"אין דבר חזק מרעיון שהגיע זמנו" – כנס מעשי לשיווק באינטרנט…

טוב, אז אני מניח שזה השלב ביחסים בינינו בו אנחנו מתקדמים שלב אחד קדימה. לא ממש רציתי שזה יגיע לכאן. פשוט אני לא רואה ברירה אחרת. בפוסט הזה, אני הולך להסביר למה החלטתי לקחת על עצמי את "החרא" הזה של להרים כנס של שיווק באינטרנט.

אני לא יודע באיזה שלב הצטרפת לבלוג. האם זה היה ב-1 לינואר, 2008 כשרק התחלתי? כשהתפרסמה הכתבה בדה מרקר? או גלובס? או בכלל מפה לאוזן… ואולי זה היה מפורום קידום אתרים בו הייתי פעיל או בכלל חבר סיפר לך על הבלוג…

אני לא יודע מה אתה יודע עליי ומה אתה חושב שאתה יודע עליי, אבל למקום הזה לא רציתי להגיע. כשפתחתי את הבלוג, כל מה שרציתי זה לתעד את המסע שלי. היה לי מחשבה כלשהי שהבלוג יכול להגיע לתקשורת כי זה "סיפור סינדרלה", אבל לא היה לי שמץ של מושג לכמה גדול הוא ייהפך.

כל מה שרציתי זה להצליח בשיווק באינטרנט הכי פשוט שיש, והצלחתי. כמו שתמיד אמרתי, ה-1,000,000 שאמרתי שאני רוצה להרוויח ב-2008, היה בשבילי הרבה יותר סמל מאשר מספר. מה שבאמת רציתי היה להיות חופשי לעשות מה שאני רוצה מתי שאני רוצה. והצלחתי להגיע לזה (היום יש כבר מטרות חדשות :) ).

אני לא הלכתי לאף קורס של שיווק באינטרנט, וזה כי אף פעם לא הסתדר לי בראש, למה שמישהו שמרוויח הרבה כסף באינטרנט (או לפחות כמו שאני רציתי להרוויח) יילמד את התחום. לא בגלל הטענה המטופשת של "למה שמישהו ייספר לך את הסודות שלו" (כי אין סודות) ולא בגלל הטענה המטופשת של "אם זה כזה קל אז למה כולם לא עושים את זה". אלא בגלל הטענה הפשוטה של למה שבנאדם שטוב לו בחיים יבזבז את המשאב היקר ביותר בעולם (זמן) עליך בשביל כמה גרושים…. [אגב, מהסיבה הזו אני לא נותן שירות, ייעוץ... אלא אם כן יש בזה אתגר גדול מאוד ומשהו שיעזור לי לבחון את הגבולות שלי].

או לסיכום Those Who Can't Do Teach.

הייתה לי גם תקופה שהתנזרתי בה מספרים או כל חומר תיאורטי שהוא. הסיפור שסיפרתי לעצמי באותה התקופה היה "אם אנשים גדולים בהיסטוריה כמו קארנגי ופורד הצליחו בלי לקרוא באינטרנט אז גם אני יכול להצליח. אני אגלה כל מה שאני צריך עם הראש בקיר עד שהקיר יישבר.". אגב, אם תמיד אמרו לך "אתה הולך עם הראש בקיר", בתחום של השיווק באינטרנט זו סגולה. בסוף כל קיר נשבר. או לפחות רובם.

חזרה לנושא! מהסיבה הזו, כתבתי את הבלוג ולא רציתי לקחת שקל על הידע שאני נותן. גם כי אני מאמין באידיאולוגיה של העברת תרבות ולא הריסת תרבות. וגם כי זה כסף קטן, במיוחד פה בארץ. הבעיה המרכזית בארץ זה התקרה, לא משנה מה תעשה, תמיד יהיה לך תקרה של דוברי עברית. אז אם כבר ללכת לתחום של לימוד, זה רק באנגלית, כי שם אין תקרה.

סדקים על הספינה

במהלך ה3.5 שנים הללו התגבשה לה סוג של קהילה מסביב לבלוג. סוג של שבט כמו שהאליל שלי סת' גודין מכנה (אם לא ראית את הוידאו הזה, אתה חייב!). חלק מהאנשים חולמים, חלק מהאנשים מבצעים. מהשבט הזה שגישבשתי, הכרתי הרבה חברים חדשים. הכרתי שותפים חדשים, שותפים לדרך ושותפים עסקיים. חלק שלחו לי מייל, חלק פגשתי בכנסים בארץ וחלק פגשתי בכנסים בחול. והיו גם כאלה שניסו להקניט אותי בשביל פופולאריות :) , ובכל זאת התחברנו.

זה הרגשה מאוד מוזרה שחברים שלך שאתה מסתכל להם בגובה העיניים מדברים על הפוסטים שלך בהערכה רבה. זה עושה לי צמרמורת לשמוע חברים (והיום כבר סוג של שותפים במיזם :) ) אומרים לי שכתבתי פוסט מסויים ששינה להם את החיים!

מהצד השני, מעבר לחברים שרכשתי והאנשים הרבים שהצליחו בזכות הבלוג. היו גם כאלה שלא הצליחו. חלק מהאנשים הללו שיתפו אותי בסיפורים שלהם במיילים. יש כאלה שבאו "לדפוק קופה ולעשות כסף קל" ונכשלו, יש כאלה שפשוט התייאשו מוקדם מידי. יש את האלה שיש להם חרדת ביצוע והם לא נקטו בפעולה ויש כאלה שממשיכים לנסות.

