לפעמים צריך לשנות את המטרות הגדולות…

רובכם יודעים בערך איך הכל התחיל, רובכם יודעים שאני חייל משוחרר טרי (עוד פחות מחודש שנה לחופש :) ), רובכם יודעים שאת הפיקדון שלי מצה"ל, לא מימשתי בצורה שרוב החיילים המשוחררים מנצלים. רובכם יודעים שהמטרה הגדולה שלי הייתה להרוויח 1,000,000 ש"ח עד ה-31 לדצמבר 2008. רובכם ראיתם את ההתקדמות שלי עם הזמן, וגם את המשבר הגדול אליו נקלעתי. במובנים מסויימים רובכם יודעים עליי הכל, יותר מההורים שלי ויותר מהחברים הטובים שלי.

אז הייתה לי מטרה יפה, להרוויח מיליון ש"ח בתוך שנה, אבל להגיד לכם את האמת, בתוך תוכי רציתי לסיים את כל המסע בשלב יותר מוקדם, רק שחשבתי על זה מאוחר מידיי. הרצון היה לסיים את כל המסע לפני ה-31 בדצמבר, רציתי לסיים אותו לקראת סוף ספטמבר, על מנת שאני אוכל לספר לילדים, שנהייתי מיליונר שנה לאחר השחרור. הבעיה שאני מאמין במשהו, שאומר שאם יש מטרות, אז צריך לדבר עליהם בקול רם, ואני לא עשיתי את זה.

ב-24 לנובמבר, 2008, מתקיים כנס משווקי שותפים ראשון מסוגו בארץ הקודש. בכנס יהיו המון אנשים מעניינים, וגם אני מניח שאתם הקוראים לא תפספסו את ההזדמנות הזו להגיע לכנס, במיוחד לאחר שסיפרתי לכם כמה כיף היה באפיליאייט סאמיט איסט בבוסטון. אני חושב שזו באמת הזדמנות לעשות משהו גדול בארץ, ולקדם את כל התעשייה הזו. הרי קידום התעשייה הזו, יהיה טוב לכוווללללנננוווו.

לאחר מחשבות רבות והתלבטויות רבות, פניתי לאיתי פז, מארגן Affilicon Israel (לכל מי שתוהה, זה לא לינק שותפים). איתי כמובן שמח לדבר איתי, ושמח שפניתי אליו. לאחר היכרות קצרה, והתרשמות שהכנס לא הולך להיות בדיחה אלא משהו רציני מאוד (איתי אגב, הוא אחד מחלוצי השיווק שותפים בעולם, ועוסק בתחום קרוב לעשור).

הכל מתחיל בסיגריה

אם אתם זוכרים, לא אחת סיפרתי לכם איך בכלל החלטתי לצאת לכל המסע הזה אל עבר אי המטמון. ההחלטה הייתה בזמן עוד סיגריה שגרתית שיצאתי לעשן בחוץ, שלמעשה שינתה לי את החיים (מי אמר שסיגריות הורגות?!?!). לא יצא לי לחשוב הרבה על ההחלטה, אלא פשוט החלטתי שאני עושה את זה!

כמו שהמסע התחיל, כך הוא כנראה גם מסתיים – בסיגריה. זה היה עוד יום אחד, ועוד סיגריה שיגרתית אחת אשר יצאתי לעשן בחוץ, ופתאום עברה בי אותה הרגשה, של הסיגריה ההיא. הגיע לי רעיון… ב-24 לנובמבר יש את האפיליקון בשפיים, ואני חייב להיות שם. אני פשוט חייב לפגוש את כל הקוראים של הבלוג שלי. זו הזדמנות פז מבחינתי, שלא תחזור עוד הרבה זמן. ולכן, ממש בשבריר של שניה החלטתי החלטה…

זוכרים שבתחילת הפוסט כתבתי על שינוי המטרות? אז הגיע הזמן לשנות את המטרה! אני לא ארוויח מיליון עד ה-31 לדצמבר 2008, אני ארוויח אותו עד ה-24 לנובמבר 2008. כן, כן, על מנת שנוכל להתראות באפיליקון!

