בית זונות של קמפיינים

אז היה לנו סלאפ, התמיכה של גוגל אימפוטנטים, צריך להיפרד מ-80% מההכנסה, עולמינו חרב! OyOyOy!!! לוקחים את הגורל לידיים, ואפשר להמשיך להוביל קדימה. לאחר האבחנה הזו, יש צורך לאפיין את גודל הנזק. מאפיון מהיר, ניתן לראות שיש לי עקב אכילס בכל רגל. רגל ימין: הלכה היסטוריה של כמה חודשים על הדומיינים, קמפיינים, אדגרופים, וכו… רגל שמאל: הלכה היסטוריה של 3 שנים לאחד החשבונות (את החשבון אדוורדס הראשון פתחתי מתישהו בסוף שנת 2005, לא עשיתי איתו כלום, אבל עדיין…), הלכה היסטוריה של יותר מחצי שנה בחשבון האדוורדס השני.

ועכשיו הגיע זמן השאלות:
מה אי אפשר לתקן?
את ההיסטוריות הפנימיות בתוך כל חשבון, קריא: קמפיין, אדגרופ, KeyWord ודומיהם…

מה אפשר לתקן חלקית?
כן, להחזיר את המצב לקדמותו אי אפשר, אבל לפחות חלק מהמחסורים ניתן לתקן, והנה הפירוט:
היסטוריית חשבון והיסטוריית דומיין!

ניסוי Quality Score קטן שערכתי השבוע

להגיד לכם את האמת? זה מצחיק אותי קצת. באמצע משבר הגוגל סלאפ, כשרוב ההכנסה שלי הלכה קפוט, מצאתי לי זמן לניסויים. בכל זאת, כבר אמרתי את זה, אני בתחום כי אני נהנה ממנו, ולכן אני אמשיך לעשות את הניסויים האלה כל הזמן.

הניסוי התבצע באקאוונט השלישי שלי, אשר לא נפגע מהסלאפ (היסטוריה של שלושה חודשים בדיוק, למעשה זה היה ביום ה-3 חודש). מה שעשיתי זה לקחתי דומיין עם היסטוריה טובה, שזה אומר CTR ממוצע גבוה, ומילת חיפוש שאני מקבל עליה QS 10. העלתי את עמוד הנחיתה בתיקיית בת, למשל: mydomain.com/qs-test. קניתי דומיין נוסף (כי רציתי לפצל את הקמפיין ל-2 דומיינים לא בשביל הניסוי, הניסוי היה טרמפ), העלתי את אותו העמוד נחיתה ואת המילה הזו על הדומיין החדש. קיבלתי QS 7.

וזה הבדל עצום!!! מ-QS10 ל-QS7.

מסקנה: היסטוריית הדומיין שלנו מהווה גורם חשוב בקבלת QS גבוהה, ובהצלחת הקמפיין בכלל….

זה היה צפוי… להגיד לכם את האמת? כבר ערכתי את הניסוי הזה גם בעבר, וגם כתבתי עליו איפשהו בבלוג, אבל לא ערכתי אותו על מילה עם QS10, ולכן רציתי לבדוק עד כמה זה משנה. ובכל מקרה, יש עוד המון ניסויים שערכתי באותו סבב ניסויים השבוע, שאני אכתוב עליהם בפוסט נפרד. הנקודה החשובה היא, שיש אנשים, שהדיעות שלהם מתבססות על שמועות. מה שיפה בשמועות, שככל שהשמועה יותר מגוכחת, יותר מהפכנית, ויותר קיצונית, כך היא גם נשמעת יותר נכונה ואמיתי. זה פרדוקס מטורף!!! היום מישהו אמר לי, שמישהו אמר לו שQS כבר לא רלוונטי. טוואאאוווובבבב… המסקנה: כל דבר צריך לבדוק….

קמפיין זונה – הפתרון לבעיות!

ובחזרה לבעיות שיש לנו לפתור. אנחנו רוצים לפתור עכשיו, את בעיית היסטוריית הדומיין ובעיית היסטוריית החשבון אדוורדס, כל מה שצריך לעשות זה למצוא קמפיין זונה (Whore Campaign), שזה מושג שאני המצאתי (תודו שאני יצירתי :) ), וזהו פתרון אשר מצאתי לפתרון הבעיות הנ"ל.

קמפיין זונה טוב – מטרתו של הקמפיין זונה היא לצבור היסטוריה. אם תנסו לרגע לנסות ולשחזר את הישיגי הקמפיינים אשר הודחו ללא תנאי פתיחה סבירים לפחות, אתם תשרפו. העובדה הזו נכונה גם כאשר אנחנו מדברים על כניסה לנישות בשלות. קמפיין זונה יצבור לנו היסטוריית CTR במחיר מינימאלי (מחיר זנות אם תרצו :) ).

