איך לקבל ממני קואצ'ינג על שיווק באינטרנט בחינם ולמה נשבר לי הזין?

נשבר לי הזין

נשבר לי הזין

אני אתחיל מהחדשות הפחות טובות, ואחרי זה אני אמשיך לחדשות היותר טובות. לפני משהו כמו כמעט שנתיים, או יותר נכון שנה וחצי הוספתי את האפשרות ליצור עמי קשר. בשנה הראשונה לאחר יצירת הטופס, פעם בשבוע בלהט הייתי נכס למייל ועוזר לכולם עם השאלות שלהם.

בעמוד יצירת הקשר, רשמתי את תנאי השימוש הבאים:

 • אני לא התמיכה של גוגל, לא של יאהו, לא של אדסנטר ולא של פייסבוק. לכל חברה יש אנשים ממונים בשכר אשר נועדו לתת לכם תשובות בנושאים מנהליים, והם יעשו את זה יותר טוב ממני. וזאת בנוסף לעזרה המצויינת והמפורטת שלכל חברה יש באתר. שאלות כמו "מה המספר טלפון של גוגל?" או "איך להוסיף אדגרופ" יתקבלו כעלבון אישי.
 • רמת התשובות שתקבלו, תהיה כרמת השאלות שתשאלו. לדוגמא, על השאלה "ניסיתי הכל, ולא הולך לי, מה לעשות?", תקבלו תשובה בנוסח "להמשיך לנסות…"

כמובן, שכמו ישראלים טובים, אפילו ישראלים ממש טובים, רוב האנשים שיצרו איתי קשר השתינו על מה שאמרתי. ובכך אני רואה חוסר כבוד כלפיי. אני לא צוחק, המייל שלי פשוט התמלא בצורה מטורפת בשאלות מפגרות.

מהסיבה הזו, לאט לאט, הפסקתי להכנס למייל ולבדוק אותו. ומהסיבה הזו… נפגעו המון אנשים שכן רוצים להצליח (שתיכף אני אתייחס אליהם, ואסביר איך אני מפצה אותם…).

בהזדמנות הזו אני רוצה לבקש סליחה מכל מי שהשקיע זמן בכתיבת וניסוח הודעה ראוייה. מצטער שלא התייחסתי…

לכל מי שסקרן לדעת, למה אני כל כך עצבני, הנה טמפלייט של השאלה אשר אני מקבל 90% מהזמן:

יגאל שלום,

תודה על העזרה הרבה שאתה מביא בבלוג,
תרמת לי המון, ולמדתי המון מהבלוג שלך.
אני ממש מודה לך על נכונותך לענות על שאלות. {לא בקשתי שתתחנפו אליי. ביקשתי שלא תשאלו שאלות מטומטמות}

אחרי שישבתי וחשבתי עם עצמי הרבה זמן,
החלטתי ששיווק שותפים זה עסק טוב, ואני
רוצה ומוכן להיכנס אליו. {ממש תודה על הגילוי}

ועכשיו, לשאלה שלי, איך אתה ממליץ לי להתחיל?

את הנוסח הנ"ל אני מקבל ב-90% מהמיילים (ומדובר על בערך 50-100 מיילים בשבוע). כנראה שכן יש תבניות חשיבה אשר אנשים חושבים בהם.

בכל מקרה, הבלוג מכיל היום כ-400 פוסטים, בתפריט הניווט יש לינק שאומר "להתחיל עם מדריך שיווק שותפים", אז מזה חוסר הכבוד הזה? יש שני פוסטים על שיווק שיחתי, שמסביר בדיוק איך להתחיל. אז למה זה מגיע לי הבזבוז זמן הזה שלי?

למה בכלל אני רוצה לעזור לך?

לפעמים אני שואל שאלה זו גם את עצמי… במיוחד כשלא מעריכים את העזרה שלי… עד עכשיו, ייעצתי למאות אנשים, ואף אחד לא יצא מאוכזב מכך. לפחות לא אלו שרצו עצות אמיתיות.

אתם מבינים, עברתי כל כך הרבה דברים בענף הזה שנקרא שיווק שותפים/שיווק באינטרנט. העסק האינטרנטי שלי עבר כל כך הרבה תהפוכות, שהיום יש לי מספיק ניסיון בשביל לדעת על סמך השאלות אם הבנאדם יצליח או לא.

