ההשקעה הכי טובה שיכולה להיות לכם

מקרה מצחיק קרה לי השבוע. בטח אתם יודעים שאני כרגע נמצא בניו-יורק, ולא בארץ. לאחר שנגמר האפיליאייט סאמיט פשוט נשארתי בארצות הברית לעסוקים מעניינים. השבוע, יצא לי לדבר עם שני חברים מהארץ, שהדבר האחרון שהם קשורים אליו זה אינטרנט (חוץ מכמובן את הסגולות הלאומיות כגון הורדת סרטים). חבריי, שאלו אותי "מדוע אני ממשיך ללכת לכנסים האלה בחו"ל?" הפליא אותם מאוד, שאני מוכן להשקיע למעלה מ$2,000 בכנס, וכל זאת עוד כשאני מקבל כרטיס כניסה מלא בחינם…

כמובן שזה נגע לי ללב, כי מפה לשם הבנתי שהם מעדיפים שנצא לשתות בירה בפאב השכונתי, אבל מצד שני הבנתי שיש דברים אלמנטריים שישראלים פשוט לא מבינים! לפני שאמשיך, אני אספר לכם שכנסי האפיליאייט סאמיט, הם לא הכנסים היחידים שהייתי בהם. עוד לפני שהתחלתי בתחום האפיליאייטס, הייתי בטוח שהמקצוע שלי הולך להיות מפתח אתרים בדרופל. אז את המעט כסף שהיה לי לאחר השחרור, השקעתי בלטוס לבוסטון, לכנס דרופליסטים עולמי, אשר נקרא דרופלקון. בדיעבד, את הכרטיס קניתי בסביבות חודש אוקטובר 2007, והכנס עצמו התקיים בפברואר-מרץ 2008, כשכבר הייתי אפיליאייט. ולמרות זאת, הפקתי תועלת רבה מכנס של תעשייה שסימנתי את דרכי החוצה ממנה.

מה כל כך טוב בזה?

כמה פעמים קראתם eBook או בלוג כלשהו, מצאתם 100 תשובות ל-100 שאלות שהיו לכם, אבל יחד עם זאת התפתחו בראשכם עוד חי-עשרות דילמות ושאלות? כמה פעמים קרא לכם, שמיד עם סיום קריאת קטע כלשהו, הרגשתם שאתם פשוט חייבים לשאול את כותב המאמר משהו בשיא הדחיפות? ועכשיו, לשאלת השאלות! האם הקדשתם פעם מחשבה איזה אחוז מתוך האנשים אשר עוסקים בשיווק תוכניות שותפים, כותבים בלוג? או משתפים מידע באופן קבוע?

בכנסים כמו ה-אפיליאייט סאמיט שחזרתי ממנו באקסטזה לפני כחודש זה קרה! אלפי משתתפים שכל מה שהם רוצים זה לשתף מידע. אם תרצו, אלפי בלוגים חיים ואנושיים שאפשר גם לשאול אותם שאלות, ולקבל מיד תשובה. ומקסימום אם נזכרים בשאלה בחלום, תמיד יש את היום השני לשאול שאלות.

אבל שאלות ותשובות זה החלק הקטן ביותר בכנסים מסוג זה, הנה עוד כמה דברים שאני באופן אישי מפיק מהכנסים הללו:

למצוא חברים – שלא תחשבו, אני לא אחד בלי חברים שמחפש מי-ינענע אותו. אבל חברים מהתעשייה זה דבר חשוב מאוד, מהסיבה הפשוטה "שגם לכם זה יקרה". יש אנשים אשר אומרים "חברים אמיתיים נמדדים בשעת צרה". על מה אני מדבר? לפני שלושה ימים קיבלתי וואחד סלאפ מגוגל. מי שלא מעודכן, נאלצתי להפרד מ-2 חשבונות ו-29 קמפיינים שהיו לי שם, מהסיבה האינפנטילית שגוגל החליטו כך! מי שמתעניין במספרים, אז איבדתי בערך 70% מהרווח היומי שלי, שהוא נעמד ב-4 ספרות. סכום גבוהה בהחלט!!! בכל אופן, מיד שסיפרתי את זה לחוג החברים האפיליאייטים שלי, כולם נחלצו לעזור לי בעת צרה. את החברים האפיליאייטים שלי, הכרתי רק בזכות האפיליקון והאפיליאייט סאמיט. העזרה שלהם הייתה כל כך גדולה, שהצלחתי במספר מצומצם של ימים לשחזר 80% מהרווח שאיבדתי כתוצאה מהסלאפ – במספרים זה אומר שעכשיו אני מרוויח בערך 86% ממה שהרווחתי לפני הסלאפ. אבל זה עוד לא הכל! עם הטיפים המצויינים שהם נתנו לי (שחלקם אני אשתף וחלקם הבטחתי לא לשתף), בתוך פחות משבוע (או שבוע גג), אני צפוי לחזור ולהרוויח יותר ממה שהרווחתי לפני הטרגדיה (שזה אומר עוד פעם, כל דבר קורה לטובה).