התנאי הבסיסי לקיומו של קמפיין זונה טובה, זה מילת חיפוש אחת, או מס' מילות חיפוש זולות (0.05 סנט), אשר מקבלות לפחות 100 קליקים ביום, עם CTR דו ספרתי. לקמפיין זונה לא יהיו שום מטרות רווח, והוא יפעל כ-מלכ"ר. המטרה היחידה שלו תהיה היא לצבור CTR והיסטוריה!

אני יודע שאולי חלקכם מרימים גבה, בנוגע לקיומן של מילות חיפוש זולות כאלה, אבל אם תהיו יצירתיים ותפעילו את הראש היטב, אני בטוח שתמצאו – תזכרו, אין לכם מטרות רווח על המילים האלה!!!

הצעדים המדוייקים בהם נקטתי

בפוסט האחרון כבר סיפרתי לכם שהצלחתי לשחזר כמעט את כל ההכנסה שלי, אז כנראה שהשיטה הזו עובדת :)

כשבוע לפני שחטפתי את הסלאפ, היה לי משעמם נורא, ולכן הקדשתי שעה למעבר המבחן השטותי של גוגל בשביל לקבל לוגו של Adwords Qualified Individual, כמובן שעברתי, כי המבחן היה בדיחה. כמה אירוני, שמס' ימים לאחר קבלת תואר האצולה מגוגל, חטפתי בעיטה באף.

למה אני מספר לכם את זה? מהסיבה הפשוטה – מי שעובר את המבחן, מקבל קופונים של $100 לפתיחת חשבונות חדשים תחת ה-MCC שלו, ללקוחות חדשים. ומאחר ואני נרקיסיסט, אני אוהב להיות לקוח של עצמי, או יותר נכון להיות הרבה לקוחות של עצמי, ולכן השתמשתי בקופונים האלה לפתיחת חשבונות אדוורדס חדשים!

כעת, כאשר היה ברשותי מספר חשבונות אדוורדס מוטענים ב-$100 על חשבון הבית, כל שנותר לי לעשות זה להריץ קמפיין זונה על כל אחד מהם. מצאתי לי את המילים במחיר זנות, והעלתי קמפיין בכל חשבון אדוורדס. לכל קמפיין שמתי תקציב של $5 ביום, שזה אומר 100 קליקים ביום, עם CTR דו ספרתי.

עמית מהטה אמר פעם, שלחשבון חדש לוקח שלושה חודשים לצבור היסטוריה, ולהפוך לחשבון ותיק. אני יודע שאמרתי לא להאמין לשמועות, אבל במקרה הזה למרות שאין לי מושג מאיפה הוא הביא את זה, אני נוטה להאמין לו, מהסיבה שאין לי רעיונות כיצד לבדוק את זה, ואין לי מידע אחר להישען עליו. בכל מקרה, זה אומר שכעת צריך להמתין שלושה חודשים עד שהחשבונות יבשילו. מהסיבו הזו, פתחתי בית זונות, שהקמפיינים ימשיכו לעבוד לאורך זמן, ויהוו לי בסיס איתן לעתיד. ברובם, אני לא מתכוון להרים קמפיינים בכלל בתקופה הקרובה.

בחשבונות שאני כן הולך להרים קמפיינים בתקופה הקרובה, אני שמתי תקציב של $20 דולר במקום $5, כי מאחר ואני לא סגור על "תיאוריית השלושה חודשים", ויותר נוטה להאמין שזה עניין של כמות קליקים במקום כמות זמן, אני לא רוצה לקחת סיכונים עם הנישות שלי.

זו הייתה השיטה המדוייקת אשר בה אני דוגר על הקמפיינים והדומיינים שלי, על מנת להקנות להם היסטוריה זולה בצורה טובה. אולי אני מבזבז קצת (מאוד קצת) כסף בהתחלה, וזורק אותו לשווא, אבל אין לי בכלל ספק שכשיגיע היום בו אני ארים את הקמפיינים על הדומיינים/חשבונות הללו, אני אחסוך הרבה יותר, או יותר נכון ארוויח הרבה יותר.

69 תגובות... קרא אותן למטה או הוסף אחת

 1. zivi   20 בפברואר 2009 בשעה 23:16
  (#)

  רעיון מצויין, אני בעד.