יותר מזה… כשסיפרתי לאיתי את הרעיון, הוא כמובן התלהב, ואפילו הציע לי לשאת נעום מרגש, או יותר נכון פרזנטציה/מצגת. כמובן שהתשובה הראשונית שלי הייתה: "אני? מה פתאום?". יהיו שם אנשים הרבה יותר מנוסים ממני, עם הרבה יותר ניסיון ממני, שכשאומרים להם "מיליון שקל" הם פשוט צוחקים. לא רציתי לבזבז זמן איכות של אנשים שבאמת מבינים את התחום טוב.

אבל אז יצא לי לאכול ארוחת צהריים חבר, אשר התחברתי איתו דרך הבלוג. הוא אמר לי שאני פשוט חייב לעשות את זה. הנימוק שלו היה די משכנע, הוא אמר שזה לא חכמה לראות אנשים עם ותק של 5-10 שנים בתחום מדברים. מה שרוב האנשים נוטים לחשוב זה שהם היו במקום הנכון ובזמן הנכון. אבל מישהו כמוני, שהתחיל לפני פחות משנה, יהיה ההוכחה שאין כזה דבר האדם הנכון במקום הנכון.

למען האמת, הטיעון של רן דיי שיכנע אותי, ואז התחלתי לחשוב בכיוון ההפוך של למה לא? ישבתי, עישנתי, וחשבתי על כל היתרונות של המצגת הזו, והגעתי למסקנה שאני פשוט עושה את זה! אני חייב לעשות את זה, בשביל עצמי ובשבילכם הקוראים! אחד היתרונות הגדולים שחשבתי עליהם זה הקטע של ה-"הצהרת מטרות ולדבר עליהם", אז כן, הבנתם נכון, אני הולך להרוויח מיליון ש"ח עד ה-24 לנובמבר 2008, ובאפיליקון אני אחשוף את עצמי! מעבר לזה, כבר יש לי שם למצגת, למצגת יקראו "מ-0 ל-1,000,000 ב-10 חודשים ו-24 ימים!".

אנשי הקונספירציות

אני כקונספירנט לא קטן, תמיד חושב על קונספירציות בערוצים מקבילים במוח שלי, ובעודי יודע שיש עוד כמה אנשים כמוני בבלוג שלי, הנה אני פותר לכם את הקונספירציות שלכם לגביי, לגבי האפיליקון, ולגבי החשיפה שלי באפיליקון:

 • אני לא מקבל משכורת מאפיליקון

 • לאפיליקון אין תכנית שותפים, כך שאני לא מרוויח כלום אם תבואו או לא

 • קונספירציה מגניבה שחשבתי עליה, זה שאני מנסה למסחר את עצמי, ובעצם לאחר הכנס למכור קורסים, איבוקים, תכניות אימון שיווק שותפים. – אז זהו, שאני לא הולך לעשות את זה, וגם אם כן, זה יהיה למספר מאוד מצומצם של אנשים, ובחינם! אני מאמין בחופש המידע.

כנראה שאני כבר לא בכושר, הצלחתי לחשוב רק על אלה…

עלויות האפיליקון

ובכן האפיליקון עולה $80 בהרשמה המוקדמת, ומאוחר יותר המחיר יגיע ל-$100 בהרשמה הרגילה. אני ממליץ לכם לשריין את ה-24-25 בנובמבר לאפיליקון, כי יהיה כיף. אני מניח שיהיו אנשים שיתלוננו על המחיר, כי הוא גבוהה מידי (תמיד יש אנשים שמתלוננים על הדברים האלה).

לדעתי המחיר הוא זול מידי, אתם מקבלים יומיים של כנס, שזה יוצא $40 ליום, שזה בערך 140 שקל ליום. תחשבו על הכיבודים שיהיו שם, תחשבו על הלוגיסטיקה, תחשבו על השכרת המקום, וכן… תחשבו על ההיערכות הבטחונית לאירוע שכזה (אנחנו עוד לא חיים בשוויץ). היום, מחיר מסיבה ממוצעת במרכז עולה 80 ש"ח, וזה בשביל 3 שעות של ערסים, פרחות, וקצת מוזיקה חזקה, ואנשים משלמים על זה. לעומת זאת כשמדובר על כנסים מקצועיים, אשר עולים קצת יותר ממסיבה, אשר הולכים לתרום לנוכחים "קצת" יותר ממסיבה, אנשים נוטים להתבכיין. ובואו לא נשכח, למארגנים מגיע שכר טרחה, נגמרו הימים בהם אפשר למצוא אנשים שיעבדו בחינם.