ללמוד דברים חדשים – בכנסים כאלה יש גם הרצאות. אני יודע שיכול להיות שאני לא הבנאדם המתאים להגיד את זה, אבל באפיליאייט סאמיט לא יכולתי לסבול את ההרצאות. הם היו פשוט ירודות ברמתן, ונועדו במיוחד אבל במיוחד למתחילים. לעומת זאת, הופתעתי לגלות שבאפיליקון רמת ההרצאות הייתה הרבה יותר גבוהה מההרצאות באפיליאייט סאמיט (אפילו אם מוציאים את ההרצאה שלי החוצה :) ). אני יכול להגיד שאפילו למדתי הרבה דברים בהרצאות באפיליקון, מה שלא קרה כלל-וכלל-וכלל באפיליאייט סאמיט.

למצוא נישות חדשות – בואו נודה בזה, כמה פעמים קרה לכם שיש לכם את הכסף להשקיע, אתם מרגישים שיש לכם את היכולת והמוטיבציה לקום ולעשות את זה? אבל מה, אתם פשוט תקועים בבחירת המוצר שלכם! פשוט אין לכם מושג איזה מוצר לשווק! תודו, כמה פעמים זה קרה לכם? העניין הוא שבכנסי אפיליאייטס יש 2 סוגי אנשים שכדאי לכם להידבק אליהם:
א. כאלה שמדברים הרבה ופולטים כל דבר שהם רק לא תכננו להגיד
ב. אנשים שכל כך בטוחים ביכולות השיווק שלהם, שלא מפחדים ממתחרים ופשוט עונים מה הם משווקים.
אני חייב להודות על חטא א' בעצמי, אבל מצד שני, זה לא כל כך הזיז לי ברווחים, אז יכול להיות בפעם הבאה אני אחטא בחטא ב'. אגב, אותו הדבר נכון גם לגבי טכניקות. ושכחתי לציין גם מה קורה לאפיליאייטס כשהם שיכורים במסיבות אפיליאייטס של כנסי אפיליאייטס.

חיזוק הקשר לרשתות השותפים – יש הרבה אנשים שלא מייחסים לכך הרבה חשיבות, אבל אחרי זה פותחים עיניים ומתים מקנאה כשאני מקבל טובות הנאה מרשתות מסויימות בכנסים מסויימים, גם אם אני לא מרוויח איתם הרבה כסף, אלא כי אני דואג לשמור איתם על יחסים טובים. ואני גם לא רוצה להזכיר את העובדה, שהוזמנתי לכנס פרטי של רשת שותפים מסויימת בקיץ – טיסה ומלון על חשבונם… באפיליקון הקרוב, ניתן יהיה להפתר מכל הרשתות המעצבנות של הקזינויים והפורקסים, כי מגיעות רשתות גדולות ממשפחות טובות כמו Advaliant, קליקבנק, ועוד…

מציאת שותפים – אני לא מתכוון לספקי מוצרים קרציות שמתעלקים על משווקי שותפים. אני מדבר על שותפים להתקדמות. כמו שאני ופליקס "משה" לא לשנו שותפים. כבר סיפרתי על כך רבות. השיתוף פעולה בינינו קידם את שנינו מאוד. בחיים לא הייתי מתקדם כך לבד.

יצירת קשרים עסקיים – אני די בטוח שאף אחד מכם לא רוצה לעשות אדוורדס או מודעות בפייסבוק כל החיים, וכאן מגיעה הנקודה בה אפשר ליצור הרבה קשרים עסקיים עם אנשים אשר תוכלו לשתף פעולה במיזמי אינטרנט משותפים, ובעצם ליצור נכסים וירטואליים ללא ובאמת הכנסה פאסיבית….

מוטיבציית על – אני לא מבין ואיך ולמה זה קורה, אבל לפני כנסים אני פשוט מגיע למצב של בטלה ושאננות, אחרי כנסים אני עובד כמו חמור!!! וכמובן שהעבודה משתלמת….

לעשות אמבוש על פליקס לשנו – צריך שמישהו כבר ייקח יוזמה, יביא אזיקונים, תקשרו את פליקס לשנו לאיזה עמוד ואל תשחררו אותו עד שהוא יתחייב לכתוב בבלוג שלו על בסיס יומי. ביליתי בחברתו כמה ימים באפיליאייט סאמיט, והיה תענוג גדול – למדתי הרבה!

השוחד שלי אליכם!

