"משווק השותפים הגדול הבא"

affchallenge משווק השותפים הגדול הבאאחרי כוכב נולד או American Idol, יורדים בגדול או The Biggest Loser, הדוגמניות או The Next Top Model, תחזיקו ממש חזק ותקשרו את עצמכם לכיסא, כי אתם הולכים ליפול ממנו… קבלו את משווק השותפים הגדול הבא! או Top Affiliate Challenge (טוב נו… זה תרגום חופשי, אבל בטח כך היו קוראים לזה בעברית).

התכנית הזו רצה כבר שבוע, אבל נרדמתי קצת בשמירה, והייתי עסוק, אז לא יצא לי לבדוק את זה. בגדול לפי מה שהבנתי היא אמורה לבחור את "משווק תוכניות השותפים הגדול הבא". נשמע כמו בדיחה? ממש לא! יש באמת דבר כזה. היום אפילו נתתי לזה צ'אנס וראיתי פרק, טוב ראיתי 5 דקות מהפרק את שזה שיעמם אותי עד מוות….

לראות או לא לראות? זאת השאלה!

אני אגיד לכם את האמת, לא נראה לי שאני הולך לראות את זה. אולי אני אעלה כמה פרקים ל-Iphone ואראה את זה בטיסה שלי, שכרגע נראת לי כמשהו שיה ארוך כמו החיים של שמעון פרס (ושיחיה עד 240!). בכל מקרה, לכם אני דווקא כן ממליץ לראות את זה, ואני גם תיכף אסביר את עצמי…

זו לא הפעם הראשונה שמנסים לעשות תכנית ריאלטי הקשורה לשיווק באינטרנט. כשהייתי בחפשש, לפני כ-10 חודשים, יצאה תכנית נחמדה בשם "מיליונר האינטרנט הבא" או The Next Internet Millionaire. אני חייב להגיד, שאיכשהו בפוקס תפסתי את התכנית הזו מהפרק הראשון, ועקבתי אחר כל הפרקים. כבר סיפרתי לכם כמה התכנית עזרה לי בעבר.

העניין הוא שתוכניות מהסוג הזה לא מספקות ידע יקר ערך כלשהו, אבל הן בהחלט מספקות ערך כלשהו. זה נותן ראייה רוחבית על התחום, וכמוכן גם לא מעט מוטיבציה. אני אחזור על זה שוב, שה-Next Internet Millionaire, גם אם לא תרם לי הרבה ידע, תרם לי המון. והביא לי המון מוטיבציה. למעשה, ההחלטה להתחיל את המסע שלי לעבר אי המטמון הוחלטה הרבה תודות לריאלטי הזה.

אז שורה תחתונה, תנו לזה צ'אנס:
topaffiliatechallenge.com
nextinternetmillionaire.com

תבלו…

6 תגובות... קרא אותן למטה או הוסף אחת

 1. 1nis   6 ביולי 2008 בשעה 13:30
  (#)

  הצצתי

  נראה חנוני בטרוף

  אבל יכול להיות מעניין

  בכל מקרה נראה כי לא אדע לעולם

   

  בכל מקרה הנה הזדמנות אם כבר אני מגיב

  לאחל לך בהצלחה ושתהנה באפיליאייט סאמיט

   

  מאמין שהפוסט על החוויות משם יהיה מעניין ביותר

  אגב אתה יודע בוודאות שגם לשנו יהיה שם?

   

   

  היתי בא גם אבל יש לי יותר מידי עבודה על הראש

  ואני לא יכול כרגע להרשות לעצמי את זה

  אבל תמיד יש פעם הבאה

  • המיליונר בפיגמה   11 ביולי 2008 בשעה 18:40
   (#)

   אהלן,

   המלצה אישית, שגם באה מהספר אבא עשיר אבא אני, לעולם אל תגיד אני לא יכול להרשות לעצמי. תגיד, אני חושב איך להרשות לעצמי להגיע לאפיליאייט סאמיט הבא בלאס וגאס.

   שלחתי לפליקס הודעה, ולצערי הוא לא יגיע בגלל סיבות משפחתיות. אני אראה אותו בוגאס :)

 2. אלעד   6 ביולי 2008 בשעה 14:18
  (#)

  נראה משעמם רצח…

  בכל מקרה, אני רוצה לנצל את ההזדמנות ולאחל לך שתהנה בחופשה שלך.

  ואל תשכח אותנו :)

 3. אייל   12 ביולי 2008 בשעה 8:33
  (#)

  צפיתי בשני פרקים של top affiliate challenge, החובבניות שבה עשויה התוכנית קצת מעצבנת, לפעמים בא לך לדפוק איזה כאפה למנחה. ויש גם פרסומות פה ושם (אבל זה לא נורא).

  בינתיים לא ממש למדתי משהו משם חוץ מזה שהגורוים בתוכנית מקושרים היטב.דווקא את שיטות העבודה והטריקים הם לא חושפים או מראים (לפחות בשני הפרקים האלה) רק רואים קבוצות של חנונים יושבים מול המחשב.

  מה שכן למדתי זה שיש עוד כמה וכמה תוכניות של שיווק משתפים (שמוזכרות בתוכנית) שאולי שווה לבדוק. העולם לא מתחיל ונגמר בקליקבנק.

   

  אני אמשיך לצפות.

התגובה שלך

 • XHTML: אפשר להשתמש בתגים הללו: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
 • חברים יקרים, אין צורך להגיב בכמה פוסטים את אותה התגובה רק על מנת שאני אראה אותה, אני קורא ועונה לכל התגובות ללא שום קשר לותק הפוסט אליו הן נכתבו. לצערי הרב זמני מוגבל, ולכן אני עונה על תגובות אחת לשבוע. יחד עם זאת, חשוב לי לציין - אני עונה על כולן!