פרט אחרון לגבי המחיר, אל תשכחו שעל האפיליאייט סאמיט שילמתי $1000, ואני לא רואה סיבה למה אפיליקון לא יהיה לפחות באותה איכות של האפיליאייט סאמיט, אם לא יותר!

לסיכום, אני מחכה בקוצר רוח להזדמנות לפגוש את כולכם ב-אפיליקון (שוב פעם, לא לינק שותפים), ומקווה שתוכלו לפנות את הזמן ולהגיע לשם.

נתראה בקרוב :)

logo לפעמים צריך לשנות את המטרות הגדולות...

52 תגובות... קרא אותן למטה או הוסף אחת

 1. אנונימי   30 באוגוסט 2008 בשעה 13:58
  (#)

  אני מציע קצת להנמיך ציפיות.

   

  הייה יותר מרוכז בלבסס את העסק שלך מאשר להפריח כל מיני אמרות.

   

  ולמה אני ממליץ לעשות זאת. שעור קצר בכלכלה:

  בוא נראה כמה הרווחת עד כה.

  נכון לכתיבת שורות אלו ההכנסות פחות הוצאות שווה 196,637

  על זה יש לשלם מיסים. נניח כי תמשוך דבידנד (מטעמי חיסכון במס). תשלם 29% מס חברות. על הנותר 25% מס דיבידנד. נטו ישאר לך 104,709 ש"ח. מתחילת הפרויייקט – 8 חודשים. סה"כ 13,088 ש"ח בחודש. חשוב להשוות זאת לעלות האלטרנטיבית. תתפלא אבל אתה לא מרוויח יותר הרבה מעל מהנדס תוכנה מתחיל (השכר שלך לא מגלם הטבות סוציאליות). על זה תוסיף את הסיכון שאתה לוקח, את המתח ואורח החיים עם עליות וירידות. לישון מספר שעות בודדות בלבד עם הרבה קופאין זה לא בדיוק החופש שכל אחד חולם עליו.

   

  בקיצור, מה שאני מנסה לומר הוא שתלמד לקחת דברים קצת ביותר פרופורציה.

  זה טוב לחפש מוטיבציה בבלוג שכזה אבל נראה לי שקצת הרחקת עם זה יותר מידי.

  אם לא תלמד לבנות לעצמך תוכנית עסקית ברורה, כזו שתיתן לך רווחים לאורך שנים, לדעתי לא תשרוד. לא תוכל להמשיך בלהציב מטרות כספיות (מיליון שקל ב-10 חודשים לא ראלי, במיוחד שאין לך אף תוכנית שותפים יציבה אחת ! ). אתה חייב למצוא לך בסיס מוצק להמשך הדרך. כרגע לא נראה לי שאתה בכיוון. פוטנציאל שיווקי יש אבל נראה שחסר לך עומק במספר אספקטים אחרים כגון ניתוח נכון של גורמי סיכון עסקיים והתמודדות עימם.

   

  בהצלחה.

  • לאנודע   30 באוגוסט 2008 בשעה 14:59
   (#)

   בתגובה ל-1 : אנונימי, אני מבין שאתה מחפש ביטחון וטוב לך עם המשכורת
   הקבוע שלך, אתה כנירא אוהב לעבוד בשביל אנשים אחרים ולעשות להם כסף ,
   תישאר ככה.

    

   אני מאמין בפיג'מיסט , ואני יודע שהוא כן יגיע למטרה שלו!

   זה נכון שהוא עובד קשה , אבל הוא עושה את זה בשבילו, והכי חושב הוא עושה את מה שהוא אוהב. האם אתה ?

    

   אמרת שמליון שקל ב10 חודשים זה לא ריאלי , כנירא לא ריאלי בשבילך.  בשביל אנשים אחרים זה אפשרי , ריאלי והם עושים את זה. 

    

   אני מקווה שאתה נהנה לקרוא את הבלוג הזה כמו שאר הקוראים ואולי אפילו לדבר על הבלוג הזה עם חברים. האם אתה בעצמך עשית משהו ממה שקראת\למדת מפה?