בסופו של דבר, אחרי שהשקעתי 3 שנים בקהילה הזו. התפתח אצלי רגש אמפטיה חזק מאוד לכולם. לא משנה מה סיבת הכשלון, אני איכשהו מרגיש בכאב של הגולשים. אני מבין למה זה קורה. אחד מעקרונות ההשפעה על פי דר' צ'אלדיני זה התחייבות/השקעה. ככל שאתה משקיע במשהו יותר מאמץ, כך הערך הרגשי של המשהו הזה גדל בעיניך. ככל שעבר הזמן והשקעתי בך יותר ויותר, כך נקשרתי אליך רגשית יותר ויותר.

Off the record: אני מת להפתר מהאמפטיה הזו. אני לא מלאך או משהו כזה. אני בנאדם בדיוק כמו כולם. אני יודע שכשמסתכלים על זה מהצד זה נראה משהו מאוד חמוד ומאוד אנושי. ומלא מחמאות מתייפיפות כאלה, בשורה התחתונה זה פוגע בי הרבה. (רואים, אני יכול להיות גם מניאק כשצריך). בכל מקרה, המצב הנתון הוא שרגשות זה לא תרגיל במתמטיקה ולא קל להפתר מהם. אז אנחנו תקועים האחד עם השני…

בכל מקרה, הרבה בגללי או בזכותי (תלוי את מי שואלים), לשבט הזה של השיווק באינטרנט נוצרו הרבה שאיפות, צרכים ואתגרים. נוצר חלל ריק שלא הצלחתי למלא.

נוצר איזשהו חלל עמוק של מחסור בידע ומידע מסונן. גם לאנשים שהם יותר מתקדמים כמוני או כמו חברים שלי. הרי אנחנו לא יודעים את הכל. כל אחד תקוע בנישה שלו (אם זה מבחינת ורטיקל או אם זה מבחינת מקור תנועה), ולא מסתכל הצידה.

אני מבחינתי הייתי שמח לקבל יותר מידע על מדיה באיינג או על פיתוח אפליקציות לאייפון לדוגמא… יש אנשים שאני בטוח שצריכים את ההפך ממה שאני צריך. יש להם עסקים בתחום האפליקציות לאייפונים וחסר להם קצת ידע על SEO ו-PPC. ויש גם אנשים שחסרה להם התמונה המלאה.

ככל שהזמן עובר, החלל העמוק הזה בתוך השבט שלנו, הולך ונפער.

ניסיתי לעשות משהו עם העסק השקוף, אבל בניגוד ל-2008 בה הייתי ממוקד כולי במטרה 1. השנה בנוסף לעסק השקוף יש לי עוד 11 מטרות או פרוייקטים, סה"כ 12. על כל ה-12 האלה אני מנסה לתמרן בו זמנית. מה שעצוב זה, שאני אפילו לא יכול להקדיש יום אחד בשבוע לכל פרוייקט. אולי עכשיו כשאני אגייס בנאדם (יתפנה לי יותר זמן, אבל אני עם הבטחות גמרתי). [ואם כבר מדברים הזה, אז סליחה מכולם, עוד לא שלחתי מיילים למי שהגיש מועמדות, הייתי עסוק בכנס...]

אם אתם רוצים טיפ, תתמקדו במשהו אחד. סביר להניח שמה שבסוף יקרה עם ה12 פרוייקטים הללו, זה שאני פשוט אוותר על חלקם למרות הכסף הרב שהושקע. המוצר שלי, שסיפרתי לכם עליו עוד בשנה שעברה, לא גמור עדיין. אני עובד עליו מחודש פברואר 2010. החברה שקניתי ביוון, לא התקדמה הרבה גם כן. אנחנו חיים במציאות בעייתית כשהכל נראה לנו מגניב… רוצים לעסוק בהכל. בכל מקרה, אחרי הכנס שהוא גם נכנס ל-12 אני מתכוון להפתר מפרוייקטים.

חזרה לחלל שנוצר אצל השבט שלנו. חזרה לשאיפות, צרכים ואתגרים. אני מרגיש שככל שהזמן עובר החלל הזה רק הולך ונפער וכל אחד יגיד לעצמו את הסיבה. יש יותר ויותר מידע חלקו טוב וחלקו פחות. השורה התחתונה היא שאנשים איבדו כיוון.

זה היה השלב שבו הרגשתי שאני חייב למלא את החלל הזה. זה היה השלב שבו החלטתי שחייבים לעשות משהו בשביל להחזיר את הספינה למסלולה. זה השלב שבו החלטתי שאני חייב לקחת חזרה את האחריות לידיים שלי על הקהילה הזו שבמקרה התגבשה סביב הבלוג שלי.

כששיתפתי את הרגשות שלי עם חבריי מהתעשייה, שאת רובם אני מכיר דרך הבלוג. כולם הרגישו את אותה ההרגשה שאני מרגיש. כולם הסכימו להרתם למען המטרה הזו של גיבוש הקהילה בחזרה. החלטנו להקים כנס מעשי לשיווק באינטרנט. עם דגש על המעשי.

הרעיון להרמת הכנס הזה לא נוצר יש מאין. קדמו לכך הרבה תחושות ותובנות על התעשייה שלנו שהתגבשו אצלינו לתחום בשנתיים-שלוש האחרונות. העיקרית שבהן היא ההבנה שהתעשייה עשתה מספר טעויות בדרך – אחת החמורה שבהן היא שהושפעה יתר על המידה ממדריכי דרך גוזמאים שגרמו לבלבול בין מציאות לדמיון ובדרך קלקלו לרבים.