  מהנסיון שלי, בגלל שהצלחתי להרוס הסטוריה של חשבון חדש תוך כמה שעות עם כ7000 צפיות ו0.06% CTR אני מאמין שגם ההיפך אפשרי, יצירת הסטוריה טובה תוף זמן קצר עם הרבה קליקים וCTR גבוה.

  איך אפשר לבדוק את זה? ליצור קמפיין ולראות מהQS, למחוק אותו, ליצור למחרת וכן הלאה.

   

  שאלה: כשהשתמשתי בקופונים לחשבונות חדשים גוגל התעקשו על כרטיסי אשראי שונים לכל חשבון, זה השתנה? ודרך אגב (לפחות אז) כל $ מתנה היה תמורת $ ששמת בעצמך.

  • FreedomGosu   21 בפברואר 2009 בשעה 6:57
   (#)

   הוא בזמנו דיבר על כרטיס אשראי חוץ בנקאי כעוד דרך לפתרון לבעיית האשראי, אז בטח זה חשבון אשראי שונה, אבל חכה ניתן לפיג'מיסט לענות.

    

   שמתי לב שאני צריך עכשיו כרטיס אשראי של ויזה כדי לשחרר את הכסף מאיביי, וכרגע יש לי 2 מאסטרקראד, אחד מהבנק והשני מהעבודה (זהב וכתוב לי כשאני מקבל דואר "היי טק" חחח), עכשיו שאני הולך להוציא גם ויזה כנראה שאני אחזור למתכונת של 3 כרטיסי אשראי..

   • המיליונר בפיגמה   22 בפברואר 2009 בשעה 19:24
    (#)

    אהלן,

    זיו, כמה שאתה צודק, וכמה שאני מזדהה איתך. לקח לי בדיוק 4 שעות לדפוק חשבון, עם זה שקניתי את המילה Euro 2008.

    הקופונים של ה-Adwords Qualified Individuals הם לא קופונים כמו שאתה מכיר, שאתה מכניס קוד. אלא הם שמורים לך תחת ה-MCC (באיזור ה-Pro Cennter). לכן, לאחר פתיחת חשבון, אני ניגש לפרו סנטר, ורואה שם מסך שאומר: יש לך X קופונים, נותר לך Y קופונים. מתחת לזה יש Drop-Down Box, אשר שם אתה בוחר על איזה חשבון להפעיל קופון. כך שאני לא חושב שיש בעייה עם זה.

    וגם אם יש, אני לוקח את הסיכון!!!!

    לגבי כרטיסי האשראי שלי, לא הלכתי על כרטיס אשראי חוץ בנקאי כי לא היה לי כח לכל הבירוקרטיה. נוסף על כך, כל כרטיסי האשראי החוץ בנקאיים הם מיועדים לאנשים/עוסקים מורשים. אני חברה בע"מ ולא מצאתי מששהו שתואם לי….

    אני משתמש ב-MasterCard Business, ו-American Express Gold Corporate. שניהם כרטיסים בנקאיים, וחוץ מהעובדה שכל פעם זה סרט חדש עם המסגרות כרטיס אשראי, אני מסתדר.

    בכל מקרה,
    ממליץ לכולכם לעבור ל-Google Invoicing,
    בהצלחה….

    • Vega   24 בפברואר 2009 בשעה 2:06
     (#)

     שלום אדון פיג'מה!!

     עכשיו 2 בלילה ולא מצליח לישון. בכל מקרה זאת פעם ראשונה שאני כותב כאן , האמת שרציתי  לשלוח לך מייל או משהו כזה אבל לא מצאתי איך.

     אני ממש חדש בכל נושא שווק תוכניות שותפים אני גם בן 35 נשוי +1. אני עובד בתור מדריך שחייה ומטפל בהידרותרפיה(שחייה שיקומית).

     אני לא מצליח להתפרנס ואם לא אשתי אז אנחנו לא גומרים את החודש. מה שיש לי זה הרבה זמן פנוי. 5 שעות כל בוקר ולאחר מכן לתוך הלילה.

     בעקבות שיחות לחוצות עם אישתי עלה הרעיון של עבודה מהבית ומשם לאפילייט . כמו שכל המתחילים חושבים גם אני חשבתי שזה הולך להיות עבודה קלה וכסף קל. חה חה חה

     נכנסתי ישר לתוכנית אמריקאית של בחור בשם Rayn Moran שילמתי 77$ בלי לדעת על מה בדיוק והתחלתי לראות את הוידיאו שלו יש לו המון והוא מחלק את זה ל4 שבועות קורס.