    

   אני מאחל לפיג'מיסט המון הצלחה , ואני עוד אפגוש אותו בכנס

 2. קקטוס   30 באוגוסט 2008 בשעה 14:36
  (#)

  לומר את האמת שאני חושב שאתה מושך את זה יותר מידי

   

  בזמן האחרון אני מתחיל לחשוב שאולי לא תגיע למליון ביעד

  אז מה אתה עושה?- מקצר בחודש וחצי

  אני היתי מצפה ממך לחזור אולי ליעד יום העצמאות אם כבר.

  אבל מצד שני אותי יש משהו שאני לא יודע כי אתה ללא ספק מפגין יותר בטחון ממה שניתן לחשוב שיהיה לך על פי הדוחות יעדים ושאר פוסטים עם לא מעט פסימים.

   אבל שידור הביטחון בפוסטים פה נותנים הרגשה כאילו אין אפשרות להכשל ואני בטוח זה גם לך עוזר נותן מוטיבציה וכו'.

   

   

   

  לגבי האפליקון הכנס עצמו נשמע טוב מה עוד הוא בארץ ועוד ממש קרוב לבית שלי

  אבל את האמת אין לי ממש מה לחפש שם- אני לא מכיר אישית אף אחד שהולך לכנס ובנוסף כרגע אין לי כמעט בכלל ניסיון מאחר ואני קורא את הבלוג מההתחלה אך התחלתי קצת להכנס לתחום לפני מספר שבועות בלבד

   

   

   

   

  אגב דבר נוסף אך לא קשור

  מהבלוגים הראשונים שדיברו על להרוויח מליון בשנה או משהו כזה דרך האינטרנט

  אני הבנתי שהכוונה שלך לפחות אז היתה להרוויח תוך צבירת ניסיון בתחומים רבים להכנסה דרך האינטרנט

   

  וכשפנית לתוכניות שותפים שזה היה רק תחום ראשון מתוך כמה

   

  האם אני טועה או זאת אכן היתה +- כוונתך ההתחלתית שהשתנתה עם הזמן?

   

  • המיליונר בפיגמה   31 באוגוסט 2008 בשעה 21:41
   (#)

   היי,

   רציתי להתפרס לעוד תחומים, אבל נשארתי רק עם זה, הכי טוב כך :)

   בכל מקרה, כמה אנשים אתה חושב שאני הכרתי באפיליאייט סאמיט?

   אתה יכול להמשיך לתרץ לעצמך 1001 תירוצים למה לא להגיע לכנס, ואותו הדבר את בטח עושה עם למה אתה לא מצליח בשיווק שותפים.

   בהצלחה,
   ומקווה (לטובתך) שתשנה את דעתך ותגיע לכנס…

 3. ערן   30 באוגוסט 2008 בשעה 15:19
  (#)

  קקטוס ואננונימי…. וואו איזה חוסר פירגון….אתם בטוח לא תצליחו בעסק הזה בדרך הזו או שאתם כבר נכשלים. אני לא כלכך מבין אתכם. הלוואי שאני הייתי משלם הרבה כסף למס הכנסה. אתם יודעים כמה מרוויח שכיר טוב (לא מנכ"ל אלא בוגר אוניברסיטה)? עלות מעביד של בערך 20-22 אלף ש"ח בחודש….

  משהו למחשבה שלכם.

  ערם

 4. chode   30 באוגוסט 2008 בשעה 15:57
  (#)

  פיג'מיסט שיהיה לך בהצלחה…

   אני באמצע הליכים שלכניסה למספר נישות אך לטווח קצר בגלל שאני מתגייס לצבא קרבי ולא יהיה לי זמן לתחזק את הקמפיינים.

   

  ואני גם לצערי לא אוכל להגיע אל האפילקון.

   

  אני מציע לכולם להגיע לשם ולהיות בכנס הישראלי הראשון(אחרי זה תוכלו לומר ל"צעירים" שאתם הייתם בכנס הראשון ;) )

 5. אנונימי   30 באוגוסט 2008 בשעה 17:55
  (#)

  ממש לא חוסר פרגון ! להיפך, אני מנסה לעזור לעתיד בטוח יותר.