דוגמא טובה זה עדי (האמן החדש). על הרגע הראשון שנפגשתי איתו, נתתי לו את הטלפון שלי, על מנת שיוכל להתייעץ איתי בכל מה שרק ירצה. כי ידעתי שהוא יצליח. ויודעים מה? עדי הצליח בגדול! וממשיך להצליח… למה נתתי לו את המס' שלי? לא סיבה מיוחדת, פשוט כיף לי לראות שאנשים צומחים מסביבי.

כיף לי לעזור לאנשים, אני נהנה לעזור לאנשים.

איך אני הולך לעזור גם לך?

אני אספר לך את החזון שלי. החזון שלי זה קבוצה חזקה מאוד של אפיליאייטס. מין קיבוץ קפיטליסטי שכזה של אפיליאייטס. קיבוץ של כולם בשביל אחד, ואחד בשביל כולם. קיבוץ של אנשים שרוצים להתקדם ולא מחפשים קיצורי דרך.

בשורה התחתונה, אני רוצה להקים קבוצה מגובשת של אנשים, שנותנים אחד לשני רוח גבית…

המקום מוגבל ל-100 איש (לא לדאוג זה חינם)!

לפני שאני אמשיך… זה לא הייפ ל-"השקת מוצר" פאנסית שמנסית. זה באמת מועדון אקסקלוסיבי של 100 איש. אולי אפילו פחות (תלוי בכם).

אני הולך להרים פורום, שיכלול 100 איש בלבד, ושם אני אעזור לאנשים להתקדם עם העסקים שלהם באינטרנט. באותו אופן גם שאר החברים במועדון האקסקלוסיבי יעזרו האחד לשני. אני הולך להריץ שם קייס סטאדיז ולחשוף שם נישות שלי.

כרגע, יש פחות מ-100 מקומות פנויים, כי כבר הזמנתי חברים שלי שהם אפיליאייטס מצליחים וחיים מלהיות אפיליאייטס. בין המוזמנים יש את עדי (האמן החדש), המבולבל, גוסו, אופיר בייגל (מדריך בקליקים), כדור השלג, ועוד…

הזמנתי עוד כמה חברים, שהם אמנם לא אפיליאייטס במשרה מלאה, עם זאת ללא ספק הם יהיו… במוקדם או במאוחר.

לכן, אם הינך חושב ש:

 • העתיד שלך נמצא באינטרנט
 • הינך מסוגל ללמוד לבד
 • אתה מעוניין לעזור לאנשים אחרים
 • אתה מסוגל להכנס לפורום לפחות כל יומיים-שלושה.
 • אתה רוצה לעזור לעצמך ולא מחכה רק שיעזרו לך.

* כתוב בלשון זכר, אך מיועד גם לשנים…

בקיצור, לא איכפת לי כמה אתם מרוויחים. אם אתם חושבים שאתם מסוגלים להיות חלק מהקבוצה הנ"ל, אתם יותר ממוזמנים להגיש מועמדות למייל הבא: forums שטרודל pjs.co.il.

בעת הגשת המועמדות, נא לספר פרטים על עצמכם כמו מי אתם, מה אתם, מה עסוקכם עכשיו, ולמה מגיע לך להכנס לקבוצה?

תודה רבה על האוזן הקשבת,
שלכם,
פיג'מה.

נ.ב. כל מי שהתחיל לחשוב לעצמו על כך שאני משיק מוצר או משהו. צאו מהסרט. הפורום הולך להיות בחינם וישאר כזה. כלומר, התרומה היחידה שאני רוצה בתמורה לעזרה שלי היא שתהיו בני אדם ותעזרו לאנשים אחרים. זהו… אני לא צריך שום דבר אחר.

43 תגובות... קרא אותן למטה או הוסף אחת

 1. ברק   2 בנובמבר 2010 בשעה 19:04
  (#)

  התגובה הבאה היא בהומור ולא מביאה כל רמז על הנטיות המיניות של כותב התגובה או כותב הבלוג:

  יגאל שלום,

  תודה על העזרה הרבה שאתה מביא בבלוג,
  תרמת לי המון, ולמדתי המון מהבלוג שלך.
  אני ממש מודה לך על נכונותך לענות על שאלות.

