היופי בלהיות משווק שותפים בישראל

אני יודע שקצת נעלמתי ביומיים האחרונים, אני הולך להשלים את פעריי המידע. אבל… אתם יודעים… תקופה קצת עמוסה… בכל מקרה, חשבתי על משהו ממש ממש מגניב.
אני משווק את תוכניות שיווק השותפים שלי לבריטניה, אוסטרליה, קנדה וארה"ב. אבל, ידוע לכולם שאמריקאים אוהבים לבזבז כסף, ולכן רוב הרוכשים יהיו מארצות הברית. בעקבות העובדה שרוב הקניות מגיעות מארצות הברית, ניתן להבין גם כי רוב הרכישות מתבצעות בלילה, או יותר נכון במהלך היום של ארצות הברית.

אני חייב להגיד לכם שזו הרגשה ממש טובה, בתור משווק שותפים שמתגורר בישראל, להתעורר בכל בבוקר ולראות את חשבון הבנק מתמלא בזמן שישנת. אני חושב זה תנופה פסיכולוגית ברמה גבוהה מאוד. לא בהרבה מקצועות ניתן להרוויח כסף בזמן שישנים, ובמקצוע הזה זה אפשרי.

זה היה המיני פוסט לבינתיים, מתנצל על אי העדכון בזמן האחרון, כמו שכבר אמרתי, תקופה עמוסה, אבל עכשיו אני חוזר לעצמי, ובקרוב מאוד אני אמשיך בפוסטים ה"שימושיים".
בהצלחה לכולם.

2 תגובות... קרא אותן למטה או הוסף אחת

  1. הנהלת חשבונות   14 ביוני 2008 בשעה 1:04
    (#)

    מגניב להרוויח כסף כשאתה ישן. זה כמו שבמשך היום אתה טורח ומכין, הולך לישון ולמחרת רואה תוצאות.

התגובה שלך

  • XHTML: אפשר להשתמש בתגים הללו: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
  • חברים יקרים, אין צורך להגיב בכמה פוסטים את אותה התגובה רק על מנת שאני אראה אותה, אני קורא ועונה לכל התגובות ללא שום קשר לותק הפוסט אליו הן נכתבו. לצערי הרב זמני מוגבל, ולכן אני עונה על תגובות אחת לשבוע. יחד עם זאת, חשוב לי לציין - אני עונה על כולן!