   

  לכל המגיבים לתגובתי הראשונה. להלן מספר עובדות:

  1. אני מרוויח כסף טוב מאוד באינטרנט ולא עובד יותר מידי שעות ! עוסק הרבה בספורט !!!

  2. אני בתעשיית ההיטק יותר מ- 10 שנים. בשנים האחרונות חי רק מכסף באינטרנט.

  3. לדעתי, וזו מטרת התגובה הראשונה שלי, לא חכם רק לומר "כן כן" כי אם גם "לא לא". תכונה מאוד חשובה בתחום הזה – לדעת לא תמיד ללכת עם הזרם.

   

   

  ותקראו קצת את העובדות….. מליון ש"ח בעשרה חודשים… לא זו הכוונה… שמונה מאות אלף ש"ח עד נובמבר זה בהחלט לא ראלי עם הרקורד שלו עד כה.

  גם אם תהייה לו הזדמנות שכזו, מסגרת האשראי שלו לא תאפשר זאת – הוא צריך להוציא 800,000 בחודשיים על מנת להרוויח 1,600,000 בהנחה שיש לו ROI של 100% (ואין לו שוק שכזה נכון לכרגע). אז בואו נשמור על פרופרציות.

   

  יש לי תחושה שהפיגמיסט קצת יותר מבין את צורת ההסתכלות שלי מאשר רב המגיבים עד כה שבעיקר מחפשים סיפורי גבורה. החיים קצת יותר קשים חברים – יותר עבודה פחות דיבורים.

   

  אני מאחל לך (שוב) הרבה מאוד הצלחה ומקווה שתשכיל לקחת בעצתי הראשונה.

  • המיליונר בפיגמה   31 באוגוסט 2008 בשעה 21:53
   (#)

   אני מבין מאוד את צורת ההסתכלות שלך, ואני גם יודע מאיפה היא באה, אבל זה לא אומר שאני מסכים איתה.

   אל תשכח שמגיל 14 אני עובד בתעשיית ההיי-טק, עבדו איתי המון מהנדסי תכנה, ועבדו איתי המון מנכ"לים, אני מכיר את הרוח הנושבת בהיי-טק. כולם כביכול אנשים "איכותיים", כולם מודעים לכח של האינטרנט, וכולם יודעים על חשיבות הכנסה פאסיבית. אבל… כולם גם מאוננים כל היום על כל מיני חלומות של בחורות בביקיני ומרצדסים. אני יודע, אני הייתי שם, אני עשיתי את זה.

   נכון, אתה צודק, לא חשבתי על זה בכלל… אין לי מסגרת אשראי מספיקה להוציא את כמות הכסף שאני צריך, אני מודה אין לי. אבל כך זה בעולם ההיי-טק, שוב, אני מדבר מתוך ניסיון, כל היום מחפשים רק בעיות, אני מהרגע שעזבתי את העולם הזה, אני מחפש פתרונות. והמחסור באשראי בכרטיס שלי, מבחינתי זה לא יותר מתקלה לוגיסטית קלה.

   בתגובה הקודמת, הבאת לי שיעור בכלכלה, אז בוא נלך באמת לשיעורים בכלכלה, כמה כסף מרוויחים המרצים לכלכלה? כל מה שאנחנו יודעים היום על כלכלה זה בולשיט אחד גדול, הכל מבוסס על לימוד מהעבר, אבל שום דבר לא מבוסס על הסתכלות על העתיד. מלחמה קטנה בגיאורגיה, או רעידת אדמה קטנה וכל החישובים שלך לא שווים כלום.

   בכלל, אהבתי את כל חישובי המס שלך, ממש רואה חשבון. אבל לצערי הרב, לי יש כבר רואה חשבון, ואני די מבסוט ממנו, אז את חישובי המס, תשאיר לרואה חשבון. ממש ציפיתי שבנוסף לחישובי המס תכתוב גם את הג'וני גולד שאני שותה בזמן שאני עובד, הרי זה תוך כדי עבודה, זה עוזר לעבודה, וזו הוצאה לא?

