אויי החורף!

בפוסט זה אני יחרוג מעט, ואכתוב משהו אישי. זה הרי בלוג, לא? ואולי אני איכשהו אצליח לקשר את זה. נראה מה יהיה…

איך הדברים שאני הכי שונא בחיים זה חוסר שליטה. אני לא Freak Control, אבל אני חייב לשלוט בדברים בהם אני מעורב. לדוגמא (הנה קטע קישור), כאשר אני מביא תנועה לאתר, אני יכול לבחור מה לעשות איתם, יכול לבדוק מה פעולותיהם, ויכול לנתב אותם לאן שאני רוצה. זה היופי בעסק באינטרנט, יש כמעט אין סוף שליטה. אפשר לבדוק ולנתח כמעט הכל. כל דבר כמעט ניתן לרשום כמספר.

היום התעוררתי בבוקר, ויצאתי לשאוף אוויר צח. לפחות חשבתי כך, איזה קור!!! אני ממש שונא את החורף, אין לי שליטה על כלום. אני פשוט משותק. בבית שלי צריך ללבוש משהו כמו 5 שכבות בגדים, כאילו אני יוצר לאבט"ש על גבול לבנון. אל תדאגו, אני לא צריך תרומות, יש לי מזגן ותנורים, רק שאני גר בקומה ראשונה, וכל החום עולה למעלה (לפחות זה מה שלמדתי בפיזיקה). ממש קר. ה-Benefit היחיד של החורף זה שיש שלג בחרמון – Snowboard זה ממש כיף, מומלץ לכולם.

אני מאחל לכולם יום חמים, ושהסערה תחלוף במהרה!
אדיוס.

5 תגובות... קרא אותן למטה או הוסף אחת

 1. הנהלת חשבונות   25 במאי 2008 בשעה 19:03
  (#)

  איזה מזל בקיץ שאותו חוק פיזיקלי שדיברת עליו עוזר לנו כל כך:

  על הריצפה הרבה יותר קר מאשר על התקרה ;-)

 2. המיליונר בכפכפים   22 בנובמבר 2008 בשעה 1:40
  (#)

  כן ככה זה

 3. יקיר   26 בספטמבר 2009 בשעה 7:32
  (#)

  זה נכון! היו מספר פעמים שמצאתי את סבתא שלי שוכבת על הרצפה כדי להתקרר.

 4. רונן קאראסיק   15 בנובמבר 2010 בשעה 13:43
  (#)

  למה חרמון, אם אפשר לסוע לחו"ל :)
  ואל טורן מלחמה!!!

  עוד אחד שקורא את הבלוג שלך מתחילתו עד סופו ומנסה ללמוד (ואפילו סנובורדיסט!).

  נהנה כאן מכל רגע, תודה.

  רונן.

התגובה שלך

 • XHTML: אפשר להשתמש בתגים הללו: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
 • חברים יקרים, אין צורך להגיב בכמה פוסטים את אותה התגובה רק על מנת שאני אראה אותה, אני קורא ועונה לכל התגובות ללא שום קשר לותק הפוסט אליו הן נכתבו. לצערי הרב זמני מוגבל, ולכן אני עונה על תגובות אחת לשבוע. יחד עם זאת, חשוב לי לציין - אני עונה על כולן!