  אחרי שישבתי וחשבתי עם עצמי הרבה זמן,
  הגעתי למסקנה שיגאל פינס גבר שווה ואני רוצה ומוכן להיכנס אליו

  עכשיו לשאלה שלי, אתה אוהב KY או וזלין?

  • שרה   4 בנובמבר 2010 בשעה 16:08
   (#)

   חוצפה, למה התכוון המשורר, כך גומלים לאדם שרוצה לעשות חסד עם בני אדם???????והכל חינם…….? פלא שבארץ אין אנשים שמוכנים לעזור אחד לשני כמו באמריקה, ???? גם אם יש אחד איפה שהוא , גורמים לו להתייאש, ברק, תתנצל, לא מתאים השאלה בסיום, ותתבייש! זו לא הדרך להצחיק , זו דרך להעליב, ולרמוז רמזים מסכנים. ניראה שהראש שלך מונח בין הרגליים

   • ברק   4 בנובמבר 2010 בשעה 18:03
    (#)

    על זה בדיוק יגאל דיבר, על אנשים שלא מסוגלים לקרוא מה שכותבים: "התגובה הבאה היא בהומור ולא מביאה כל רמז על הנטיות המיניות של כותב התגובה או כותב הבלוג:" לא משנה כמה תכתוב וכמה תסביר, יש אנשים שפשוט לא מבינים ולא רוצים להבין.

    • Anonymous   4 בנובמבר 2010 בשעה 22:01
     (#)

     ולמה את בכלל צריך לפרסם תגובה כזאת? מה התכוונת להשיג בניסיון התמוה והטרולי למדי הנ"ל להביע תחכום פאתטי ודוחה ב"הומור" שמשויך בדרך כלל לבדיחות הקרש שילדים אימפולסיביים בני שבע מעבירים בינם לבין עצמם?! באמת נראה לך שאתה ראוי לחיות רומס בגסות את כבודו של אדם ללא כל סיבה מוצדקת, וללא סיפוק כל הסבר הגיוני לדבריך? הרי די ברור שרק ייחלת שהדברים שכתבת יגררו תגובות עוינות שאותן תוכל, לכאורה, לנפץ במחי יד בטענה שהכרזת מראש על כוונות כאלה או אחרות המבטלות בצורה ממש מושלמת את גסות הרוח הנוראית שהובאה אחרי – כל זאת ללא שמץ של רגישות לאדם שאליו היא הופנתה ביהירות מפלצתית.
     בין היתר, אנשים ברברים חסרי תכלית וזכות קיום כמוך מהווים את הסיבה לחוסר הצדק בעולמינו. אם הבינה המצומקת שלך הייתה מאפשרת לך לבחון את עצמך בצורה אובייקטיבית, אולי היית מבין שמזמן כבר היית צריך לשים קץ לחייך.

     • ברק   4 בנובמבר 2010 בשעה 23:29
      (#)

      ענק, מה שנקרא הפוסל במומו פוסל מר וירטואלי ואנונימי.

      אתה יכול להגיד הרבה דברים עלי, אבל משהו אחד אני לא, פחדן וירטואלי…….כמוך, למה שלא תיתן לנו את שימך ופרופיל פייסבוק, אה רגע אתה גיבור מקלדת, זה לא יקרה.

      ואני בטוח שאם ליגאל זה היה מפריע הוא היה מגיב כפי שהוא הגיב למישהו שכן העביר עליו ביקורת.

      העניין הוא שרוב האנשים (לא אתה) כן מבינים מה זה הומור ואני בטוח שאפילו גיחכו, זה שאתה לא קולט, אל תהרוס לאחרים.

 2. האמן החדש   2 בנובמבר 2010 בשעה 19:28
  (#)

  תודה על ההזמנה אחי ועל הפרגון :)

  בהחלט ההיכרות איתך הייתה משהו שתרם לי המון… נדמה לי שאפילו אחד הקמפיינים המצליחים שלי היו בהשפעת הקמפיין מונדיאל שלך + שילוב של רעיון שעבד לי.

  מה שכן חשוב לי להגיד שאף פעם לא עניין אותי ממש מה אתה עושה שגורם לך להצליח… לא ממש עניין אותי באיזה נישה אתה פועל, יותר עניין אותי פשוט להיות חבר שלך ולראות איך אני יכול לעזור לך, ואולי גם שאני מקיף את עצמי אנשים מצליחים אז יש סיכוי שאני אעזור להם והם יעזרו לי.