     טוב אני רואה שיש לי המון מה לומר לך והמון שאלות הייתי מעוניין לדעת איך אני יכול לשלוח לך מייל או לדבר בפורום בהודעות פרטיות אבל אם לא אז אני אמשיך כאן ביום אחר .

     יש לי בלוג שאני כותב בו סיפור בהמשכים ושם יש לי כל מני באנרים יש לי גם אתר שאני בדיוק בונה הוא רחוק מלהיות גמור http://nivvega.webs.com/ 

     הייתי רוצה ממך תכלס יעוץ או כמה טיפים של בעצם מה לעשות .

     תודה רבה

     VEGAרגוע

     • zivi   24 בפברואר 2009 בשעה 18:02
      (#)

      היי וגה,

       

      לא סביר שתמצא מישהו שיישב איתך ויוביל אותך יד ביד… אבל הנה כמה מקורות חינמיים שתוכל ללמוד מהם הרבה. בשורה התחתונה אם יש לך זמן ואין לך כסף הכיוון שהייתי מציע לך לפנות אליו הוא שיווק באמצעות כתיבת מאמרים וSEO. אני מדבר כמובן באנגלית, לדעתי, בכל מה שקשור לשוק בישראל חבל על האנרגיה.

      אז הנה המקורות:

      forums.k.co.il

      http://www.warriorforum.com/main-internet-marketing-discussion-forum/

      http://www.wickedfire.com/

      הפורום הזה

      וגגל את הביטוי: affiliate marketing blog תמצא כמה מקורות טובים

       

      בהצלחה!

       

      נב

      ב5 שעות פנויות ביום אתה יכול בהחלט למצוא את עצמך עם הכנסה נאה בעוד כמה חודשים

      • המיליונר בפיגמה   26 בפברואר 2009 בשעה 20:17
       (#)

       אהלן ווגה,

       הייתי שמח מאוד לעזור, אבל לצערי אני לא יכול להרשות לעצמי חלון זמן של תמיכה באפיליאייטס יותר מאשר התגובות והפוסטים כאן בבלוג.

       זיו, תודה על העזרה. בהחלט אפשר להסתמך על הטיפים כאן…

 2. יגאל   21 בפברואר 2009 בשעה 3:08
  (#)

  היי

   

  זה מתוחכם מאוד !!

  רק אני רוצה להיות בטוח שהבנתי, אתה שומר את הקמפיינים האלה ליום הבא שתקבל סלאפ ואז פשוט תעתיק את הקמפיינים שקיבלו סלאפ לקמפיינים-הזונות ? הבנתי נכון ?

   

  מה שלא ברור לי זה, מה מבטיח לך שלא תקבל סלאפ לקמפיין-זונה שלך ברגע שתעשה את ההעברה כמו שקיבלת בקמפיין המקורי שלך ? הרי ברגע שהעתקת את הקמפיין לקמפיין הזונה אז הוא בעצם הפך לקמפיין-מראה של הקמפיין המקורי.

   

  אני שמח מאוד לשמוע שהצלחת להתאושש מהמכה

  • המיליונר בפיגמה   22 בפברואר 2009 בשעה 19:29
   (#)

   השיטה הזו נועדה יותר לייצר היסטוריה לחשבון + דומיין, ופחות לקמפיינים. מה שכן, היא עובדת ברמה מסויימת ומוגבלת גם על קמפיינים ברמת הקמפיין (לא ברמת האדגרופ והמודעה…).

   אני משתמש בשיטה הזו עכשיו בשביל לדגור על חשבונות חדשים, ועל דומיינים חדשים, למקרה שאני אצטרך אותם בעתיד, ואני אצטרך…

   הסלאפ שקיבלתי היה ברמת החשבון ולא ברמת הקמפיין, הקמפיינים היו חפים מפשע. לכן, אני עכשיו נוטה לפצל הרבה להרבה חשבונות במטרה לא לערבב בין קמפיינים לגיטימיים לאפורים. קמפיינים לגיטימיים לא צפויים לקבל סלאפ, וגם אם כן, אני אתגבר על זה :)

   • יגאל   23 בפברואר 2009 בשעה 22:59
    (#)

    עכשיו הבנתי יותר טוב, תודה על התשובה

     

    אז אתה פותח חשבונות רבים עכשיו, איך זה עובד מבחינת בעל החשבון, כלומר האם עבור כולם אפשר להשתמש באותו כרטיס אשראי או שצריך עבור 5 חשבונות 5 כרטיסי אשראי ? כמה חשבונות ניתן לפתוח על אותו כרטיס אשראי ?

     

    אתה יודע האם יש הגבלה כמה חשבונות אדם אחד יכול לפתוח ?