   אני מבטיח לך, שלא משנה מה אתה תגיד, או אנשים אחרים יגידו, אני מאמין ביכולות שלי לעשות את זה. זה נעשה בעבר, וזה יעשה בעתיד, וגם אני אעשה את זה…

   • אנונימי לבינתיים   31 באוגוסט 2008 בשעה 22:04
    (#)

    ג'וני גולד, אחד הטובים שלגמתיתמים

     בכייף הייתי בא לכנס אבל בתאריך הזה אני בתאילנד..מי יודע אולי בכנס בווגאס ניפגש

    או בכנס הבא שיהיה בארץ.

    חבל לי להפסיד את החשיפה שלך ואת כל המרצים הגדולים שיהיו שם כי לך אישית

    אני חייב תודה ענקית, על כל mind set שהעברת לי.

     

    אני בטוח שתצליח ועוד נפגש לאיזו כוסיתנבוך

     

    יאלה,

    בהצלחה בהמשך המסע וגם בהרצאה שלך בכנס.

 6. אנונימי   30 באוגוסט 2008 בשעה 20:24
  (#)

  ביום שישי, ה-16 בפברואר, אירעה תקלית טכנית במערכת הפרסום הבינלאומית של גוגל אדוורדס (קישורים ממומנים בתוצאות חיפוש). כתוצאה מתקלה זו, עלה באופן משמעותי המחיר המינימלי לקליק עבור מילות המפתח שעליהן משלמים המפרסמים.

  המשמעות: מפרסמים רבים במערכת של גוגל הפסידו תנועה רבה עקב "היעלמותן" של המילים הללו מהתוצאות, ובמקביל – שילמו הרבה יותר מן הנדרש על מילים אחרות. אלו שהפסידו תנועה – הפסידו הכנסות פוטנציאליות. אלו ששילמו יותר מן הנדרש – למעשה נפגעו באופן ממשי. גוגל כבר הבטיחו שיחשבו את ההפסדים ויחזירו "קרדיט" לנפגעים.

  צוות גוגל נאלץ להתנפל על פתרון הבעיה במהירות הגבוהה ביותר. בשבת בבוקר, ע"פ גוגל, נפתרה התקלה. רק ארבעה ימים לאחר האירוע, ולאחר אינספור התבטאויות חריפות בפורומים של קידום אתרים בארה"ב וברחבי העולם, פורסמה התקלה ע"י צוות גוגל באופן רשמי.

  התקלה כונתה על ידי כמה בלוגרים "הפיאסקו הגדול ביותר של אדוורדס אי-פעם", וחלק מן המפרסמים טענו כי חלק מן המילים בקמפיינים שלהם הגיעו למחיר קליק מינימלי של 10 דולרים (!). מפרסמים חרוצים שגילו את התקלה כבר ב-9 בבוקר, קיבלו אישור לתקלה מנציג המכירות הטלפוני שלהם באיזור 16:00. דוא"ל רשמי הגיע רק ב-18:30, יום שישי.

  • אנונימי   31 באוגוסט 2008 בשעה 9:43
   (#)

   יש להם בכלל תמיכה טלפונית?

    

   מה המספר?

 7. רן ארוסי   30 באוגוסט 2008 בשעה 20:43
  (#)

  אני לא יודע אם בנובמבר הפי'מיסט יגיע למיליון שלו או לא – אבל העובדה שהוא מכוון לשם ועובד במרץ תביא אותו לשם בסופו של דבר.

   

  חוץ מזה, גם אם ניקח מיליון ש"ח לפני מיסים – מה הבעייה? הרי מס הכנסה זו תוכנית השותפים המובילה של ישראל…

   

  אני מציע שכל אחד יהיה קצת יותר עסוק בלעשות ופחות בלהעיר… 

   

  בהצלחה!

   

 8. אנונימי   30 באוגוסט 2008 בשעה 21:33
  (#)

  יש לי בעיה כתוב לי הגעת לתקרת התקציב שלך ואף חרגת ממנה. פתחתי קמפיין חדש וזה שוב מופיע למרות שתקרת התקציב שלי גבוהה הרבה יותר! מה עושים?

