עצמי :)

    בהצלחה.

התגובה שלך

 • XHTML: אפשר להשתמש בתגים הללו: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
 • חברים יקרים, אין צורך להגיב בכמה פוסטים את אותה התגובה רק על מנת שאני אראה אותה, אני קורא ועונה לכל התגובות ללא שום קשר לותק הפוסט אליו הן נכתבו. לצערי הרב זמני מוגבל, ולכן אני עונה על תגובות אחת לשבוע. יחד עם זאת, חשוב לי לציין - אני עונה על כולן!