טוב, בואו נודה בזה, מדובר בבלוג שיווק שותפים, וגם מהיכרות עם חלק מסויים מהנפשות הפועלות, אתם בטח חושבים שאני משווק את תכנית השותפים של האפיליקון, וכל כך רוצה את ה-$20 עמלה של כל אחד מכם. אז זהו, שלא…

כשאמרתי למה כל אחד ואחד מכם שמכבד את עצמו וחושב שלהיות אפיליאייט זו הקריירה שהוא רוצה לעצמו יגיע לכנס. בטח שמתם לב, שלא כתבתי כמה מגניבה תהיה ההרצאה שלי שם (מי שפספס את האפיליקון בנובמבר, אתם בחרתם בפידבקים, ההרצאה שלי הייתה מספר אחת! – אז תודה למדרגים :) ), ותוהה לאן אני נעלם? האם אני יורד למחתרת? אז זהו, שגם כאן לא…

העניין הוא, שאני לא מתכנן, או לא תכננתי להגיע לאפיליקון, כי אני נמצא בחו"ל. אבל איתי פז, המארגן של אפיליקון ביקש יפה, והגעתי איתו להסכם: בעיקרון, יש לי תכנית להישאר בחו"ל, אבל אם למספיק אנשים יהיה חשוב שאני אגיע – אז אני אגיע. ובגלל הסיבה הזו, הלינק שאני שולח אתכם אליו נראה כמו לינק שותפים.

אני ביקשתי מאיתי פז, לא לקבל עמלה (כי גם $20 לבנאדם לא יעזרו לי בחיים – כמה אני כבר אביא?), אלא כל מה שאני רוצה לדעת, זה כמה אנשים נרשמו דרכי. במידה ואני אעמוד ביעד הזה של עצמי, אני פשוט אקח חופשה מחו"ל ואגיע לשלושה ימים בארץ הקודש למטרת שהות באפיליקון. כך שההחלטה שלכם.

מי שפספס את האפיליקון הקודם (מוזמן לקרוא את חוויית ה-אפיליקון שלי), ומעוניין לדעת כמה תרמתי, מוזמן לראות את התמונה הבאה:
mingling ההשקעה הכי טובה שיכולה להיות לכם
זה אני ולא אחר מנסה לעזור לכמה שיותר אנשים בו זמנית, על חשבון זמן איכות עם פליקס לשנו, האב הרוחני שלי, שלא פגשתי אותו מעולם עד אותו היום…

ועכשיו ברצינות

חלק מהדברים נכתבו בציניות וסרקסטיות, עכשיו 5:20 בבוקר בניו-יורק, ואני במצב כפית – מקווה שאף אחד לא נפגע. הסיבה שנשארתי בגינה כל כך מוקדם בשביל לכתוב פוסט שאני כותב כבר שעתיים וחצי היא כי הרגשתי צורך לדווח על כך שהיום זה היום האחרון (14 לפברואר) להרשמה המוקדמת לאפיליקון ביוני. הכרטיס עולה $165, והחל ממחר הוא יעלה $200 דולר. אני ממליץ מאוד ללכת, גם אם אתם רק מתחילים.

כל מה שתגידו עכשיו בשביל לא ללכת יהיה תירוץ, ולא סיבה. היה לי הזדמנות ללכת לאפיליאייט סאמיט ווסט 2008 (לפני יותר משנה), והתקמצנתי (השלמתי פערים באיסט2008 ו-ווסט2009)… הצטערתי על כך הרבה מאוד זמן. זה יחסוך לכם הרבה יותר כסף ממה שהכניסה עולה, כי תגלו פשוט טעויות שהייתם עושים אותם ואחרים כבר עשו. ובעצם מה אני חופר לכם?!?! מי שיש לו שכל לא צריך לשכנע אותו, הוא ילך בטוח.

אודה לכם מאוד אם תרשמו דרך הלינק שלי. כמו שכתבתי, אני באמת לא מקבל עמלה, אני רק רוצה לדעת כמה אנשים נרשמו דרך הבלוג.

טוב, דיי! חבל על הזמן (Call-to-Action), תרשמו עכשיו!

69 תגובות... קרא אותן למטה או הוסף אחת

 1. המבולבל   14 בפברואר 2009 בשעה 13:26
  (#)

  אני כבר נירשמתי לפני כמה ימים… אבל תחשיב שאני נירשם תחתיך!

   ד"א מכתב מכירה מעולה עשית פה לשון בחוץ

   

 2. FreedomGosu   14 בפברואר 2009 בשעה 13:42
  (#)

  אכן מכתב מכירה מרגש :) אהבתי

  חבל חבל שאני בדיוק טס לקצה השני של העולם קצת לפני, וכרטיס טיסה חזרה יעלה לי יותר מ-2000$, מה שכן אני מאוד אשמח להיות באפיליקון שבסין בסוף השנה מכיוון שאני כנראה אהיה באיזור באותו זמן..

   

  אני יודע כמה האפיליקון עוזר, וזה עזר לי למצוא חבר ממש טוב שעוזר לי במוטיבציה, ואפילו מעיר אותי לפעמים ואומר לי להתחיל לעבוד חחחח :) אני אשמח להכיר אנשים חדשים מהתעשייה ומקווה גם לעשות את זה דרך הבלוג שלי.

   

  אני יודע שפנים מול פנים זאת הדרך הכי טובה, אני ואותו חבר דיברנו לפני אפיליקון במסנג'ר וכאלה אבל רק כשהיינו כל היום ביחד באפיליקון הבנתי כמה שחשוב ממש לדבר עם הבן אדם פנים מול פנים.