     

    תודה מראש :-)

     

     

     

 3. אילן ג'ורוב   21 בפברואר 2009 בשעה 12:48
  (#)

  מעניין הפטנט של המילים הזולות,

  אתה סתם מקשר את הקליקים לאתר גדול שלא שלך, או שאתה בונה דף נחיתה ויכול "בטעות" ליצור המרה?

  • המיליונר בפיגמה   22 בפברואר 2009 בשעה 19:30
   (#)

   אני יוצר את זה על דומיינים שאני מתכנן להשתמש בהם מתישהו, ושם שם תוכן רלוונטי למילות מפתח. כמובן מועתק מתיקיות מאמרים. מה שכן, אני שם באנר גדול להצעה כללית כלשהי, ומה שמצחיק שאתמול היה לי המרה של $21 :)

   • zivi   24 בפברואר 2009 בשעה 18:05
    (#)

    אה… ככה זה כשאתה מוצף, במקום לעבוד אני מוצא את עצמי כותב בכל בלוג ופורום שמוכן לקבל את ההערות שלי :)

     

    בכל מקרה, נישה מעולה לקבלת CTR בשמיים עם עלות לקליק מגוחכת: ספרדית. קחו מוצר בספרדית(יש כמה בקליקבנק), צרו עמוד בית בספרדית(קחו מתרגם או תבקשו מבעל המוצר), והופה יש לכם קמפיין עם CTR בשמיים ואפילו המרות פה ושם.

 4. מוטי לוי   21 בפברואר 2009 בשעה 13:36
  (#)

  זה לא מסוכן מדי להפקיד לכמה חשבונות חדשים קופונים,

  האם אתה עושה את זה עם עוד כרטיס אשראי? או זה אותו כרטיס אשראי?

  (בעיקרון קראתי שזה מותר כל עוד החשבונות הקודמים שלך פעילים ואתה מבזבז בהם כסף ולא זורק אותם אחרי שאתה מסיים את הקופון)

   

  תודה :)

  • המיליונר בפיגמה   22 בפברואר 2009 בשעה 19:32
   (#)

   אהלן,

   כל ההישענות על גוגל מסוכנת כמו שנוכחתי לדעת לאחרונה, לכן יכול להיות שזה מסוכן, אבל אני לוקח את הסיכון.

   נשמע הגיוני מה שקראת, אני בכל מקרה אמשיך לשפוח כסף גם אחרי מימוש הקופונים…

 5. גולד לייבל   21 בפברואר 2009 בשעה 14:45
  (#)

  פוסט בן זונהרגוע

   

  מקווה שתחזור כמה שיותר מהר להכנסות הקודמות.

  השאלה באמת האם אתה לא חוזר בלופ על הטעויות? הרי בסריקה הבאה שגוגל יעשה עוד פעם תקבל סלאפ.

  איפה בא השינוי מבחינת הקמפיינים והעמודי הנחיתה?

   

  בהצלחה ויום טוב

  • המיליונר בפיגמה   22 בפברואר 2009 בשעה 19:33
   (#)

   תודה רבה,
   כבר חזרתי :)

   אני לא עושה טעויות בלופ, מאחר והסלאפ היה ברמת החשבון ולא ברמת הקמפיינים. הסלאפ קרה בגלל שיש לי קמפיינים אפורים בחשבונות שקיבלו סלאפ וזה השפיע על קמפיינים חפים מפשע. לכן, כעת, כאשר אני מפצל את הכל ברמה כזו, אני לא רואה סיבה שאני אקבל סלאפ על קמפיינים לגיטימיים.

   הלקח שלמדתי זה שיהיו לי חשבונות יעודיים לקמפיינים אפורים…

 6. The New Rich   21 בפברואר 2009 בשעה 20:16
  (#)

  מעניין איזה משקל יש ל-CTR מבחינת QS לעומת המשקל של הדומיין.

  לאחרונה שמעתי שמומלץ מאוד לדאוג ל-inbound links לדף הנחיתה על מנת להעלות את ה-PR שלו וככה להעלות גם את ה-QS של הקמפיינים המקשרים לדף בצורה משמעותית…

   

  דרך אגב, מישהו מגיע לכנס האינטרנט הישראלי ב-2 במרץ? נראה לכם כדאי?

  • המיליונר בפיגמה   22 בפברואר 2009 בשעה 19:36
   (#)

   אהלן,

   אני לא יודע מה המשקל, אבל יש משקל, אני תמיד מנסה ליצור לעצמי תנאים דומים, או יותר נכון להתקרב לתנאים כי אי אפשר דומים, למה שיש למתחרים שלי על מילות המפתח.

