ארכיון פוסטים מהקטגוריה

עוף טופיק

למה אייפון זה לצמחוניים?

בשבוע שעבר היה לנו מאורע בארץ, האייפון הושק. מאחר ובערך ל-70% מהאפיליאייטס שאני מכיר יש אייפון, החלטתי לכתוב את הפוסט הזה ואולי לפתוח קצת את הראש ליתר האפיליאייטס אשר קוראים את הבלוג.

חבר יקר, הגדיר את משתמשי אפל כצמחוניים (ואין לי שום דבר נגד צמחוניים, זה סתם הצחיק אותי), מאחר ומשתמשי אפל מתפשרים על משטר שמנהיגים להם, ומבסוטים כשאין להם אפשרות בחירה.

בתור אחד שיש לו iPhone כבר כמעט שנתיים, אני רוצה לפתוח לכם …

[לחץ כאן על מנת להמשיך לקרוא...]


מאיר שטרית, מי גנב לי את הקב"א?

מאיר שטרית היקר, אני רוצה לספר לך כמה סיפורים על מאגרי מידע. אולי אני בעצם יכול להתקשר אליך, כי פשוט חיפשתי "מאיר שטרית" ומצאתי את המספר שלך בתכנה שנקראת "רשומון". לא צריך להיות גאון ב-שיווק באינטרנט, לא התאמצתי יותר מידי בשביל להשיג את התכנה, אני לא מאפיונר, פשוט נכנסתי לאימיול וחיפשתי "רשומון".

אולי שינית את המספר טלפון שלך, הרשומון באימיול קצת מיושן, אבל אל דאגה, יש לי גישה גם לרשומון של הבחירות המוניציפאליות …

[לחץ כאן על מנת להמשיך לקרוא...]


גמר חתימה טובה

יום כיפור בפתח, וזה הזמן לפוסט המסורתי ליום כיפור. אני אעשה את זה ממש בקצרה:

על חשבון נפש
אומרים שיום כיפור זה זמן לחשבון נפש, אז הנה נקודה למחשבה: מי מכם חיכה שאני אפתור לכם את הבעייה בפוסט הזה, ומי פתר את הבעייה לבד?

על סליחות
יש לי חברים, שקוראים ומגיבים בבלוג, אך אין להם מושג שזה אני. אז מתי שאתם תדעו שזה אני – סליחה!

על הצום
שיהיה צום קל לכולם,
וגמר חתימה …

[לחץ כאן על מנת להמשיך לקרוא...]


המדינה הטובה בעולם

אני רוצה לפתוח את הפוסט בהתנצלות על שעוד לא כתבתי ממש סיכום מלא וממצא של האפיליאייט סאמיט, אבל ביומיים האחרונים יש לי קצת בעיות של קישוריות לאינטרנט, וגם ממש עכשיו יש לי. שזה ממש משגע, אבל יהיה בסדר :) אני מקווה שמחר יסתדר הכל, או אפילו היום בערב (אצלכם זה עדיין יהיה מחר). אני בינתיים ממשיך לטייל בצפון אמריקה לעוד שבוע אחד, ואז אני חוזר למקום שאני הכי אוהב :)

מה שכן, יצא לי לחשוב על זה …

[לחץ כאן על מנת להמשיך לקרוא...]


60 סיבות לא לחיות פה!

היום, מוקדם יותר, כאשר עוד היה יום הזכרון, הלכתי לבית הקברות. כמו בכל מקום בארץ, גם פה נגלה לעיניי המחזה המזוויעה של הישראלי המכוער. יותר נכון הישראלים המכוערים. ילדים לא עמדו בצפירה! זה בושה וחרפה, למרות שהם ילדים! אנשים ישבו על קברים, כי כאבו להם הרגליים. דיברו בפלאפון בזמן הספדים, עישנו סיגריות, ועשו בערך כל מה שעולה על רוחם.

כן חברים, זהו הישראלי. בנוסף לאנשים, יש לנו כל הזמן דקירות במועדונים, נרקומנים ברחובות, פיצוצים ברחובות, …

[לחץ כאן על מנת להמשיך לקרוא...]


ללא כותרת

ביום השואה, הצגתי את דעתי לגבי טקסים. אמרתי, שגם המארגנים, וגם רוב האנשים אשר באים לטקסי הזכרון הללו, עושים זאת על מנת לצאת מידי חובה. היום לצערי הרב מאוד מאוד, נוכחתי לדעת כמה זה לא נכון! זה הרבה יותר גרוע ממה שחשבתי, ואני מתבייש!

היום, הלכתי לטקס העירוני לזכר הגיבורים אשר נפלו במערכות ישראל. למרות שאני שונא טקסים, הרגשתי חובה לבוא ולחלוק כבוד לבני משפחה של אנשים אשר הכרתי. כואב לי לספר מה הלך …

[לחץ כאן על מנת להמשיך לקרוא...]


יום השואה בלי טקס

חשבתי הרבה על מה לכתוב בפוסט של ערב יום השואה. חשבתי על לכתוב פוסט עם שיר שכתבתי, חשבתי על לכתוב פוסט בנאלי אשר מסביר על הזוועה, חשבתי על לשים תמונה של משפחתי אשר נספו בשואה ולכתוב יזכור, חשבתי על המון, המון דברים על מה צריך לכתוב בפוסט בערב יום השואה.

חשבתי וחשבתי, ואיכשהו הגעתי למסקנה, שהיום זהו יום השואה הראשון מזה 16 שנה, שאני לא נוכח בטקס כלשהו המציין את יום השואה. אני כבר לא …

[לחץ כאן על מנת להמשיך לקרוא...]