  יותר מעניין אותי המיינדסט של אנשים מצליחים, פחות מה שהם עושים… :)

 3. (#)

  גאוני יגאל.
  שלחתי מייל
  מקווה להתקבל.

  תודה על ההזדמנות

 4. עידן שלומן   2 בנובמבר 2010 בשעה 19:34
  (#)

  LOL, נשמע מוכר מאוד.

  אני נתקלתי באנשים שפשוט לא קוראים את מה שאתה כותב וכשאתה כבר עונה להם, הם עונים לך בחוצפה כאילו שאתה חייב להם משהו. המצב שלך עוד טוב אם רוב האנשים כותבים לך לפי התבנית הנ"ל, יש כאלה שכותבים רק "תתקשר אלי דחוף.." – WTF ?! למי זה דחוף ?!, לך או לי ?!

 5. Yair Brainin   2 בנובמבר 2010 בשעה 19:39
  (#)

  נכנסתי לתחום לפני כשנתיים פלוס מינוס כמה חודשים של "מה לעזאזל קורה כאן?" ואני רוצה להיצטרף לקבוצה.

  מה עשיתי עד כה באינטרנט?
  פיתחתי מוצר בשם סייברפרינט: http://getyourcyberprint.com (אפשר להכנס, זה לא ספאם, אלא דף מכירה פשוט שמיועד לאמריקנים)
  עשיתי קצתת קופירייטינג לאנשים, עשיתי עוד מספר עבודות פרילנס, והמטרה שלי בגדול היא לההפך לגלובלי יותר בעבודתי, וכמובן להכיר אנשים רציניים בתחום, ורצוי עם הרבה חוש הומור ורצון לעשות כסף.

  אז כן, אני מעוניין שתכלול אותי בקבוצה או לפחות לשלב האודישנים lol האימייל שלי רשום באתר, וסחה על הרעיון המצויין.

  • אבי   2 בנובמבר 2010 בשעה 20:32
   (#)

   תשלח ל… אתם יותר ממוזמנים להגיש מועמדות למייל הבא: forums שטרודל pjs.co.il. בהצלחה :-)

 6. נורית קולניק   2 בנובמבר 2010 בשעה 20:01
  (#)

  י יגאל-
  אני מאוד מעוניינת להיכנס לקבוצה, אני לא מהכרישים, אך אעשה כמיטב יכולתי!
  תודה רבה מראש-
  נורית
  [email protected]

 7. שגיא   2 בנובמבר 2010 בשעה 20:08
  (#)

  היי יגאל, קוראים לי שגיא בן 24 ועברתי על כל הבלוג שלך,ושל כמה רבים וטובים אחרים בתחום. אני מאוד רוצה לקחת חלק בפורום שלך כי אני מאמין ששבועות הקרובים אני מתחיל עם תוכנית שותפים משלי, יהיה לי הרבה מה לקבל ואני מאמין גם לתרום (יש לי ידע אישי בהמון תחומים- אני פעיל בהרבה פורומים בתחומים שונים).
  מבחינת לימוד עצמי אז ככה, את כל מה שפרסמת למדתי ותרגלתי לבד (אני גם סטודנט באוניברסיטה הפתוחה ככה שאני אוטודידקט במהות שלי) ככה שאתה יכול להיות רגוע.
  ואם העתיד שלי באינטרנט? אני מאוד מאמין ומקווה…לפחות כל עוד זה תלוי בי ( :

 8. עומר   2 בנובמבר 2010 בשעה 20:32
  (#)

  היי יגאל, אני עובד עבור אפילייט נטוורק בין לאומי ואשמח להיות חלק מהקבוצה… יש לי נסיון רב דווקא מהכיוון השני שאותו אשמח לשתף.

 9. רן ארוסי   2 בנובמבר 2010 בשעה 23:09
  (#)

  אבל יש לי שאלה ממש חשובה… אתה תסביר בפורום אייפה כדאי להתחיל?

  חחחחח….