   אני לא יודע לגבי מה ששמעת עם הלינקים הנכנסים, אבל אני יודע שאני מקבל QS10 בתוך ימים ספורים גם ללא לינקים.

   אני כבר 4 שנים רוצה להגיע לכנס הזה, ולא יוצא לי, כל פעם מסיבות אחרות. הפעם אני בניו יורק. מקווה שבשנה הבאה אני אגיע… נשמע מעניין מאוד…

 7. אנונימי   22 בפברואר 2009 בשעה 5:18
  (#)

  כרטיס אשראי חוץ בנקאי? במקום שם כזה פלצני תן דוגמא לשם של כרטיס כזה אולי כי אני קניתי את הכרטיס אשראי הזה שמוכרים בדואר ואדוורדס לא קיבל את זה לא ניתן לעשות עם זה הוראת קבע.

  אני חושב שאתם חופרים כי נגיד אתה מוצא מילה שעולה אגורה תחת איזה מודעה תשים אותה בידיוק? ברגע שתשים מודעה רלונטית לא יהיו לחיצות מהמילה ותשים מילה רלונטית הבידים עבורו יקפצו פלאים אז מה הטריק פה בדיוק? לא הבנתי את סדר הדברים ואיך זה בדיוק התבצע נישמע לי די חלומות באספמיה מנסיון!

  • Alex   22 בפברואר 2009 בשעה 16:12
   (#)

   כל כרטיס אשראי שאתה יכול לקבל ברשתות השיווק השונות (כרטיס YOU למשל) הינו כרטיס חוץ בנקאי.

  • המיליונר בפיגמה   22 בפברואר 2009 בשעה 19:42
   (#)

   אם אתה רוצה לקבל תשובה נורמאלית, תתנסח באופן נורמאלי. אתה לא יכול לזלזל באנשים, ולצפות מהם שיעזרו לך.

   בקיצור:
   You don't shit where you eat.

 8. מתן   22 בפברואר 2009 בשעה 5:41
  (#)

  הי, למישהו פה יש נסיון עם zango. הם מציעים 10 דולר על כל אדם שמתקין את התוכנה החינמית שלהם. זה שווה משהו?

  • בוריס   22 בפברואר 2009 בשעה 16:05
   (#)

   zango כבר לא רלוונטית. החברה הזאת הסתבכה ביותר מדי תביעות על הפרת זכויות יוצרים וכמעט כל האנטי וירוסים הגדולים מזהים את התוכנה שלהם כ adware. היו גם אפיליאייטס שתבעו אותם על רמאות בעמלות. היחידים היום שמתפרנסים מהתוכנית זה פיראטים מהודו או מזרח אירופה עם אתרי תוכן גנובים. פעם אחד לעשר שהיה נתקל בהצעה שלהם היה מתקין את התוכנה היום זה ירד ל אחד ממאתיים. אני חושב שהיום זה הרבה פחות מעשר דולר אבל לא יצא לי לבדוק.

 9. אנונימי   22 בפברואר 2009 בשעה 8:51
  (#)

  אתה יודע כמה פעמים השתמשת במילה זונה? שלא תבין אותי לא נכון, מילה יפה צוחק

 10. אייל   22 בפברואר 2009 בשעה 10:51
  (#)

  העברה בנקאית                 

  היי פיג'מיסט, יופי של פוסט. רציתי לשאול אותך ואת כולם כאן בעצם, מי הם הרשתות שהצלחתם להוציא מהם העברה בנקאית לעיתים קרובות ביותר. אני מתכוון להעברה בנקאית של לפחות פעמיים בחודש. גיליתי שאם אני עובד מסודר ומפעיל את הדמיון אני יכול למצוא תתי נישות בכל נישה ושם להרוויח כסף לא רע. הבעיה העיקרית כשרוצים לגדול מאוד היא ללא ספק הזמן שלוקח לכסף לחזור אלי בחזרה כדי להשקיע אותו שוב בעסק.

   

  אז כאמור, אני מקבש המלצות על כל הרשתות שעושות העברה בנקאית לישראל לפחות פעמיים בחודש.

   

  תודה מראש לכל המגיבים

   

   

  א

  • בוריס   22 בפברואר 2009 בשעה 16:07
   (#)

   את קליקבנק ו cj אפשר לשכנע די בקלות להעברה בנקאית (עם רווחים ברמה מסוימת). אצל האחרים אפשר לבדוק מול האפילאייט מנג'ר שלך אבל בדרך כלל אין להם בעיה עם זה. אני אישית מעדיף paypal . זה הכי נוח.