אני וחבריי רוצים להחזיר עטרה לישנה. אני רוצה להחזיר את קהילת האפיליאייטס לחוד החנית של ההייטק, של העשייה – ואיני רואה דרך אחרת מאשר לעשות את זה נכון, אמיתי, נקי כפיים ופשוט. כי הדברים פשוטים ביסודם: אין סודות, אין קיצורי דרך. יש עקומת למידה, ועבודה עם השכל. וכמובן – יש גם הרבה הצלחה למי שמשקיע, מתמיד ונלחם.

למי הכנס מיועד?

הכנס מיועד לאנשים עם שאיפה יוקדת ואש יזמית בעיניים. הכנס מיועד לאנשים שיודעים שהם הולכים לקראת אחת העבודות הכי מאתגרות שהם יתקלו בהן ושאין להם ספק שהם יצליחו בסוף הדרך. הכנס מיועד לאנשים שמאמינים בעבודה קשה ולא בפיות וכפתורי קסם.

הכנס מתאים לאנשים שנוקטים בפעולה ולא לאנשים שרק בודקים את השטח. הכנס מתאים לסטארטאפיסטים שרוצים לפרוץ לחול עם המוצרים שלהם וגם לאפיליאייטס ואנשי שיווק באינטרנט (בתקווה שניתן יהיה לעשות שידוך בין הסטארטאפיסטים למשווקים).

הכנס מיועד לאנשים עם לב וחזון גדול.

מהסיבה הזו החלטנו לקרוא לכנס VisionCamp.

 • לא, "איך לעשות $100,000 בשבוע"Camp
 • לא, "כפתור הקסם"Camp
 • לא, טינקרבלCamp
 • לא, "איך להיות גבר לטייל בעולם ולהפליץ כסף"Camp

VisionCamp.

כשמו הוא, הכנס מיועד לאנשים שמאמינים בחזון.

מי יהיו המרצים בכנס?

נכון לעכשיו, סיכמתי עם 8 חברים טובים שלי שיבואו להרצות בכנס. מה שהופך אותנו ל-9 מרצים סה"כ. אם אתם לא עמוק בתוך התעשייה, לא תכירו את רוב המרצים. לאף אחד מהם אין רשימת דיוור בנושא שיווק באינטרנט. אף אחד מהם לא מוכר מוצרים בתחום השיווק באינטרנט.

כולם מגיעים מהשטח. מאחורי כל אחד ואחד מהמרצים, עומדת חברה מצליחה של שיווק באינטרנט (כל אחד והנישה שלו). כולם עוסקים בשיווק באינטרנט לחול.

אף אחד מהמרצים לא מקבל תשלום. האינטרס היחיד של כולם זה טובת השבט. לייצר משהו שהוא מעבר לכנס של שיווק באינטרנט. זה ישמע אולי קצת פלצני, או מתיפיף אבל כולם באים להרצות מאידיאולוגיה משותפת שיש לנו.

יש אפילו ישראלי שמגיע מהולנד בשביל להרצות בכנס, ואני לא משלם לו שקל.

אני יודע שלאחר שתתרשמו מהמרצים, תרצו לקבל מהם הדרכה נוספת. כפי שכבר אמרתי, לצערי הרב אין להם תוכניות הדרכה להמשך. הדרך היחידה בה תוכלו לקבל מהם הדרכה נוספת, תהיה אם תתקבלו לעבודה אצלהם בחברה שלהם. במידה והם יגייסו כשיגייסו.

כרגע אני עוד לא חושף את נבחרת המרצים, נבחרת המרצים תחשף החל מהשבוע… כל אחד יחשף בספיישל מיוחד :) דרמה… מוהאהאהאה….

איזה הרצאות יהיו בכנס ולמה אפשר לצפות?

הכנס יהווה סוג של תוכן עניינים לנושאים בשיווק באינטרנט. לרוב, כל ההרצאות יהיו קונספטים שמכילים את עצמם ובלתי תלויים בהרצאות אחרות. רוב ההרצאות לא יעבירו ידע ולא מידע. אלא עצה מעשית. ההרצאות יהיו פרקטיות ויבנו במבנה קבוע שיבוסס על פי מבנה מיוחד אשר מותאם לנו פסיכולוגית.

כל הרצאה, מעבר ל-Action Items שלה תכלול גם קישורים למקורות קריאה נוספים, על פי שיקולי הדעת של המרצה.

הנושאים יהיו מגוונים ויכללו SEO, PPC, מדיה באיינג, יצירת אפליקציות אייפון, מוניטיזציה של אפליקציות אייפון,  יצירת מוצרים, בניית תוכני שותפים וגיוס אפיליאייט למוצרים, קופירייטינג ועוד… (פשוט תסתכלו באתר הכנס)

בכל הרצאה, המרצה ישתדל להראות כמה שיותר דוגמאות מהשטח. לא דוגמאות שנראות לו טוב, אלא דוגמאות שלו שהוא מכיר את המספרים שלהם. גם אני אראה עמודי נחיתה שלי.

מעבר להרצאות ולתוכן שיועבר, יהיה לכם את הזכות לעשות נטוורקינג בנושא עם אנשים שהם בדיוק כמוכם באופי. התוכן השיווקי של הכנס לא מכוון "לציידי הקומבינות", כך שכל האנשים המציקים עם השאלות המפגרות לגבי איך עושים 100,000 שקל בשעה לא יבואו.

