שיווק שותפים זה לייפסטייל

לא אחת ראיתי את המשפט "Affiliate Marketing is not about the money, it's about the lifestyle", או בתרגום יש ישיר עילג זה: "שיווק תוכניות שותפים לא קשור לכסף, אלא לסגנון חיים".

כמו שאתם יודעים, לאחרונה יצא לי לבלות קצת זמן באילת, ולחוות בדרך כלשהי את הסגנון חיים של משווק השותפים, ותוך כדי להרוויח סכום לא מבוטל של כסף. רבים בטח רואים את זה כמשהו לשאוף אליו, או משהו ממש מגניב, אבל לאחר שחוויתי את זה על בשרי, אני חייב להגיד לכם שלא כל הנוצץ זהב…

כשהייתי נוסע לאילת, בזמן שהייתי חייל, הייתי נהנה מכל רגע, מנסה לשכוח את כל מה שאני חווה בצבא ולהשתחרר. האילת האחרון, היה שונה לגמרי. מצד אחד נהנתי, כי ביליתי שם עם חבריי הטובים, היה מזג אוויר טוב, ים נהדר, והמון גולדסטאר. אבל, מצד שני, לא השתחררתי בכלל מהעבודה היום יומית שלי, בכל רגע שעבר חשבתי יותר ויותר על הקמפיינים שלי, על בלוג המיליונר בפיג'מה, ועליכם הקוראים…

זה פרדוקס מטורף, אבל למעשה, בחופשה שלי באילת, הרגשתי כאילו שאני עובד יותר מאשר בדרך כלל, מתאמץ יותר, ומתעייף יותר. בחופשה הזו, גיליתי מה זה באמת לייפסטייל, ולמה משווקי שותפים, כל כך אוהבים שיווק תוכניות שותפים.

לפליקס לשנו, יש חתימה בפורומים, שהיא מאוד משקפת את מה שאני מרגיש. החתימה שלו אומרת: "תמצא עבודה שאתה אוהב, ולא תעבוד עוד יום בחיים". קשה לי לתאר במילים כמה זה נכון. אני פשוט אוהב את העבודה שלי, פשוט נהנה לשבת מול המחשב עם כוס וויסקי או כוס קפה, ולראות את מחוגי השעון טסים במהירות האור.

אז אולי אין לי עוד ילדים, ואני עוד לא יכול להעריך את העובדה איזה אושר זה להיות כל היום בבית עם הילדים, או לצאת בתדירות גבוהה לחופשות עם האישה והילדים. אבל אני יכול להעריך את ההנאה הרבה אשר אני מקבל מהעבודה שלי. ובאשר לחופשות? כמו שאמרתי, אני מרגיש יותר חופש תוך כדי העבודה.

אז מבחינתי, לפחות נכון לעכשיו, שיווק תוכניות שותפים זה לא הכסף, זה לא הלייפסטייל, זה לא הבירה והוויסקי, זה לא החופשים. שיווק שותפים זה לאהוב את מה שאתה עושה, ולעשות את מה שאתה אוהב, וכל השאר חרטא.

נ.ב. נרשמתי לאפיליאייט סאמיט איסט.
נ.ב.2. אני חווה עוד גוגל סלאפ…

2 תגובות... קרא אותן למטה או הוסף אחת

 1. yakno   6 ביוני 2008 בשעה 22:43
  (#)

  מזל טוב על ה AS :)

   

   

התגובה שלך

 • XHTML: אפשר להשתמש בתגים הללו: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
 • חברים יקרים, אין צורך להגיב בכמה פוסטים את אותה התגובה רק על מנת שאני אראה אותה, אני קורא ועונה לכל התגובות ללא שום קשר לותק הפוסט אליו הן נכתבו. לצערי הרב זמני מוגבל, ולכן אני עונה על תגובות אחת לשבוע. יחד עם זאת, חשוב לי לציין - אני עונה על כולן!