דרך מהירה לעשות כסף בשיווק תוכניות שותפים

אני יודע שאני כל הזמן אומר שאין כזה דבר כסף קל באינטרנט, והכותרת יכולה להטעות. הכותרת אומרת כסף מהיר ולא כסף קל, כי למעשה, לפחות מבחינתי זו הדרך הכי קשה לעשות כסף באינטרנט או מתוכניות שותפים.

אבל, כמו שכבר אנחנו יודעים מבילוי שניה או שתיים בעולם הזה, לכל דבר יש יתרונות וחסרונות. אז אולי החסרון של השיטה הזו שהיא מצריכה לא מעט זמן, אבל היתרון שלה שהיא לא דורשת יותר מידי ידע טכני, ולא דורשת כלל וכלל כסף. שמעתם נכון! לא צריך כסף בשביל לעשות כסף בשיטה הזו. אני כבר רואה אתכם מתלהבים, אז אני לא אמתח אתכם יותר מידי. אגב! בעזרת השיטה הזו אתם תתחילו להרוויח כסף היום!

שניה אחת לפני שאני אתחיל לפרט על השיטה, אני חייב להגיד שאני לא יודע כמה זמן אתם קוראים בבלוג שלי, אבל במידה והצטרפת למסע רק לאחרונה, הייתי ממליץ לכם לקרוא את הפוסטים הבאים: מזה שיווק תוכניות שותפים?, איך מתחילים עם שיווק תוכניות שותפים? ואחרון חביב – מזה קליקבנק? ואיך בוחרים מוצר לשיווק מקליקבנק?.

אוקיי, עכשיו באמת ממש לפני שאני מתחיל אני אציין שזו אולי השיטה המושלמת למתחילים, מאחר והיא לא דורשת יותר מידי ידע, והיא מלמדת בצורה טובה את יסודות השיווק שותפים. זו הדרך המושלמת למתחילים מאחר וכך תוכלו להרוויח כסף מבלי להשקיע כסף, ולאחר מכן את הכסף אשר תרוויחו תוכלו להשקיע הלאה בעסק שלכם.

אוקיי, אוקיי, הבנו את הנקודה, זו תכנית פעולה גאונית, חינמית, ודורשת השקעה, אנחנו מוכנים! יאללה…
מה להכין בשביל להתחיל?

 • עפרון
 • מחברת
 • תסגרו את הטלפון, פלאפון, טלוויזיה, וכל דבר אחר אשר מסיח את הדעת
 • תפנו לעצמכם יום עם 8-10 שעות, כמה שתעבדו יותר תרוויחו יותר כסף!

האם חשבתם לעצמכם פעם למה מוצרים דיגיטאליים כל כך מצליחים? האם חשבתם לעצמכם למה אנשים קונים אותם? האם חשבתם פעם איך אנשים מגיעים לקניית ספרים דיגיטאליים? אז אני בטוח שיהיו לכך תשובות רבות, אך מהמסקנות שאני הגעתי אליהם לאנשים יש בעיות, והמידע במוצרים הדיגיטאליים פותר את הבעיות שלהם. מאחר והבעיות מטרידות, הם רוצים פתרון עכשיו, ולא רוצים לחכות שבועיים, עכשיו! לכן הם קונים מוצרים אשר מביאים להם תשובות עכשיו! לדוגמא, אם כלב של מישהו נשך את חברה שלו, הוא ירצה פתרון עכשיו! הוא ירצה לחנך את הכלב שלו תיכף ומיד!

לאחר שהבנו כי אנשים מחפשים פתרונות לבעיות שיש להם, ואין כמו מוצרים דיגטאליים לפתרון בעיות, אנחנו צריכים למצוא איזה בעיות אנשים רוצים לפתור, או יותר נכון איזה מוצרים מקליקבנק פותרים לנו איזה בעיות. אז השלב הראשון זה לבחור מוצר של קליקבנק שאתם רוצים לשווק. תעשו את זה לפי המדריך אותו הצגתי קודם לבחירת מוצר.

כשאתם כבר יודעים איזה מוצר ברצונכם לשווק, אתם חייבים להקדיש כשעה-שעתיים על הצעד הבא. זהו השלב שאתם משתמשים במחברת ובעיפרון! תכנסו לעמוד המכירה של המוצר ותתחילו לקרוא אותו! כן אני יודע, זה אולי השלב הכי מעצבן, אבל הוא הכרחי. מה שאנחנו עושים בשלב הזה נקרא מיפוי. בשלב הזה אנחנו ממפים את הבעיות אשר המוצר פותר. אנחנו נכתוב במחברת איזה בעיות המוצר פותר, ומה הערך המוסף שהמוצר מביא. השלב הזה הוא מאוד הכרחי, כי כמו שציינתי קודם אנשים מחפשים בעיות ופתרונות אליהם.

================== Pause =======================

אוקיי, אני יודע שאתם כרגע נמצאים בהתלהבות וממש רוצים להתקדם, אך לצערי כתיבת הפוסט גוותה ממני זמן יקר מאוד. למעשה, בגלל הזמן שהשקעתי בכתיבת הפוסט הזה לא העלתי קמפיין כלשהו שרציתי לעלות, לכן, הזמן של הפוסט הזה ילקח מהזמן המוקדש לפוסטים הבאים. כלומר, אני אחלק את הפוסט הזה לסדרה של פוסטים. כך זה גם ישאיר לכם זמן לביצוע דברים בין שלב לשלב.