הנה טיפ: קופי שמקנברט ב-5% בנישה מסויימת הוא לאו דווקא אותו קופי שמקנברט ב-5% באותה הנישה בדיוק. כל מסר שיווקי מיועד לאנשים אחרים, לקהל יעד שונה.

המסרים השיווקיים של הכנס מיועדים לקהל יעד מאוד ספציפי, אתה יודע בדיוק אם אני מדבר אליך…

מה הקאץ'?

כמו בכל דבר יש קאץ'. לפני שאני אגיע לקאץ', תנו לי לציין שהכנס הולך לעלות 397 ש"ח במהלך המכירה המוקדמת. לאחר שהמכירה המוקדמת תסתיים המחיר יעלה ל-597 ש"ח (אני מצ'פר אנשים שנוקטים בפעולה).

עכשיו הגיע הזמן לספר מה הקאץ' ולהסביר איך זה יכול להיות שלבנאדם שמתימר להיות איש עסקים אינטרנטי יש בכלל זמן להרים כנס בסדר גודל כזה. מה אני מרוויח מזה?

צודקים, האידיאולוגיה שלי היא טובה ויפה. אבל איכשהו צריך לממן את הזמן שהאידיאולוגיה הזו מבזבזת. במיוחד כשאני תורם 51% מהרווחים של הכנס לעמותת מחשב לכל ילד. אז בסופו של דבר עשיתי לעצמי חישובים בראש. חשבתי לעצמי כמה זמן ייקח לי להרים כנס כזה? ומה אני צריך לעשות בשביל למזער את הזמן שאני מתעסק בכנס הזה…

בשביל שאני אוכל להרים את הכנס הטוב ביותר בזמן המינימאלי.

אז כך… הנה המסקנה שהגעתי אליה. שאני צריך למצוא מקום, שנותן לי מענה כולל ומוריד ממני הרבה מהכאבי ראש. מצאתי. בית ציוני אמריקה נותן לי מענה מצויין להרבה מהצרכים – צ'ק.

לדאוג לאוכל בכנס זה סרט. אין לי כח וזמן לזה לכן לא יהיה אוכל בכנס. בית ציוני אמריקה נמצא במרכז תל-אביב, והמחיר מספיק אטרקטיבי על מנת שכל אחד יוכל להשקיע עוד 70 ש"ח בנפרד ולאכול במסעדה שהוא אוהב – צ'ק.

שכרתי את אחד מחברי הילדות שלי, שיהיה בדיוק בחופשת סימסטר והוא יוכל להיות המנהל תפעול של הכנס. כך יירד ממני הרבה עול של התעסקות בלוגיסטיקה מעצבנת – צ'ק.

התעסקות עם כל מיני מסלקות כרטיסי אשראי יכול להיות כאב ראש גדול מאוד. אין לי כח לזה. המטרה היא להרים את הכנס הכי טוב עם הכי פחות התעסקות. לכן דרך התשלום היחידה תהיה PayPal. מי שלא יכול לשלם ב-PayPal שימצא מישהו שיכול. השורה התחתונה שלא יהיה לי התעסקות עם סליקות. – צ'ק.

המחיר, 397 ש"ח (שזה אגב כולל מע"מ), אמור להיות מספיק אטרקטיבי בשביל שאני לא אתעסק עם ערוצי שיווק. לכן אני בונה רק על הבלוג שלי כערוץ מכירה וגם את הפה לאוזן. אני לא הולך להשקיע זמן מעבר לזה… – צ'ק.

ועכשיו הגענו לקאץ' האמיתי…

לפי החישובים שלי, הגזלן זמן הכי משמעותי הולך להיות כל עניין המכירה. באמת שיש לי המון עבודה על הראש ואין לי כח להתעסק עם מכירה. השאיפה שלי זה שכל הכרטיסים יימכרו עוד ביום הראשון של המכירה המוקדמת. כלומר בתוך 24 שעות. במידה ואני לא אצליח אגב, אני אעלה את המחיר כל פעם ב-200 ש"ח עד שאנשים יקלטו שזה הזדמנות חד פעמית… - צ'ק.

איך נרשמים כבר?

אם הגעת עד לפה ואתה עוד רוצה להרשם, סימן שכנראה אתה מתאים :) המכירה המוקדמת תתחיל ביום רביעי ותיערך 24 שעות. כמו שכתבתי, אני מקווה שלא תהיה מכירה מאוחרת ולכן יש לך חלון זמן לפעול רק 24 שעות או עד גמר המלאי.

על מנת לזכות בזכות לקנות כרטיסים במכירה המוקדמת, תצטרך להרשם לרשימת תפוצה של הכנס (אל דאגה, אתם מכירים אותי, אני לא מספים). בתוך הרשימת תפוצה תקבלו פרטים נוספים על ההרשמה המוקדמת. זהו…

Let's Rock!!!

נ.ב. אני יודע שיש אנשים שחושבים שבגלל שאני מכיר אותם אישית, או בגלל שאני חבר שלהם הם יקבלו כרטיס חינם. לצערי הרב אני נאלץ להיות מניאק… אין כרטיסים חינם לכנס, למעט אנשים שעזרו לי לארגן את הכנס. המחיר מספיק אטרקטיבי בשביל שכל אחד יוכל לקנות… בבקשה לא לבקש ממני כרטיסים חינם.

נ.ב.2. יאללה כנסו כבר! VisionCamp.co.il

נ.ב.3. בבקשה אל תחליטו אימפולסיבית… תקראו את התוכן באתר הכנס על מנת שתראו עם האידיאולוגיה שלכם מתחברת לאידיאולוגיה של הכנס.