  • ליאורה   1 בינואר 2011 בשעה 20:32
   (#)

   בוודאי רן, הוא יסביר שעל מנת להתמקצע רצוי ללמוד את התחום באופן מקצועי מאנשים מגה מקצועיים ובמכללה הטובה ביותר בארץ לשיווק וכסף באינטרנט… רציני!!!
   טוב, אולי לא זה מה שהוא יסביר, אבל…

   די בצעדי הראשונים בתחום- למרות שלמדתי לא מעט וזאת בזכותך רן ארוסי, יצרת אצלי את הרצון והרעב ללמוד ולהיכנס לתחום…על כך קבל תודתי!!!

   היי יגאל,
   אשמח לקחת חלק בקבוצה ולהשכיל בה!!!

 10. מארק   2 בנובמבר 2010 בשעה 23:15
  (#)

  אהלן יגאל,

  סחטן על היוזמה – כבר שלחתי לך מייל ארוך (ואני מקווה שמשכע :-) עם בקשת הצטרפות לחגיגה.

 11. NTB   3 בנובמבר 2010 בשעה 0:03
  (#)

  סוף סוף מרגישים שמישהו מרים את הכפפה בתחום הזה, ועושה משהו חדש שלא עשו כמותו לפני כן.
  ולא יאמן זה גם ללא עלות כספית!!

  יגאל כל הכבוד, המייל שלי כבר בדרך!

 12. שרון   3 בנובמבר 2010 בשעה 2:28
  (#)

  בנימה אופטימית זו ציטוט חומר למחשבה:
  "האם החיים הפיזיים הם הזיה? האם קיימת מציאות קונקרטית כלשהי?, הניתנת להגדרה, שהמציאות שלנו היא אך צל שלה?
  המציאות שלנו היא אכן תוצאה של הזיה, אם לדעתכם התמונה המוצגת על ידי חושיכם. פיסית כמובן קיומכם
  נתפס באמצעות החושים. אתם מהפנטים כל עצב ועצב שלכם, ואת התאים שבגופכם, כדי שיגיבו כפי שאתם מצפים שיגיבו. וכל החלקים של העצמי, עד לאחרון האטומים, הולכים, בדרגות שונות, בעקבות האמונות של ההכרה המודעת שלכם. האירועים החשובים של חייכם, קשרי הגומלין בינכם לבין הזולת, וכן הפעולות השוטפות הקטנות ביותר המתחוללות בתוך גופכם- כל אלה מושפעים מן האמונות של ההכרה המודעת שלכם.
  אם אתה חולה, אתה עשוי לומר "לא רציתי להיות חולה", ואם אתה עני – "לא רציתי להיות עני" , ואם אינך נאהב- "לא רציתי להיות כה בודד". ואולם מסיבותיך שלך התחלת להאמין באפשרות של חולי ולא של בריאות, של עוני ולא של שפע, באפשרות של בדידות ולא של אהבה."

  • אבי   3 בנובמבר 2010 בשעה 12:22
   (#)

   עם הכדורים שאתה לוקח – ברור שהחיים הם הזיה, והמציאות שלנו היא חלום דמיוני במוחו של ג'וק פנטיום… :-)

 13. איתי   3 בנובמבר 2010 בשעה 2:36
  (#)

  שלום
  אני מפרסם פייג בפייסבוק, רציתי לדעת איך אני יכול לשלוח את התנועה לטאב ספציפי בפייג ולא לוול
  בנוסף אשמח לדעת מה העלות לקליק והcpm הכי נמוכים שהצלחתם להגיע עליהם
  אני הצלחתי להגיע לתשלום של בערך 5 סנט לקליק (היה יום של 4) והcpm הכי נמוך 0.08 (ctr בסביבות 0.26) אני מדבר על השוק הישראלי אבל אשמח לדעת גם בכלליות

 14. אור מרטונוביץ   3 בנובמבר 2010 בשעה 10:15
  (#)

  יגאל, אתה שובר את השוק :)
  ואני שמח לראות שאתה ממשיך לעזור לאנשים ללא תשלום, כשמסביב גורואים רבים קמים עם תוכניות קואצ'ינג שעולות משהו כמו: "$1,997 בלבד במקום $5,997 (רק היום כמובן)".

  ומעבר לזה קבוצה איכותית של אנשים שעוזרים אחד לשני ומתפתחים ביחד זה טוב.
  זה מעלה לי רעיון לקבוצה (קטנה יותר) של יזמי אינטרנט שנפגשים על בסיס קבוע, עוזרים אחד לשני ומשתפים.