אל דאגה, אני לא אנטוש את המדריך המקיף הזה כמו שנטשתי מדריכים קודמים שכתבתי. אני לא אנטוש את המדריך מאחר וכבר כתבתי את כולו והוא גמור, פשוט תצטרכו להאזר בסבלנות ולחכות. אולי אפילו יהיה לי מצב רוח טוב היום ואני אעלה עוד חלק מהפוסט, אבל זה רק אולי.

בכל מקרה אתם מוזמנים להגיב ולשאול שאלות, ובעיקר אתם מוזמנים להרשם לעדכוני RSS. לאחר שנרשמתם לעדכוני RSS, אני אודה לכם אם תפיצו את הבשורה ואת המדריך.

אז עד החלק הבא, תיעזרו בסבלנות, זה ממש מדריך טוב!

9 תגובות... קרא אותן למטה או הוסף אחת

 1. לא יודע אנגלית   13 באפריל 2008 בשעה 22:23
  (#)

  הפיתרון הזה הוא נחמד אך מי שאינו שולט באנגלית מה יעשה?

   

  • המיליונר בפיגמה   14 באפריל 2008 בשעה 10:12
   (#)

   אהלן,

   יש לך 2 אפשרויות:
   1. ללמוד אנגלית (שזה חשוב גם כך)
   2. למצוא חבר, מורה לאנגלית, בן משפחה, או מכר שיודע אנגלית ושיעזור לך לכתוב. תאמין לי, אני גם לא ידעתי אנגלית ולמדתי.

   בהצלחה.

 2. אנונימי   25 בדצמבר 2008 בשעה 0:58
  (#)

  הי,

  אני מתנצל על התגובה המאוד מאוחרת אבל אני התחלתי לקרוא את הבלוג שלך מהתחלה ועד הסוף.

  הגעתי לפוסט הזה ואני לא מצליח להבין מהו המדריך לבחירת מוצר שאתה מדבר עליו פה.

  אשמח מאוד לסיוע שלך.

  תודה.

 3. פרודיה   11 בדצמבר 2010 בשעה 16:49
  (#)

  קורא את הבלוג שלך מהתחלה ועד הסוף
  ואני חייב לומר לך יגאל
  אתה בן אדם גאון :)

 4. שלומי   5 בנובמבר 2011 בשעה 12:05
  (#)

  היי,

  כבר הרבה זמן אני קורא מהבלוג שלך ומנסה ליישם ולהתחיל לעבוד,
  יש לי זמן אני יושב שעות… כבר יותר מחודשיים, אני חושש שאני לא בדרך הנכונה לכן חזרתי לפוסט שלך שממנו התחלתי,
  אז יש לי שאלה אחת..
  איפה ההמשך של הפוסט הזה (אם יש)

  דרך אגב.. הפוסטים שלך מסקרנים אותי ואני מקבל מהם המון מידע וכוח רצון להמשיך, יש כבוד !

 5. אפילייטס   22 באוקטובר 2012 בשעה 17:22
  (#)

  ראיתם את מיזם אפילגו ? מקווה שבאמת יתפתח לפרויקט עבורנו המשווקים…

 6. Creating yourself   14 באוגוסט 2013 בשעה 2:24
  (#)

  היי מיליונר ( מאמינה שנכון להיום אתה כבר כזה…),

  כבר תקופה ארוכה שאני חושבת על הכנסות מהאינטרנט אבל כמו רבים וטובים אחרים גם אני נפלתי למלכודת העצלנות ומלבד לקרוא ולנסות ללמוד את התחום לא באמת עשיתי מעשה…

  השבוע הגעתי לבלוג שלך ולאחר קריאה קצרה הגעתי למסקנה שהגיע הזמן לפעול!

  אז קודם כל תודה על המוטיבציה!!!

  העניין הוא שאין לי כסף
  להשקיע כרגע והייתי שמחה להתחיל ממשהו שלא דורש השקעה, כמו מה שאתה מתאר בפוסט הנ״ל.

  שאלתי היא האם עדיין רלוונטי לנסות זאת או שכל העניין כבר חלף מהעולם וכדאי להתחיל במשהו שונה?

  אגב- אני כבר לא עצלנית! התחלתי לקרוא את הבלוג מההתחלה והחלטתי לעשות את שיעורי הבית וכמו תלמידה טובה אני לא מדלגת לסוף…. לכן אם התשובה קיימת בבלוג אני נורא מצטערת שאני שואלת בכל זאת פשוט רוצה להיות מסודרת ולא להתבלבל מעודף מידע אלא לעבור שלב שלב.
  וכן, אני גם קוראת את התגובות לכל הפוסטים שקראתי עד כה (גם אלו שנכתבו לאחר שנים… כמו התגובה שלי) אך לא מצאתי תשובה.

  מצטערת על התגובה הארוכה אך זו הפעם הראשונה שאני מגיבה כאן ורציתי לתת קצת רקע.
  מבטיחה שלהבא אקצר ואתמצת.

  תודה- עוד עוקבת נלהבת!

 7. חוף   13 בנובמבר 2016 בשעה 17:41
  (#)

  היי, אני מעוניינת בשיווק שותפים
  פתחתי דף ייעודי בפייסבוק ונרשמתי לשיווק שותפים באלי אקספרס
  השאלה שלי איך אני מתקדמת מפה?
  איך אני מעלה קישורים ומרוויחה מהקנייה?

התגובה שלך

 • XHTML: אפשר להשתמש בתגים הללו: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
 • חברים יקרים, אין צורך להגיב בכמה פוסטים את אותה התגובה רק על מנת שאני אראה אותה, אני קורא ועונה לכל התגובות ללא שום קשר לותק הפוסט אליו הן נכתבו. לצערי הרב זמני מוגבל, ולכן אני עונה על תגובות אחת לשבוע. יחד עם זאת, חשוב לי לציין - אני עונה על כולן!