נ.ב.4. מוזמנים לשאול או להגיב את דעתכם כאן. אני אשמח לענות!

77 תגובות... קרא אותן למטה או הוסף אחת

 1. אנונימי   12 ביוני 2011 בשעה 19:21
  (#)

  יגאל – אני קורא את הבלוג שלך כבר מעל לשנה.

  זו התגובה הראשונה שלי בו, ויש לי רק 4 מילים להגיד לך

  אתה תותח, תודה רבה.

 2. שגיא   12 ביוני 2011 בשעה 19:24
  (#)

  במשפט אחד – פשוט עשיה מושלמת. כפי שתמיד אמרתי – אתה דוגמא אישית!

 3. Nico Black   12 ביוני 2011 בשעה 19:26
  (#)

  שביזות אש שאני לא אוכל להגיע מסיאטל. הכנס נשמע מדהים, בלי ההייפ, הבולשיט ואינטרסים השקופים של הגורואים שקר וחצי. דיר באלאק לא רואים אותך בסאמיט בניו יורק!

 4. אילן ג'ורוב   12 ביוני 2011 בשעה 19:27
  (#)

  יגאל כל הכבוד באמת על היוזמה…. נשמע שזה הולך להיות פצצה וגם במחיר זול בטרוף ביחס לדברים דומים בתחום, מהכרות שלי עם יגאל אני יכול להמליץ לכל מי שזה מדבר אליו להשקיע את הכסף (וזה זול) וללכת לזה בעניים עצומות ולדעת בוודאות שתקבלו תמורה גדולה פי 100 ממה שהשקעתם…

  ומי יודע, אולי אפילו תמצאו לכם חבר למסע בראש שלכם, שרק זה שלעצמו priceless (ואני אומר מניסיון).

 5. האח העשיר   12 ביוני 2011 בשעה 19:40
  (#)

  בלי לחשוב פעמים, לכל מי שמאוכזב מהכנסים האחרים שהיו בארץ- אני בטוח שכרגיל, יגאל לא יאכזב

 6. פבל ישראלסקי   12 ביוני 2011 בשעה 19:41
  (#)

  הכנס נראה מאד מעניין וייחודי במבנה שלו, אהבתי + בהצלחה! :)

  לגבי ה-12 פרויקטים במקביל, זה ממש אוברלודינג מטורף.
  אתה חייב לצמצם משמעותית אחרת בסופו של דבר לא תתקדם בכלום…אני מתמקד בימים אלו ב-3 דברים עיקריים ועדיין לא מצליח להתקדם משמעותית בכל אחד מהם (וזה אחרי שהורדתי 2 נוספים שהיו לי).

 7. יוני   12 ביוני 2011 בשעה 19:48
  (#)

  יגאל,

  באיזו תוכנה השתמשת בכדי ליצור את הסרטון המגניב הזה?

  תודה
  יוני.

 8. יוני   12 ביוני 2011 בשעה 20:02
  (#)

  אז תגיד למי שיצר אותו שהסרטון אש. מכניס רעל. חבל שלא ראיתי אותו לפני היום הסיירות שהיה לי לפני כמה שנים…

  (אולי היה הולך יותר טוב… :) )

 9. idan   12 ביוני 2011 בשעה 20:14
  (#)

  חיייייייייייייה יגאל

 10. מיכאל פינגרוט   12 ביוני 2011 בשעה 20:20
  (#)

  כולי ציפייה :)

  נשמע בהחלט כמו מקום לבוא ללמוד לצורך עשייה ולא לצורך קשקושיאדה!

  ד"א, יש מצב שיש איזושהי בעיה עם ההרשמה לרשימה של הכנס? נרשמתי כבר לפני מס' דקות ועדיין לא קיבלתי מייל אישור (זה גם לא נפל לתיבת הספאם).

  מיכאל

 11. אסף   12 ביוני 2011 בשעה 20:21
  (#)

  יגאל !!! ריספקט עצבני :)

  מחכה כבר לפתיחת מכירת הכרטיסים ..

  (היום קניתי לאחי הקטן את שתי העותקים של אבא עני אבא עשיר ואת חשוב והתעשר של נפוליאון היל … הוא יושב בבית חולים עם רגל שבורה אחרי תאונת אופנוע, הלוואי שזה יעורר בו חצי אחוז מהחזון והמוטיבציה שאתה מספק לי ולכולנו )

  כבוד של פתיח !! :)

 12. יוסי ג'אנה   12 ביוני 2011 בשעה 20:33
  (#)

  אהה חזק….. סוף סוף אירוע איכותי.
  הרגת אותי עם "לא, "איך להיות גבר לטייל בעולם ולהפליץ כסף"Camp"

  רק בגלל משפט הזה אנשים חייבים להירשם!
  באמת, כל הכבוד ובהצלחה!

 13. המועמד לפיג'מה   12 ביוני 2011 בשעה 21:12
  (#)

  יגאל כל הכבוד :)

  נרשמתי כבר לרשימת תפוצה, אך יש לי שאלה אליך אתה חושב שהכנס יכול להתאים למתחילים ללא ניסיון? או שזה יהיה מתקדם ?

  WG

  • המיליונר בפיג'מה   12 ביוני 2011 בשעה 21:18
   (#)

   יש תוכן שמתאים גם למתחילים. לדוגמא בנאדם שיודע PPC ולא יודע SEO, יוכל להינות האחד מההרצאה של השניה.

   בכל מקרה, זה מתאים למתחילים שמבטיחים ליישם אחרי זה!