   

  אני ממליץ לכולם להירשם לאפיליקון דרך הפיג'מיסט ולתת לו מוטיבציה להגיע לארץ הקודש!

  • המיליונר בפיגמה   14 בפברואר 2009 בשעה 21:49
   (#)

   תבלה בחו"ל,
   זה הכי חשוב.

   ומי יודע כמה תרוויח בזמן שתהיה בחו"ל? אולי ישתלם לך לקחת חופש מהחופש ולבא לאפיליקון.

   שיהיה בכיף

 3. אריה   14 בפברואר 2009 בשעה 16:25
  (#)

  מצאתי את הבלוג שלך רק לאחרונה אבל אני חייב להגיד לך שאתה תותח. אני מחכה לתשובה על משהו שאני אמור לא להיות בארץ אבל אם אני אהיה אני מגיע בטוח ואבוא לכאן להירשם דרכך אם כן. זה נראה כנס חבל על הזמן. חבל שלא ידעתי עליו בשנה שעברה.

  • המיליונר בפיגמה   14 בפברואר 2009 בשעה 21:50
   (#)

   אהלן,

   תודה על המחמאות, מקווה שיסתדר לך להגיע לכנס. גם אם אני אגיע, וגם אם אני לא אגיע, אני חושב שזו החלטה הכי חכמה שיכולה להיות לכל מי שרואה את עתידו בתחום, ללא שום קשר לרמתו.

   שיהיה המון בהצלחה.

 4. bennylakers   14 בפברואר 2009 בשעה 18:39
  (#)

  היי יגאל,

   

  נרשמתי אתמול, לא דרכך, אבל הכנס לא שווה בלעדייך! אז בבקשה תזמין את הטיסה לסוף מאי;)

   

  בני

  • המיליונר בפיגמה   14 בפברואר 2009 בשעה 21:51
   (#)

   אהלן בני,

   כמו שאמרתי, אם מספיק אנשים ירשמו דרכי, אני אעשה את כל המאמצים שאני יכול בשביל להגיע.

   במקרה הכי גרוע, אני אצלם הרצאת וידאו. :)

   שבוע טוב.

 5. אנונימי לבינתיים   14 בפברואר 2009 בשעה 19:19
  (#)

  אני לצערי לא אוכל להגיע לאפיליקון , כל מי שהולך – אני בטוח שתלמדו משם הרבה.

   

  אגב, למה רן ארוסי כתב presell כל כך יפה לאפיליקון, אבל בסוף ניסה להסתיר את שזה אפיליאט לינק ?

   

  http://makemoneyonline.co.il/%d7%90%d7%99%d7%9a-%d7%9c%d7%94%d7%92%d7%93%d7%99%d7%9c-%d7%90%d7%aa-%d7%94%d7%a2%d7%a1%d7%a7-%d7%95%d7%9c%d7%97%d7%a1%d7%95%d7%9a-135/

   

  הוא מתיימר להיות מבין גדול בתחום. משהו פה לא מובן לי.

 6. אנונימי   14 בפברואר 2009 בשעה 19:45
  (#)

  אגב איך אתה מעביר את הקמפיינים לחשבון חדש? בעזרת ה- EDITOR ? או group אחרי group לאט לאט? זה יכול לקחת שנים… יש איזה copy  עם שינוי ה- URL's ?

  • המיליונר בפיגמה   14 בפברואר 2009 בשעה 21:52
   (#)

   בעיקרון כן, זה Copy-Paste באדיטור.

   אבל אני העברתי אותם באופן ידני ובניתי אותם מחדש, כי היה כמה דברים שרציתי לשנות, אז ניצלתי את ההזדמנות.

   שבוע טוב.

 7. מארק   14 בפברואר 2009 בשעה 21:02
  (#)

  שלום לכולם!אני יחסית חדש בתחום אבל להגיע לכנס כמו אפיליקון זו חובה לפי דעתי לכל מי שחושב את עצמו להיות מקצוען ולהגיע להסגים.בשבילי זה גם תענוג הכי גדול כמו גם העיסוק להיות משווק באינטרנטצוחק

 8. אנונימי   14 בפברואר 2009 בשעה 21:08
  (#)

  איך בדיוק אני אוכל ליצור קשרים אם אני חדש בתחום ולא מכיר בעצם אף אחד.

  נראה לי אני אגיע לשם ואשב כמו טמבל ולא יצא לי כלום מזה, לא?

   

  • המיליונר בפיגמה   14 בפברואר 2009 בשעה 21:54
   (#)

   ממש לא!

   זה לא בית ספר שכל אחד נמדד לפי ציונים.

   אתה נמדד לפי מי שאתה, ואני בטוח שיש אנשים שיעריכו את זה.

  • אנונימי   14 בפברואר 2009 בשעה 23:24
   (#)

   תגיד לי, מה אתה בכיתה ג' שאתה מפחד להיות לבד?

 9. אמיל   15 בפברואר 2009 בשעה 11:47
  (#)

  כל החבורה מגיעים ובגדול…עם כמה הפתעות מענינות .