  • המיליונר בפיגמה   31 באוגוסט 2008 בשעה 21:57
   (#)

   תבדוק עם הכרטיס אשראי שלך תקין,
   אם הוא תקין, אתה משתמש בטח ב-Prepaid Plan, ואז אתה צריך להוסיף כסף לחשבון, זה לא לוקח אוטומטית…

 9. ytyt02   30 באוגוסט 2008 בשעה 23:06
  (#)

  פיג'מיסט אני בטוח שתצליח..אם ככה המוטיבציה שלך אתה רק צריך כמה חברים שישקעו בך קצת כסף ותצליח..

  ככל שיש לך יותר כסף ככה תרוויח יותר..=]

  מקווה שאני יתחיל בקרוב גם!

 10. אילן ג'ורוב   31 באוגוסט 2008 בשעה 0:50
  (#)

  אני מאמין בך!

   

  תאמין לי אתה כל הזמן נותן לי דלק להמשיך…הכי חשוב שתתן את הכל ובאמת תדע שנתת הכל (לא משנה לכמה תגיע) ומה שעשיתה עד עכשיו מכובד +++ והדרך עוד לפניך!

   

  אל תקשיב לאנשים לא תומכים שאומרים לך להיות "ריאלי"…זו המציאות שלך ואתה מכתיב אותה!

  בהצלחה…ומקווה להגיע לכנס!

 11. אייל   31 באוגוסט 2008 בשעה 9:03
  (#)

  טוב לראות ששוב אתה חדור מוטיבציה כבתחילת הדרך!

   

  אומרים ש"ההצלחה היא לעבור כישלון אחר כישלון ולהשאר עם אותה התלהבות כבהתחלה" (לא זוכר מי אמר, זה לא שלי)

   

   אני רואה שהכנס עזר לך למלא מצברים, שיהיה בהצלחה!

   

 12. קישקשתא   31 באוגוסט 2008 בשעה 12:38
  (#)

  פיג'מה

   

  השארתי לך הודעה פרטית ב -k

   

  תגיד לי אילו פרטים אתה צריך

   

  בכבוד רב

   

  קישקשתא שומר החוק 

 13. פופה   31 באוגוסט 2008 בשעה 13:02
  (#)

  סבבה!

   

  מת מסקרנות לדעת מי אתה כבר ולהכיר אותך :)

  שיהיה בהצלחה עם היעד החדש!

  נראה אותך בכנס (ואולי לפני, אם תחליט לזרוק לי שורה בIM)

 14. אנונימי   31 באוגוסט 2008 בשעה 13:21
  (#)

  כוס אימא של כולכם טוב? היה אפשר לצפות שזה יהיה מקום שבו אנשים יעזרו אחת לשני אבל לא העלתי בעיה שיש בגוגל שבגללה אני לא יכול לעבוד יותר ואתם רק עסוקים בלהלל ולשבח להתחנף לפיגמיסט סדאם זרוק לי שורה במסנגר וכל מיני התחננויות אליו כוס אימא של כולכם

 15. איש-חשוב   31 באוגוסט 2008 בשעה 14:04
  (#)

  שלום למליונר בפיג'מה.

  יש לי הצעה מעניינת בשבילך, שקשורה לפרוייקט הזה שאתה מנהל.

  אנא צור איתי קשר (יש לך את המייל שלי חבוי).

  תודה

  א'

   

 16. קישקשתא   1 בספטמבר 2008 בשעה 22:33
  (#)

  פיג'ממממה

   

  תודה רבה

   

  אישרו אותי ב – advaliant

   

  נ.ב

   

  יש לך ד"ש מג'ף 

 17. אורי מנור   2 בספטמבר 2008 בשעה 0:40
  (#)

  מיליונר יקר!

   

  תודה רבה על כל האינפורמציה, נירשמתי לכנס ואני מקווה לפגוש אותך שם.

  אגב, אני לא מבין למה אתה טורח  להוכיח שאתה לא אפיליאייט של הכנס. אני מאמין לך

  שלא, אבל גם אם היית – אז מה? אתה מעניק כאן תמורה וערך להרבה אנשים – ואני לא רואה שום סיבה שלא תעשה גם עוד קצת כסף מ-referrals.

   

  והערה לאנונימי הראשון (החשב הכללי/ יועץ המס) – אתה מאוד ריאלי, זה נכון, אבל

  הראייה הציניקנית שלך אינה תורמת דבר. אם כוונתך הייתה באמת טובה – היית מוצא דרך

  לתת הערות בונות ולא לקצץ כנפיים, כי מה שמצטייר מדברייך, וסליחה על השפה – זה שיש לך גישה מחורבנת וקצרת רואי  לחיים ולעסקים, וחבל.