 14. אור   12 ביוני 2011 בשעה 21:21
  (#)

  אני חייב לשאול משהו…
  הכנס הזה הולך להיות כמו הכנסים האחרים דהיו בארץ?
  שהמידע השאתה מקבל אמור להיות מושלם ע"י תוכנה, קורס, או משהו אחר שצריך לקנות בסוף ההרצאה?
  זה הולך להיות יומיים של מכירות?
  או שהולך להיות שם תוכן איכותי?
  לפי מה שאני מכיר אותך אני מקווה לתוכן איכותי…
  אני איתך פחות או יותר מההתחלה מיולי 2008

  • elad   12 ביוני 2011 בשעה 21:51
   (#)

   כתבת את כל מה שכתבת, ואז בסוף נתת את המשפט האחרון….. ואתה עדיין חושב שהוא כמו הגורוים האחרים?????????

   גדול!!!

   • meni   12 ביוני 2011 בשעה 22:03
    (#)

    לא מאשים אותו…כשכל כנס שאתה הולך אליו מנסים לדחוף לך קורס ב10 אלף דולר "שבלעדיו אתה לא תשרוד בשיווק באינטרנט" אז אתה מפתח חשדנות לגבי כל דבר..

    • המיליונר בפיג'מה   13 ביוני 2011 בשעה 15:00
     (#)

     חברים תודה על התמיכה,

     לא יימכרו מוצרים על הבמה. עם זאת עשוי להיווצר מצב שיש צורך במוצר משלים כגון תוכנה. הכל לפי שיקול דעת של המרצים. שיקול הדעת יהיה מקצועי ולא כלכלי.

     לדוגמא, בנושא של מחקר מילים, המלצות על כלים למחקר.
     בנושא של רשימות דיוור, המלצה על תוכנת דיוור.

     בכל אופן, הכל ייעשה בגדר המלצות ולא כחלק מהכנס. על הבמה לא תהיה מכירה.

     בהצלחה.

  • meni   12 ביוני 2011 בשעה 21:52
   (#)

   הוא אמר שלא. תראו למה הגורוים האחרים גרמו…..כמה חשדנות

 15. sharon   12 ביוני 2011 בשעה 21:35
  (#)

  Like
  Like
  Like
  אין מה להגיד מעבר לזה

  תודה
  תודה
  תודה
  סוף סוף מישהו עושה סדר בבלגן שכל המומחים השאירו אחריהם

 16. ירוק עולה   12 ביוני 2011 בשעה 22:29
  (#)

  קודם כל תענוג, אני שם (בתקווה שלא ימכרו כל הכרטיסים ברגע שתתחיל המכירה – כמו האתר של גרבר לפני הגמר גביע)
  בכל אופן השאלה שלי היא ביומיים של הכנס, מה יהיו השעות? מהבוקר עד אחה"צ?

 17. אביבית   12 ביוני 2011 בשעה 22:48
  (#)

  נדיר, אין דברים כאלו !!!
  כל הכבוד !

 18. נועה   12 ביוני 2011 בשעה 23:25
  (#)

  בעמוד מי מרצה כתוב "מה שאנחנו הולכים לעשות, זה להציג אותם אחד-אחד בליווי ראיון אישי אשר יציג אותם בפניך ואת העשייה שלהם." – לא ברור אם זה יהיה לפני הכנס בתוך האתר או במהלך הכנס עצמו?

 19. דוד   12 ביוני 2011 בשעה 23:36
  (#)

  היי יגאל,

  אני קורא מתחיל ומאוד מעוניין להעמיק ולהכנס לתחום בכל הכח.
  יש לי בעיה קטנה שאני לא יודע אנגלית, האם הכנס מתאים גם לי?
  (אם כן אני הראשון שנרשם)

  תודה רבה!!

  • המיליונר בפיג'מה   13 ביוני 2011 בשעה 14:46
   (#)

   אהלן דוד,

   קשה לי לענות לך על זה. רמת האנגלית הנדרשת היא לא גבוהה במיוחד. האנגלית שלי לא טובה. פשוט צריך לדעת לתקשר באנגלית ולהבין טקסטים באנגלית, לא צריך לדעת לכתוב.

   אם אתה חושב שאתה לא עומד בקריטריונים הללו, אז הייתי ממליץ לך לשדרג את האנגלית, זה כבר יפתח בפניך עולם שלם של מידע…

   שיהיה בהצלחה.

 20. שי   12 ביוני 2011 בשעה 23:39
  (#)

  יגאל,תודה רבה,בכנס שלך אני הולך לקחת יומיים חופש מלאים בניגוש לשאר הכנסים שאני מגיע לשעה בשביל הנטוורקינג
  אתה מלך

 21. דור   12 ביוני 2011 בשעה 23:52
  (#)

  מה קורה יגאל? אפשר כרטיס חינם?

  • יוסי ג'אנה   13 ביוני 2011 בשעה 0:46
   (#)

   קבל…..

   ///////////////////////////////////////////////////
   /// ///
   /// Vision Camp 2011 ///
   /// כרטיס כניסה חינם ///
   /// ///
   /// שורה 2 ///
   /////////////////////////////////////////////////////

  • אסף   14 ביוני 2011 בשעה 13:22
   (#)

   תקליד VISION CAMP 2011 COUPON בגוגל :)

   הנה כמה קודים שיעזרו :

   NO3BEES : זה 80% הנחה בכניסה
   GET2WRK : זה קופון למרצה אורח שיקים בשבילך בעצמו את מקור ההכנסה הראשון
   GIV-ME4-3 : זה קנה כרטיס קבל 3 בחינם + ארוחה + מסאז + הרפייה + סוכרייה על מקל

 22. אופיר   13 ביוני 2011 בשעה 0:27
  (#)

  פריסל מדהים!