   

  אחלה תערוכה יש לנו כאן!!!

   

  משהו קטן גדול להוסיף.

  העובדה שלא צריך לשבור את השיניים ולתרגם סימולטנית מאנגלית לעברית, לחשוב בעברית ולתרגם חזרה מעברית לאנגלית אנגלית מוסיפה לחוויה כיף עצום!!!

   

  נפגש בaffilicon.

   

  אמיל

 10. גולד לייבל   15 בפברואר 2009 בשעה 16:54
  (#)

  היי

   

  בהחלט אירוע חובה!

  מקווה שאצליח להגיע כי אני אמור להתחתן בסביבות התאריך הזהרגוע

   

  נשתמע…

 11. zivi   15 בפברואר 2009 בשעה 17:20
  (#)

  אני באתי לאפיליקון כי חשבתי שזה לא יכול להזיק ורציתי לצאת קצת מהבדידות של המקצוע הזה .

  לא חלמתי איזה אפקט מיידי כלכלי תהיה לכנס כזה! קרו לי שני דברים משמעותיים ביותר מבחינת הכנסה בזכות הכנס הזה ועוד כמה "קטנים", שלא לדבר על החוויה של להיות בסביבה של "אנשים כמוך".

  אם אהיה בארץ בטוח אבוא לכנס השני גם (אבל אני מקווה שלא אהיה בארץ :)   ).

   

  יגאל, מקווה שאתה נהנה בחופשה ה"קצרה" שלך, טפו טפו טפו בקרוב שוב אצלי…

 12. אנונימי   15 בפברואר 2009 בשעה 22:12
  (#)

  היי לכולם,

  פעם ראשונה אני מגיב בבלוג. אני יודע שזה לא קשור, אבל אשמח אם מישהו יענה לי על שאלה אחת חשובה מאוד…

   

  האם לדעתכם, אפשר להתבסס על שיווק שותפים כעסק בעתיד?

   

  לפי הרגשתי, מסתובבים פה הרבה בני נוער ואנשים בשנות השלושים לחייהם. לדעתכם, האם ניתן לכלכל בצורה יפה משפחה שלמה (אישה ושלושה ילדים) ע"י שיווק שותפים? האם בסופו של יום, שיווק שותפים הוא מקור הכנסה נוסף מבחינתכם או המקור הראשי?

   

   

  תודה לעונים :) אני פשוט מעוניין לקבל פרופורציה על התחום…

  • אנונימי   16 בפברואר 2009 בשעה 13:28
   (#)

   זה הצ'יק שפליקס לשנו פירסם בזמנו באתר שלו

   אלא אם כן אתה דונלד טראמפ נראה לי שזה מספיק לכלכל אותך ואת הילדים שלך :-)

    

   http://www.netmonster.co.il/reports/cj102006.jpg

    

   רק שתבין על אילו סכומים מדברים המקצוענים!

   • אילן ג'ורוב   16 בפברואר 2009 בשעה 13:37
    (#)

    זה לא נכון להסתכל על זה ככה.

     

    אתה הרי לא יודע כמה הוצאות היו לו בדרך… יכול להיות שהוא הרוויח רק 20% ממה שכתוב פה.

    וזו הבעיה התחום.. הוא מאד מסנוור בהתחלה.

    • אנונימי   16 בפברואר 2009 בשעה 17:19
     (#)

     באותו פוסט הוא הסביר שזה צ'ק ברוטו והנטו היה 85K

     ברור לי שהתחום מאוד מסנוור בהתחלה, אבל רק רציתי להבהיר נקודה שאם תיקח את זה ברצינות ותהיה מקצוען בתחום אז על הכנסות כאלה מדובר, אבל אם תתייחס לזה כאל הכנסה צדדית ככה זה גם יראה.

      

     בכל אופן אני שואף להגיע לרמתו של פליקס יום אחד, גם אם יקח לי 7 שנים וגם אם אני ארוויח 20% ממה שמציין הצ'ק

      

 13. אנונימי   16 בפברואר 2009 בשעה 2:44
  (#)

  Go Deep or Going Wide First?

   

  מה אתה אומר יגאל ?

  • אנונימי   16 בפברואר 2009 בשעה 2:55
   (#)

   הלינק נכנס בטעות

   • המיליונר בפיגמה   20 בפברואר 2009 בשעה 18:19
    (#)

    גם אני קראתי את הפוסט הזה של עמית בהתלהבות,
    גם אני הייתי כולי בהיסטריה.

    אבל לאחר הרבה נסיונות כואבים, הגעתי למסקנה שזה:
    א. תלוי בנישה (המשמעות הכי גבוהה)
    ב. תלוי בהיסטוריה של החשבון שלך
    ג. תלוי במחירים בנישה.

    ובגדול, אני דוגל בשיטה הזו, אבל רק בשלב ב'. זה נראה לי מטומטם, להתחיל קמפיין עם כל כך הרבה מילים. אני לא חושב שזה חכם במיוחד.

    אבל זו רק דעתי!!!