 15. אסא רשף   3 בנובמבר 2010 בשעה 11:36
  (#)

  מעולה יגאל.
  מדי פעם מנסים להקים פאנלים תומכים של אנשי מקצוע, אבל כולם מתחבאים בתוך התחת של עצמם, ולא מבינים ששיתוף ידע זה כח.
  כאילו עדיין עובדים באינטרנט, אבל חיים את דרכי הכלכלה הישנה.

  בקיצור – שלחתי לך מייל.
  מקווה להיכנס.

 16. לומד להרוויח כסף באינטרנט   3 בנובמבר 2010 בשעה 12:02
  (#)

  רעיון יפה מאד
  אני חושב שזה יוכל לעזור לך ולאחרים ביתר שאת.

 17. ארז ברלינר   3 בנובמבר 2010 בשעה 14:39
  (#)

  כ-NLPIST אני לא מבין איך אתה לא יודע שאנשים לא קוראים כללים של פורומים, זה פעולה אוטומטית של להתעלם… :) קח את כשיעור לחיים סחבק…. מקווה שנתראה במפגש פורום המדובר

 18. ירון כהן   3 בנובמבר 2010 בשעה 17:45
  (#)

  יגאל שלום,

  אני רוצה לכתוב משהו אבל לא רוצה שזה יראה כתגובת נאצה אז אני מתנצל מראש.

  עלה לך השתן לראש? כן אתה הצלחת ובגדול…כן כולם מסתכלים עליכם ורוצים להצליח כמותך. אבל למה ההתנשאות הזו…"לא לשאול שאלות מטומטמות" "אז למה זה מגיע לי הבזבוז זמן הזה שלי?" " מה זה החוסר כבוד הזה?"

  נראה לי ממש לא לעניין ההתנשאות הזו, אז יש אנשים לא מוכשרים, לא מבינים, לא יודעים, עם קשיי הבנה ובכל זאת שואלים איך להתחיל? לא בא לך אל תענה אבל אני בטוח שאם אלו ששלחו לך את השאלות האלה עדיין קוראים את הבלוג שלך צריכים להיעלב!

  ולכל המצטרפים לחגיגה…כל הגוריים למינהם תתביישו לכם.

  • המיליונר בפיג'מה   3 בנובמבר 2010 בשעה 18:13
   (#)

   צודק לגמרי, אני מתנשא. הכי מתנשא בעולם.

   ועכשיו לשאלה שלי, לכמה אנשים אתה עזרת? זה לא עניין של אני הצלחתי… מזה קשור בכלל?!?!

   כתבתי 400 פוסטים בבלוג הזה, בשביל מה? בשביל שאחרי זה ישלחו לי מייל עם שאלות שעניתי עליהם כבר 100 פעם בבלוג?!

   אז אם הבנאדם שרוצה ללמוד, לא יכול להקדיש קצת מהזמן של עצמו בשביל לקרוא את הבלוג, ורוצה הכל כאן ועכשיו. שאני אענה לו על התשובה שלו, מבלי שיצטרך לבזבז על זה זמן. כי אני אהיה זה שיבזבז את הזמן…

   אז זה חוסר כבוד או לא? האם זו באמת התנשאות שלי כמו שאתה מגדיר אותה?

   האם 400 פוסטים, כשבכל פוסט יש לי מינימום 400 מילים כשלרובם יש 1000 מילים, אבל נניח שזה 400, מה שאומר שכתבתי 160,000 מילים בבלוג כשאף מילה מתוך המילים הללו לא ביקשה שקל אחד בתמורה, העיקר לעזור לקהילה…

   ושלא נדבר על 3,801 התגובות שכתבתי בבלוג….

   אתה צודק, אני מתנשא! לא סתם מתנשא, אני בן זונה מתנשא…

   • שאולי מעולה   3 בנובמבר 2010 בשעה 18:29
    (#)

    תגובה יפה ונכונה, אם בן אדם לא שם זין על הזמן שלך, למה שתעזור לו
    קצת קילקלת בשורה האחרונה
    שיהיה בהצלחה עם הפורום
    מקווה שתשאירו אותו פתוח לקריאה לאנשים מבחוץ

   • דן   5 בנובמבר 2010 בשעה 12:09
    (#)