  גם אחרי שאתה הולך להרוויח 75000 ש"ח על כנס (אחרי תרומה של 75K — הוצאה מוכרת)
  אנשים מנשקים לך את כפות הרגליים, אחי אני מצדיע לך.

  לתת הרבה ערך מוסף , לקחת כסף על זה ולצאת מלך, עם קהל שרק רוצה עוד, אתה חייב לשמור על רשימת תפוצה כ"כ טובה.
  ושלא תמכור את המיילים לגורואים אחרים ;-)

  • המיליונר בפיג'מה   13 ביוני 2011 בשעה 14:43
   (#)

   אחי,

   אני לוקח את זה מהצד המפרגן, רק שים לב שזה לא כמו שאתה חושב.
   מה עם ההוצאות? יש הרבה מעבר למה שאתה חושב?
   מה עם מע"מ?
   מה עם מס הכנסה?

   לא הכל ורוד, אם הייתי רוצה להרוויח הייתי עושה משהו אחר לגמרי. עם פחות התעסקות…

   שיהיה שבוע מדהים :) נתראה בכנס :)

   • אופיר   13 ביוני 2011 בשעה 23:13
    (#)

    בטח מפרגן :-)
    וברור שזה לא בדיוק ככה, וברור שהכנס יהיה שווה יותר – לא הייתי ציני בגלל.

    בקיצור החמאתי לך.

    • אסף   18 ביוני 2011 בשעה 2:43
     (#)

     מה כל כך רע בלהרוויח אתה נותן מוצר לאנשים מגיע לך לקבל בחזרה תמורה ואין אם זה שום דבר רע

     ואם הם מוכנים לשלם את המחיר זה בסדר גמור.

 23. חני   13 ביוני 2011 בשעה 11:38
  (#)

  היי יגאל, אני קוראת איתך תקופה ולומדת המון.
  באופן אישי אני משווקת רק את העסק הפרטי שלי באינטרנט. האם הכנס יתן גם לי מענה? או שהוא מיועד יותר לאפילייטס?
  תודה.
  חני

  • המיליונר בפיג'מה   13 ביוני 2011 בשעה 14:39
   (#)

   אהלן חני,

   הכנס עוסק באסטרטגיות וטקטיקות שיווק אשר מבוססות על ניסיון המרצים בעבודה בעיקר עם השוק האמריקאי.

   ככלל אצבע, שיווק הוא שיווק. כלומר העקרונות הם אותם עקרונות. יכול להיות שיהיו מספר טקטיקות שלא יתאימו לשוק הישראלי מאחר והוא קטן מידי.

   אך בסופו של דבר שיווק זה שיווק.

   תקחי מזה, את המסקנה שאתה חושבת. זה מאוד גם תלוי בנישה שלך.

   שיהיה בהצלחה.

 24. זיו   13 ביוני 2011 בשעה 12:11
  (#)

  בהצלחה
  להתראות במכירה

 25. אופיר   13 ביוני 2011 בשעה 12:14
  (#)

  אני סתם פה בשביל הפוגה קומית מכל התגובות.

  אחי אתה גאון וזה כבוד להיות חבר שלך

 26. אלכס   13 ביוני 2011 בשעה 14:24
  (#)

  יגאל, האם לדעתך הכנס מתאים לאדם שמאוד רוצה להכנס לכל הנושא של השיווק באינטרנט ותוכניות שותפים, בעל ידע שטחי מאוד בכל הקטע הטכני (בניית אתרים ותכנות),
  אבל מעולם לא התנסה ולא דרך בשטח?

  • המיליונר בפיג'מה   13 ביוני 2011 בשעה 14:34
   (#)

   תראה, הכנס דן בנושאים אסטרטגיים וטקטיים, לא בנושאים טכנולוגיים. אנחנו לא הולכים לתת תמיכה טכנית לבאי הכנס לגבי התקנת וורדפרס, הרמת דפםי נחיתה וכו… זה כבר נושא שכל אחד ייצטרך לפתור בעצמו.

   אנחנו לא כנס טכנולוגי.

   תשקיע קצת זמן, תנסה ללמוד את וורדפרס לבד. אם אתה רואה שאתה מתחבר לרעיון, ומסתדר עם הטכנולוגיה, תבוא לכנס.

   אם לא, אז חבל על הזמן והכסף שלך…

   אני פשוט לא רוצה להגיע למצב, שאני מתחיל להרצות לאנשים על טכנולוגיה.

   בהצלחה.

 27. אייל.ס   13 ביוני 2011 בשעה 17:57
  (#)

  יגאל שלחתי לך מייל אשמח אם תוכל לענות לי בבקשה

 28. שחר   13 ביוני 2011 בשעה 21:58
  (#)

  יגאל,
  אני מני שההרצאות בכנס יהיו באנגלית… תוכל להעריך כמה הרצאות יהיו בעברית וכמה באנגלית ?
  50%? אנגלית? 90%?