 14. נריה   16 בפברואר 2009 בשעה 9:45
  (#)

  אהלן מליונר

  רציתי לדעת אם ערכת כמה מהפוסטים הראשונים או הפוסטים ה"מטעים" כדיבריך מכיוון שאני רוצה להתחיל לעבור מההתחלה ולנסות כמה מהדרכים שלך לעשות כמה שקלים…

   

  והאם תוכל לפרסם גם פוסטים של קווים מנחים למתחילים אשר רוצים ללמוד גם אתר ה"עסק"

  בנוסף כמה זמן אתה בעסק כבר מתוך השנה?וכמה רווח נקי עשית עד היום?

  ובכלל בן כמה אתה?ספר קצת על עצמך

  האם יש אימייל שאפשר ליצור איתך קשר בפרטיות ולא על גבי הבלוג?

  תודה

 15. תומר   16 בפברואר 2009 בשעה 15:53
  (#)

   היי יגאל'

    

  כמו תמיד כיף לקרוא את הפוסטים שלך.

   

   חסר לך שלא תהיה באפיליקון בוכה

   

   דרך אגב ראיתי שהם בנו אתר לאפיליקון בעברית, נראה לי שיהיה נוח לכל המשתתפים הישראלים לעיין שם http://www.affilicon.info.

   

   

  סלאמת 

  • אנונימי   16 בפברואר 2009 בשעה 19:48
   (#)

   אם היו מקודדים את התרגום יותר טוב אולי היינו קוראים

   אני נשאר באנגלית :)

 16. אנונימית   17 בפברואר 2009 בשעה 12:55
  (#)

  יש לי שאלה ברשותך, שלא ממש קשורה לפוסט הזה ואולי די מובנת לשאר הקוראים אבל בכל זאת:

  ציינת באחד הפוסטים האחרונים שאתה שוקל לפתוח חשבון חדש תחת IP אחר. איך עושים את זה, למה צריך את זה ומה המשמעות של זה?

  אני לא ממש מבינה בתחום המחשבים ואני מאוד אעריך תשובה מפורטת…

   

  המון תודה

  ותמשיך לעדכן מעבר לים

  • המיליונר בפיגמה   20 בפברואר 2009 בשעה 18:22
   (#)

   אני התכוונתי שאני הולך לפתוח חשבון חדש, ולאחסן את עמודי הנחיתה שלי על IP אחר. IP במחשבים זו כתובת שמכווינה אנשים אל מחשב או אל רשת מחשבים מסויימת. הסיבה לכך, היא מאחר וגוגל העיפו לי מס' קמפיינים ואני רוצה בכל זאת להריץ אותם, אני לא רוצה לעשות להם את החיים קלים על ידי זיהוי אותם הקמפיינים בכך שאני מכווין אותם לאותה הכתובת.

   זה נשמע מסובך, אבל באופן מעשי זה בסה"כ להחליף חברת אחסון אתרים.

   בהצלחה.

   • אנונימית   22 בפברואר 2009 בשעה 18:00
    (#)

    תודה על התשובה הבהחלט מפורטת :) .

    אחסון על IP אחר – מובן לי. אני חשבתי שאתה פותח חשבון חדש מ- IP אחר ולא הבנתי איך עושים את זה ולמה לעשות את זה..

     

    המשך הצלחות

 17. מני   17 בפברואר 2009 בשעה 22:21
  (#)

  אני הייתי בכנס הראשון והיה פגז! זה פשוט היה מדהים למצוא אנשים מתחילים ומקצועיים באותו מקום. מצאתי לי שם מדריך/מנטור שעוזר לי המון ואני היום מרוויח למעלה מ- 2500$ לחודש (לפני הכנס הייתי ב- 50-100$ לחודש!!!). השקעה קטנה שווה המון

 18. אנונימי   18 בפברואר 2009 בשעה 0:39
  (#)

  גיליתי עכשיו שיש להם תוכנית שותפים שמשלמת $20 לכל נרשם. יפה, אני אנסה את התוכנית הזאת

  • Alex   20 בפברואר 2009 בשעה 10:05
   (#)

   מה כל כך יפה?

    

   זה פיקס על 20 דולר וזה יוצא פחות מ- 10%.

    

   אפילייט סאמיט משלמים 15% – באחוזים.

    

    

    

    

 19. איציק   18 בפברואר 2009 בשעה 20:39
  (#)

  הי יגאל, קיבלתי הלצות חמות על רשת אפיליאייט חדשה שמציעה cpa לישראלים. יש לך נסיון איתה:

  http://net.ourfreestuff.net/index.php?p=affiliates

 20. אנונימי   18 בפברואר 2009 בשעה 21:42
  (#)

  אני לא יודע מה לעשות, זה קורה לי כל הזמן – ממש מייאש

   

  יום ראשון אחרי שפתחתי קמפיין רץ סבבה, יש מכירה אחת או שתיים הכל נראה בסדר ופתאום…. :(

  המחירים עולים והתעבורה יורדת

  זה כאילו שעושים לי דווקא ?