   

  אני מאוד מקווה שהמיליונר ישיג את יעדיו בזמן היעד. אם זה לא יקרה – אני בטוח במאה אחוז שזה יקרה קצת אחרי זמן היעד. בכל מקרה – זה יקרה, כי למיליונר יש גישה יזמית אמיתית לחיים – משהו שלך כנראה אין.

   

  בהצלחה פיג'מיסט – אני מקווה שתגיע למיליון דולר עד לכנס בווגאס…בהצלחה!

   

  אורי

  • המיליונר בפיגמה   6 בספטמבר 2008 בשעה 9:35
   (#)

   אהלן אורי,

   אני מציין כל הזמן שזה לא לינק אפיליאייט כי ישנם הרבה מאוד אנשים שמפריע להם שמישהו מרוויח כסף בזכותם, גם אם זה לא יוצא ישירות מהכיס שלהם…

   אבל תודה על התמיכה :)

 18. האח הגדול   2 בספטמבר 2008 בשעה 0:46
  (#)

  אני מאמין שתצליח לעמוד במטרה שלך!

    בהצלחה בהמשך הדרך..

 19. affilicon   2 בספטמבר 2008 בשעה 8:48
  (#)

  רציתי לעדכן את כולכם ששובצה מצגת/הרצאה בסדר היום של הכנס

   

  http://www.affilicon.com/agenda.html

   

  מקווה לראותכם.

   

  איתי

 20. Mike Peters   2 בספטמבר 2008 בשעה 15:34
  (#)

  I love what you're doing

   

  Passion, Perseverance  and Hard work are 95% of what it takes to be successful in this business

   

  Entreprenuers are not creatures of realistic goals.  You do not get anywhere by setting "realistic" goals or thinking inside the box.

   

  The only recommendation I can offer is – use your short term goals for focus and score, but always think long term

  • המיליונר בפיגמה   6 בספטמבר 2008 בשעה 9:38
   (#)

   Hi Mike,

   Thanks for the support. I do have long-term goals, a lot of them. Maybe too much. But first I need to reach my short-term goals in order to get the funding for my long-term goals.

   Btw, I looked for you on ASE, and didn't find you. Hope to see you on Affilicon…

   Keep in touch :)

 21. אלעד   3 בספטמבר 2008 בשעה 7:01
  (#)

  כל הכבוד פיג'מיסט, אהבתי את הגישה!

  אני מקווה שתגיע למיליון (ואף יותר) כבר בחודש הקרוב!

  לצערי אני לא אוכל להגיע לכנס אפיליקון בגלל שאני מתגייס קצת לפני (:

   

  הרבה בהצלחה לך, אתה נותן לכולם עוד תקווה :)

 22. תומר   7 בספטמבר 2008 בשעה 10:08
  (#)

  נהנה לקרוא את הבלוג שלך אומנם בתור אנונימי :)

   

  כבר נרשמתי מצפה לפגוש אותך

   

  תומר

 23. אנונימי   19 בספטמבר 2008 בשעה 11:25
  (#)

  מתי הכנס אולי אגיע גם

  דודי

 24. מירי   24 בנובמבר 2008 בשעה 14:08
  (#)

  היי,

  היום ה-24.11.08 צהרי היום הראשון של הכנס.

  יש מצב שאוכל להשתתף בכנס רק ליום אחד(ה-25.11.08)?

  ניתן להשתתף ללא כל רקע בתחום?

  אם התשובה היא כן על שתי השאלות,אשמח אם תיתן לי פרטים נוספים…

התגובה שלך





 • XHTML: אפשר להשתמש בתגים הללו: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
 • חברים יקרים, אין צורך להגיב בכמה פוסטים את אותה התגובה רק על מנת שאני אראה אותה, אני קורא ועונה לכל התגובות ללא שום קשר לותק הפוסט אליו הן נכתבו. לצערי הרב זמני מוגבל, ולכן אני עונה על תגובות אחת לשבוע. יחד עם זאת, חשוב לי לציין - אני עונה על כולן!