 29. עוד חושב   14 ביוני 2011 בשעה 0:36
  (#)

  אהלן יגאל :-)
  טוב נרשמתי ,ואני כמובן מאוד רוצה להגיע.
  עדיין לא קיבלתי מייל על הרישום.
  משפט אחד בפוסט הזה הכאיב לעיני
  "ניסיתי לעשות משהו עם העסק השקוף, אבל בניגוד ל-2008 בה הייתי ממוקד כולי במטרה 1. השנה בנוסף לעסק השקוף יש לי עוד 11 מטרות או פרוייקטים"
  האם זה מותו בטרם עת של הינוקא ,או שעדיין אתה מחוייב באמת ובתמים לעסק השקוף?
  בעיני הפרוייקט של העסק השקוף,הוא הבטחה גדולה במקרויות ,בחדשנות ובתרומה שלו לנאבקים כמוני ,בהנחה שהוא נעשה בכנות ושקיפות מלאה.יהיה חבל לראות את כל העניין מתמוסס.

  • המיליונר בפיג'מה   14 ביוני 2011 בשעה 0:48
   (#)

   לא מוותר. אני עדיין מאמין שניתן להשיג את המטרות. זה פשוט יותר קשה ממה שחשבתי לשלב את זה בשאר הלו"ז שלי…

   העסק מתקדם, רק שלא בקצב שציפיתי. הוא זוחל…. אני מקווה שכשאני אעסיק עובד, זה יקבל בוסט. אבל שוב, אני לא טוב בלעמוד בהבטחות :( לצערי הרב….

 30. ירון   14 ביוני 2011 בשעה 20:50
  (#)

  באיזה שעה תחל המכירה?

 31. יעל   14 ביוני 2011 בשעה 21:40
  (#)

  הי יגאל, מה שלומך?
  אני עוסקת בשיווק שותפים וקידום אתרים כבר מזה שנה וחצי במשרה מלאה.
  יש לי שאלה שאלתית שחשובה לי מאוד: אני בהריון בתחילת חודש 9 ואמורה ללדת ב- 16 ביולי! אבל! ממש רוצה להגיע לכנס וחושבת שאלד הרבה קודם… אם אני קונה כרטיס במכירה המוקדמת- האם אוכל להעביר את הכרטיס למישהו אחר במידה ולא אוכל להגיע בסוף? אשמח לקבל תשובה ממש בקרוב כי הבנתי שמחר מתחילה המכירה ויש לי הרגשה שהכרטיסים יעופו…. :)

  תודה רבה,
  יעל

 32. omerbsh   14 ביוני 2011 בשעה 22:19
  (#)

  חבל שאני חייל בימים האלה:-)

 33. יעל   14 ביוני 2011 בשעה 22:57
  (#)

  הי יגאל,
  תודה על המענה המהיר :)
  שאלה נוספת: הכרטיס הוא לא שמי? כלומר אם אעביר אותו למישהו אחר לא תהיה בעיה עם הזיהוי שלו בכנס? (או שפשוט אצייד אותו בתעודת זהות שלי וכך הוא יוכל להכנס לכנס??)

  תודה רבה,
  יעל

  • המיליונר בפיג'מה   15 ביוני 2011 בשעה 0:07
   (#)

   יש טופס יצירת קשר באתר VisionCamp. במידה ותרצי להחליף זהות, תשאירי פרטים בתיבה עם ה-Transaction ID מה PayPal, ותוכלי לרשום אפילו את הנשיא פרס :)

 34. מירון   14 ביוני 2011 בשעה 23:57
  (#)

  נרשמתי לרשימת דיוור ועדיין לא קיבלתי קוד אישור. להתחיל לאכול סרטים שאני מפספס את הוודסטוק של משווקי האינטרנט בישראל?

 35. פליקס   13 ביולי 2011 בשעה 14:31
  (#)

  יגאל אהלן,
  לצערי היום זאת הפעם הראשונה שאני קורא את הפוסט הזה כי חבר המליץ לי ונכנס לאתר של הכנס ואני רואה שהמחיר קפץ פי 2.

  אני כרגע במצב כלכלי לא משהו, ואני מגיע מהצפון הרחוק,
  אני יודע שאני אולי קצת חוצפן, אבל אני מבקש ממך להחזיר לפרק זמן כלשהו למחיר ההתחלתי, או לפחות למחיר הקודם כמו שתיכננת מלכתחילה.

  התאבסתי שרק עכשיו נחשפתי לכנס ואני צריך לבקש ממך את זה, הכנס הזה זה משהו שחלמתי שיהיה אותו בארץ, לכן אני מאוד מואדה לך שאירגנת אותו!

  בהצלחה עם ה-11 הנוספים :)

  תודה
  פליקס קויפמן

 36. בניית אתרים באינטרנט   2 ביוני 2012 בשעה 23:35
  (#)

  כל הכבוד על היוזמה של הקמת הכנס הזה

 37. משה רבנו   3 ביוני 2012 בשעה 16:59
  (#)

  אין איזה קוד קופון שיאפשר רכישה במחיר הקודם ?של ה 300 ש"ח ?

 38. http://maps.google.si/url?sa=t&url=httpsoncainven.com   20 באוגוסט 2022 בשעה 6:44
  (#)

  The assignment submission period was over and I was nervous, casinocommunity and I am very happy to see your post just in time and it was a great help. Thank you ! Leave your blog address below. Please visit me anytime.

התגובה שלך

 • XHTML: אפשר להשתמש בתגים הללו: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
 • חברים יקרים, אין צורך להגיב בכמה פוסטים את אותה התגובה רק על מנת שאני אראה אותה, אני קורא ועונה לכל התגובות ללא שום קשר לותק הפוסט אליו הן נכתבו. לצערי הרב זמני מוגבל, ולכן אני עונה על תגובות אחת לשבוע. יחד עם זאת, חשוב לי לציין - אני עונה על כולן!