   

  אולי אני צריך להמשיך להריץ אולי לעצור 

  לא יודע מה לעשות

  מה זה כל הזמן סלאפים ?

  אולי אני משחק עם הקמפיין יותר מדי במקום לתת לו לרוץ ?

   

   

   

  ווווווווואאאאאאהההההההההההה

  ממש מעצבן

   

  סליחה דרך אגב שאני מתפרץ לא יודע כבר לאן לפנות, עם אני ישאל על זה ב wickedfire  ייצחקו עלי שאני נוב ויתנו לי את הלינק המפורסם שלהם

   

  ואני כבר חשבתי אתמול שייצאתי ממצב הנוב

  הייתה לי הרגשה כל כך טובה

  :(

 21. איציק   19 בפברואר 2009 בשעה 8:48
  (#)

  שלום

   

  אני כעת מתכנן להתחיל לנסות להרוויח מאפילייטס

   

  הנקודה היא שאין לי מושג אפילו איפה להתחיל

   

  יש לי משהו כמו 500 או 1000 דולר להתחלה – אפשר אפילו יותר

   

  כעת יש לי הכנסה של 400 דולר בערך קבועה מהאתרים שלי ואני מוכן לתרום נניח 200 דולר כל חודש לאיפלייט אם זה יכול להכניס כסף

   

  הבעיה היא שמכל האתר שלך לא ראיתי שום מאמר שיכול לעזור לאנשים להתחיל

   

  אשמח לקבל עצות על מה כדאי לנסות, מה כדאי להתחיל, עם איזה חברות כדאי לעבוד

  איפה כדאי לפרסם את הדברים וכו'

   

  יש לי מספר קופונים לADWORDS ולפייסבוק (קרוב ל400 דולר פרסום בסה'כ) שאין לי מה לעשות בהם וזה יכול להיות אחלה של שימוש =>

   

  אשמח לקבל תשובה

   

  להת'

   

  איציק

  • שלומי   19 בפברואר 2009 בשעה 12:21
   (#)

   היי איציק, חיוך ברוכים הבאים לעולמו חסר המנוחה של האפילייט

    

   בשביל התחלה, הכי פשוט הוא להתחיל ללמוד. תשכח כל מה שלמדת עד היום עם האתרים שלך ותתחיל לקרוא. מניסיון!

    

   קודם כל, הייתי ממליץ לקרוא את הבלוג של יגאל מהתחלה. הוא מסביר די יפה מהו אפילייט ואיך הוא התחיל.

    

    לעומת מה שיגאל אמר על הקורס של PPC CLASSROOM של אמית מהטה הייתי דווקא ממליץ לך ללמוד ממנו הוא מעולה למתחילים – אתה יכול לקנות ואתה יכול גם למצוא אותו חינם קריצה

   אבל אל תגיד שאני אמרתי

    

   יש כמה וכמה דרכים להרוויח כאפילייט, אתה צריך לקרוא ולקרוא ולנסות ולנסות עד שתמצא את הדרך שלך

    

   בהצלחה

    

   שלומי

   • איציק   19 בפברואר 2009 בשעה 14:35
    (#)

    הי שלומי

     

    ראשית תודה על התגובה

     

    הנקודה הכי חשובה במה שכתבתי שהרבה לא מסכימים איתי משום מה

     

    זה שהידע שיש לי בפיתוח אתרים זה לא הידע שדרוש כדי לעבור או להשתלב בעשית כסף מאפילייט

     

    זה שני דברים שונים ואני כבר מזמן הבנתי שזה שתי נקודות קיצונית

     

    לא כל אחד שיודע לתכנת יודע למכור או להמליץ על מוצרים (שזה גם כן שני דברים שונים)

     

    בכל מקרה תהיתי מהם הכמה דרכים הללו?

     

    אין לי שום כיוון ובאתר הזה אין ממש דרך לחפש את מה שאני צריך – אין כאן שום GUIDENESS לאנשםי שלא מממוקצעים קצת בתחום והאתר קצת לא מדבר לאנשים ללא ניסיון כלל וכלל בתחום (כמובן שהוא מדבר לפלצנים שחושבים שזה כסף קל ובגלל שהם קצת תכנתים זה יפתח להם את השטיח האדום.. אבל זה לא ככה לדעתי)(

    החסרון פה שהוא שגם אני אישית רוצה לעזוב את האתר כי באמת ואין לי מה לחפש – בסופו של דבר הוא לא מדבר אלי ואני מרגיש כמו OUTSIDER ()למרות שאני רק קורא כאן כבר תקופה קטנה ולא מגיב – זאת התגובה הראשונה לעמשה)

     

    מחכה לתגובה – בכל מקרה תודה על העזרה עד עכשיו – מעריך את העובדה שבכלל טרחת להגיב

     

    להת'

     

    איציק

 22. ניב   19 בפברואר 2009 בשעה 16:58
  (#)