    אהלן יגאל

    לדעתי אתה אחלה בנאדם.אני קולט את הרצון שלך לעזור וזה סבבה,בעניי זה מאוד חשוב
    הדו סיטריות הזו בחיים,אדם שמקבל ללא נתינה ,סופו להישאר ריק חומרית ומנטאלית.
    אתה ניראה מהזן המשובח המודע לצורך הנתינה בדיוק כמו הצורך הכי אנוכי לקבל.אז סחטין עליך,אגב היה לי כיף לישמוע ולהתרשם ממך באוניברסיטה השבוע ,אני שמח להיות אחד מתלמידי קורס האפיליאייט,נתראה בקורס.
    דן

   • ליאורה   1 בינואר 2011 בשעה 20:46
    (#)

    כ"כ מסכימה איתך…יש לך את כל הסיבות להתנשא…
    אחרי הכל, אתה משקיע ימבה זמן על כל הפוסטים האלה והכל בחינם – שאפו!!!
    אנשים כמוני (שדיי בתחילת דרכם) זקוקים לאנשים כמוך (בעלי ניסיון)

    חוזרת שוב על הרצון שלי להצטרף לקבוצה ומאמינה כי אלמד ואקבל עוד כמה טיפים מועילים
    ולא רק קודים.

 19. bizi   4 בנובמבר 2010 בשעה 1:37
  (#)

  דעה שונה

  חשבתי כמה פעמים אם לכתוב כאן את מה שאני חושב … ואם זה בכלל רלוונטי, בסוף כמו שאתם רואים החלטתי שכן…

  יגאל,
  אין לי ספק שהפורום הזה יהיה איכותי, ואפשר להעריך שהחממה הזאת תשפר בצורה ניכרת את אחוזי ההצלחה של המשתתפים בה. ואם להיות כנה, אני אפילו חשבתי לבלוע את הצפרדע ולרשום מכתב המצלה על אודותי… אבל אני לא מסוגל.

  אני לא מסוגל, אני פשוט לא מתחבר לדרך הזאת. נראה כמו כוכב נולד של השיווק באינטרנט, "אפיליאט נולד", כאילו אני צריך לעבור איזשהי סדרת אודישנים ואם אהיה מספיק טוב אז אעבור לשלב מול הקהל בבית… תצביעו 2!!(או בדרך שלנו- תקליקו לי!)

  אבל זאת הבעיה שלי, ניחא..

  כן הפורום האקסלוסיבי בהחלט יהיה להיט, אך האם הוא פותר את "הבעיה" ? האם הוא יתן לחברה החדשים מענה אינסטנט? התשובה הברורה היא שלא.

  מה יקרה אז עם הבלוג? כרגע יש לך 347 "חברים" מהפייסבוק ואני מעריך שעוד מאות נוספים. מה אז? 247 ועוד נוספים יקבלו את השאריות מהאריות? מה ל101 ול102 לא מגיע?
  מה יהיה הערך של הבלוג?

  אני באמת מאמין לך שאתה רוצה לעזור, אבל משהו מתפספס…

  ולסיום אני רוצה להגיד לכל מי שלא יזכה להיכנס לפורום היוקרתי- שיווק באינטרנט לא התחיל ולא נגמר בבלוג המיליונר בפי'גמה. יש ברשת עולם שלם של תוכן(באמת ברמה מטורפת) תחפשו ותווכחו בעצמכם(אם לא עשיתם את זה כבר). ההצלחה תלויה אך ורק בכם ולא באף אחד אחר!

  ועוד דבר לסיום, נפתח פורום חדש לשיווק באינטרנט(אין לי שום קשר לפורום הזה), הוא עדיין טרי אבל בכל זאת, מי שרוצה פשוט תחפשו בגוגל.

  בהצלחה לכולם!