 11. פופה   22 בפברואר 2009 בשעה 13:59
  (#)

  אני קצת חושש לקשר את כל החשבונות לאותו mcc 

  אם הם מענישים ברמת חשבון, אין שום מניעה שלא יעשו את זה ברמת mcc בעתיד..

  • אייל   22 בפברואר 2009 בשעה 14:16
   (#)

   אם גוגל ממש ירצו יש להם כל המידע על מנת להעניש את כל החשבונות שלך גם אם הם לא מקושרים דרך mcc.

   • המיליונר בפיגמה   22 בפברואר 2009 בשעה 19:46
    (#)

    מסכים עם אייל,

    אם גוגל ירצו, הם יענישו אותך בכל מקרה.

    רעיון שאני ממליץ עליו, כשיש מספיק רווח, לפתוח חברת אחזקה, ומתחתיה כמה חברות בת, וליצור לכל חברה חשבון MCC משל עצמו.

    בהצלחה.

 12. אמיר   22 בפברואר 2009 בשעה 19:17
  (#)

  הי יגאל, קראתי בויקדפייר ובעוד כמה פורומים מקצועיים על wegcash. אנשים מספרים שזאת חברה מצוינת ושהם מרוויחים עם החברה הזאת גם 500 דולר ביום. ישראל לא נמצאת בין המדינות שהחברה מתירה לעבוד איתן. לכריש כמוך בטח יש רעיון איך לעקוף את זה:

   

  http://www.wegcash.com/home.html

  • המיליונר בפיגמה   22 בפברואר 2009 בשעה 19:47
   (#)

   אני לא מכיר אותם,
   אבל מה שאני יכול לחשוב עליו זה לפתוח חברה בארה"ב, יש חברות שעושות את זה תמורת תשלום סמלי.

   • אנונימי   23 בפברואר 2009 בשעה 9:06
    (#)

    תוכל להמליץ על חברה שכזו? אני מחפש ובינתיים העלויות שמדובר בהן הן כ- $10K-$15K לשנה

  • בוריס   23 בפברואר 2009 בשעה 15:14
   (#)

   תשלח בקשה מיוחדת והם יאשרו אותך מיידית בלי בעיות. אלה יאשרו גם את בן לאדן כדי לעשות עוד קצת כסף. נכון שאפשר לעשות איתם כסף טוב אבל קח בחשבון שהחברה הזאת spyware  ו adware ביחד. אל תבנה עליהם לטווח הרחוק

   • אמיר   23 בפברואר 2009 בשעה 22:06
    (#)

    הגשתי בקשהמיוחדת  והם אישרו אותי אחרי 24 שעות. תודה רבה לכם ואני מבטיח לעדכן אם זה באמת טוב כמו שזה נשמע. spyware זה לא משהו שמשנה לי, כל עוד אפשר להתפרנס מזה בכבוד אני מוכן לנסות הכל.

 13. קוואלה   23 בפברואר 2009 בשעה 13:38
  (#)

  לידיעתכם

   

  על מנת להירשם לתוכנית יש צורך בהיסטוריית חשבון של 1000$

  הבחינה עולה 50$

  אם נכשלים ניתן לבצע אותה עד פעמיים בחודש וכל פעם יש לשלם מחדש..

   

  בקטנה למי שבעיניינים..

  אני עוד בשלב הניסיונות בסיפור הזה על 250$~ השקעה

  מתוכם 100$ בקופונים על 2 חשבונות..

  ככה שיש עוד קצת זמן.

   

  ד"א

  PJ זאת הודעה הראשונה שלי כאן

  אתה עושה עבודה טובה תמשיך ככה.

  נשתמע

 14. הסעות   24 בפברואר 2009 בשעה 14:20
  (#)

  שלום יגאל.

   

  יש לי קמפיין באדוורדס עם מודעה הפועלת כבר כמעט חצי שנה. כעת אני רוצה לשנות את הקישור של המודעה. האם בעת שינוי הקישור בלבד אני אאבד את כל ההיסטוריה שיש למודעה?

   

  תודה רבה על כל העזרה.

 15. תומר   25 בפברואר 2009 בשעה 15:50
  (#)

  היי יגאל

   

  טוב התחלתי לעשות את הניסוי שהצעת רק בתור ניסוי לראות שזה עובד.

   

  מקום ראשון בתוצאות …0.04 בממוצע

   

  רק שלא הורדתי את הנטוורק

   

  כרגע בsearch יש לי CTR של 2%

  ובnetwork  יש לי CTR של 77% כשרוב הקליקים כאן.

