מכתבים למערכת: מכתב נואש לקליקבנק

כמו שכתבתי בפוסט הקודם שלי בפינה הזו, אני מבשל לכם אחלה פוסט על התכתבות עם קליקבנק, אז הנה הרגע המיוחל הזה מגיע. יש פה מידע מאוד מעניין. לפני כמה ימים, החלטתי שנמאס לי מהפרש הימים בין ההוצאה של הכסף על אדוורדס, לבין הצ'קים שאני מקבל מקליקבנק.

נכון לעכשיו, את הצ'ק על התקופה אשר מסתיימת ב-29 לפברואר 2008, אני אמור לקבל לקראת 29 למרץ. זה לא מצב אידיאלי, שכן כבר שילמתי את כל ההוצאות אשר היו בחודש פברואר. כמו שכבר כתבתי בעבר, המצב הזה מציב את חשבון הבנק שלי במצב לא נעים. אז כאמור, החלטתי לשים לזה סוף, ולפנות אל ליבם של קליקבנק במייל הבא:

Dear ClickBank,

I really enjoy to promote products from ClickBank Marketplace, and I think that I'm doing well. I can't tell if my profits can be classified at top 10, 20 or 100 cause there are thousands of ClickBank affiliates.

However, as I've seen on some forums and groups I'm doing better than most of the affiliates. As you can see I'm promoting now only few products, and comparing to that I think I do really well.

My problem is that I'm running out of budget, and if the things will keep in the way they are now I won't finish the month, and won't succeed to promote anymore products until I'll refill my budget. I took some loans cause I believe in the Clickbank Marketplace and my goal is to be the most successful CB affiliate. As you can see I'm frustrated with the fact that I am promoting only few products, and even with such small amount of products I won't make it until the end of the month.

I think that this fact will cause money loss for both of us. And here I come to my question, is it possible to somehow manage with you guys to get the paycheck for the period of 16-3-2008 in some sort of express delivery? According to my calculations, I should get the check on 12-4-2008, this will help me a lot with collectors.

Thank you very much, I appreciate your service no matter what decision you'll take.

Best Regards,
PJS

נוגע ללב!!! לאחר זמן קצר, התוצאה לא איחרה לבוא. אמנם הם לא נענו לבקשתי, אך בהחלט התשובה שלהם מעניינת מאוד.

Thank you for your inquiry. We're sorry, but payments can only be sent in accordance with our accounting policy. Specifically:

Pay periods end at 12:00:01 am Pacific time on the 1st and 16th of each month. Checks are mailed 15 days after the end of the pay period. US checks over $5,000 are sent at our expense by US Priority Mail wherever possible. US checks over $10,000 are sent overnight via FedEx wherever possible.

However, we can wire the funds to you, as opposed to mailing you a paper check, if you wish. This means for the period ended 03-16-08, your payment would still be sent on 3/31/08, but you would receive it almost immediately via wire. There is a $35 banking charge that is deducted from each wire made. To setup the wire we need the following information:

Bank name
Account name
Account address
Account number
Bank SWIFT code
IBAN (if available).

Kind regards,

ClickBank Accounting

קודם כל אני רוצה להגיד שממש הופתעתי ממהירות התגובה שלהם. זה היה ממש מהיר. בכל מקרה, הופתעתי לדעת שיש להם סיווגים לפי שלוש קטגוריות שכר. וככל שהשכר יותר גבוהה כך הוא מגיע יותר מהר. כמובן, שחששתי שהכל קשור לארצות הברית, וישראל כרגיל נדפקת, אז שלחתי את המייל הבא:

Dear CB,

Thank you for your fast response.

I have another question, and I hope that it will be the last one for today. Does all those services that you provided (US Priority mail, FedEx Overnight or Wire transfer) are provided for Israel citizens too? Please give me more info…

Thank you very much,
I appreciate your fast and honest response.

Regards,
PJS

גם במקרה הזה, התשובה לא איחרה לבוא. והיא גם לא הייתה נוראית כל כך כפי שחששתי:

Hello,

Only wires can be done for overseas clients. US Priority mail, FedEx Overnight are for US clients.

Thanks,

Laura
Accounting
[email protected]

כן, תשובה קצרה, מתומצתת ולעניין. בשלב הזה חיכיתי למחרת (כי לפי שעון ישראל היה כבר מאוחר מידי), וצלצלתי לבנק שלי. ביקשתי מהם פרטים להעברה בנקאית מארה"ב, בדיוק את הפרטים שקליקבנק ביקשו. שלחתי לקליקבנק, ועכשיו כבר סופ"ש, אשר צפוי להסתיים ביום שני.

מה שבטוח זה שיש מצב שהחודש אני אקבל 3 משכורות מקליקבנק. צ'ק אחד שכבר קיבלתי, עוד צ'ק שאני אמור לקבל בשבוע-שבוע וחצי הקרובים, וההעברה הבנקאית. בהחלט זריקת אדרנלין טובה לחשבון שלי, וגם מס הכנסה יהנו…

6 תגובות... קרא אותן למטה או הוסף אחת

 1. אנונימי   24 במרץ 2008 בשעה 1:07
  (#)

  בהחלט מידע שימושי.

  תודה על השיתוף.

   

 2. אלכוהוליסט   24 במרץ 2008 בשעה 1:08
  (#)

  התמכרתי !

   

  תודה חיוך

 3. 1nis   24 ביוני 2008 בשעה 21:44
  (#)

  לא הבנתי איפה מס הכנסה נכנסים לתמונה?

   אתה עסק זעיר או סתם עוסק זהיר וזעיר נכון?

  אם כך הכנסות לחברה שלך אינם מקוצצות על ידי מס' הכנסה אלה רק כשאתה מושך תשלום לחשבון פרטי לא?

  כם אם יש מס הכנסה על כל צק מCB אז יוצא שעם כך מחזור ההפסד גדול כי רוב הכסף הולך להשקעה חוזרת ואז שוב מס'? איך זה הולך? או אולי ההוצאה גם מוכרת ואז זה מתקזז בסוף?

התגובה שלך

 • XHTML: אפשר להשתמש בתגים הללו: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
 • חברים יקרים, אין צורך להגיב בכמה פוסטים את אותה התגובה רק על מנת שאני אראה אותה, אני קורא ועונה לכל התגובות ללא שום קשר לותק הפוסט אליו הן נכתבו. לצערי הרב זמני מוגבל, ולכן אני עונה על תגובות אחת לשבוע. יחד עם זאת, חשוב לי לציין - אני עונה על כולן!