טום וג'רי

לשבור את השוויון או באנגלית Break Even, הינו חלומו של כל בעל עסק. ללא קשר אם העסק באינטרנט או זהו עסק לא מקוון. לשבור את השוויון זוהי הנקודה הכל כך מיוחלת שכאשר מגיעים אליה, העולם נהיה ורוד. לשבור את השוויון זוהי הנקודה בעסק עולה על הבמה המרכזית ומכריז, Loser – No More! כן, הבנתם נכון, Break Even זוהי הנקודה אשר בה העסק עובר מעסק לא מפסיד לעסק רווחי. ברגע שמגיעים לנקודה הזו, המצב המנטאלי משתנה לחלוטין, כי משם, הדרך רק למעלה. הבעיה עם הנקודה הזו, שהיא נראית בהתחלה כל כך רחוקה, ואז לאט לאט אתה מתחיל להיכנס לנעליו של החתול הלא כל כך חמוד מטום וג'רי. בכל פעם שאתה מרגיש שהנה, תפסת את הנקודה, היא בורחת, משהו משתבש. אני לא יודע להסביר את זה אבל זה כאילו שכל יסודות העולם מתאחדים כנגדך ושמים אותך במבחן, אתה לאט לאט מבין שלמרות שאתה עצמאי אתה עדיין כלי משחק כלשהו. אתה עובר את נקודת השוויון, ומשהו משתבש, אתה מתחיל מ-0. פשוט קשה להסביר את זה. אבל כמו שאמרתי קודם, הכל זה מבחן, אלוהים הוא הבוחן ואתה השחקן. [נהייתי גם משורר :) ]. אסור להשבר, שיווק תוכניות שותפים זאת מערכת מוכחת אשר עובדת, בסופו של דבר הכל יסתדר. בינתיים צריך לעבוד על מקורות הכנסה נוספים, עד אז שיהיה לכולנו בצלחה וערב טוב.

4 תגובות... קרא אותן למטה או הוסף אחת

 1. הנהלת חשבונות   14 ביוני 2008 בשעה 1:10
  (#)

  קראתי דיי הרבה מהבלוג שלך (ואתה זוכר, אני קורא אחורה…. עד שאדביק אותך בהיום: 14/06/2008) ולא הבנתי מה לעזאזאל אתה מוכר ולמי (אמריקאים… אבל מי??).

  ועוד לא הבנתי איך ולמה העסק  הזה שלך מפסיד כל הזמן כסף… מה היחסים בין ההכנסות להוצאות? מה גורם להוצאות? מה צריך שיקרה כדי שההכנסות יגדלו?

  • המיליונר בפיגמה   14 ביוני 2008 בשעה 2:02
   (#)

   יש הוצאות פרסום על AdWords….
   בסוף אני עוד אחשוב שאתה מס הכנסה…

   • 1nis   23 ביוני 2008 בשעה 23:54
    (#)

    אם כבר הזכרת מס הכנסה…

    האם אתה מדווח להם או תדווח להם או שהם פשוט צריכים לקבל את זה שאתה מליונר?

    והאם יש צורך לדווח?

    האם יש חשש לעבור על החוק בכך שתרוויח כסף? יותר מידי כסף?

    • המיליונר בפיגמה   26 ביוני 2008 בשעה 11:26
     (#)

     היי,

     אני מדווח להם על כל אגורה ואגורה שאני מרוויח, ויותר מכך, אני לא מדווח להם על כל הוצאה והוצאה, כמו שהרבה אנשים עושים…

     יש לי רואה חשבון, ובהמשך הבלוג יש לך מדריך למס הכנסה, בהצלחה :)

התגובה שלך

 • XHTML: אפשר להשתמש בתגים הללו: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
 • חברים יקרים, אין צורך להגיב בכמה פוסטים את אותה התגובה רק על מנת שאני אראה אותה, אני קורא ועונה לכל התגובות ללא שום קשר לותק הפוסט אליו הן נכתבו. לצערי הרב זמני מוגבל, ולכן אני עונה על תגובות אחת לשבוע. יחד עם זאת, חשוב לי לציין - אני עונה על כולן!