   

  QS 8

  רעיונות?

  • תומר   25 בפברואר 2009 בשעה 16:07
   (#)

   תיקון טעות

    

   לא בנטוורק אלא בגוגל ובשותפים

   • המיליונר בפיגמה   26 בפברואר 2009 בשעה 20:32
    (#)

    תנסה להעלות את ה-CTR למעל 5%, ורצוי גם דו ספרתי…

    לוקח בין 50 ל-500 קליקים לקבל QS10, לאחרונה (אחרי כתיבת הפוסט הזה) גם גיליתי שיש צורך גם בשמירה על כמות קליקים מסויימת ביום, שעוד לא עליתי עליה…

    בהצלחה!

 16. דניאלה   25 בפברואר 2009 בשעה 18:42
  (#)

  הי יגאל, החלטתי לעזוב קצת את קליקבנק ולהיכנס לתחום הלידים וה cpa. אם איזה רשת אתה ממליץ לי לעבוד? מי אמין ונותן עמלות יפות?

  • אנונימי   26 בפברואר 2009 בשעה 13:04
   (#)

   אני לא יודע מי הכי אמין או טוב אבל אני עובד עם advaliant כבר כמה חודשים ואני מרוצה.

   • המיליונר בפיגמה   26 בפברואר 2009 בשעה 20:35
    (#)

    אהלן,

    ברוכים הבאים לעולם ה-CPA,
    ראשית אני ממליץ לא להתפזר יותר מידי בין יותר מידי רשתות, 2 רשתות יעשו את העבודה. הרשתות המועדפות עליי הם:
    Advaliant ו-Copeac

    בהצלחה!

 17. אנונימי   28 בפברואר 2009 בשעה 19:55
  (#)

  בנועג לפיקסל טרקינג עליו נכתב לא מעט, רציתי לקבל הבהרה האם מדובר בהכרח ומדוע ישנן רשתות המאפשרות את זה וכאלו שלא.

  אני חושש שאולי לא לגמרי הבנתי במה מדובר, כי הרי ישנו כבר לינק ודרכו המעקב, אז לצורך מה וכיצד הפיקסל טרקינג?

   

  • המיליונר בפיגמה   7 במרץ 2009 בשעה 19:21
   (#)

   במידה ואתה מרוצה מהמעקב הקיים, תשתמש במה שיש.

   הפיקסל, מוסיף לך אפשרויוות מעקב הישר אל תוך האדוורדס, מה שאומר שאתה רואה כמה בזבזת ואת המכירות שלך באותה השורה באדוורדס אדיטור, ועל ידי כך ניתן יותר בקלות לעשות אופטימיזציה…

   בהצלחה.

 18. וולריה   13 במאי 2010 בשעה 10:11
  (#)

  איפה מוצאים קוד לפיקסל?

 19. שגיא   3 ביולי 2010 בשעה 17:49
  (#)

  זה היה ממש נחמד, אם הייתי יודע מה זה QS.
  אשמח לקבל הסבר.
  תודה מראש, שגיא.

 20. סתיו זילברשטיין   13 באוגוסט 2010 בשעה 0:22
  (#)

  היי יגאל מאמר מעולה,

  הטיפים לגבי הקמפיין מעולים. מש כמו שמקדם האתרים האורגני זורע דומיינים לימים שינבטו ויהפכו לאתרים משגשגים כך גם קיים הצורך לערוך את הניסויים הללו בadwords.

  מאוד מעניין, תודה

 21. אופיר   19 ביוני 2011 בשעה 9:55
  (#)

  אחלה פוסט ,

  והתגובות של החברים בהחלט תורמות
  לעיתים המעקב על ההתכתבויות תורם לא פחות אם לא יותר מהפוסט עצמו

  יגאל – ישר כח

  חברים – שאפו

 22. מיכה   20 בנובמבר 2011 בשעה 17:34
  (#)

  שלום יגאל
  יש לי שאלה לגבי ההיסטוריה של חשבון אדוורדס
  האם חשבון לא מוצלח יכול לקלקל לי היסטוריה של כל ה-MCC?

התגובה שלך

 • XHTML: אפשר להשתמש בתגים הללו: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
 • חברים יקרים, אין צורך להגיב בכמה פוסטים את אותה התגובה רק על מנת שאני אראה אותה, אני קורא ועונה לכל התגובות ללא שום קשר לותק הפוסט אליו הן נכתבו. לצערי הרב זמני מוגבל, ולכן אני עונה על תגובות אחת לשבוע. יחד עם זאת, חשוב לי לציין - אני עונה על כולן!