  הי יגאל, תודה רבה על הבלוג המדהים והמושקע הזה. רציתי להתייעץ איתך על כיוון בשיוק אינטרנט שיכול להכניס הרבה כסף. אחת העצות החשובות ביותר שניתנות על ידי אנשי מקצוע בתחום זה "מצא נושא שממש מרתק אותך ותעשה ממנו מקצוע". אני מקבל את העצה הזאת לגמרי. עדיף לשווק משהו שבאמת מעניין אותך כי אז הסיכוי שתצליח הופך גבוה יותר. לטוב או לרע הנושא שהכי מעניין אותי באינטרנט (ואני מניח את רוב הגולשים פה) זה סקס ופורנו. אני ממש טוב בתחום ואני מניח שאני יכול להפוך אותו לענף פרנסה אבל הבעיה שאני לא יודע מאיפה להתחיל. איפה אני מוצא אפיליאייטס לאתרי פורנו? איזה חברות עובדות עם ישראלים?

  יש איזה אתר שמלמד איך להפוך לאפיליאייטס לפורנו. אם מישהו אחר יודע את התשובה גם הוא מוזמן לענות. גם ככה יש לנו בארץ מלחמות, מילואים אבטלה מס הכנסה. אז בחיאת תנו כיוון להתפרנס מפורנו. 

   

  תבלה בארה"ב ואם תפגוש את אובמה תן לו ד"ש.

 23. The New Rich   21 בפברואר 2009 בשעה 21:06
  (#)

  יש לי ווידוי, אני גרוע ב-Networking.

  אני יודע שזו ביקורת עצמית חריפה, אבל העובדות מדברות בעד עצמן, הייתי ב-Affilicon הקודם ולא יצא לי מזה כמעט כלום מלבד קצת טיפים שאספתי מההרצאות (הרבה מהרצאה של יגאל חיוך).

  לכן… השנה אני רוצה לשנות זאת! אני נרשמתי לאפיליקון ואני מתכנן גם להגיע ל-Affiliate Summit בניו יורק.

  מקווה לראות להראות להכיר וללמוד. נתראה שם :)

   

   

  • אנונימי   21 בפברואר 2009 בשעה 22:14
   (#)

   גם אני -  בוא נפגש!

    

    

   • המיליונר בפיגמה   22 בפברואר 2009 בשעה 19:18
    (#)

    לשמחתך נטוורקינג זו יכולת נרכשת. לא נולדים איתה, אלה לומדים איתה. יש צורך בפוסט נטוורקינג?

    • The New Rich   24 בפברואר 2009 בשעה 22:36
     (#)

     כמובן שיש כאן גם עניין של אופי, אבל בסך הכל אני מאמין שזה משהו שאפשר וגם כדאי ללמוד… פוסט נטוורקינג כבר התחלתי לעשות צוחק

 24. פבל ישראלסקי   10 במרץ 2009 בשעה 22:52
  (#)

  אם אתה לא בא אני בחוץ…ביאסת

  אגב, יש מצב שתוכל לשנות את המספר בקישור שלך ל- 147 במקום 103? :)

   

  • המיליונר בפיג'מה   13 במרץ 2009 בשעה 18:07
   (#)

   אהלן,

   אני עוד לא יודע אם אני מגיע…

   לשנות את המספר קישור? אם אתה רומז לזה שאני אפיליאייט של אפיליקון אז אני לא, אני משתמש במערכת אפיליאייטס שלהם למעקב המרות, ולא יותר מזה. אני לא הולך לדרוש מהם את הכסף…

 25. אבי   13 ביוני 2009 בשעה 13:05
  (#)

  למה נותנים פה חסות לישראבלוף "מועדון שי" ?

 26. בועז   1 בפברואר 2010 בשעה 15:04
  (#)

  מישהו היה בכנס בלונדון עכשיו.
  שמעתי שהיה סבבה לגמרי רק קר מאוד

 27. דניאל   13 במאי 2010 בשעה 10:10
  (#)

  מישהו הולך לכנס בפראג?

 28. beactive   20 באוקטובר 2016 בשעה 18:11
  (#)

  חברת הוסט די אין הס מספקת חבילות אחסון אתרים בישראל החל מ- 5 שקל לחודש .כל החבילות אחסון אתרים מתאימות לבעלי אתרי וורדפרס , אתר תדמיתי , חנות וירטאולית , מסחר אלקטרוני , פורטל ועוד.
  בנוסף חברת הוסט די אין הס מתמחה בפרונות אינטנט מתקדמים לבעלי עסקים כגון השכרת שרת וירטואלי , רישום דומיין וחבילות תיבות .
  מייל תחת שם הדומיין של העסק .
  הוסט די אין אס – Hostdns.co.il –

התגובה שלך

 • XHTML: אפשר להשתמש בתגים הללו: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>
 • חברים יקרים, אין צורך להגיב בכמה פוסטים את אותה התגובה רק על מנת שאני אראה אותה, אני קורא ועונה לכל התגובות ללא שום קשר לותק הפוסט אליו הן נכתבו. לצערי הרב זמני מוגבל, ולכן אני עונה על תגובות אחת לשבוע. יחד עם זאת, חשוב לי לציין - אני עונה על כולן!