  • NTB   5 בנובמבר 2010 בשעה 13:19
   (#)

   לדעתי אתה טועה, כי ברור שיהיה קל יותר לעבוד עם קבוצה מצומצת של אנשים, בעלי תחומי ידע שונים, ומוטיבציה גבוהה, כדי להביא לאחוז גבוהה של הצלחות ואז למנף את הפרוייקט הזה למשהו גדול יותר. אין כאן הרבה דימיון ל"כוכב נולד", כי:

   1. אין כאן זוכה יחיד שמוכתר כמנצח
   2. אין הדחות של מעומדים טובים
   3. אף אחד לא גובה ממך כסף עבור הצבעות SMS, זה ממש בחינם!
   4. לא דוחפים לך 10 דקות של פרסומות כל 20 דקות
   5. לא צריך לסבול את הבדיחות קרש של צביקה חלסטרה

   בקבוצה פתוחה ובלתי מוגבלת של אנשים, יהיה לדעתי אחוז גבוה של אנשים שמחפשים כסף מהיר ולא את ההשקעה המטורפת שנדרשת ממשווק אמיתי (ראה את דוגמת האימיילים הרבים שיגאל מקבל כל יום). ברור לכולם שכל אלו, יתבכיינו כשהם לא יצליחו לעשות "מכה" בתוך חודש, ואז הם ילכלכו את השם של כל הפרוייקט הזה, וימנעו ממנו לצמוח.

   מה שאני בטוח הוא, שיגאל ידע למצוא את ה100 אנשים שחשוב להם לתרום גם חזרה.
   כל אחד כזה שבאופיו מוכן לתרום בקבוצה יתרום גם מחוץ לקבוצה. לכן הפורום הזה הוא פתח לעוד 100 פורומים נוספים שכל אחד מהם יעזור בעתיד לעוד 100 אנשים.

 20. שרה   4 בנובמבר 2010 בשעה 17:30
  (#)

  יגאל שלום , נכנסתי וויסאל תוכנית שותפים שהמלצת עליה, אני לא הסתדרתי , יש שם הרבה הגבלות , לא לפרסם פה לא לפרסם שם , בליווי איומים לתביעות משפטיות, פרסמתי פעם אחת בפייסבוק , לא ניראה לי שיצא מזה ,, אם לא קשה לך , תמליץ לי בבקשה על אתר שאוכל למלא סקרים בתשלום, אני קצת חוששת לתת את פרטי הויזה שלי , אני צריכה אתר אמין (רומיתי פעמיים הכסף הלך ואין עבודה)
  אני לחוצה להתחיל לעבוד , אני לא עובדת מזה שלושה חודשים. המון הערכה ותודה שרה

  • חן כהן   8 בדצמבר 2010 בשעה 13:16
   (#)

   שרה..
   אל תבואי לשיווק שותפים בגישה כזו זה לא ילך…
   תמצאי עבודה נורמלית תרוויחי כסף כדי להתקיים ותוך כדי העבודה תנסי גם לשווק וללמוד על התחום.
   בהצלחה

 21. עידן   5 בנובמבר 2010 בשעה 8:55
  (#)

  יגאל, מצאתי לך אחלה דרך לסינון חלק מהמועמדים לפורום.

  כל מי שפירסם תגובה לפוסט כבקשה להצטרף לפורום כנראה שלא ממש יודע לקרוא וסתם יבזבז את הזמן :)

  מקווה שעזרתי לחסוך 2 דקות..

  • האמן החדש   5 בנובמבר 2010 בשעה 16:04
   (#)

   דווקא לא נראה לי עידן… יש אנשים כנים שכן מבקשים להיכנס לפורום, זה לא בדיוק אותו הדבר ללשלוח מייל ששואל איך מתחילים…

   בכל מקרה אני בטוח שיגאל יבחר אנשים טובים לפורום, ממתחילים יותר ולמתקדמים, יש אנשים שהפוטנציאל שלהם עצום, ומצד שני אין להם תחת לשבת ולעבוד.

   סביר להניח שהפורום יהיה סופר איכותי. וזה מצוין שיגאל מגביל את זה…

 22. APB   10 באפריל 2014 בשעה 10:44
  (#)

  היי זה בטח כבר מאוחר מדי… אבל אני מעדיפה לשאול מאשר להחמיץ את ההזדמנות.
  עדיין אפשרי להצטרף לפורום?
  לא רציתי להטריד במייל…
  תודה

התגובה שלך

 • XHTML: אפשר להשתמש בתגים הללו: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
 • חברים יקרים, אין צורך להגיב בכמה פוסטים את אותה התגובה רק על מנת שאני אראה אותה, אני קורא ועונה לכל התגובות ללא שום קשר לותק הפוסט אליו הן נכתבו. לצערי הרב זמני מוגבל, ולכן אני עונה על תגובות אחת לשבוע. יחד עם זאת, חשוב לי לציין - אני עונה על כולן!